فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم مکانیک رستاخیز (Mechanic: Resurrection) اثری از مارک ایشام (Mark Isham) را آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم همانند قسمت اول ستاره دوست داشتنی جیسون استاتهام هنرنمایی می کند که درست مثل همیشه بازی جذابی را به نمایش می گذارد. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم مکانیک رستاخیز نهایت لذت را ببرید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم مکانیک رستاخیز (Mechanic: Resurrection)

معرفی فیلم مکانیک رستاخیز

مکانیک رستاخیز (Mechanic: Resurrection) فیلم اکشن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۶ کشورهای آمریکا و فرانسه می باشد. کارگردانی فیلم را دنیس گانزل Dennis Gansel) انجام داده و نویسندگی آن برعهده فیلیپ شلبی (Philip Shelby) و تونی موشر (Tony Mosher) بوده است. داستان اصلی فیلم مکانیک رستاخیز توسط فیلیپ شلبی و برایان پیتمن (Brian Pittman) نوشته شده است. این فیلم دنباله ای بر فیلم مکانیک محصول سال ۲۰۱۱ می باشد که آن هم بازسازی فیلمی با همین عنوان محصول سال ۱۹۷۲ بوده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم اکشن موسیقی متن فیلم مکانیک (The Mechanic)

 

ستارگانی که در فیلم Mechanic: Resurrection هنرنمایی می کنند، متشکل از جیسون استاتهام (Jason Statham) و تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) و جسیکا آلبا (Jessica Alba) و میشل یئو (Michelle Yeoh) می باشند. در ۲۲ اگوست ۲۰۱۶ ، فیلم مکانیک رستاخیز در هالیوود به نمایش در آمد و در ۲۶ اگوست ۲۰۱۶ انتشار سینمایی اش را در آمریکا تجربه کرد. این فیلم با واکنش های منفی رو به رو شد و در سطح جهانی با فروش ۱۲۵ میلیون دلاری رو به رو شد همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم مکانیک رستاخیز را مارک ایشام انجام داده است.

 

باکس آفیس

فیلم مکانیک رستاخیز در آمریکای شمالی با ۲۱٫۲ میلیون دلار فروش رو به رو شد و در بقیه مناطق ۱۰۴٫۵ میلیون دلار فروش کرد. به طور کلی فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۱۲۵٫۷ میلیون دلار رساند. فیلم در ۲۶ اگوست ۲۰۱۶ در آمریکا و کانادا منتشر شد و از ۲۲۵۸ سالن سینمایی که در اختیار داشت پیش بینی فروش ۶-۸ میلیون دلاری در هفته اول برای اون شد. روز اول اکران خود را با ۲٫۶ میلیون دلار فروش پشت سر گذاشت و با ۷٫۵ میلیون دلار فروش در هفته اول در جایگاه ۵ام باکس آفیس قرار گرفت. در چین هفته ابتدایی اکرانش را با ۲۴٫۳ میلیون دلار پشت سر گذاشت و به طور کلی فروش ۴۹٫۲ میلیون دلاری را تجربه کرد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شاد و شنیدنی موسیقی متن انیمیشن Sing (آواز)

 

واکنش منتقدین و اطلاعات تکمیلی

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۵۱ نقدی که از فیلم انجام شده با ۳۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۴٫۴۵ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۱۵ نقد انجام شده امتیاز ۳۸ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. به طور کلی نظرات مثبت نسبت به آن نبوده. بر اساس سینمااسکور امتیاز +B را دریافت کرده است.

 

در ۴ نوامبر ۲۰۱۴ ، فیلمبرداری فیلم در بانکوک تایلند انجام شد. همچنین شاهد فیلمبرداری هایی در بلغارستان و مالزی و برزیل و استرالیا هستیم. در ۴ فبریه ۲۰۱۵ ، ناتالی برن (Natalie Burn) به تیم بازیگری فیلم اضافه شد.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم مکانیک رستاخیز

۰۱) – A Vida Barco – 01:17
۰۲) – The Offer – 03:11
۰۳) – Emergency Kit – 02:05
۰۴) – Domestic Squabble – 04:24
۰۵) – Set You Up To Live – 01:54
۰۶) – Observation – 01:46
۰۷) – Gina Swims – 01:49
۰۸) – Crain’s Men – 03:07
۰۹) – Gina and Bishop – 03:02
۱۰) – Tattoos, Trackers and Shark Repellent – 03:58
۱۱) – Penjara – 01:44
۱۲) – Marlon Krill – 08:42
۱۳) – Adrian Cook – 04:12
۱۴) – Bishop’s First Advance – 03:52
۱۵) – The Compound – 06:54
۱۶) – Max Adams – 02:30
۱۷) – Find Adams’ Body – 00:43
۱۸) – Submarine Pen – 03:25
۱۹) – Laying Siege – 08:05
۲۰) – Lone Survivor – 01:59
۲۱) – Diving Bell – The Mechanic – 03:48

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

2 ژوئن 2020 3,545 views 2
نظرات

بهمن اسماعیل زاده 2023/11/16

اهنگ خوبیه

عباس صولت 2023/11/22

خیلی ممنون از لطف شما