فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک برای اولین بار در ایران موسیقی متن فیلم دختر ستاره (Stargirl) اثری از آهنگساز بزرگ راب سایمونسن (Rob Simonsen) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. نقطه قوت این فیلم موسیقی متن آن است که به شدت پیشنهاد می شود ان را از دست ندهید و امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم دختر ستاره نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم دختر ستاره (Stargirl)

معرفی فیلم دختر ستاره

دختر ستاره (Stargirl) فیلم جدید درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ میلادی می باشد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته ای از جری اسپینلی (Jerry Spinelli) می باشد که از سوی دیدنی پلاس پخش شده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شاد موسیقی متن انیمیشن Trolls World Tour (تور جهانی ترول ها)

 

فیلم دختر ستاره به احساسات پرتنش، عدم هویت، خودنمایی نوجوانان در دبیرستان و فراوانی عشق اول نوجوانان می پردازد. کارگردانی فیلم Stargirl را جولیا هارت (Julia Hart) انجام داده است و کار تولید آن را Kristin Hahn, Ellen Goldsmith-Vein, Lee Stollman و Jordan Horowitz از فیلمنامه نوشته شده توسط هان و هارت و هورویتز انجام داده اند.

 

ستارگانی که در فیلم دختر ستاره به ایفای نقش پرداخته اند گریس واندروال (Grace VanderWaal) و گراهام ورچری (Graham Verchere) و گیان کارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) و کاران برار (Karan Brar) و داربی استنچفیلد (Darby Stanchfield) و ماکسیمیلینو هرناندز (Maximiliano Hernández) می باشند. لازم به ذکر است انتشار فیلم در ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ صورت خواهد گرفت. همان طور که در ابتدا ذاکر شدیم کار نوشتن موسیقی متن فیلم دختر ستاره را راب سایمونسن انجام خواهد داد.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم دختر ستاره (Stargirl)

درباره تولید فیلم Stargirl چه می دانید؟

در ۱۵ جولای ۲۰۱۵ ، اعلام شد کارگردان Catherine Hardwicke پروژه تازه ای را که اقتباسی از رمان Stargirl به نویسندگی Jerry Spinelli می باشد را برای کمپانی والت دیزنی کارگردانی خواهد کرد. در ابتدا Kristin Hahn اقتباسی از این رمان را انجام داده بود که در این پروژه به عنوان تهیه کننده حضور دارد.

 

کمپانی هایی که در تولید فیلم دختر ستاره همکاری داشته اند Gotham Group و BCDF Pictures می باشند که بعدا تامین مالی فیلم را هم انجام دادند. در ۸ فوریه ۲۰۱۸ گزارش شد نسخه دیگری از فیلمنامه آماده شده است و Julia Hart به عنوان کارگردان جایگزین Hardwicke شده است و تولید فیلم Stargirl هم توسط کمپانی والت دیزنی انجام خواهد گرفت. انتشار فیلم در دیزین پلاس صورت گرفت، این سرویس استریم در سال ۲۰۱۹ کار خود را آغاز کرده است.

 

در ادامه همان ماه اعلام شد کار تولید فیلم در آخرین مراحل توسعه است و همچنان از فیلمنامه هان استفاده خواهد شد و او در کنار Ellen Goldsmith-Vein و Lee Stollman کار تولید فیلم را انجام خواهد داد. کمپانی هایی که در تولید فیلم نقش خواهند داشت Gotham Group و کمپانی هان به نام Hahnscape Entertainment خواهند بود. در جون ۲۰۱۸ هارا به همراه همسرش به فیلمنامه کلا دادند کسی که به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه حضور خواهد داشت. دانلود اهنگ های فیلم دختر ستاره را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : آهنگ های فیلم در میان ستارگان

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم دختر ستاره (Stargirl)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم دختر ستاره

۰۱) – Rob Simonsen – Leo – 05:02
۰۲) – Rob Simonsen – Cake for One – 00:58
۰۳) – Grace VanderWaal – Be True to Your School (Acoustic) – 01:53
۰۴) – Rob Simonsen – Cinnamon – 03:23
۰۵) – Grace VanderWaal – We Got the Beat – 01:30
۰۶) – Rob Simonsen – Mudfrogs – 01:40
۰۷) – Big Star – Thirteen – 02:34
۰۸) – Mudfrog Marching Band – Mica Fight Song – 01:25
۰۹) – Grace VanderWaal – Be True to Your School – 02:16
۱۰) – Grace VanderWaal, Graham Verchere – Thirteen – 02:09
۱۱) – Rob Simonsen – I Like Who I Am – 01:59
۱۲) – Rob Simonsen – Have You Ever Seen a Flower Grow – 01:33
۱۳) – Rob Simonsen – This Kid, Lying in the Middle – 01:28
۱۴) – Graham Verchere – Just What I Needed – 03:44
۱۵) – Rob Simonsen – Susan Caraway – 03:17
۱۶) – Rob Simonsen – Stargirl – 04:19
۱۷) – Grace VanderWaal – Give Me Love (Give Me Peace on Earth) – 03:32
۱۸) – Grace VanderWaal – Today and Tomorrow – 04:28
۱۹) – Grace VanderWaal – Thirteen (Bonus) – 02:49

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 مارس 2020 4,850 views 0
نظرات