فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در سال ۲۰۱۵ شاهد بودیم فیلم ترسناک بسیار جالب و خلاقانه ای منتشر شد که توجهات بسیاری را به خود جلب کرد امروز قصد داریم موسیقی متن این فیلم ترسناک را برای شما کاربران گرامی قرار دهیم. آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch) اثری از مارک کورون (Mark Korven) را آماده دانلود کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم جادوگر نهایت لذت را ببرید.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

معرفی فیلم جادوگر

جادوگر (The Witch) (که با عنوان کامل و استایلیک The VVitch: A New England Folktale هم شناخته می شود) فیلم ترسناک تاریخی و ماورایی محصول سال ۲۰۱۵ کشور آمریکا می باشد. فیلم جادوگر اولین پروژه کارگردان رابرت اگرز (Robert Eggers) قبل از فیلم دوم وی یعنی فانوس دریایی است. ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی می کنند آنیا نیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) و رالف اینسون (Ralph Ineson) و کیت دیکی (Kate Dickie) و Harvey Scrimshaw, Ellie Grainger و Lucas Dawson می باشند.

 

داستان فیلم جادوگر درباره خانواده پوریتان است که با نیروهای شیطانی داخل جنگل رو به رو می شوند که ورای مزرعه انها در نیوزیلند است. فیلم جادوگر از همکاری بین المللی کشورهای آمریکا و کانادا ساخته شده است, فیلم در ۲۷ ژانویه ۲۰۱۵ در جشنواره بین المللی فیلم ساندنس به نمایش در آمد و در ۱۹ فبریه ۲۰۱۶ توسط کمپانی A24 اکران گسترده شد.

این فیلم با نظر مثبت منتقدین رو به رو شد و موفق به فروش خوبی ر باکس آفیس شد

و با بودجه ۴ میلیون دلاری خود ۴۰ میلیون دلار فروش کرد و میشه گفت ۱۰ برابر بودجه خود فروش کرد. دانلود موسیقی متن فیلم جادوگر را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم پرندگان شکاری (Birds of Prey)

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

درباره تولید فیلم جادوگر

اگرز که در نیو همپشیر به دنیا آمد, از عشق دوران کودکی اش که درباره جادوگرها و ملاقات مکرر از Plimoth Plantation می باشد. الهام میگیرد تا نویسندگی فیلمی را انجام دهد. بعد از تعدادی فیلم کوتاه که به “زیادی عجیب غریب و مبهم” شهرت گرفتند, ایگرز به این نتیجه رسید که باید فیلم هایش بار سنتی بیشتری داشته باشند. وی در یک Q&A اظهار داشت “من یک ژانر فیلم را خلق خواهم کرد, باید شخصی باشد و باید خوب باشد!”

 

تیم تولید فیلم جاوگر , به شدت با موزه های بریتانیایی و آمریکایی همکاری کردند

و همچنین از کشاورزان بریتانیایی قرن ۱۷ میلادی مشاوره گرفتند. اگرز قصد داشت موقعیت فیلمبرداری فیلم The Witch نیوزیلند باشد اما به دلیل عدم حمایت مالیاتی مجبور شد آن را به کانادا منتقل کند. این یک مشکل بر سر راه ایگرز بود, چون نمی توانست آن محیط مورد نظرش را برای فیلم بدست آورد.

 

آنها می بایست نقشه را کنار بگذارند و حضوری از لوکیشن ها دیدن کنند تا اینکه موقعیت Kiosk, Ontario را پیدا کردند که به شدت دورافتاده بود! . انتخاب تیم بازیگری در انگلستان انجام شد و اگرز بازیگری را مدنظر داشته لحجه ای معتبر داشته باشد و نمایش دهنده خانواده ای باشد که به تازگی از پلیموث رسیده باشند.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

درباره موسیقی متن فیلم The Witch

مارک کورون (Mark Korven) کار نوشتن موسیقی متن فیلم جادوگر را انجام داده, که هدف او “موسیقی پرتنش و ناهنجار” بوده است, موسیقی مینیمالیستی. اگرز استفاده از هرگونه ابزار موسیقی الکترونیک را در فیلم قدغن کرده بود و هیچگونه هارمونی سنتی و ملودی را در موسیقی نمیخواست. در نتیجه مارک کورون تصمیم به استفاده از ابزارهای موسیقی غیر معمول گرفت. از جمله آنها می توان به nyckelharpa و the waterphone اشاره کرد.

 

او میدانست کارگردان یک درجه کنترل خلاقانه نیاز دارد, در نتیجه طوری موسیقی متن فیلم جادوگر را نوشته که کارگردان هر زمان که بخواهد می تواند نت ها را جا به جا کند.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

باکس آفیس

فیلم جادوگر , در آمریکا و کانادا با فروش ۲۵٫۱ میلیون دلاری رو به رو شد

و در بقیه مناطق ۱۵٫۳ میلیون دلار فروش کرد

و به طور کلی فروش خود را به رقم ۴۰٫۴ میلیون دلاری دربرابر بودجه ۴ میلیون دلاری رساند.

در آمریکای شمالی, پیش بینی شده بود از ۲۰۴۶ سالن سینمایی که در اختیار دارد

هفته ابتدایی اکران خود را با ۵-۷ میلیون دلار فروش پشت سر بگذارد.

و پیش بینی شده بود دو فیلم همراه این فیلم یعنی Risen و Race به ترتیب فروش (۷-۱۲ میلیون دلاری)(۴-۷ میلیون دلاری) داشته باشند. سرانجام فیلم جادوگر روز ابتدایی اکران خود را با ۳٫۳ میلیون دلار فروش و هفته ابتدایی اکرانش را با ۸٫۸ میلیون دلار فروش پشت سرگذاشت. و در جایگاه چهارم باکس افیس بعد از فیلم های Deadpool ($56.5 میلیون دلار), Kung Fu Panda 3 ($12.5 میلیون دلار) و Risen ($11.8 میلیون دلار) قرار گرفت.

پیشنهاد ویژه : آلبوم دلهره آور موسیقی متن فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man)

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۱۷ نقدی که از فیلم انجام شده

با ۹۰درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۷٫۷۷ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۶ نقد انجام شده

از فیلم با امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ رو به رو می شود.

نظر قریب به اتفاق منتقدین این بوده است “فیلم جادوگر تمرین ناآرام عمیقی را ارائه می دهد که در آن شاهد تکامل آرام ترس هستیم, چیزهای زیادی از اغاز کاری کارگردان به همراه دارد. دانلود موسیقی متن فیلم جادوگر را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

نقد اختصاصی فیلم جادوگر

جادوگر , فیلمی به کارگردانی رابرت اگرز و هنرمندی آنیا تیلور جوی در نقش دختر جوانی که در سال ۱۶۳۰ انگلستان جدید در مزرعه کوچکی به همراه خانواده اش زندگی می کند. ممکن است در جنگل اطراف مزرعه آنها جاوگری زندگی کند که مشکلات جدی ای برای این خانواده بوجود می آورد. به شخصه بسیار هیجان تماشای فیلم جادوگر را داشتم, چونکه تعاریف یسیاری درباره آن شنیده بودم.

عاشق فیلم های ترسناک هستم و صدالبته عاشق فیلم های ترسناک خوب هستم. وقتی از سینمای اومدم بیرون, پسر عشق کرده بودم.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

فیلمی عالی

یکی از مواردی که خیلی درباره این فیلم دوست داشتم, اینه که تنها درباره جادوگر داستان نیست, و در آن عناصر سنتی ترس و کلیشه ها دیده نمی شوند (در آنها همش سکانس های ناگهانی ترس با ترکیب موسیقی دیده می شود). موضوع فیلم این است که یک موقعیت وحشتناک چگونه توسط موجود های ماوراألطبیعه بر روی خانواده ای تاثیرگذار است. فیلم همچنین درباره این خانواده است که وقتی یکی از اغضای خانواده توسط جادوگری ربوده می شود از هم می پاشند.

پیشنهاد ویژه : آهنگ های فیلم پرندگان شکاری

 

آنها نمیدانند آیا چیزی در جنگل است, آنها نمیدانند قضیه از چه قرار است و کم کم به یکدیگر مشکوک می شوند. انها در این مزرعه کوچک هستند و شرایط بسیار پرتعلیق و متاسفانه غم انگیز می شود. ما شاهد این هستید که بنیان خانواده در این شرایط به خاطر این جادوگر ساییده می شود, اما هیچکدام نمیدانند واقعا قضیه از چه قرار است. به همین دلیل است که فیلم The Witch اینقدر عالی است. موضوع درباره یک چیز ترسناک نبود, موضوع این بود که یک چیز ترسناک چه طور می تواند بر روی یک خانواده تاثیر بگذارد! به همین دلیل است که میتواند بسیار واقع گرا و قوی باشد و شما میتوانید با این کاراکترها ارتباط برقرار کنید.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

بازی های عالی

باید بگم بازیگری فیلم حرف ندارد, به خصوص دختر و پدر داستان, اجرای این دو شخصیت بسیار قوی بوده است.

پسر جوان داستان برای من کمی سرد و گرم داشت!

وقتی وارد جریان فیلم می شود دیالوگ های خیلی خوبی دارد,

اما در کنار ان شاهد دیالوگ های افتضاحی هم هستیم.

البته باید بگم یک سکانس هست که مغزم سوت کشید و بدجور از تماشای آن ترسیدم! چیزی ازش را اسپویل نمیکنم خیالتون راحت.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

موسیقی و تدوین عالی

ناگفته نماند موسیقی متن فیلم جادوگر یکی از فوق العاده ترین موسیقی متن ها را دارد که به طور کامل در خدمت فیلم است. این موضوع نشان می دهند که موسیقی متن چه قدر برای یک فیلم ترسناک اهمیت دارد و ضروری است. موسیقی کاری می کند ان ترس اصلی سکانس ترسناک را لمس کنید. باید بگم تدوین های بسیار قوی هم در آن وجود دارد که در آن شاهد برداشت های طولانی و آرامی هستیم. تدوین کاری می کند که بیننده درست در شرایط فیلم قرار بگیرد و استایل آن کاری می کند که از لوکیشن لذت ببرید.

 

این یکی از مواردی است که من رو مجذوب فیلم The Witch کرده است, کاری می کند که شما به عنوان بیننده محیط اطراف را احساس کنید! نکته جذاب دیگری که در فیلم جادوگر دیده می شو نحوه تجسم جادوگر داستان است! نحوه استفاده از آن, (چیز خاصی دربارش نمیگم, فقط باید تجربش کنید) نحوه ارائه این کاراکتر, و طوری که میتوانست کارها را انجام دهد, واقعا عالی بود. به شخصه شیفته این جنبه فیلم شدم, و به بهترین شکل واقعا روی من اثر گذاشت.

پیشنهاد ویژه : اهنگ های سریال The Witcher

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

معایب فیلم

اگر بخواهیم درباره معایب فیلم صحبت کنید, بخش اول فیلم کمی ارام پیش می شود و حدودا بعد از ۲۰ دقیقه بیننده با خودش میگوید فیلم دارد به کجا می شود؟! به محض اینکه شما متوجه می شوید داستان بیشتر بر روی خانواده تکیه دارد, اتفاقات داستان بیشتر با عقل جور در می آید, چون ۲۰ دقیقه اول همش میگویید راه بیوفت برو جلو!

 

راستی ۱۰ دقیقه اول فیلم خارق العاده بود, فیلمبرداری خارق العاده بود.

وقتی که بخش دوم داستان اغاز می شود و به بخش سوم می رسد و به خصوص آن پایان! باید بگم این فیلم استادانه بود و از تک تک سکانس هایش لذت بردم. بعضی از جنبه های کارگردانی و فیلمبرداری این فیلم منو یاد فیلم The Village می انداخت. عالی بود فقط ای کاش کمی رنگ بندی بیشتری داشت و میتواند عجیب به نظر آید و زیادی خاکستری باشد. البته شاید کارگردان برای اینکه ان وضعیت پرتعلیق و ترسناک درون این خانواده را نشان دهد این انتخاب رنگبندی را داشته. نمیدونم والا

 

فیلم جادوگر , فیلمی به شدت پرتعلیق با داستانی بسیار قوی و بازیگری عالی و پایانی شگفت انگیز است. موسیقی متن The VVitch هم بسیار زیباست و امتیاز -A را برای فیلم جاوگر در نظر دارم.

پیشنهاد می کنم حتما این فیلم را تماشا کنید, البته بگم ممکن است که بعضی از مردم از این فیلم متنفر شوند, کارگردانی و تدوین غیر سنتی دارد و طراحی عجبی دارد که احساس نگرانی را در بیننده بوجود آورد, برای من جواب داد اما ممکن است بعضی بیننده ها فیلم ترسناک نرمالی را بخواهند.

آلبوم بیم آور موسیقی متن فیلم جادوگر (The Witch)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم جادوگر

۱) – What Went We
۲) – Banished
۳) – A Witch Stole Sam
۴) – Hare in The Woods
۵) – I Am the Witch Mercy
۶) – Foster The Children
۷) – Caleb Is Lost
۸) – Caleb’s Seduction
۹) – Caleb’s Death
۱۰) – William And Tomasin
۱۱) – William’s Confession
۱۲) – The Goat And The Mayhem
۱۳) – Follow The Goat
۱۴) – Witches Coven
۱۵) – Isle Of Wight
۱۶) – Standish

What Went We

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

2 مارس 2020 6,020 views 2
نظرات

N.sh 2020/04/28

Thats good

Amin 2021/06/29

دیوونم میکنی با این کارات دریم موزیک..
عالی بود.
🖤🥀