فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم جدید و فوق العاده زیبای موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker) اثری از اهنگساز افسانه ای جان ویلیامز (John Williams) را آماده دانلود کرده ایم امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker نهایت لذت را ببرید. این فیلم جدیدترین نسخه سری فیلم های جنگ ستارگان است که کارگردان بزرگی در پشت ساخت ان قرار دارد, حتما ان را تماشا کنید.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

معرفی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker) (که همچنین با نام Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker هم شناخته می شود) فیلمی حماسی و فضایی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و کمک نویسندگی و تهیه کنندگی این فیلم را جی. جی. آبرامز (J. J. Abrams) انجام شده است. این فیلم سومین قسمت از سه گانه جنگ ستارگان بعد از دو فیلم The Force Awakens (2015) و The Last Jedi (2017) می باشد. همچنین اخرین قسمت از ۹ قسمت “Skywalker saga” می باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم راکت من (Rocketman)

 

این فیلم توسط دو کمپانی Lucasfilm و کمپانی فیلمسازی جی جی ابرامز به نام Bad Robot Productions ساخته شده است. کمپانی والت دیزنی هم کار توزیک این فیلم را بر عهده گرفته است. برنامه ریزی شده است فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ اکران خود را در لس آنجلس آغاز کند و اکران عمومی خود را در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ در آمریکا تجربه کند. موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر کاری از جان ویلیامز از دست ندهید.

 

تیم بازیگری بزرگی در این فیلم هنرنمایی می کنند که میتوان به: کری فیشر (Carrie Fisher) و مارک همیل (Mark Hamill) و ادم درایور (Adam Driver) و دیزی ریدلی (Daisy Ridley) و جان بویکا (John Boyega) و اسکار آیزاک (Oscar Isaac) و آنتونی دنیلز (Anthony Daniels) و نائومی آکیز (Naomi Ackie) و دامنل گلیسون (Domhnall Gleeson) و ریچارد آی گرانت (Richard E. Grant) و لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o) و کری راسل (Keri Russell) و جوناس سوتامو (Joonas Suotamo) و کلی مری ترن (Kelly Marie Tran) و ایان مک دیارمید (Ian McDiarmid) و بیلی دی ویلیامز (Billy Dee Williams) می باشند.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

ادامه معرفی فیلم

بعد از مالکیت Lucasfilm توسط کمپانی دیزنی در سال ۲۰۱۲ سه گانه ای جدید معرفی شد. در ابتدا اعلام شده بود کارگردانی فیلم The Last Jedi یعنی ریان جانسون (Rian Johnson) نویسندگی فیلمنامه قسمت Episode IX سری فیلم های جنگ ستارگان را انجام خواهد داد. در اگوست ۲۰۱۵ , کالین ترورو (Colin Trevorrow) برای کارگردانی فیلم انتخاب شد و این در حالی بود همکار همیشگی او درک کانلی (Derek Connolly) کمک نویسندگی ان را انجام خواهد داد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم جواهرات تراش نخورده (Uncut Gems)

 

در سپتامبر ۲۰۱۷ , کالین ترورو به دلیل تفاوت های خلاقانه ای که با کتلین کندی (Kathleen Kennedy) پیدا کرد, از پروژه خارج شد. چند روز بعد از این اتفاق Abrams برای کارگردانی قرارداد را امضا کرد. در اگوست ۲۰۱۸ , فیلمبرداری فیلم در استودیوی Pinewood Studios در انگلستان اغاز شد و در فبریه ۲۰۱۹ به پایان رسید. در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ , پس تولید فیلم به پایان رسید.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

کمی درباره باکس افیس

در ۲۱ اکتبر ۲۰۱۹ , پیش فروش بلیط ها در امریکا اغاز شد, میزان فروش بلیط های این فیلم در یک ساعت اول در Atom Tickets بیشتر از فیلم پرفروش قبلی Avengers: Endgame بوده است. این فیلم به دومین فیلم پرفروش همه دوران ها در روز اول در Atom Tickets بعد از فیلم اخر بازی می باشد. میزان فروش بلیط ان تقریبا دوبرابر فیلم The Last Jedi در همین بازه زمانی بوده است. Fandango اعلام کرد که بیشتر از تمام سری های قبلی جنگ ستارگان فروش داشته است.

پیش بینی ابتدایی انجام شده حاکی از فروش ۲۰۵ میلیون دلاری این فیلم در هفته اول خواهد بود. این در حالی است که بعضی پیش بینی ها از فروش ۱۷۵ میلیون دلاری خبرداده بودند. دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خفن موسیقی متن فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad)

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

درباره تولید فیلم

در اکتبر ۲۰۱۲ , خالق سری فیلم های جنگ ستارگان جرج لوکاس (George Lucas) کمپانی خودش را که Lucasfilm نام داشت, به کمپانی والت دیزنی (The Walt Disney Company), فروخت و در کنار ان امتیاز فیلم های جنگ ستارگان را واگذار کرد. در ادامه این موضوع دیزنی سه گانه جنگ ستارگان خودش را معرفی کرد. در جون ۲۰۱۴ , اعلام شد نویسنده و کارگردان فیلم The Last Jedi یعنی Rian Johnson نویسندگی این فیلم را هم انجام خواهد داد.

 

در اگوست ۲۰۱۵ , Colin Trevorrow به عنوان کارگردان معرفی شد و او نویسندگی فیلمنامه را با همکار همیشگی خود یعنی Derek Connolly نوشت. در اپریل ۲۰۱۷ , Johnson اعلام کرد در نویسندگی فیلم دخالتی نداشته. در فبریه ۲۰۱۶ , افسر اجرایی ریاست دیزنی Bob Iger تایید کرد پیش تولید قسمت IX جنگ ستارگان اغاز شده است. در اواخر اپریل ۲۰۱۷ , دیزنی اعلام کرد فیلم در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. در اواخر همان ماه در ژآنویه ۲۰۱۸ انتظار می رفت فیلمبرداری اغاز شود. که به ماه اگوست منتقل شد.

 

در اگوست ۲۰۱۷ , اعلام شد Jack Thorne بازنویسی فیلمنامه را انجام خواهد داد. در ۵ سپتامبر ۲۰۱۷ , Lucasfilm اعلام کرد Trevorrow به دلیل اخلاف های خلاقانه از پروژه خارج شده است. شایعه شده بود که Johnson کارگردانی پروژه را بر عهده خواهد گرفت. اما بعدا وی اعلام کرد “من هیچ وقت برای کارگردانی این فیلم در نظر گرفته نشده بودم” . روز بعد J. J. Abrams کارگردان فیلم The Force Awakens به عنوان کارگردان این پروژه برگزیده شد و زمان اکران فیلم به ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ منتقل شد. ادم کمک نویسندگی فیلم را به همراه Chris Terrio انجام داد.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

کمی درباره موسیقی متن Star Wars: The Rise of Skywalker

در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ , تایید شد کار نوشتن موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر و رهبری ارکسترای آن را جان ویلیامز انجام خواهد داد. در ماه بعد, ویلیامز اعلام کرد که این فیلم اخرین فیلم جنگ ستارگانی هست که اهنگسازی خواهد کرد. همان طور که اطلاع دارید بقیه فیلم های دنباله دار دیگر را هم اهنگسازی نخواهد کرد.

در اگوست ۲۰۱۹ , مشخص شد که ویلیامز حدود ۳۵ دقیقه از ۱۳۵ دقیقه مدت زمان موسیقی متن این فیلم را اهنگسازی کرده و بقیه ان را برادرش “دان” انجام داده.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

نقد اختصاصی فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker

جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر قسمت نهم, که یک بار دیگر شاهد کارگردانی جی. جی. آبرامز هستیم و این فیلم قسمت پایانی سه گانه پرسر و صدای جنگ ستارگان هستیم. در این فیلم کایلو در ماموریتی هست که کاری را انجام دهد, ری و بقیه مقاومت هم در حال انجام کاری هستن و امپراتور هم در این فیلم است و کاری انجام می دهد. برای اینکه چیزی اسپویل نکنم همین قدر میتونستم بگم! یادتون نره موسیقی فیلم موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر را از دست ندهید.

 

خب نظرم درباره فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker چی بود خب ….. نظر و احساسات خیلی متنوعی نسبت به فیلم داشتم. قطعا فیلمی نیست که ازش متنفرم باشم و قطعا فیلمی نیست که به اندازه ی افراد مختلفی که احتمالا نظرات آنها را شنیده اید و همچنین تیترهای خبرگزاری های مختلف بد باشد. از این فیلم ناراحت نبودم, حتی یک ذره.

 

اما چیزی که درباره این فیلم منو آزار میداد, داستان آشفته فیلم بود, آغاز بسیار متلاشی داشت! ۳۰ – ۴۰ دقیقه ابتدایی فیلم دارای توضیحات بسیار زیادی هست که اصلا لزومی نداشت. این فیلم نیاز به توضیحاتی داشت و بخش ابتدایی فیلم خیلی کسل کننده بود و متاسفانه انگار زنجیر شده بود به درگذشت کری فیشر و سعی داشتند داستان لیا را به نتیجه برسانند….

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

بخش اول

به طور طبیعی تماشای فیلم لذت بخش است, جی. جی. آبرامز و دن مندل که کارگردان فیلمبرداری فیلم هست, فیلم بصری زیبایی رو خلق کرده بودند. سکانس های اکشن زیادی وجود دارد که تماشای آنها هیجان انگیز است. از این منظر جهش زیادی در آن وجود دارد, مثلا نبرد لایت سیبر بر روی یک وسیله خراب در میانه اقیانوسی خروشان. این موضوع منو به مشکل بعدی من از فیلم منتهی می کند که گاهی اوقات باعث می شود به نمایش پشت نمایش تبدیل شود! به چیزی حیرت انگیز نگاه می کنید , به چیزی نگاه میکنید که از نظر بصری زیباست. اما چیزی در پشت آن احساس نمیکنید! موسیقی متن فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker اخرین کار جان ویلیامز برای فیلم جنگ ستارگان است.

 

این موضوع منو یاد بخش پایانی فیلم The Phantom Menace می اندازد. عاشق نبرد سیبر دارت مال هستم, همچنان گه گاهی اونو تماشا می کنم. بسیار هیجان انگیز است و جان ویلیامز با اون موسیقی افسانه ایش, لعنی حرف ندارد! مشکلی وجود دارد این است که به نبرد دارت مال اهمیتی نمیدهم! مورد احساسی در این نبرد وجود ندارد. در بیشتر بخش های این فیلم یک چنین احساسی نسبت بهش داشتم.

 

هرکاری که در این فیلم با کایلو رن انجام دارند را دوست داشتم. به نظرم ادم درایور در نقش این کاراکتر حرف ندارد. تا زمانی که این چندگانه ادامه پیدا کند این کاراکتر جذابترین مورد آن هست. در این فیلم هم کاراکتر او را به شکل عمیقی بررسی میکنند, این موضوع برای من بسیار متقاعد کننده بود. همچنین انها به بررسی این موضوع پرداختند که چرا کاراکتر ری به این شکل قدرتمند است. سعی مردند یک سری بخش های آموزشی برای آن در نظر بگیرند. سعی کردند بیننده کمی بیشتر طرف او را بگیرد.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

بخش دوم

خیلی از این کاراکتر خوشم میاد و دیزی ریدلی را هم در این نقش دوست دارم. به نظرم در فیلم Force of Awakens تنظیمات خیلی خوبی در آن انجام دادند. اما در فیلم آخرین جدای, همیجا بگم اخرین جدای فیلمی هست که همچنان ازش خوشم میاد با وجود اینکه خیلی از افراد بهم گفتن نباید ازش خوشم بیاد, فقط یک بازه ۳۰ دقیقه ای از اون فیلم رو دوست نداشتم.

 

خب داشتم میگفتم, فیلم Force of Awakens تنظیم بود, یک نوع معرفی بود برای این سه گانه. اما بعد که رایان جانسون وارد پروژه شد, با خودش گفت زیاد از این تنظیم و معرفی خوشم نمیاد. اینطوری تنظیم و معرفی میکنم. در نتیجه ما دو فیلم داشتیم که تنظیم و معرفی های خودشان را داشتند و حالا فیلم سومی رو شاهد هستیم که در تلاش است با این دو معرفی که وجود دارد چه طور داستان را به نتیجه برساند.

 

دیدم به این سه گانه به این شکل است. وقتی به این فیلم نگاه میکنم, کاملا مشخص است که با دو فیلم قبلی انها مسیر راه مشخصی ندارند, اما باید داشته باشند. خب وقتی صحبت جنگ ستارگان به میان باشد, صحبت کردم درباره ورژن جدید آن سخت است , چونکه این نوع فیلم ها میراثی دارند در بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۲-۲۰۱۳ , با هر کسی که صحبت میکردم از دنباله های ساخته شده متنفر بودند! همه! موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر با کیفیت اورجینال دانلود کنید.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

بخش سوم

جرج لوکاس مورد نکوهش طرفداران قرار گرفته بود و باعث شد دارایش رو بفروشد. امروز دیده میشه مردم احترامی خیلی بیشتری براش قائل هستن. شاید به دلیل این باشد, نسل هایی که قسمت های قدیمی این سری فیلم ها را تماشا کرده اند, اون زمان بچه بوده اند و الان بزرگ شده اند و براشون پرمعناتر است. چه میدونم! تنها چیزی که میدونم میراث جنگ ستارگان با گذر زمان تغییر کرده است. مردم همیشه به دنبال مقصر بوده اند و چرا جنگ ستارگان مثل قسمت های قدیمی اش نیست, ایا کار دیزنی , کاتلین کندی , جی جی آبرامز , جرج لوکاس , رایان جانسون … مقصر بوده اند؟!

 

مردم همیشه به دنبال چیزی بوده اند که تقصیر را گردنش بندازند که چرا جنگ ستارگان مثل سابق جذابیت ندارد! ما باید دست از پیدا کردن شخصی برای مقصر دونستنش برداریم. میتونی فیلم بد یا خوب بسازی, این اتفاق رخ میده , فیلم سازها اشتباهاتی را دارند. گاهی اوقات جنگ ستارگان قرار نیست عالی باشد و گاهی اوقات قرار است بد باشد. اینقدر محبوب است که قسمت های بیشتر از آن درکار خواهد بود و فقط باید با این موضوع کنار اومد.

 

باید دست از پیدا کردن مقصر چه شخص یا چه شرکتی باشیم, که چرا چیزی خوب از آب در نیومده است. چرا چیزی به اندازه دوران قدیمش جذابیت ندارد؟! چونکه هیچ وقت قرار نیست این اتفاق رخ دهد. چونکه دید جهانی تغییر کرده است, ما به سرگرمی به شکل امیدوارانه تری نگاه میکنیم. به طور کلی منظورم این هست, هر چیز زمان جلوتر می رود, عقیده مردم از فیلم جنگ ستارگان به شکل سریعی تغییر کرده است. جرج لوکاس اینقدر توسط طرفداران نکوهش شد که همه چیز رو فروخت! (انگار با خودش گفت, مشخصه اصلا دید من براتون مهم نیست).

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

بخش چهارم

الان مردم توی این فکر هستند او برای این سه گانه چه چیزهایی توی فکرش داشته است.

این موضوع را اسپویل در نظر نمیگیرم, چونکه توی تریلر و توی پوستر که یک ماه قبل معرفی شدند دیده شد, امپراتور در این فیلم حضور دارد که برای من چندان جواب نداد! نحوه عملگرد کارگردان در این فیلم انگار جوری بوده است که قصد داشته آن را کش دهد, چیزهایی هستند که طرفداران سرسخت فیلم ازش خوششان نمیاد و چیزهایی هست که طرفداران سرسخت ازش خوششان خواهد آمد. دیگه نمیتونم تصور کنم طرفداران جنگ ستارگان به چه چیزی علاقه دارند, حتی فکر بهش هم کاری بی هدف هست.

 

کاراکترهایی در این فیلم وجود دارد که به نظرم به خوبی به نمایش گذاشته شده اند. سکانس های اکشن, سرگرم کننده هستند. اما از نقطه نظر داستانی به شدت شلوغ است. و از نقطه نظر ختم داستانی یک سگانه وقتی به سه فیلم قبلی نگاه میکنی, شلوغ تر است! این حس بوجود می اید که داستانی منسجم ندارد. به عنوان طرفدار جنگ ستارگان این فیلم رو تماشا کنید و لحظاتی در روی تصویر مشاهده خواهید کرد که ارزش دیدن را دارند. اما متاسفانه موارد زیادی در فیلم وجود داشت که اصلا برای من جواب نداد. دانلود اهنگ های فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker را از دست ندهید.

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر | FYC

۰۱٫ Prologue

۰۲٫ Falcon Flight

۰۳٫ We Go Together

۰۴٫ In the Desert

۰۵٫ A Prisoner

۰۶٫ To Kimiji

۰۷٫ Fleeing from Kimiji

۰۸٫ Hallway Shooting

۰۹٫ Hard to Get Rid Of

۱۰٫ Join Me

۱۱٫ The Old Death Star

۱۲٫ Off the Waterfront

۱۳٫ Final Saber Duel

۱۴٫ Healing Wounds

۱۵٫ Advice

۱۶٫ Battle of the Resistance

۱۷٫ Approaching the Throne

۱۸٫ Parents

۱۹٫ Coming Together

۲۰٫ Seeing Sights

۲۱٫ Rescue

۲۲٫ Farewell

۲۳٫ A New Home

دانلود موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر (Star Wars: The Rise of Skywalker)

ترک لیست موسیقی فیلم جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر | آلبوم اصلی

۱) – Fanfare and Prologue – 4:34
۲) – Journey to Exegol – 2:49
۳) – The Rise of Skywalker – 4:18
۴) – The Old Death Star – 3:16
۵) – The Speeder Chase – 3:21
۶) – Destiny of a Jedi – 5:12
۷) – Anthem of Evil – 3:23
۸) – Fleeing from Kijimi – 2:51
۹) – We Go Together – 3:17
۱۰) – Join Me – 3:42
۱۱) – They Will Come – 2:50
۱۲) – The Final Saber Duel – 3:57
۱۳) – Battle of the Resistance – 2:51
۱۴) – Approaching the Throne – 4:16
۱۵) – The Force Is with You – 3:59
۱۶) – Farewell – 5:14
۱۷) – Reunion – 4:04
۱۸) – A New Home – 1:47
۱۹) – Finale – 10:51
۷۶:۳۱

Fanfare and Prologue

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-192kHz-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

12 دسامبر 2019 12,504 views 4
نظرات

علی 2020/02/05

سلام.میشه بگید این آلبوم سه گیگی جنگ ستارگان را از کجا گیر آوردید؟اگه امکان داره همچین کیفیتی را برای انتقام جویان پایان بازی هم بزارید

admin 2020/02/05

سلام عرض ادب. اون کیفیت نادری هست, که به ندرت در دسترس عموم قرار میگیره, این کیفیت هم به طور اختصاصی در وب سایت ما قرار گرفته.
برای فیلم در میان ستارگان هم این کیفیت موجود است, میتوانید از این لینک دانلود نمایید:
https://dreamusic.ir/interstellar-masterpiece-soundtrack/

علی 2020/02/12

ببخشید دوباره مزاحم میشم ولی امکان داره کیفیت ۲۴ bit را برای اونجرز اند گیم هم قرار بدید؟اگه نمیشه حداقل لینک دانلود بدید

admin 2020/02/12

اون نسخه FLAC که برای فیلم اونجرز اند گیم گذاشته شده FLAC-24bit-44kHz-Lossless هست, ما ننوشتیم. میتوانید ان را دانلود نمایید