فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب بعد از قرار دادن کلی موسیقی متن فیلم های جدی امروز قصد داریم آلبوم موسیقی متن فیلمی کمدی را برای شما آماده کنیم که امیدواریم توجه شما را جلب کند. آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون) اثری از مارک مادرزبا (Mark Mothersbaugh) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. همان طور که از پوستر فیلم مشخص است دو ستاره کمدین بزرگ در این فیلم هنرنمایی میکنند که میتوان انتظار یک فیلم خنده دار خوب رو داشت. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Holmes & Watson نهایت لذت را ببرید.

آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

معرفی فیلم Holmes & Watson

Holmes & Watson (هولمز و واتسون) فیلم کمدی و معمایی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را ایتان کوئن (Etan Cohen) انجام داده است و دو ستاره اصلی این فیلم ویل فرل (Will Ferrell) و جان سی رایلی (John C. Reilly) می باشند که در نقش دو کاراکتر ناشناس شرلوک هلمز و دکتر واتسون هنرنمایی میکنند. همچنین در نقش مکمل ستارگانی از جمله ربکا هال (Rebecca Hall) و راب برایدون (Rob Brydon) و استیو کوگان (Steve Coogan) و ریف فاینز (Ralph Fiennes) هنرنمایی می کنند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم فوق العاده موسیقی سریال Crash Landing on You

 

در معرفی ابتدایی که در سال ۲۰۰۸ از فیلم انجام شده بود، بازیگر ساشا بارون کوهن (Sacha Baron Cohen) در نقش هولمز و فرل در نقش واتسون انتخاب شده بودند. چندین سال این فیلم در جهنم تولیدی قرار گرفت که سرانجام در سال ۲۰۱۶ رایلی و فرل برای بازی در نقش اصلی در نظر گرفته شدند و ایتان کوئن هم به عنوان کارگردان در نظر گرفته شد. فیلمبرداری فیلم در اواخر سال ۲۰۱۶ وتا اوایل سال ۲۰۱۷ در لندن انجام شد و همچنین لازم به ذکر است این چهارمین همکاری میان رایلی و فرل بعد از فیلم های Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006), Step Brothers (2008) و Anchorman 2: The Legend Continues (2013) می باشد.. همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم Holmes & Watson را مارک مادرزبا انجام داده است.

آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

ادامه معرفی فیلم

فیلم Holmes & Watson در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۸ در آمریکا توسط کمپانی سونی اکران شد (البته تحت عنوان کمپانی Columbia Pictures). در پایان فیلم به عنوان بمب باکس آفیس معرفی شد و با بودجه ۴۲ میلیون دلاری که داشت دقیقا ۴۲ میلیون دلار فروش کرد و مورد نکوهش منتقدین قرار گرفت، کسانی که از فیلمنامه ضعیف و شوخی های بی مزه و عدم پایبندی به متریال منبع فیلم انتقاد داشتند. بسیاری از منتقدین از آن به عنوان بدترین فیلم سال ۲۰۱۸ یاد کردند، بسیاری از خبرگذاری ها اعلام کردند که بسیاری از مردم چندی بعد از آغاز فیلم سالن را ترک کردند. این فیلم برنده جایزه بدترین فیلم سال شد!

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Death Wish

آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

باکس آفیس

فیلم Holmes & Watson در آمریکا و کانادا فروش ۳۰٫۶ میلیون دلاری را تجربه کرد و در دیگر مناطق با فروش ۱۱٫۴ میلیون دلاری رو به رو شد و به طور کلی در سطح جهانی با فروش ۴۱٫۹ میلیون دلاری رو به رو شد و همان طور که اشاره شد این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۴۲ میلیون دلار بوده است. اکران فیلم در آمریکا و کانادا در کنار فیلم Vice آغاز شد و پیش بینی شد در هفته ابتدایی اکرانش فروش ۱۹ میلیون دلاری را تجربه کند.

 

روز اول اکرانش را با ۶٫۴ میلیون دلار پشت سر گذاشت و در روز دوم ۳٫۵ میلیون دلار فروش کرد. به طور کلی هفته ابتدایی اکرانش را با ۷٫۳ میلیون دلار فروش پشت سر گذاشت در جایگاه هفتم قرار گرفت، رسانه های اجتماعی بسیاری گزارش دادند که بیننده ها زودتر از موعد سالن سینما را ترک کردند. در هفته دوم با ۵۴ درصد کاهش فروش رو به رو شد و فروش ۳٫۴ میلیون دلاری را تجربه کرد و در جایگاه ۱۰ام قرار گرفت.

آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۷۷ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۷۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۳٫۰۳ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۲۳ نقد که از فیلم انجام شده است امتیاز ۲۴ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت سینمااسکور امتیاز +D را بدست آورده است.

آلبوم جالب موسیقی متن فیلم Holmes & Watson (هولمز و واتسون)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Holmes & Watson

۱) – The New Kid
۲) – Main Titles
۳) – Hats
۴) – Mosquito Fight
۵) – Dutch Jig
۶) – Sherlock Arrives in Court
۷) – Birthday Party Source
۸) – Cutting the Cake
۹) – Watson in Love
۱۰) – Follow the Tattoos
۱۱) – Meet Braun
۱۲) – Toilet Sized Chunks
۱۳) – Men’s Club Source
۱۴) – Dr. Watson is the Killer
۱۵) – Take Him Away
۱۶) – What is this Tear?
۱۷) – Moriarty’s Daughter
۱۸) – Sherlock Can’t Think
۱۹) – Watson Hailed as Hero
۲۰) – ۱۰-Gallon Hats
۲۱) – End Credit Suite

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

19 آگوست 2020 771 views 0
نظرات