فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

اگر قصد دانلود آهنگ بی کلام غمگین دارید در این پست وب سایت دریم موزیک آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles) را برای شما آماده کرده است که از شدت زیبایی اشک را به چشمان هر شنونده ای می آورد. کار آهنگسازی این فیلم زیبا و تاثیرگذار را مکس ریشتر (Max Richter) انجام داده است توصیه می شود این آلبوم فوق العاده زیبا را به هیچ عنوان از دست ندهید. در ادامه با دانلود آلبوم و معرفی فیلم و نقد اختصاصی موسیقی آن همراه ما باشید.

آهنگ های فیلم متخاصمان

معرفی فیلم Hostiles

متخاصمان (Hostiles) فیلم وسترن محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و نویسندگی این فیلم را اسکات کوپر (Scott Cooper) انجام داده است. این فیلم براساس داستانی از دونالد دی استوارت (Donald E. Stewart) می باشد. داستان درباره ی افسر سواره نظام امریکا می باشد که باید رئیس جنگ طلب Cheyenne به همراه خانواده اش را تا سرزمین اصلیشان در مونتانا اسکورت کند. داستان فیلم در سال ۱۸۹۲ رخ می دهد.

 

ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند کریستین بیل (Christian Bale) و رزمند پایک (Rosamund Pike) و وس استودی (Wes Studi) و بن فاسبر (Ben Foster) و استفن لنگ (Stephen Lang) و جسی پلمونس (Jesse Plemons) و روری کوچرین (Rory Cochrane) و ادم بیچ (Adam Beach) و کیوریانکا کیلچر (Q’orianka Kilcher) و تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) و اخرین هنرنمایی اسکات ویلسون (Scott Wilson).

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles) اشک را به چشم می آورد

اگر فیلم را تماشا نکرده اید متن زیر حاوی اسپویل می باشد

داستان فیلم متخاصمان | بخش اول

در سال ۱۸۹۲ , Rosalee Quaid به همراه خانواده اش مورد حمله گروهی جنگ طلب کومانچی قرار می گیرند. آنها پوست سر همسرش را میکنند و همچنین به سه فرزند او شلیک می کنند و آنها را به قتل می رسانند. فقط “روزالی” موفق می شود در داخل جنگل در پشت یک سنگ پنهان شود و جان سالم به در ببرد.

 

در Fort Berringer , نیو مکزیکو کاپیتان جوزف بلاکر خانواده آپاچی فرار کرده را دست گیر می کند و به “فورت” بر میگرداند. بعد از برگشت او سرهنگ آبراهام بیگز به کاپیتان بلاکر آخرین دستورات را قبل از بازنشسته شدن می دهد. دستور مستقیم رئیس جمهور هریسون. او باید رئیس جنگ طلب شاین (قبیله سرخ پوست) که در حال مرگ است را به همراه چهار عضو خانواده اش تا Yellow Hawk در مونتانا اسکورت کند.

پیشنهاد ویژه : اوج دیوانگی در موسیقی متن مکس دیوانه جاده خشم

 

بلاکر را تحت فشار دادگاه و از دست دادن حقوق بازنشستگی اش می کنند. بلاکر هم بر خلاف میلش انجام کار را قبول می کند. بلاکر و رئیس شاین گذشته ی خونینی با هم دارند, شاین در قدیم چندین دوست صمیمی او را کشته بوده. بلاکر به همراه دوست قدیمی و قابل اعتمادش و گروهبان تازه کار توماس متز و دوست قدیمی سرجوجه وودسون و ستوان کیدر تازه کار و نا اشنا به غرب راهی این مامورت می شوند.

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles)

داستان فیلم متخاصمان | بخش دوم

آنها سفر را آغاز می کنند و در جلوتر کاپیتان بلاکر دستور توقف و به زنجیر کشیدن شاین ها را می کند. سه نفر از آنها نزدیک خانه روزالی می روند و داخل خانه آنها روزالی و سه فرزند کشته شده او را میبینند که روی تخت خوابیده اند. روزالی در ابتدا با دیدن خانواده شاین شوکه می شود و از همراهی آنها خوداری می کند اما در ادامه قبول می کنم که در کمپ انها بماند.

 

او متقاعد می شود که خانواده اش را دفن کند و به همراه گروه بلاکر برود تا به شهر بعدی برسند.

انها خیلی روز مورد حمله کمانچی ها قرار میگیرند.

یکی از افراد انها کشته می شود و وودشون هم به شدت زخمی می شود.

بعد از این حمله رئیس شاین ها بلاکر را متقاعد می کند که به نفع همه است که زنجیر او و خانواده اش را در آورد.

روز بعد جسد باقی کمانچی هایی که فرار کرده بودند را پیدا می کنند.

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles) اشک را به چشم می آورد

بعد از توقفی کوتاه در فورت وینزلو, کولورادو . انها وودسون زخمی و روزالی را در آنجا می گذارند. از بلاکر درخواست می شود تا چارلیز ویل که یم خانواده را با تبر کشته است را به دادگاه ببرند تا مجازات او انجام شود و او را به دار بکشند. به همراه این زندانی ستوان تامی توماس و گروهبان ملوی فرستاده می شود. در ادامه روزالی هم تصمیم میگرید به همراه انها برود. با وجود این که به او پیشنهاد یک مکان برای زندگی داده شده بود تا قطار بعد در کریسمس بیاید.

پیشنهاد ویژه : موسیقی سریال چرنوبیل – Chernobyl (موسیقی تاریک و بیم آور)

 

داستان فیلم متخاصمان | بخش سوم

یک شب, زن ها توسط سه چهار معامله گر ربوده می شوند.

بلاکر و سربازنش رد انها را میگیرند. انها را به قتل میرسانند و زن ها را ازاد می کنند.

با این حال ستوان ملوی در این درگیری کشته میشود.

در ادامه در شبی که باران شدید می بارید ویلز , کیدر را گول میزند تا زنجیر او را باز کند.

به محض این که زنجیرش باز می شود او کیدر را میکشد و فرار می کند.

مدز رد ویلز را میزند و او را می کشد.

مدز به دلیل احساس گناهی که چندین سال همراه او بود دیگر طاقت نمی آورد و بعد از کشتن ویلز خودش را هم می کشد.

در ادامه آهنگ های فیلم متخاصمان برای دانلود قرار گرفته اند.

 

بالاخره بعد از مشکلات فراوان انها به مونتانا میرسند.

در همان موقع بود که رئیس قبیله به علت بیماری شدید که داشت میمیرد و جسدش را در انجا دفن می کنند.

بعد از دفن او یک مرد به همراه سه فرزندش می آیند .

و می گویند که صاحب این زمین ها هستند. و به بلاکر و بقیه اغضای گروه دستور می دهند تا زمین را ترک کنند و جسد را باقی بگذارند.

 

بلاکر دستور رئیس جمهور را نشان می دهد اما انها قبول نمیکنند و کار به تیر اندازی می کشد و تنها سه نفر از اعضای گروه یعنی بلاکر و روزالی و فرزند کوچک شاین زنده می مانند. در سکانس پایانی روزالی و فرزند شاین برخلاف میلیشان باید سوار قطار شوند و به شیکاگو بروند. بدون بلاکر, در لحظه اخر بلاکر هم تصمی میگرید با انها بود و سوار قطار می شود.

آهنگ های فیلم متخاصمان

تولید فیلم

در فبریه ۲۰۱۶ این پروژه معرفی شد و همچنین اعلام شد اسکات کوپی کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. و کریستین بیل در نقش شخصیت اصلی داستان به ایفای نقش می پردازد. در ماه مارچ رزمند پایک به تیم اضافه شد و استارت ساخت فیلم در ماه جولای انجام شد. در ماه آپریل جسی پلمونز به تیم اضافه شد و نقش او اسکورت گروه بلاکر بود. در ماه جون هم Wes Studi و Adam Beach قرار داد خود را امضا کردند. و در میانه های جولای هم Timothée Chalamet اضافه شد.

 

فیلمبرداری در اواخر ماه جولای در سانتا فی (Santa Fe) اغاز شد. Ryan Bingham ستاره دیگر فیلم بود که در میانه های فیلم اهنگ “How Shall A Sparrow Fly” را اجرا کرد. کار نوشتن آهنگ های فیلم متخاصمان را Max Richter انجام داد و آلبوم موسیقی آن توسط لیبل Deutsche Grammophon منتشر شد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم روح نواز آهنگ های فیلم در میان ستارگان (Interstellar)

 

انتشار فیلم

پیش نمایش فیلم در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۱۷ در فستیوال فیلم Telluride به نمایش درآمد.

در ۱۰ سپتامبر ۲۰۱۷ در فستیوال بین المللی تورنتو به نمایش درامد.

سپس در ۲۲ دسامبر به صورت محدود در آمریکا اکران شد.

و در ماه بعد اکران جهانی ان انجام شد. پیشنهاد ویژه می شود دانلود آهنگ های فیلم متخاصمان را از دست ندهید.

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles) اشک را به چشم می آورد

باکس آفیس

فیلم متخاصمان در آمریکا و کانادا با فروش ۲۹٫۸ میلیون دلاری رو به رو شد و ۵٫۳ میلیون دلاری در باقی مناطق فروش کرد.

و به طور کلی فروش جهانی ۴۰٫۹ میلیون دلاری را تجربه کرد.

در زمانی که اکران محدود در آمریکا و کانادا داشت به طور کلی ۱٫۸ میلیون دلار فروش داشت.

فیلم Hostiles در کنار فیلم Maze Runner: The Death Cure اکران شده بود.

انتظار میرفت از ۲۸۱۳ سینمایی که در اختیار دارد فروش ۱۰ میلیون دلاری را داشته باشد.

که توانست ۱۰٫۱ میلیون دلار فروش کند. و در رده سوم در باکس افیس قرار بگیرد.

در هفته دوم با کاهش فروش مجدد رو به رو شد و تنها ۵٫۱ میلیون دلار فروش کرد. و در رتبه ۵ باکس آفیس قرار گرفت.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۰۵ نقدی که از فیلم انجام شده موفق شده با ۷۱ درصد نظر مثبت رو به رو شود و امتیاز ۶٫۸ از ۱۰ را دریافت کند. اگر قریب به اتفاق منتقدین نظر انها درباره ی فیلم به این صورت بوده که فیلم مناظر فوق العاده ای را از غذب به نمایش می گذارد و بازیگر اصلی داستان اجرایی به شدت قوی و با ثبات را ارائه می دهد. و هر دوی این موارد باعث می شود با داستانی قوی رو به رو باشیم. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۱ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۵ از ۱۰۰ را دریافت کرده. مخاطبان وب سایت “PostTrak” هم ۷۲ درصد با نظر مثبت از فیلم استقبال کرده اند.

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles)

نقد اختصاصی موسیقی متن متخاصمان | نقد اول

به شخصه از طرفداران فیلم و سریال های وسترن هستم و سال ۲۰۱۷ از نظر فیلم وسترن سال خنثی ای بود. کریستین بیل در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است که میشه گفت قبلا هم این تجربه را برای فیلم باز سازی شده ۳:۱۰ to Yuma داشته است. دو فیلمی که موسیقی متن مشابهی داشتند. صحبت موسیقی متن شد, مکس ریچتر در سال های اخیر یکی از آهنگسازهای مورد علاقه ی من شده است. درست از وقتی که موسیقی فوق العاده The Leftovers را از او شنیده ام. این فیلم اولین تجربه او در زمینه موسیقی فیلم وسترن است و همچنین طولانی ترین آلبوم او با مدت زمان ۷۳ دقیقه. با این حال حس میکنم به موسیقی بیشتری نیاز داشتم

 

The first scalp

مکس ریچتر با جرعت و بیباکی ترک ابتدایی البوم “The first scalp” را با مدت زمان ۷ دقیقه خلق کرده است.

صدای هارمونی امریکانوی شیرین که در یک دقیقه اول به آرامی پخش می شود.

بعد از گذر از این قسمت موسیقی امریکانو جای خود را به موسیقی با ریتم تهدید امیزی می دهد که با ابزار موسیقی متفاوتی نواخته می شود.

به شکا کاملا هوشمندانه ای نزدیک شدن تهدید را به نمایش میگذارد هیچ اثری از موسیقی ملودیک نیست.

و این آهنگساز کلاسیک ترک فوق العاده ساخته است.

از الان به بعد موسیقی ویولن سل از تمام مرز ها عبور میکنم و فضایی گرم ایجاد می کند.

“The first scalp” ترکی قدرتمند و سوزان برای شروع البوم است.

 

A woman alone

تو این چند سال که به آلبوم های مکس ریشتر گوش داده ام به شدت به آهنگ های او اعتیاد پیدا کرده ام. ترک “A woman alone” قطعه موسیقی پیانو سوزان و سولو است. میتوان گفت نشان تجاری مکس است. و یک استثنا در کنار ترک “The lord’s rough way” می باشد. اتمسفر این آلبوم موسیقی به طور کامل سرد و خشن است. یک چنین اتمسفری ممکن است برای بعضی ها فضایی را ایجاد کند که نتوانند به موسیقی بدون فیلم گوش کنند. اما به شخصه عاشق موسیقی مینیمالیستی این آلبوم که با ابزار های موسیقی کمی نواخته می شود هستم. که آن عنصر امریکایی – هندی داخل داستان به خوبی با این موسیقی به نمایش گذاشته می شود.

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles)

Cradle to the grave

موسیقی متن وسترن محبوب من که در چند سال اخیر نوشته شده است توسط Nick Cave و Warren Ellis بوده است. اما مکس ریچتر با این آلبوم سبک جدید موسیقی برای این ژانر فیلم معرفی کرد. از الان به بعد آهنگ های فیلم متخاصمان طعم ملودیک و گرمی میگیرد که تا پایان ادامه دارد. آن قسمت های کوتاه موسیقی ویولن سل با آن موسیقی ملودیک پیانو بخش مورد علاقه من از آلبوم هستند که به شدت تاثیرگذار بود. قطعه “Cradle to the grave” نشان می دهد چه خوب مکس ریشتر میتواند موسیقی مینیمالیستی خلق کند و با احساسات شنونده بازی کند.

 

در مصاحبه ی کوچکی که کارگردان “اسکات کوپر” و “مکس ریشتر” داشتند , در بخشی از مصاحبه اسکات میگوید من علاقه زیادی به موسیقی ویولن سل دارم و به مکس این فضا را دادم که هرطور میخواهد از ان استفاده کند و مکس گفت برای ساخت موسیقی ما از ۲۴ ویولن سل استفاده کردیم که اسکات از این موضوع به شدت تعجب کرد و خوشحال شد.

 

سخن پایانی, فیلم متخاصمان از دو بخش اصلی تشکیل شده است, بخش اول وجود آن احساسات درونی کاراکتر ها و بخش دوم وجود چشم انداز های زیبا و گسترده. موسیقی به طور کامل برای این و بخش نوشته شده است و به خوبی احساسات کاراکتر هارا به نمایش میگذارد. در فیلم چشم انداز های زیادی وجود دارد که ممکن است از چشم بیننده رد شوند موسیقی کاری میکند که بیننده به طور کامل ان فضا ها را تماشا کند و از انها لذت ببرد. آهنگ های فیلم متخاصمان هم اکنون دانلود نمایید

آهنگ های فیلم متخاصمان (Hostiles) اشک را به چشم می آورد

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم Hostiles | نقد دوم

باید بگم به شخصه عاشق فیلم های وسترن هستم. و وقتی که شنیدم مکس ریشتر قرار است آلبوم موسیقی این فیلم را آهنگسازی کند بسیار خوشحال شدم. مکس ریشتر آهنگسازی است که به شخصه عاشق استایل مینیمالیستی او هستم. اما حالا داستان اینجا چیه؟ دنیا که تغییر کرده موسیقی فیلم های وسترن هم متحول شده اند و تغییر کرده اند.

 

قرار نیست در این فیلم از سبک قدیمی موسیقی وسترن در آن وجود داشته باشد.

حداقل هنوز نه. هنگامی که آلبوم موسیقی این فیلم منتشر شد کمی نسبت به موسیقی آن کنجکاو بودم.

هیجان آن را داشتم, میخواستم بدانم ریشتر در فیلم وسترن چه حرفی برای گفتن دارد.

 

The First Scalp

آلبوم با ترک “The First Scalp” اغاز می شود و ترک طولانی ۷ دقیقه ای هم می باشد.

باید بگویم مرا سورپرایز کرد. انتظار یک ترک مینیمالیستی را داشتم , اما شاهد تم های زیبایی بودم.

این قطعه به شدت تاریک و اتمسفری بود که در پایان آن اگر اشتباه نکنم

موسیقی ویولن فوق العاده سوزآوری و زیبایی به آن اضافه می شود.

 

باید بگم ترک دوم “A Woman Alone” اشک را به چشمانم آورد. این موسیقی پیانو چه ملودی زیبایی دارد, به شدت زیبا و شنیدنی است. یک جورایی آن تنهایی موجود در وجود کاراکتر زن داستان را به نمایش می گذارد. در ادامه نسخه کامل تر و تاثیرگذار تر آن موجود است پیشنهاد می کنم تا پایان آهنگ های فیلم متخاصمان همراه ما باشید.

 

ترک سوم “Leaving The Compound” هم قطعه ای فوق العاده تاثیرگذار است , بخش پایانی این قطعه موسیقی آنچنان اوج میگیرد و بار احساسی آن زیاد می شود که مو به تن مخاطب سیخ می شود. یک جورایی تم اصلی آلبوم در دل آن قرار دارد.

 

Cradle To The Grave

نکته جالبی که درباره ی آلبوم وجود دارد این است , گاهی اوقات واقعا ار موسیقی وسترن در این آلبوم استفاده می کند. مثلا ترک “Cradle To The Grave” شباهت زیادی به موسیقی وسترن دارد, از ربشتر همین انتظار را داشتم. آلبوم موسیقی به مانند آتشی است که به آرامی در حال سوختن است. اگر با کارهای قبلی ریشتر اشنایی دارید و میدانید چه طور از آنها لذت ببرید باید بگم این آلبوم دقیقا برای شما ساخته شده. اوه خدای من بخش پایانی این ترک, آن موسیقی پیانو چه زیباست. زبانم از بیان شدت زیبایی درمانده است. فقط گوش کنید و لذت ببرید.

 

برای افراد احساساتی, این آلبوم به شدت خوب عمل می کند.

کاملا با احساسات شما بازی می کند. در ترکی مثل “Where We Belong” یک جورایی حس راحتی وجود دارد.

آن کنتراستی که از ترک “Scream At The Sky” به “Where We Belong” و “Camanche Ambush” منتقل می شود را دوست دارم.

 

The Lord’s Rough Ways

نمیدونم چندبار به ترک “The Lord’s Rough Ways” گوش دادم اما میدانم تعداد آن بسیار زیبا است.

این ترک , قطعه مورد علاقه ی من از کل آلبوم است و هیچ وقت از گوش دادن به آن خسته نمیشود.

نو تکامل احساسی که این ترک دارد مثال زدنی است.

به راحتی با احساسات شنونده بازی می کند.

الان که دارم این نقد را می نویسم به این ترک گوش دادم و اشک در چشمانم حلقه زد.

به هیچ عنوان این ترک را از دست ندهید.

اصلا پیشنهاد می کنم از ابتدا تا انتهای این آلبوم را گوش دهید.

 

The Last Of Them

ترک محبوب بعدی من در این آلبوم “The Last Of Them” می باشد که گوش دادن به آن به شدت لذت بخش است. اتمسفری که موسیقی ویولن سل و ویولن در این ترک خلق می کند حرف ندارد. خدایا آن موسیقی ویولن سل چه می کند!

 

در پایان شاهد ترک “Rosalee Theme” هستیم که به معنای واقعی کلمه “شاهکار” است.

پیانو به شکلی تاثیرگذار در آن نواخته می شود, از گوش دادن به آن خسته نخواهید شد

من که توانایی توصیف بیشتر آن را ندارم.

از طرف وب سایت دریم موزیک توصیه می کنم در دانلود آهنگ های فیلم Hostiles لحظه ای درنگ نکنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به ویکیپدیا مراجعه نمایید.

لیست موسیقی متن فیلم Hostiles

۰۱ – The First Scalp – 7:24
۰۲ – A Woman Alone – 1:50
۰۳ – Leaving The Compound – 4:29
۰۴ – Cradle To The Grave – 4:11
۰۵ – Scream At The Sky – 6:05
۰۶ – Camanche Ambush – 4:45
۰۷ – Where We Belong – 2:56
۰۸ – River Crossing – 2:53
۰۹ – A New Introduction – 2:43
۱۰ – Leaving Fort Winslow – 1:48
۱۱ – Ryan Bingham – How Shall A Sparrow Fly – 3:46
۱۲ – What Did They Die For? – 3:57
۱۳ – The Lord’s Rough Ways – 3:22
۱۴ – Something To Give – 2:18
۱۵ – The Last Of Them – 3:52
۱۶ – Appeasing The Chief – 2:42
۱۷ – Yellow Hawk’s Warning – 2:35
۱۸ – Never Goodbye – 7:35
۱۹ – Rosalee Theme – 4:14

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

28 جولای 2019 3,834 views 0
نظرات