فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

اگر از طرفداران ژانر ترسناک و دلهره آور باشید پس به احتمال زیاد با فیلم Get Out آشنایی دارد. امروز از وب سایت دریم موزیک آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون) اثری از آهنگساز توانا مایکل ابلز (Michael Abels) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از فیلم های موفق ژانر ترسناک می باشد که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Get Out نهایت لذت را ببرید و حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون)

معرفی فیلم Get Out

Get Out (برو بیرون) فیلم ترسناک محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را جوردن پیل (Jordan Peele) انجام داده است و این فیلم اولین تجربه کارگردانی وی می باشد. ستارگانی که در فیلم برو بیرون هنرنمایی می کنند شامل دنیل کالویا (Daniel Kaluuya) و الیسون ویلیامز (Allison Williams) و لیل رل هوری (Lil Rel Howery) و برادلی وایتفورد (Bradley Whitford) و کلب لندری جونز (Caleb Landry Jones) و استیون روت (Stephen Root) و کاترین کینر (Catherine Keener) می باشند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم آهنگ های متن بازی Ghost of Tsushima

 

داستان فیلم درباره کریس واشنگتون یک مرد آفریقایی-آمریکایی جوان است که وقتی با خانواده دوست سفید پوستش به نام رز آرمیتاژ آشنا می شود متوجه راز وحشتناکی در پشت آن خانواده می شود. فیلم Get Out در جشنواره فیلم ساندنس در ۲۳ ژانویه ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته می شود. در ۲۴ فبریه ۲۰۱۷ انتشار سینمایی خودش را در آمریکا توسط کمپانی یونیورسال تجربه می کند. این فیلم با بودجه ۴٫۵ میلیون دلاری که داشت در سطح جهانی فروش فوق العاده ۲۵۵ میلیون دلاری را تجربه میکند. و حدودا میتوان گفت ۱۲۴ میلیون دلار سود خالص داشته است و دهمین فیلم پرسود سال ۲۰۱۷ عنوان گرفته است.

آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون)

ادامه معرفی فیلم

فیلم Get Out برای کارگردانی و بازیگری و نویسندگی و تم هایی که داشته است مورد ستایش منتقدین قرار گرفته است. و توسط موسسات مختلف یکی از ده فیلم برتر سال ۲۰۱۷ عنوان گرفته است. در مراسم اسکار موفق به نامزدی در چهار بخش مختلف شد که در میان آنها نامزدی بهترین فیلم به چشم می خورد. جوردن پیل در مراسم اسکار موفق به کسب جایزه بهترین فیلمنامه اورجینال شد.

 

در مراسم انتخاب منتقدین نامزد پنج جایزه مختلف شد و در مراسم گلدن گلوب نامزد ۲ جایزه شد و در مراسم اکادمی بریتانیا در دو بخش نامزد دریافت جایزه شد. در لیست های متعدد یکی از بهترین فیلم های ترسناک سال عنوان گرفته است. همان طور که اشاره شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم Get Out برعهده مایکل ابلز بوده است.

آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون)

باکس آفیس

فیلم Get Out در آمریکا و کانادا با فروش ۱۷۶ میلیون دلاری رو به رو شد و در بقیه مناطق جهان فروشی حدودا ۷۹ میلیون دلاری را تجربه کرد و به طور کلی مجموع فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۲۵۵ میلیون دلاری رساند. این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم تنها ۴٫۵ میلیون دلار بوده است. مجله هالیوود ریپورتر اعلام کرده است با در نظر گرفتن هزینه های فیلم و تبلیغاتی که برای آن انجام شده است، سود خالق این فیلم ۱۲۴ میلیون دلار بوده است و به ۱۰امین فیلم پرسود سال ۲۰۱۷ تبدیل شده است.

 

در آمریکای شمالی، فیلم برو بیرون در تاریخ ۲۴ فبریه ۲۰۱۷ در کنار فیلم های Collide و Rock Dog آغاز کرد. پیش بینی شده بود از ۲۷۷۳ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش ۲۰ تا ۲۵ میلیون دلاری را در هفته ابتدایی تجربه کند. در پیش نمایش پنج شنبه شب ۱۰٫۸ میلیون دلار فروش کرد (روز اول اکران) و سرانجام هفته ابتدایی اکرانش را با ۳۳٫۴ میلیون دلار آغاز کرد و در جایگاه اول باکس آفیس قرار گرفت. ۳۸ درصد بیننده های فیلم آفریقایی-آمریکایی بودند و ۳۵ درصد هم سفید پوست بودند و جورجیا پرسودترین بازار را برای این فیلم داشته است.

 

در هفته دوم اکرانش در جایگاه دوم در پشت فیلم تازه از راه رسیده لوگان (با ۸۸ میلیون دلار فروش) قرار گرفت، حدود ۱۵٫۴ درصد کاهش فروش داشته است و فروش ۲۸٫۳ میلیون دلاری را تجربه کرده است (این درحالی است که فیلم های ترسناک معمولا در هفته دوم بیشتر از ۶۰ درصد کاهش فروش را تجربه می کنند!) در هفته سوم ۲۱٫۱ میلیون دلار فروش می کند و حدودا ۲۵ درصد کاهش فروش را نسبت به هفته قبل دارد.

آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون)

ادامه باکس آفیس

در جایگاه سوم بعد از دو فیلم Kong: Skull Island و Logan قرار میگیرد. در مارچ ۲۰۱۷ ، سه هفته بعد از انتشار فیلم Get Out ، فروش فیلم از ۱۰۰ میلیون دلار در داخل کشور عبور می کند و پیل به اولین کارگردان سیاه پوستی تبدیل می شود که یک چنین تجربه اولین فیلمی دارد. در ۸ آوریل ۲۰۱۷ ، فیلم به پرفروش ترین فیلم در آمریکای تبدیل می شود که کارگردان ان سیاه پوست بوده است. که در ادامه این رکورد توسط فیلم Straight Outta Compton به کارگردانی اف. گری گری با ۱۶۲ میلیون دلار فروش شکسته می شود. خود گری با انتشار فیلم The Fate of the Furious مجدد این رکورد را می شکند!

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۳۷۳ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۹۸ درصد نظر مثبت رو به رو می شود و امتیاز ۸٫۳۲ از ۱۰ را دریافت می کند. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۴۸ نقدی که از فیلم انجام شده است امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ را دریافت کرده است به طور کلی با ستایش بین المللی رو به رو شده است. سینمااسکور امتیاز -A را برای فیلم در نظر گرفته است. ۸۴ درصد مخاطبان پست تراک موافق فیلم بوده اند.

آلبوم وحشت آور موسیقی متن فیلم Get Out (برو بیرون)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Get Out

۱) – Prologue – 0:20
۲) – Sikiliza Kwa Wahenga (Main Title) – 1:19
۳) – Chris & Rose (Love Theme) – 2:05
۴) – The Deer – 1:00
۵) – The House – 1:20
۶) – Meet the Help – 0:45
۷) – The House Reprise – 0:31
۸) – Ice Tea – 0:52
۹) – Jeremy Enough – 0:23
۱۰) – Georgina’s Silhouette – 0:12
۱۱) – Walter’s Run – 0:16
۱۲) – Georgina at the Window – 0:40
۱۳) – Hypnosis – 4:17
۱۴) – Investigations – 2:48
۱۵) – Garden Party – 2:01
۱۶) – Andre Reveal – Michael Abels & Timothy Williams – 1:08
۱۷) – Fist Shake – Michael Abels & Timothy Williams – 0:39
۱۸) – Blind Art Dealer – Michael Abels & Timothy Williams – 1:16
۱۹) – Georgina Weeps – 1:35
۲۰) – Get Out – 0:43
۲۱) – The Auction – 2:54

۲۲) – Ukulele Walk – Michael Abels & Timothy Williams – 0:42
۲۳) – Photographs – Michael Abels & Timothy Williams – 2:06
۲۴) – Finding the Keys – Michael Abels & Timothy Williams – 2:26
۲۵) – The Sunken Place – Michael Abels & Timothy Williams – 1:13
۲۶) – Rod’s Bing Search – 1:51
۲۷) – Educational Video – 2:05
۲۸) – Behold the Coagula – 0:42
۲۹) – Rod Calls Rose – 2:42
۳۰) – Mental Prep – 3:52
۳۱) – Teacup TV – 0:18
۳۲) – Surgery Prep – Michael Abels & Timothy Williams – 1:22
۳۳) – Chris Escapes – Michael Abels & Timothy Williams – 1:04
۳۴) – Race for the Teacup – Michael Abels & Timothy Williams – 1:54
۳۵) – Jeremy Attacks – Michael Abels & Timothy Williams – 1:10
۳۶) – Georgina Hit – Michael Abels & Timothy Williams – 0:47
۳۷) – Georgina Attacks – Michael Abels & Timothy Williams – 0:17
۳۸) – After the Accident – Michael Abels & Timothy Williams – 0:20
۳۹) – Get Him Grandpa – Michael Abels & Timothy Williams – 1:16
۴۰) – Walter Shoots – Michael Abels & Timothy Williams – 0:08
۴۱) – Rose Returns – 1:09
۴۲) – Situation Handled – 1:24
۴۳) – End Titles (Montage) – 4:20
۶۰:۱۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

5 آگوست 2020 2,094 views 0
نظرات