فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب بعد از معرفی کلی آلبوم اکشن و ماجرایی مجددا قصد معرفی و دانلود آهنگ بی کلام فوق العاده زیبا و احساسی را از آهنگساز بزرگ که احتمالا با او اشنایی دارید داریم. دانلود موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون (Miss Sloane) اثری از مکس ریشتر (Max Richter) را از دست ندهید. در این آلبوم شاهد موسیقی الکترونیک و پیانو و ویولن تندی هستیم که واقعا تجربه ای دل انگیز را برای شما رقم خواهد زد پس با ما همراه باشید…

موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون - Miss Sloane (آلبوم احساسی)

معرفی فیلم دوشیزه اسلون

دوشیزه اسلون (Miss Sloane) فیلم هیجانی و سیاسی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم توسط جان مدن (John Madden) انجام شده است و نویسندگی ان را جاناتان پررا (Jonathan Perera) بر عهده داشته. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند جسیکا چستین (Jessica Chastain) و مارک استرانگ (Mark Strong) و گوگو امبتا-را (Gugu Mbatha-Raw) و مایکل استولبارگ (Michael Stuhlbarg) و الیسون پیل (Alison Pill) و جیک لیسی (Jake Lacy) و جان لیسکو (John Lithgow) و سم واترستون (Sam Waterston) می باشند.

 

انتشار اولیه فیلم در فستیوال AFI Fest در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ انجام شد. و در ۲۵ نوامبر ۲۰۱۶ انتشار محدود خود را در امریکا توسط کمپانی EuropaCorp اغاز کرد. که در ۹ دسامبر ۲۰۱۶ اکران گسترده ان انجام شد. در ۸ مارچ ۲۰۱۷ در کشور فرانسه اکران شد. به طور عمومی با نظرات مثبت رو به رو شد. عمدتا بازی چستین رو مورد ستایش قرار داده بودند. متاسفانه در باکس افیس با شکست رو به رو شد و با بودجه ۱۳ میلیون دلاری که ساخته شده بود تنها ۹٫۱ میلیون دلار فروش تجربه کرد.

 

تولید فیلم

در سپتامبر ۲۰۱۵ , Jessica Chastain برای بازی و John Madden برای کارگردانی در فیلم معرفی شدند. Ben Browning به عنوان تهیه کننده و Patrick Chu به عنوان تهیه کننده اجرایی به تیم اضافه شدند. کمپانی EuropaCorp کار ساخت و کمک مالی و توزیع فیلم را بر عهده داشت. در ژانویه ۲۰۱۶ اعلام شد Alison Pill, Jake Lacy و Gugu Mbatha-Raw به تیم اضافه شدند. در فبریه ۲۰۱۶ , Douglas Smith, Mark Strong, Michael Stuhlbarg, Sam Waterston, John Lithgow و Enis Esmer بازیگران دیگری به تیم اضافه شدند. در مارچ ۲۰۱۶ , Meghann Fahy به تیم اضافه شد.

 

فیلمبرداری

در ۱۲ فبریه ۲۰۱۶ , فیلبرداری فیلم در تورنتو اغاز شد. و در مارچ ۲۰۱۶ , Jessica Chastain در محل فیلمبرداری دیده شد. و در مارچ ۲۰۱۶ فیلمبرداری فیلم در تورنتو به پایان رسید. در اپریل ۲۰۱۶ فیلمبرداری های اضافه در واشنگتون دی سی اغاز شد و تا ۶ اپریل ۲۰۱۶ ادامه پیدا کرد.

 

انتشار فیلم

در آگوست ۲۰۱۶ , دو تصویر از Chastain منتشر شد. در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ , انتشار اولیه در AFI Fest انجام شد. در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۶ , در فستیوال Napa Valley به نمایش در آمد. در ابتدا قرار بود اکران فیلم در ۹ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شود که بعدا به تاریخ ۲۵ نوامبر منتقل شد. موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون را از پایین همین مطلب دانلود نمایید.

 

باکس آفیس

این فیلم اکران خود را در کنار فیلم های Office Christmas Party و The Bounce Back اغاز کرد. و فیلم Nocturnal Animals هم اکران گسترده ی خود را تجربه میکرد. پیش بینی شده بود در هفته ی اول فیلم فروش ۲-۴ میلیون دلاری را تجربه کند که در اخر ۱٫۸ میلیون دلار فروش کرد و در باکس افیس رتبه ۱۱ام را به خود اختصاص داد.

به طور کلی در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۳٫۳ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق ۵٫۶ میلیون دلار فروش کرد. مجموع فروش ۹٫۱ میلیون دلاری را تجربه کرد , این در حالی است بودجه ساخت فیلم ۱۳ میلیون دلار بوده است. این فیلم بر اساس امار سایت موجو بدترین فروش هفته اغازین را از سال ۱۹۸۲ تجربه کرده است.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” 182 نقدی که از فیلم انجام شده فیلم با ۷۶ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۶٫۵ از ۱۰ را دریافت کرد. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۱ نقدی که از فیلم انجام شده با امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ رو به رو شد.

موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون - Miss Sloane (آلبوم احساسی)

نقد اختصاصی موسیقی متن Miss Sloane

قطعا نوشتن نقد برای موسیقی متن فیلمی که به طور عمده در ساختمان های اداری و دادگاه ها به نمایش گذاشته می شود کاری چالش بر انگیز است. در ان شاهد جلوه های ویژه CGI یا تغییرات صدا وجود ندارد. نقش موسیقی در ساخت اتمسفری مناسب بسیار مهم و اساسی است. در این آلبوم شاهد گستره عظیمی از موسیقی الکترونیک و ارکسترایی سنتی هستیم. مکس ریشتر آلبوم موسیقی را خلق کرد که در ان موسیقی کلاسیک فیلم و موسیقی مدرنی شاهد هستیم.

 

بررسی ترک به ترک موسیقی متن Miss Sloane ممکنه کمی اینجا غیر منصفانه باشه, چون ممکنه در اخر به انتقاد منجر شود و ان انتقاد وجود تکرار زیاد است. یک ترک ممکن است شبیه ترک دیگر باشد. برای مثال ترک “Wheels Within Wheels” میتوان در ترک های “Data Stream” و “Closing In” و “A Question of Adrenaline” و “Hotel for Two” و “Stalking” شنیده شود. همه ی انها به یک موتیو استرینگ پیتزاکواتو منجر شود.

 

اما این دید میتونه روی ترک خاصی تمرکز کند و به ان تصویر کلی بی توجهی شود. در طول آلبوم طرح هایی مشخص وجود دارد که به روش های مختلف ترکیب شده اند و به نمایش گذاشته می شوند. به روش سنتی انها تم نیستند. انها همچنان صداهای قابل تشخیصی را ارائه می دهند که پس زمینه اکوستیک متمایزی را به نمایش میگذارند. موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون را از دست ندهید.

 

A Question of Adrenaline

ترک “A Question of Adrenaline” احتمالا اولین تلاش ریشتر برای ساخت موسیقی لذت بخش بوده است. او تمرکز خود را بر روی ساخت موسیقی تاثیرگذار گذاشته است. مشخص است, قطعه های موسیقی متن از ابتدا تا انتهای فیلم پخش نشده اند. اما بخش هایی از انها بریده شده است و در سکانس ها مختلف پخش شده اند. پس چیزی که در فیلم شنیده می شود از تکه ها یبریده شده البوم موسیقی هستند و یک جورایی میتوان گفت نمونه های اولیه انها پخش شده اند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Scary Stories to Tell in the Dark

 

اگر نقدی هم بخواد از موسیقی متن فیلم دوشیزه اسلون بخواد انجام بشه به دلیل ماهیتی که موسیقی الکترونیک داره زیاد اهمیتی پیدا نمیکنه. زیبایی که در موزیک الکترونیک وجود دارد , وجود تکرار و تحریف نمونه های موسیقیایی است.

 

نقد اختصاصی آهنگ های فیلم دوشیزه اسلون | نقد دوم

مکس ریشتر یکی از بهترین آهنگسازان احساسی اون بیرون است و به شدت کنجکاو بودم بدانم موسیقی او در یک فیلم هیجانی چگونه خواهد بود. در ترک “Wheels within wheels” شاهد تغییر سرعت در موسیقی هستیم که از آن چیزی که از مکس ریشتر شناخته بودم کاملا متفاوت بود. قطعه موسیقی الکترونیک و ریتمیک که میتوان گفت در ان صداها یکپارچه سازی شده بودند. و ان قطعه به اکشنی هیجانی تبدیل شده بود.

 

مود الکترونیک ریشتر بد نیست. باید بگم اصلا بد نیست, به خصوص زمانی که یکپارچه سازی در ان وجود داشته باشد برای مثال ترک “Momentum”. وقتی به این ترک گوش میدهم انگار به موسیقی سینث دهه ۸۰ کوش میدهم می باشد. زمان زیادی از آلبوم نگذشته است اما من ژانرهای مختلف موسیقی را تجربه کرده ام که از همه ی انها لذت بردم. مهم نیست اون با موسیقیش چی کار می کند. آهنگسازی گرم و ملودیکی را شاهد هستیم.

پیشنهاد ویژه : موسیقی فیلم دنیای ژوراسیک سقوط پادشاهی (Jurassic World: Fallen Kingdom)

 

Questions and Answers

موسیقی فیلم Miss Sloane به محض این که ترکیب موسیقی الکترونیک و موتیف سریع را با استرینگ و پیانو با رنگ و لعاب بیشتر ترکیب می کند. مهر خود را بر روی موسیقی هیجانی می زند. در ترک “Questions and Answers” شاهد موسیقی آمبینت آرام هستیم. که طعم ان وقتی که سرعت پیدا می کند بهتر هم می شود, حالتی که از این آهنگساز انتظار داشتم.

 

این ترک ریشتر از نظر ارکسترا و احساسات بهترین است و به کارهای قبلی او شباهت زیادی دارد.

در ترک “Hotel for Two” شاهد تنوع موسیقی او هستیم

در ان شاهد زیباترین و دلرباترین موسیقی تانگو هستیم.

در ترک “Stalking” شاهد بازگشت موتیف اصلی هستیم.

 

She Is Standing Right There

خیلی عحیب است حتی زمانی که داستان جدی و خطرناک است چیزی در موسیقی یافت نمی شود که حس نگرانی ایجاد کند. ریشتر سعی میکنم چیزی مثل چشمک زدن تقریبا به تمامی ترک های البوم اضافه کند. و ان را به موتیفی لذت بخش تبدیل کند. در زمانی که موسیقی پیانو به موسیقی اضافه می شود امید در ان دیده می شود.

 

در ترک “She Is Standing Right There” شاهد موسیقی احساسی هستیم.

جایی که موسیقی استرینگ تکامل پیدا می کند

و بلندتر می شود بخش مورد علاقه ی من از البوم است.

 

استفاده ی مکس ریشتر از موسیقی الکترونیک برای فیلم هیجانی باعث ایجاد حس لذت از ابتدا و تا انتهای البوم می شود. حتی اگر اون عمق احساسی معمول مکس ریشتر را نداشته باشد. موسیقی همچنان گرانبها و متنوع است. از الکترونیک گرفته تا موسیقی آمبینت مورد علاقه ام و موزیک ارکسترا. در اخر باید بگویم عمق احساسی خوبی در این البوم شاهد هستید.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم دوشیزه اسلون

۱) – Wheels Within Wheels – 4:02
۲) – A Question of Adrenaline – 3:48
۳) – Night Town Journey – 2:17
۴) – Questions and Answers – 2:22
۵) – Hotel for Two – 1:37
۶) – Mementum – 3:02
۷) – Semaphore? – 1:50
۸) – Stalking – 5:28
۹) – The Screw Turning – 1:52
۱۰) – She Is Standing Right There – 2:58
۱۱) – Data Stream – 2:17
۱۲) – Little Requiem – 1:44
۱۳) – Information Architecture – 2:03
۱۴) – Closing In – 2:01
۱۵) – Interior Texture – 2:05
۱۶) – Only Believe – 4:32
۱۷) – Miss Sloane Solo – 2:07
۴۶:۰۴

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

16 آگوست 2019 2,249 views 2
نظرات

Saeed Sadat 2024/04/27

امکان دانلود به شکل ترک وجود داره؟

admin 2024/04/27

سلام خیر