فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم An American Pickle (یک خیارشور آمریکایی) اثری از نامی ملوماد (Nami Melumad) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم یکی از ستارگان بزرگ کمدی هنرنمایی می کند، به پوستر فیلم یک خیارشور آمریکایی نگاه کنید و حدس بزنید این بازیگر چه کسی هست؟ در ادامه نقد کاملی از این فیلم را آماده کرده ایم که حتما پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید و امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم An American Pickle نهایت لذت را ببرید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم An American Pickle (یک خیارشور آمریکایی)

معرفی فیلم An American Pickle

An American Pickle (یک خیارشور آمریکایی) فیلم کمدی درام محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را برندن تروست (Brandon Trost) انجام داده است و این فیلم اولین تجربه کارگردانی او می باشد. کار نوشتن فیلمنامه فیلم برعهده سایمون ریچ (Simon Rich) بوده است. این فیلم بر اساس داستانی کوتاه به نام “Sell Out” محصول سال ۲۰۱۳ می باشد. ستاره اصلی این فیلم ست روگن (Seth Rogen) می باشد که در نقش اشکانزی در سال ۱۹۲۰ بازی می کند که به ناگهان در روزهای الان نیویورک بیدار می شود! ستارگان دیگری که در نقش مکمل بازی میکنند سارا اسنوک (Sarah Snook) و جورما تاکونی (Jorma Taccone) می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Get Out

 

در ابتدا برنامه ریزی شده بود از سوی کمپانی سونی اکران سینمایی داشته باشد که بعدا در آوریل ۲۰۲۰ امتیاز آن به کمپانی برادران وارنر فروخته شد. در ۶ اگوست ۲۰۲۰ انتشار دیجیتالی خودش را در آمریکا تجربه کرد و اولین فیلم اورجینالی بود که توسط HBO Max منتشر میشد و انتشار سینمایی هم در نقاط مختلف جهان تجربه می کند. فیلم از سوی منتقدین با نقدهای متنوعی رو به رو می شود و بازی دوگانه روگن مورد ستایش قرار گرفت. همان طور که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم An American Pickle را نامی ملوماد و مایکل جاکینو انجام داده اند.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم An American Pickle (یک خیارشور آمریکایی)

درباره تولید فیلم

در ۲۹ می سال ۲۰۱۳ اعلام شد کمپانی سونی حق انتشار این داستان کوتاه را که “Sell Out” نام دارد بدست آورده است. تهیه کنندگان فیلم Seth Rogen, Evan Goldberg و James Weaver انتخاب شدند. انتظار می رفت ریچ به عنوان تهیه کننده اجرایی حضور داشته باشد. کمپانی تولیدی Point Grey Pictures هم در پشت فیلم می باشد. در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸ ، Brandon Trost به عنوان کارگردان به پروژه پیوست. تهیه کننده اضافه فیلم Alexandria McAtee می باشد.

 

در ۲۹ اکتبر فیلمبرداری فیلم در پنسیلوانیا آغاز شد و تا ۲۲ دسامبر ۲۰۱۸ به طول انجامید. اکران سینمایی این فیلم در انگلستان به صورت سینمایی بوده است. بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۷۲ نقدی که از فیلم انجام شده با ۷۲ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۱۲ از ۱۰ را بدست آورده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۰ نقد صورت گرفت امتیاز ۵۸ از ۱۰۰ را بدست آورده و به طور کلی نظرات متنوعی نسبت به آن وجود داشته است.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم An American Pickle (یک خیارشور آمریکایی)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم An American Pickle

۱) – Workin’ For Love in All the Wrong Places – 4:13
۲) – New World Problems – 5:52
۳) – A Greenbaum Family Reunion – 3:34
۴) – Seltzer Your Soul – 2:13
۵) – The Lonely Herschel Club – 4:33
۶) – Klezmer Fight Club – 1:07
۷) – Who Gives a Boop Bop – 1:38
۸) – When the Greenbaum Breaks – 0:57
۹) – Pickle Your Fancy – 3:10
۱۰) – Revenge of the Ben – 2:54
۱۱) – The Pickle Empire Strikes Back – 5:18
۱۲) – The Fall and Rise of Herschel’s Twitter – 5:45
۱۳) – The Herschel You Give – 1:11
۱۴) – Yes You Canada – 2:52
۱۵) – The Greenbaum Switcheroo – 2:45
۱۶) – Schlepping to Schlupsk – 3:24
۱۷) – Joining the Kaddish – 2:50
۱۸) – Denouement to Be – 3:59
۱۹) – The Silver Brining – 2:03
۲۰) – Pickles, Suite or Sour – 4:06

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

7 آگوست 2020 1,353 views 0
نظرات