فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک به درخواست یکی از کاربران گرامی آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford اثری از نیک کیو (Nick Cave) و وارن الیس (Warren Ellis) را با کیفیت بالا آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم دیدنی ستارگان بزرگی هنرنمایی کرده اند و موسیقی متن بسیار جذابی هم دارد. در ادامه به معرفی این فیلم پرداخته ایم، امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم قتل جسی جیمز به ‌دست رابرت فورد بزدل را از دست ندهید.

موسیقی متن فیلم The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

معرفی فیلم The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (قتل جسی جیمز به ‌دست رابرت فورد بزدل) فیلم ضد وسترن و حماسی محصول سال ۲۰۰۷ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم توسط اندرو دامینیک (Andrew Dominik) انجام شده است و از رمانی به همین نام نوشته ران هانسون (Ron Hansen) اقتباس شده است. این فیلم در رابطه با رابطه جسی جیمز و رابرت فورد می باشد که همان طور که از عنوان فیلم بر می آید منجر به کشته شدن یکی از کاراکترها می شود.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Death Wish

 

در ۲۹ آگوست ۲۰۰۵ فیلمبرداری فیلم آغاز شد و سرانجام در دسامبر ۲۰۰۵ به پایان رسید و فیلمبرداری در نزدیکی Calgary, Canmore, و Edmonton, Alberta, و Winnipeg, Manitoba انجام شده است. این فیلم آن جلوه های بصری که فیلم نیاز داشته را بدست آورده و دومینیک از منابع بسیاری تاثیر پذیرفته است از جمله فیلمبرداری و تصاویر بریده شده از مجلات. ورژن اصلی فیلم به گفته کارگردان دامینیک بسیار تاریک بوده و مدت زمان حدود سه ساعت داشته و به توصیه کمپانی ادیت شده و مدت زمان آن کاهش پیدا کرده.

 

در ابتدا تاریخ اکران سال ۲۰۰۶ برای فیلم در نظر گرفته شده بود که در ۲۱ سپتامبر ۲۰۰۷ به دلیل ادیت مجدد منتشر شد. در جشنواره فیلم ونیس در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۰۷ به نمایش در آمد. فیلم از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو شد. فیلم در دو بخش بهترین فیلمبرداری و بهترین بازیگر مکمل (افلک) در مراسم اسکار نامزد دریافت جایزه شد. لازم به ذکر است در بسیاری از جاها با عنوان “JesseJames Revival” منتشر شده است.

 

موسیقی متن

همان طور که گفته شد کار نوشته موسیقی متن فیلم توسط دو آهنگساز استرالیایی با نام های نیک کیو (Nick Cave) و وارن الیس (Warren Ellis) انجام شده است. که هردوی آنها با هم همکاری کرده اند و آهنگسازی فیلم برنده اسکار The Proposition (2005) را انجام داده بودند. در بخش دوم فیلم نیک کیو نقش بسیار مهمی داشته است. در سپتامبر ۲۰۰۹ کیو و الیس دیسک دوبلی از موسیقی متن را منتشر کردند. که در آن علاوه بر موسیقی این فیلم موسیقی دیگر فیلم های آنها تا سال ۲۰۰۹ وجود داشت. بودجه تولیدی فیلم ۳۰ میلیون دلار بوده است و فروش ۱۵ میلیون دلاری را تجربه کرده است.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford

۱) – Rather Lovely Thing – 3:13
۲) – Moving On – 2:32
۳) – Song For Jesse – 2:36
۴) – Falling – 2:54
۵) – Cowgirl – 4:06
۶) – The Money Train – 2:38
۷) – What Must Be Done – 1:58
۸) – Another Rather Lovely Thing – 3:28
۹) – Carnival – 2:52
۱۰) – Last Ride Back To KC – 5:24
۱۱) – What Happens Next – 2:08
۱۲) – Destined For Great Things – 2:26
۱۳) – Counting The Stars – 1:20
۱۴) – Song For Bob – 6:03
۴۳:۳۷

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 آگوست 2020 2,724 views 0
نظرات