فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه) اثری از ناتانیل بلام (Nathaniel Blume) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این سریال جدید به تازگی پخش خود را آغاز کرده و توانسته امتیازات بالا و توجهات زیادی را به خود جلب کند. در ادامه به معرفی کامل سریال پسر نابغه پرداخته ایم پیشنهاد می شود حتما آن را مطالعه نمایید و امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال Prodigal Son نهایت لذت را ببرید.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه)

معرفی سریال Prodigal Son

Prodigal Son (پسر نابغه) سریال جنایی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. خالقین این سریال کریس فداک (Chris Fedak) و سم اسکلاور (Sam Sklaver) می باشند. سریال Prodigal Son برای شبکه رسانه ای فاکس (Fox Broadcasting Company) ساخته شده است که در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹ پخش خود را آغاز کرده است، در اکتبر ۲۰۱۹ ساخت سریال برای یک فصل کامل کلید خورد. در می ماه ۲۰۲۰ این سریال برای فصل دوم تمدید شد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم آهنگ های فیلم Mechanic: Resurrection

 

در ۲۸ ژانویه ۲۰۱۹ ، گزارش شد که رسانه فاکس سفارش ساخت پایلوت این سریال را داده است. نویسندگی قسمت اول سریال توسط کریس فداک و سم اسکلاور انجام شده است، کسانی که در کنار Lee Toland Krieger, Greg Berlanti و Sarah Schechter تهیه کنندگی اجرایی پروژه را انجام داده اند. کمپانی های تولید کننده ای که در پروژه حضور داشته اند Berlanti Productions و Warner Bros. Television می باشند. در ۱۲ مارچ ۲۰۱۹ اعلام شد Lee Toland Krieger کارگردانی سریال پسر نابغه را انجام خواهد داد.

 

در ۹ می ۲۰۱۹ ، اعلام شد این سریال سفارش ساخت را گرفته است. یک روز بعد از آن اعلام شد پخش سریال در پاییز ۲۰۱۹ انجام خواهد شد و پخش آن در ساعت ۹ شب خواهد بود. قسمت اول سریال در ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۹ انجام شد. در ۷ اکتبر ۲۰۱۹ سریال برای فصل کامل ۲۲ قسمتی انتخاب شد. در مارچ ۲۰۲۰ کمپانی برادران وارنر تولید سریال Prodigal Son را به دلیل بیماری کرونا متوقف کرد. در اوریل ۲۰۲۰ اعلام شد قسمت ۲۰ام فصل قسمت پایانی فصل خواهد بود. همان طور که در بالا اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن سریال Prodigal Son را ناتانیل بلام انجام داده است.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه)

تیم بازیگری

در فبریه ۲۰۱۹ ، اعلام شد Lou Diamond Phillips, Aurora Perrineau و Frank Harts به عنوان اعضای اصلی تیم بازیگری به پایلوت سریال اضافه شدند. در کنار اعلام سفارش ساخت پایلوت، ستارگانی از جمله Michael Sheen, Bellamy Young, Finn Jones, Keiko Agena و Halston Sage به تیم بازیگری اضافه شدند. چهار روز بعد در ۱۲ مارچ ۲۰۱۹ ، اعلام شد Tom Payne جایگزین جونز در نقش اصلی خواهد شد. در ۱۰ فبریه ۲۰۲۰ ، بازیگر Dermot Mulroney در نقش مکمل به سریال اضافه شد.

در ۱۳ می ۲۰۱۹ ، کمپانی فاکس تریلر رسمی سریال Prodigal Son را منتشر کرد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم موزیک های فیلم دست نیافتنی ها

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۶ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۵۴ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۲۹ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۱۲ نقد انجام شده با امتیاز ۵۹ از ۱۰۰ رو به رو شده است به طور کلی نظرات متنوع و متوسطی درباره سریال وجود داشته است.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه)

نظرات تعدادی از بیننده های سریال

یک سریال لذت بخش – ۸/۱۰

من به شخصه از هرچیزی که به ژانر “ترسناک” ارتباط داشته باشه دوری می کنم، من طرفدار فیلم های مجرمانه هستم. بله میدانم در ابتدا شباهت زیادی به فیلم سکوت بره ها دارد، اما چسبیده به تماشای آن واقعا سرگرم کننده است. مایکل شین فوق العاده است! امیدوارم بقیه فصل همینطور ادامه پیدا کند.

 

بهترین بخش سریال مایکل شین است – ۸/۱۰

به عقیده من مایکل شین فوق العاده ترین قاتل سریالی است! باهوش، ترسناک، اما یک جورایی دلربا از نظر وحشت انگیز بودن! خود سریال حتی بعد از تماشای ۳ قسمت خیلی شلخته و مشتق گرفته شده است. پین هنوز سعی به کانال ویل گراهام را دارید، ویل گراهامی که اصلا او را دوست نداشتم. تلاش برای اضافه کردن شوخی یا باید تمام بشه با باید روی بهتر شدنش کار بشه. امیدوارم Halston Sage این نقش را رها نکند. با این تفاسیر نمیتوانم جلوی تماشا نکردن این فیلم را بگیرم. به خصوص احساس میکنم هرچی که جلوتر رود بهتر و بهتر میشود و به سریال هیجانی خیلی خوبی تبدیل می شود. میخوام مایکل شین بیشتر جلوی دوربین باشد.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه)

تنها سریال خوب فصل پاییز – ۹/۱۰

به دنبال سریال جدید برای تماشا کردن بودم و از طرفی نمیخواستم وقتم را صرق سریال ضعیفی کنم، ناگهام با سریال Prodigal Son رو به رو شدم و با خودم گفتم چرا که نه امتحانش میکنم. تو پنج دقیقه ابتدایی خمیازه کشیدنم شروع شد اما پنج دقیقه دیگه به آن فرصت دادم که ناگهان جذب سریال شدم. سریال منحصر به فردی می باشد که یک سری پیچش های داستانی در آن وجود دارد که بیننده را به حدس زدن مجاب می کند (و واقعا هم حدس زدن در آن سخت است). این تنها سریال فصل پاییز است که به تماشای آن ادامه دادم و احتمالا هم تا فصل پایانی آن را خواهم دید.

امیدوارم فاکس مداوم آن را پخش کند وگرنه به ناچار باید برم سمت سرویس های استریم و باید سعی کنم گزارم به کارهای احمقانه نخورد. حتما موزیک متن سریال Prodigal Son را از پایین مطلب دانلود نمایید و آن را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال Prodigal Son (پسر نابغه)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال Prodigal Son

۱) – We’re the Same – 1:16
۲) – Are You a Monster? – 1:50
۳) – Gotta Give Them a Hand – 2:53
۴) – I Deserve the Pain – 2:07
۵) – Leave Malcolm Alone – 3:00
۶) – The Video From That Night – 3:52
۷) – Find the Shoebox – 2:04
۸) – Seriously Aggressive Texting – 1:00
۹) – Something Inside is Broken – 3:03
۱۰) – What Would Freud Say? – 1:44
۱۱) – Tevin Gets His Close-Up – 1:19
۱۲) – Uncuffed – 2:22
۱۳) – We Make a Good Team – 0:57
۱۴) – A Beta to My Father’s Alpha – 1:34

۱۵) – Ringing from the Basement – 1:43
۱۶) – The Phone – 1:09
۱۷) – I’d Appreciate Some Guidelines – 2:14
۱۸) – This is My House – 2:01
۱۹) – The Swords of Damocles – 3:01
۲۰) – A Mixture of Fear and Anger – 2:15
۲۱) – A Cloud of Love – 2:00
۲۲) – Classic Couvade Syndrome – 1:41
۲۳) – Then There Was You – 1:49
۲۴) – Flushing Out the Nightingale – 2:29
۲۵) – Someone Was Watching – 1:19
۲۶) – Eyeless Eddie – 1:45
۲۷) – The Devil Dealt With – 3:03
۲۸) – All Smoke, No Fire – 1:50
۲۹) – My Girl – 2:55
۳۰) – The Video From That Night (Alternate Version) – 4:00
۶۴:۱۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

4 جولای 2020 1,591 views 0
نظرات