فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن یکی از محبوبترین فیلم های اکشن و ابرقهرمانی همه دوران ها رو آماده دانلود قرار داده ایم. موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers) اثری از آهنگساز افسانه ای آلن سیلوستری (Alan Silvestri) می باشد که یکی از پر طرفدارترین آلبوم های موسیقی متن فیلم شناخته شده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم The Avengers نهایت لذت را ببرید و حتما این آلبوم را در اختیار دوستان خود قرار دهید. در ادامه نقد اختصاصی فیلم انتقام جویان هم قرار گرفته پیشنهاد می شود حتما آن را مطالعه نمایید.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

معرفی فیلم انتقام جویان | بخش اول

انتقام جویان (The Avengers) (در بریتانیا و ایرلند با نام Marvel Avengers Assemble هم شناخته می شود) فیلم ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۲ کشور آمریکا می باشد و بر اساس تیم اونجرز کامیک ها مارول است. کار تولید این فیلم را استودیوی مارول (Marvel Studios) انجام داده است و انتشار آن را هم کمپانی والت دیزنی (Walt Disney Studios Motion Pictures) انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های فیلم ۶ Underground

 

این فیلم ششمین فیلم از دنیای سینمایی مارول (MCU) می باشد. نویسندگی و کارگردانی این فیلم را جاس ویدون (Joss Whedon) انجام داده است. در این فیلم ستارگان بزرگی هنرنمایی می کنند که در نقش اصلی رابرت دانوی جونیور (Robert Downey Jr.) و کریس ایوانز (Chris Evans) و مارک رافلو (Mark Ruffalo) و کریس همسورث (Chris Hemsworth) و اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) و جرمی رنر (Jeremy Renner) می باشند.

 

و در نقش مکمل ستارگانی از جمله تام هیدلسون (Tom Hiddleston) و کلارک گرگ (Clark Gregg) و کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) و استالان اسکارشگورد (Stellan Skarsgård) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و … می باشند. نیک فیوری رئیس یک سازمان جاسوسی به نام S.H.I.E.L.D. کاراکترهایی از جمله بروس بنر و ثور و تونی استارک و استیو راجرز را دور هم جمع می کند که باید جلوی برادر ثور یعنی لوکی را بگیرند تا زمین را نابود نکند.

در ادامه موفقیتی که این فیلم بدست آورد فیلم های Avengers: Age of Ultron و Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame هم ساخته شد که به ترنیب در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ منتشر شدند. موسیقی متن فیلم The Avengers را حتما به دوستان خود پیشنهاد دهید.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

معرفی فیلم انتقام جویان | بخش دوم

در آپریل ۲۰۰۵ , کار توسعه فیلم زمانی که کمپانی مارول وامی را از Merrill Lynch دریافت کرد, آغاز شد. بعد از موفقیت فیلم مرد آهنین (Iron Man) در می ماه سال ۲۰۰۸ , مارول اعلام کرد فیلم انتقام جویان در جولای ۲۰۱۱ منتشر خواهد شد, جوهانسون هم در سال ۲۰۰۹ قرارداد را امضا کرد. در ادامه تاریخ اکران فیلم به سال ۲۰۱۲ منتقل شد. در اپریل ۲۰۱۰ هم ویدون وارد پروژه شد و فیلمنامه ای که توسط طک پن نوشته شده بود را بازنویسی کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم ماتریکس (The Matrix)

 

کار تولید فیلم در آپریل ۲۰۱۱ , در Albuquerque, New Mexico اغاز و در ادامه در ماه اگوسه به کلیولند, اوهایو منتقل شد و در سپتامبر سکانس هایی در نیویورک فیلمبرداری شد. در مرحله پس تولید نسخهه سه بعدی فیلم آماده شد. در ۱۱ اپریل ۲۰۱۲ , فیلم اونجرز در El Capitan Theatre به نمایش در آمد و در ادامه در تاریخ ۴ می ۲۰۱۲ در آمریکا به نمایش در آمد. این فیلم با واکنش مثبت منتقدین رو به رو شد که این فیلم را برای کارگردانی ویدون و فیلمنامه و جلوه های ویژه و سکانس های اکشن و بازیگری و موسیقی متن فیلم انتقام جویان مورد تحسین قرار داده بودند.

 

فیلم انتقام جویان نامزدی ها و جوایز زیادی را در مراسم های مختلف از آن خود کرد. از جمله انها می توان به برنده جایزه بهترین جلوه های ویژه در مراسم های اسکار و بافتا شد. این فیلم در سطح جهان فروش ۱٫۵ میلیارد دلاری کرد و به سومین فیلم پرفروش همه دوران ها تبدیل شد و همچنین پرفروشترین فیلم سال ۲۰۱۲ . این فیلم اولین فیلم کمپانی مارول می باشد که فروش آن از مرز ۱ میلیارد دلار گذشت. در سال ۲۰۱۷ این فیلم توسط مجله امپایر به عنوان یکی از ۱۰۰ فیلم برتر دنیا شناخته شد.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

درباره موسیقی متن انتقام جویان

در نوامبر ۲۰۱۱ , کمپانی مارول اعلام کرد که آلن سیلوستری که اهنگسازی فیلم Captain America: The First Avenger را انجام داده بود نویسندگی موسیقی متن فیلم انتقام جویان را انجام خواهد داد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم راکت من (Rocketman)

 

آلن سیلوستری درباره موسیقی متن The Avengers می گوید:

“من بر روی فیلم هایی کار کردم که چندین ستاره در آنها حضور داشته اند و همچنین فیلم هایی که در آن کاراکترها از نظر درجه اهمیتی که در فیلم داشته اند یکسان بوده اند. اما این فیلم از این نظر ویژه است چونکه هرکدام از این کاراکترها دنیای خودشان را دارند و این وضعیت را دشوار می کند. چالشی بزرگ وجود دارد که به هرکدوم از این کاراکتر ها ان سنگینی که نیاز دارند داده شود. اما در عین حال فیلم درباره گردهم جمع شدن این کاراکترها می باشد که باید این گروه انتقام جویان را تشکیل دهند و به صورت گروهی واحد در آیند”

 

سیلوستری کار توسعه موسیقی متن فیلم انتقام جویان را با گروه سمفونی لندن در استودیوی Abbey Road در لوکیشن لندن انگلستان انجام داد. ویدون درباره موسیقی متن اظهار داشت که موسیقی بسیار سنتی است به همین دلیل سیلوستری برای این فیلم بسیار مناسب است به شما این میزان احساس را می دهد.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

باکس آفیس

فیلم انتقام جویان در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۶۲۳٫۴ میلیون دلاری شد

و در بقیه مناطق ۸۹۵٫۵ میلیون دلار فروش کرد

و در سطح جهان با فروش ۱٫۵۱۹ میلیارد دلاری رو به رو شد

و به سومین فیلم پرفروش همه دوران ها تبدیل شد.

و همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد پرفروشترین فیلم سال ۲۰۱۲ نام گرفت.

این فیلم پرفروشترین اقتباس کامیک بوکی می باشد.

در زمان اکران این فیلم, فیلم اونجرز پرفروشترین فیلم ابرقهرمانی و پرفروشترین فیلم استودیوی والت دیزنی بود.

این فیلم هفته ابتدایی اکران خود را با فروش ۳۹۲٫۵ میلیون دلاری پشت سر گذاشت.

لازم به ذکر است بودجه تولید این فیلم ۲۲۰ میلیون دلار بوده است.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۵۱ نقدی که از فیلم انجام شده است

با ۹۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۰۵ از ۱۰ را دیافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۳ نقدی که از فیلم انجام شده

با امتیاز ۶۳ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Elysium

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

نقد اختصاصی فیلم انتقام جویان

خب دوستان در ابتدای نقد خدمتتون عرض کنم که اسپویلی در کار نیست میتونید با خیالی آسوده نقد را مطالعه کنید.

انتقام جویان, فیلمی با هنرمندی هر بازیگری که خفن است!! مثل فیلم اونجرز سال ۱۹۹۸ نیست! این فیلم با پیش زمینه ای برای ما آماده شده است که قبل از آن فیلم های زیادی برای رسیدم به یک چنین فیلمی ساخته شده اند! مارول دار و ندارش رو بر روی این فیلم گذاشته بود , اگر این فیلم بدی بود, میشه گفت مارول هیچ حرفی برای گفتن نداشت. آنها جاس ویدون را برای کارگردانی این فیلم انتخاب کرده بودند و به شدت انتخاب خوبی بوده است, به دلیل اینکه جاس ویدون طرفدار پروپا قرص این کاراکترها می باشد.

 

کارگردانی جاس ویدون برای این فیلم مثل این است که تام کروز از من بخواهد یک قسمت فیلم ماموریت غیرممکن کارگردانی کنم!!…. در این فیلم لوکی به همراه ارتشش به زمین می آید تا آن را نابود کند و به آن حکمرانی کند. مرد آهنین و هالک و کاپیتان آمریکایی و ثور و بیوه سیاه و هاکای و نیک فیوری , تیم انتقام جویان در کنار هم جمع می شوند تا جلوی این فاجعه را بگیرند.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

بخش اول

بزارید بهتون بگم درباره این فیلم نگران چه موضوعی بودم, نگران حضور تعداد زیاد کاراکترها در یک فیلم بودم. آیا میتوانند داستانی منسجم بسازند؟ میتوانند کاری کنند که کل این قضیه مثل یک فیلم در بیاد, چونکه انگار کلی فیلم متنوع در یک فیلم قرار گرفته اند؟ …. و باید بگم, آره واقعا میتونن چنین چیزی بسازند. عاشق این فیلم هستم و اون رو تحسین میکنم و واقعا از اینکه بشریت قادر به ساخت چنین فیلمی هست, لذت بردم.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم The Goldfinch

 

فیلم محشری بود و اکشن فوق العاده ای داشت و جلوه های ویژه بسیار عالی.

اما دوستان میخوام درباره مواردی که باعث عالی بودن این فیلم شده است صحبت کنم. شخصیت پردازی این فیلم خیلی خوب است و هر کاراکتر دارای لایه های مختلف است و دلایلی برای انجام کاری که انجام می دهند وجود دارد. به عقیده من بهترین فیلم های کامیک بوکی فیلم هایی هستند که کاری میکنند بیننده به ابرقهرمان داستان اهمیت بدهد. شما به کاراکتر به عنوان یک انسان نگاه می کنید که مشکلات جدی دارد و سختی های خودش را دارد.

 

فیلم انتقام جویان از یک چنین فاکتوری بهره می برد. آنها آدم هستند و آنها کاراکترهایی هستند که شما به انها اهمیت می دهند. خب بیایید درباره کارکترهای این فیلم صحبت کنیم, اول با کاراکتر “لوکی” , به عقیده من بعد از کاراکتر جوکر در فیلم شوالیه تاریکی بهترین شخصیت بد فیلم ها را دارد. این کاراکتر شخصیت های مختلفی از جمله شرارت و انحراف و حتی بانمک است! اما نمیشه گفت فقط این موارد است تا این کاراکتر بد را عالی کند.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

بخش دوم

این کاراکتر شرور دقیقا می دانست که چه طور به رو اعصاب تک تک این کاراکترهای اونجرز.

اون میدانست دست روی کدام نقطه حساس این کاراکترها بگذارد.

بدون حضور کاراکتر شروری به این اندازه قدرتمند برای فیلمی به این گستردگی, این فیلم جواب پس نمیداد.

خب این موضوع منو به کاراکتر ثور منتهی میکند که برادر لوکی است, این موضوع باعث ایجاد رابطه ای دینامیکی و احساسی بین این دو کاراکتر میکرد. وجود نبرد احساسی بین این دو کاراکتر یک لایه ای تازه را به کل این فیلم اضافه کرده بود. به نظرم کریس همسورث در این فیلم خیلی بهتر از خود فیلم ثور درخشید.

 

خب اسکارلت جوهانسون, وقتی شنیدم اسکارلت جوهانسون در این فیلم در نقش بلک ویدوو هنرنمایی می کند با خودم گفتم اون میخواد چیکار کند؟ اونکه قدرت های ابرقهرمان های این فیلم را ندارد, اون انسان است و فقط میتونه دخل ادم ها رو بیارد! چه طور میخواد بین هالک و کاپیتان آمریکایی و … مبارزه کند. اگر فیلم رو ندیدین و فکر میکنید بیوه سیاه نباید توی این فیلم باشد, باید یگم در اشتباهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Bombshell

 

دیدن مبارزه او و نفله کردن اون همه شخصیت واقعا دیوانه کننده است.

اون و کاراکتر هاکای رابطه خیلی خوبی در این فیلم دارند.

تصمیم جاس ویدون برای حضور این کاراکتر ها در این فیلم بسیار خوب بوده است.

هر دو انسان هستند و هر دو مامور هستند.

در طول فیلم کارهایی باید انجام شود که کاپیتان امریکایی و هالک توانایی انجام انها را ندارند.

در نتیجه این کاراکترهای انسان بدرد می خورند.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

بخش سوم

خب بیایید درباره مارک رافلو در نقش هالک صحبت کنیم.

قبل از اینکه فیلم منتشر شد خیلی ها از حضور مارک رافلو ناراضی بودند,

چونکه مردم واقعا ادوارد نورتون رو دوست داشتند, منم از اون دست افرادی بودم که از اریک بانا بدم نمی اومد و فکر میکردم اون برای این نقش خوب است. اما بعد از دیدن هالک در اینن فیلم برای اولین بار بود که ۱۰۰ درصد از بازیگر اون نقش راضی بودم.

 

به نظرم فیلم هالک شگفت انگیز فیلم سرگرم کننده ای بود اما برای من ان هالکی که متصور بودم نبود! بیشتر به سریال تلویزیونی شبیه بود. وقتی نبرد هالک و ثور رو در این فیلم دیدم یاد فیلم دهه ۹۰ بازگشت هالک افتادم … وای چه قدر روزگار زود میگذره. هالک در این فیلم یک جمله می گوید و به نظرم کاراکتر هالک کامل می شود. مارک رافلو آفرین پسر, کرات عالی بود 😉

 

هالی که در این فیلم بود دقیقا شبیه خود مارک رافلو بود, اما در دو فیلم قبلی مثلا ادوارد نورتون اصلا به هالک شبیه نبود و اریک بانا یک شباهت کوچکی داشت. در این فیلم تبدیل شدن این شخصیت به هالک کاملا قابل باور بود. نیازه بگم رابرت جونیور در این فیلم عالی بود؟! رابرت جونیور و مرد اهنین کاملا به هم می آیند و به نظر این این کاراکتر فقط برای رابرت دانوی جونیور ساخته شده. همه چیز این فیلم برای من جواب داد و امتیاز +A برای آن در نظر دارم.

دانلود موسیقی متن فیلم انتقام جویان (The Avengers)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های فیلم The Avengers

۱) – Arrival – 2:59
۲) – Doors Open from Both Sides – 2:48
۳) – Tunnel Chase – 2:36
۴) – Stark Goes Green – 2:41
۵) – Helicarrier – 2:09
۶) – Subjugation – 3:00
۷) – Don’t Take My Stuff – 4:42
۸) – Red Ledger – 5:11
۹) – Assault – 4:26
۱۰) – They Called It – 2:41
۱۱) – Performance Issues – 3:35
۱۲) – Seeing, Not Believing – 4:25
۱۳) – Assemble – 4:31
۱۴) – I Got a Ride – 4:00
۱۵) – A Little Help – 3:14
۱۶) – One Way Trip – 5:50
۱۷) – A Promise – 3:34
۱۸) – The Avengers – 2:03
۶۴:۲۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

30 دسامبر 2019 5,610 views 0
نظرات