فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هر ساله تعدادی بازی منتشر می شود که در آن سال حرف اول را می زنند، در سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد بازی سامورایی جهان بازی شبح سوشیما هستیم که یکی از مورد انتظارترین بازی های سال ۲۰۲۰ یا حتی ناجی امسال خواهد بود. آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) اثری از شیگرو اومبایاشی (Shigeru Umebayashi) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. موسیقی متن این بازی یکی از نقاط قوت بازی است و بسیاری از پلیرها به دنبال آن هستند امید است از گوش دادن به آهنگ های شبح سوشیما نهایت لذت را ببرید.

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم Ghost of Tsushima: Music from Iki Island & Legends اضافه شد

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

معرفی بازی شبح سوشیما

شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) بازی اکشن و ماجرایی محصول سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد که کار توسعه آن توسط کمپانی ساکرپانچ پروداکشن (Sucker Punch Productions) انجام شده است. همچنین لازم به ذکر است کار انتشار بازی شبح سوشیما توسط کمپانی سونی (Sony Interactive Entertainment) برای پپلتفرم پی اس ۴ انجام شده است. این بازی به صورت جهان باز است و بازیکن این امکان را دارد به صورت آزادانه در آن به گشت و گذار بپردازد.

 

داستان بازی حول کاراکتر جین ساکای (Jin Sakai) می‌چرخد، که یکی از آخرین سامورایی های باقی مانده در جزیره سوشیما در پی اولین حمله مغول به ژاپن در دهه ۱۲۷۰ برنامه ریزی شده است بازی Ghost of Tsushima در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ انتشار خود را تجربه کند. همان طور که در ابتدا اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن بازی شبخ سوشیما توسط شیگرو اومبایاشی انجام شده است.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

گیم پلی بازی شبح سوشیما

همان طور که در بالا اشاره شد بازی شبح سوشیما بازی اکشن و ماجرایی و مخفی کاری است که در نمای سوم شخص می باشد. این بازی دنیای بزرگ جهان بازی است که هیچ خط مسیری ندارد و شما میتوانید بدون راهنما به گشت و گزار در آن بپردازید. بازیکن ها میتوانند با سواری با اسب به سرعت به مکان های مختلف نقشه بازی بروند. یک آیتم که مثل قلاب عمل می کند به شما کمک می کند تا به مکان هایی که دسترسی به آنها سخت است وارد شوید. بازی دارای کاراکترهای غیرقابل بازی است که میتوان با آنها در تعامل بود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم تحسین برانگیز موسیقی متن سریال خطوط سفید (White Lines)

 

بازیکن ها میتوانند در درگیری متقابل و مستقیم با دشمنان قرار بگیرند و از سلاحی به نام کاتانا (کِتانا هم شناخته می شود، سلاحی است که در قرن ۱۳ میلادی توسط سامورایی ها مورد استفاده قرار میگرفت) ، همچنین میتوانند حمله های مهلکی را بعد از رساندن آسیب هایی به دشمن مورد نظر ترتیب دهند. به علاوه هنگام استفاده از حالت مخفی کاری به شما این اجازه داده می شود از دست دشمن فرار کنید یا به صورت بی صدا به آنها حمله کنید و میتوانید از ابزار آلاتی از جمله ترقه برای حواس پرت کردن آنها استفاده کنید. همچنین میتوانید از بمب دودزا برای گیج کردن دشمن استفاده کنید و همچنین از ابزار کونای برای حمله به دشمنان متعدد استفاده کنید. همچنین دوئل تن به تن با کاراکترهای داستان اختیاری است.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

محیط بازی شبح سوشیما

داستان بازی شبح سوشیما در قرن ۱۳ام در جزیره سوشیما رخ می دهد، و به تصویر کشیننده مجموعه ای از مذاهب و ساختمان های مختلف از جمله حومه شهر و زمین ها و جنگل های باستانی و معابد و روستاها و مزرعه ها و مناظر کوهستانی و نقاط دیدنی متنوعی است. بازیکن با کاراکترها و دوستان و متحدین بیشماری در سفرش رو به رو می شود.

 

کارگردان بازی نیت فاکس (Nate Fox) اظهار دارد، “این بازی است که به طور کامل بر پایه واقعیت است” “ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا مردم را به قرن ۱۲۷۴ ژاپن ببریم. از تاریخ الهام گرفته ایم اما ذره ذره آن را نساخته ایم، ما تلاش کردیم جزیره سوشیما را بازسازی کنیم. کاراکتر اصلی داستان ساختگی است، ما همچنین تو این فکر بودیم از یک سری اشکال تاریخی هم استفاده کنیم و از افرادی که در این زمینه اطلاعات بیشتری نسبت به ما داشتند مشاوره گرفتیم، اما آنها توصیه نکردند.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

کاراکترها

کاراکتر اصلی داستان، جین ساکالی است که یک جنگجوی سامورایی است.

دوست و همنشین او سامورایی زنی به نام ماساکو است.

دشمن اصلی آنها ژنرال بیرحم و ظالمی به نام خوتان خان (با گویندگی پاتریک گلگر – Patrick Gallagher) از امپراتوری مغول است. از دیگر کاراکترها می توان به اونیبابا (با گویندگی مینای نوجی – Minae Noji) و کشیشی والا (باگویندگی Hira Ambrosino) و کاراکتری دیگر با گویندگی Keisuke Hoashi اشاره کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم شوالیه تاریکی بر می خیزد (The Dark Knight Rises)

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

داستان بازی Ghost of Tsushima

همان طور که در بالا اشاره شد داستان بازی شبح سوشیما در سال ۱۲۷۴ در جزیره ای به نام سوشیما رخ می دهد و داستان آن درباره کاراکتر جین ساکای در دوران حمله مغول به ژاپن است. ارتش امراتوری مغول با استفاده از سلاح ها و تاکتیک های ناآشنا با ژاپنی ها کشورهای و مکان های بسیاری از جمله جزیره سوشیما که بین آنها و ژاپن هست را تحت تصرف خود در آورده است. جزیره با حمله اول مغول ها شکست میخورد و نیروهای سامورایی به راحتی شکست میخورند.

 

در نتیجه این اجازه به مغول ها داده می شود تا بخش اعظمی از جزیره را فتح کنند و شروع به ترساندن مردم محلی و بالا بردن منابع و قدرت خود می کنند. جین یکی از اندک نجات یافتگان قبیله خودش است و سعی دارد از جزیره دفاع کند. جین متوجه می شود نحوه آموزش رزمی که به او داده شده است در مقابل چنین دشمن قدرتمندی فایده ای ندارد. سرانجام پی می برد که باید راه و روش شبح بودن را یاد بگیرد. یک روش مبارزه غیرمرسوم که تکیه بر روی حملات چریکی و ترس انداختن در ذهن دشمن خود و شکست دادن موغول ها دارد. او سعی دارد از حمله نهایی و کامل مغول ها جلوگیری کند. موسیقی متن بازی شبح سوشیما را به دوستان خود معرفی کنید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

درباره توسعه بازی

کار توسعه بازی Ghost of Tsushima توسط کمپانی Sucker Punch Productions صورت گرفته است. بعد از اینکه پروژه Infamous First Light به پایان رسید، این تیم سازنده قصد ساخت بازی جهان باز دیگری را گرفتند، چونکه آنها بر این باور بودند که تصمیماتی که توسط بازیکن ها گرفته می شوند بسیار برای گیم پلی بازی اهمیت دارند. و نتیجه آن این است بازیکن به نشانه مسیر نیازی ندارد و به او این آزادی عمل داده می شود تا در دنیای بازی به گشت و گزار بپردازد.

 

بر اساس گفته نیت فاکس، کارگردان بازی، تیم سازنده بازی در زمان مفهومی سازی بخش های بسیاری از بازی را به فانتزی سامورایی شدن تبدیل کرده اند. تا از این موضوع مطمئن شوند که عنوان نمایش دهنده دقیقی از فئودال ژاپن باشد. کمپانی ساکرپانچ متخصصین تاریخی را استخدام کرده است و تیم صدایی را ترتیب داده است تا صداهای مختلف داخل بازی را خلق کنند از جمله صدای پرندگان.

 

بازیکن ها این امکان را دارند از صدای اصلی با زیرنویس انگلیسی استفاده کنند، بازی از سینمای ژاپن از جمل سامورایی الهام گرفت است. مهم ترین آنها فیلم های Seven Samurai (1954) و Sanjuro (1962) به کارگردانی آکیرا کوروساوا. مشاور حرکات رزمی تاریخی بازی David Ishimaru می باشد که بنیادی تاریخی دارند. در دسامبر ۲۰۱۵ ، Scott Rohde از کمپانی سونی اعلام می کند پروژه جدید کمانی ساکرپانچ در دست توسعه اولیه است و افزود بازی سرگرم کننده و جالبی خواهد بود. همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی متن بازی شبح سوشیما را شیگرو اومبایاشی (Shigeru Umebayashi) برعهده داشته است.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم بازی Ghost of Tsushima

درود بر دوستداران وب سایت دریم موزیک امیدوارم حال و روز خوبی داشته باشید، خیلی وقت بود با نقد موسیقی متن خدمت شما نبودیم، اما امروز قصد داریم مجدد این مورد را برای شما عزیزان فراهم کنیم. نقدی که در پیش رو داریم درباره موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima است که به شدت آلبوم موسیقی زیبا و شنیدنی دارد. اگر به دنبال آلبوم موسیقی حماسی به همراه ابزارآلات موسیقی آسیایی هستید، قطعا این آلبوم برای شما ساخته شده است و پیشنهاد می شود بی درنگ این آلبوم موسیقی را گوش کنید.

 

در این آلبوم شاهد همکاری فوق العاده هنرمندانه Ilan Eshkeri و Shigeru Umebayashi هستیم که باید گوش کنید تا به زیبایی آن پی ببرید. آلبوم آهنگ های بازی Ghost of Tsushima از دو بخش مجزا ساخته شده است بخش اول آلبوم که برای بخش های داستانی بازی می باشد و توسط ایلان عسکری آهنگسازی شده است و بخش دوم که برای بخش های گشت و گذار در دنیای جهان باز بازی است توسط شیگرو اومبایاشی نوشته شده اند. موسیقی متن بازی شبح سوشیما را از دست ندهید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

The Way of the Ghost

خب ابتدا به بخش ابتدایی آلبوم موسیقی متن می پردازیم که آن را ایلان عسکری آهنگسازی کرده است و با ترک “The Way of the Ghost” آغاز می شود و به ترک تک اصلی آلبوم هم شهرت دارد. در این ترک شاهد استرینگ اندوهناکی هستیم که چند نت ابتدایی تم اصلی را می نوازد و سپس وارد حوضه موسیقی ضربه ای و دراماتیک براس می شود و بعد شاهد اجرای کامل این موتیف هستیم. ترکی دلیرانه و نسبتا حماسی است که توانست غم اندوه لحظات ابتدایی ترک را حفظ کند.

 

از جایی که این ترک به پایان میرسد، ترک بعدی یعنی “Jin Sakai” آغاز می شود که به شخصه چندین و چند بار به آن گوش دادن و روی آن قفل بودم. که با ساز چوبی سامورایی آغاز می شود و در ادامه موسیقی ضربه ای دراماتیکی به آن اضافه می شود و با براسی جسورانه ترکیب می شود. هرچی که ترک جلوتر می رود با قطعه ای اتمسفریک تر نسبت به قطعه قبل رو به رو می شویم که نمایش دهنده کاراکتر اصلی داستان است، از آن قطعه هاست که تا مدت ها آن را با خودتان ضمضمه خواهید کرد. به طور کلی Jin Sakai قطعه ای است که فاکتور گوش دادن بدون بازی را دارد. دانلود موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

The Way of the Samurai

موردی که تقریبا میشه گفت بین همه ترک ها مشترک است، بخش های غم انگیز است، در ادامه به ترک “Komoda Beach” می رسید که به صورت محزون کننده آغاز می شود و در ادامه به قطعه ای اکشن و شوم تبدیل می شود که برای بخش شوم آن شاهد ضمضمه های مردی در متن آهنگ هستیم که در نوع خودش جالب است. بعد به ترک “The Way Of The Samurai” میرسیم که کمی روحیه را بالا می برد و با موسیقی ابزارهای بادی چوبی آغاز می شود بعد یک تغییر دراماتیک در آن رخ می دهد و همچنین وکال های جنگی به آن اضافه می شود و یک ترک اکشن را رقم میزند. در ادامه براس مختلفی وارد عمل می شود و حدود یک دقیقه به ترکی پیچیده و شنیدنی تبدیل می شود.

 

هم اکنون قطعه ” Lord Shimura” را شاهد هستیم که در آن درام های سنگین در کنار استرینگی جالب شروع به نواختن می کنند. سپس این موسیقی ضربه ای به اوج میرسد و ۹۰ دقیقه موسیقی هارمونی مانند را تشکیل می دهد که شنیدن آن بسیار توصیه می شود و این صداها تا پایان بیشتر و بیشتر می شوند. اگر اشتباه نکنم این ترک هم تم کاراکتری است و همانند ترک Jin Sakai با استفاده از ارکسترا اتمسفری را خلق می کند تا بیننده را مهیج کند.

 

قطعه هیجان انگیز “No Mercy” را حتما گوش کنید، که بخش های جالب توجه زیادی دارد و از اواسط اهنگ استرینگ وارد عمل می شود و بار دراماتیک آن را افزایش می دهد و همچنین موسیقی ضربه ای با استرینگ ترکیب می شود و قطعه ای هیجانی را رقم میزند. قطعه بعدی که برای کاراکترها وجود دارد “Lady Masako” نام دارد، که رویکرد استایلیکی را دارد که اینبار جنبه ژانی قضیه را بیشتر در نظر گرفته است.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

A Reckoning In Blood

بخش جنگی و مبارزه ای داستان با ترک “A Reckoning In Blood” تامین می شود.

که در آن استرینگ سرعتی و ابزار چوبی بازی پرتنشی در آن دیده می شود.

بعد از دو دقیقه براسی بلند وارد عمل می شود و تا آخر ادامه پیدا می کند.

این اکشن با ترک “The Last of Clan Adachi” ادامه پیدا می کند که یکی از زیباترین و شنیدنی ترین قطعه های آلبوم موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima است و به شخصه علاقه شدیدی به آن دارم.

در این ترک موسیقی ضربه ای دراماتیک صحنه را در دست میگیرد.

 

چندین و چندبار شاهد موسیقی ابزار بادی چوبی هستیم که به همراه ضربه های براس می باشد. هردوی این ترک ها بر روی اکشن بیم آور تکیه دارند تا یک قطعه حماسی لحظه ای. به طور کلی این ترک ها هم عنصر زیبایی بدون همراه بازی را برخوردار می باشند و شما میتوانید ساعت ها بدون بازی به آنها گوش دهید. در ادامه با ترک “The Tale of Sensei Ishikawa” رو به رو هستیم، که به آرامی شروع می شود و تکاملی تدریجی با استرینگ و موسیقی ضربه ای دارد که در دقیق ۱:۴۰ همه چیز دست به دست هم می دهد و به ترکی حماسی تبدیل می شود و در اخر با صدای فلوتی به پایان می رسد.

 

“Forgotten Song” ترک دو دقیقه ای کوتاهی است که در آن وکالی ضمضمه مانند وجود دارد و در پس زمینه آن موسیقی استریک این وکال را همراهی می کند. ترک غافلگیر کننده ای است به خصوص وقتی که در پایان موسیقی ابزار بادی چوبی اضافه می شود. “Khotun Khan” از آن قطعه های رئیس آخر بازی است که به درد سکانس های اکشن پرتنش می خورد. دانلود موسیقی متن بازی شبح سوشیما را از دست ندهید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

نقد اختصاصی دوم موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima

کنسول بازی PS4 تقریبا در روزهای پایانی چرخه زندگی اش قرار دارد، و کنسول بازی PS5 در اواخر سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد و یکی از آخرین بازی های این کنسول فعلی بازی Ghost of Tsushima می باشد. بسیاری از منتقدین بازی از زیبایی بصری که این بازی دارد حیرت‌زده شده اند و از اینکه چه طور به خوبی بر روی سخت افزاری که ۷ سال عمر دارد به خوبی اجرا می شود! همین موضوع و همین حیرت برای موزیک متن Ghost of Tsushima هم صادق است و بسیاری آن را دوست داشته اند و این موضوع باعث شده است نگاهی به موسیقی متن این بازی داشته باشیم که توسط آهنگساز بریتانیایی ایلان اشکری و ژاپنی شیگرو اومبایاشی نوشته شده است.

 

درحالی که هردوی این آهنگسازان بر روی موسیقی متن این بازی کار کرده اند تمرکز هرکدام از آنها بر روی بخش های مختلف بوده است. تمرکز ایلان اشکری بر روی روایت داستان کاراکتر اصلی بازی جین ساکای و ماجرایی که در پیش دارد بوده است. از سامورایی بی تجربه گرفته تا یک ضدقهرمان حرفه ای “روح” که نقش مهمی در مبارزه با حمله مغول به جزیره سوشیما در قرن ۱۳ دارد.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

موسیقی های ایلان اشکری

ایلان اشکری از بسیاری ابزار آلات ژاپنی و موسیقی ارکسترا در ساخت موسیقی متن استفاده کرده است، از جمله این ابزارآلات بیوا می باشد تا موسیقی عمیق و پرباری را خلق کند و کلی ملودی های شگفت انگیز در آن خلق کند که همه آنها بر اساس موسیقی تم اصلی فوق‌العاده آن می باشد. در کل قطعه میتوانید غم و اندوه را با تمام وجود احساس کنید.

 

چشمه هایی از تم اصلی بازی را میتوان در ترک اول آلبوم به نام “The Way of the Ghost” اجساس کرد و بار احساسی زیادی را شاهد هستیم و میتوان غم اندوه را در کل ترک شاهد بود. این غم و اندوه توسط دو سولو در ابتدا و انتهای ترک خلق می شوند و همچنین ارکسترای برجسته و بزرگی که در ابتدای ترک وجود دارد. در ادامه ترک ها شاهد اضافه شدن لایه های مختلف احساسی به قطعه ها هستیم تا در بخش های مختلف داستانی بار احساسی سنگین تری به شنونده منتقل شود. در پایان قطعه های ساخته شده شاهد ترک دیگری به نام “The Way of the Ghost” هستیم که ترانه پایه و اساس آن است و Clare Uchima در آن اجرا دارد. صدای او بار احساسی بسیار بیشتری را به ترک اضافه کرده بود که اصلا تصورش را نمیکردم امکانش وجود داشته باشد.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

موسیقی های شیگرو اومبایاشی

بعد از این ترانه شاهکار، موسیقی های شیگرو اومبایاشی آغاز می شوند و ترک های او شامل Suite های سوشیما هستند و جمعا ۵۰ دقیقه مدت زمان دارند. این Suite به ۵ بخش مختلف تقسیم شده است و از این موسیقی برای بخش های دیگر بازی استفاده شده است و بیشتر با محیط بازی در تعامل است و در جاهایی که کاراکتر به گشت و گذار می پردازد و به جای اینکه داستان اصلی بازی را پیش ببرد. او هم از ارکسترا و دیگر ابزارآلات ژاپنی استفاده میکند و موسیقی او کاملا با ایلان اشکری متفاوت است اما آنها ان به خودی خود بسیار لذت بخش هستند.

 

هرکدام این ترانه ها ملودی و استایل خود را دارند، به شخصه بخش دوم “Shuraii” را بیشتر دوست داشتم، ملودی ها و موسیقی های نبردی بسیار زیبایی در آن وجود داشت.

 

دارا بودن دو آهنگساز که دو بخش مختلف بازی را آهنگسازی کنند همیشه جواب نمیدهد، موسیقی ها شباهت خود را از دست می دهند به دلیل اینکه که از دو آهنگساز مختلف استفاده شده است. و هرکدام از آنها هم برای بخش مختلف بازی کار می کنند و باعث می شود دو جنس مختلف پیدا کند. اما بازی شبح سوشیما از این قاعده مستثنی است و هردو آهنگساز به زیبایی در کنار یکدیگر کار کرده اند. بعد از گوش دادن به موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima و تماشای تعدادی از گیم پلی های بازی میتوانم دلیل ستایش منتقدین از بازی و موسیقی را درک کنم. کل آلبوم را میتوان به تنهایی و بدون بازی گوش داد. به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن بازی Ghost of Tsushima

۰۱) – The Way of the Ghost
۰۲) – Jin Sakai
۰۳) – Komoda Beach
۰۴) – The Way of the Samurai
۰۵) – Lord Shimura
۰۶) – No Mercy
۰۷) – Lady Masako
۰۸) – A Reckoning in Blood
۰۹) – The Last of Clan Adachi
۱۰) – Heart of the Jito
۱۱) – The Tale of Sensei Ishikawa
۱۲) – Forgotten Song
۱۳) – Khotun Khan
۱۴) – Honour to Ash
۱۵) – The Fate of Tsushima
۱۶) – Sacrifice of Tradition
۱۷) – The Way Of The Ghost (feat) – Clare Uchima)
۱۸) – Tsushima Suite – I) – Seion
۱۹) – Tsushima Suite – II) – Shurai
۲۰) – Tsushima Suite – III) – Bushido
۲۱) – Tsushima Suite – IV) – Kodoku
۲۲) – Tsushima Suite – V) – Seiiki

آلبوم سزاوار موسیقی متن بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima)

ترک لیست Ghost of Tsushima: Music from Iki Island & Legends

۱) – The Tale of Clan Sakai – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 3:06
۲) – Ankhsar Khatun, The Eagle – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 2:15
۳) – Lightning in the Storm – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 3:53
۴) – Face the Judgment of Your Ancestors – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 3:03
۵) – Sacred Medicine – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 3:19
۶) – The Battle for Iki Island – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 4:16
۷) – Eternal Blue Sky – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 5:19
۸) – The Eagle’s Curse – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 2:51
۹) – The Legacy of Kazumasa Sakai – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 1:30
۱۰) – May Your Death Benefit All Beings – Chad Cannon & Bill Hemstapat – 2:14
۱۱) – Forged in Blood – Bill Hemstapat – 2:44
۱۲) – The Forbidden Ritual – Bill Hemstapat – 3:05
۱۳) – Cursed Spirits – Bill Hemstapat – 3:21
۱۴) – Sukhbataar’s Revenge – Bill Hemstapat – 2:44
۴۳:۴۰

The Way of the Ghost

Jin Sakai

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم Iki Island & Legends با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم Iki Island & Legends با کیفیت MP3-320kbps :

22 آگوست 2021 10,548 views 16
نظرات

علی 2020/07/13

یه سوال بازی که منتشر نشده آلبوم از کجا اومده؟

Dallas Boy 2020/07/24

درود
واقعا بابت زحمتی ک کشیدین و بهترین کیفیت ها رو قرار دادین تشکر میکنم
موفق و پیروز باشید ✌

admin 2020/07/24

سلام. ممنون از انرژی مثبت

شاه 2020/07/28

دمت گرم رفیق.به امید پیشرفت روز افزون!

admin 2020/07/28

تشکر

حسین 2020/07/29

سلام عالیییی هستید😘، فقط خواستم ببینم اون دوتا آهنگ که جدا گذاشتید هم توی پک هستند؟

admin 2020/07/29

سلام. ممنون بله

Reza gamer 2020/07/29

واقعا سپاسگذارم از این که موسیقی متن فیلم سریال و بازی قرار میدهید ..من این سایت چند روزی میشه که پیدا کردم امیدوارم پیشرفت کنید..این سایت به واقع میگم یکی از بهترین سایتا تو موسیقی متن هست و من واقعا نمیدونم چطور تشکر کنم موفق باشید به امید کارهای بیشتر و بهتر

admin 2020/07/29

سلام. لطف دارید. ممنون برای انرژی مثبت

Aryan 2020/07/31

چرا آلبوم کامل. تکی بزار که اگه یکیشو خواستیم همونو دانلود کنیم

admin 2020/07/31

خیلی از دوستان هستن دقیقا حرف برعکس شما رو میزنن، میگن چرا تکی گذاشتی ما باید دونه دونه دانلود کنیم.
البته خدمتتون عرض کنم تمام ترک های این آلبوم بسیار ازشمند هستند

محمد کربلایی 2020/09/14

اسپویل
.
.
سلام این بازی بقدری جذابه که من دوبار تا آخرش رفتم.. دفعه اول شیمورا رو. کشتم.. ولی دفعه دوم وقتی شروع کردم شیمورا رو. نکشتم وبازی عالی تمام شد… موزیک کل بازی محشره🌹♥❤😍😘

محمد کربلایی 2020/09/14

اسپویل
.
.
در اخر بازی شیمورا رو. نکشید بازی جذاب میشه…

محمد کربلایی 2020/09/14

اسپویل
.
.
بهترین و حماسی ترین بازی.. موزیک. عالی. فقط اخره بازی شیمورا رو. نکشید چون تجربه کردم می گم.. وقتی نکشیدش بازی فوق العاده جذاب میشه
ممنون از شما بابت لینک دانلود

امیرحسین 2020/11/02

اقعا ممنون از سایت عالیتون
من فول آلبوم TLOU2 و Ghost Of Tsushima رو دانلود کردم… چه شاهکاری هستن خدایی لاییییییک

آرش مسگری 2022/07/28

چطوری آهنگ رو نصب کنم ثبت نامش هم پولکی هست من بد جوری این آهنگ رو میخام ؛(