فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم فقط رحمت (Just Mercy) اثری از جول پی وست (Joel P. West) را برای دانلود با کیفیت اورجینال آماده کرده ایم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم Just Mercy نهایت لذت را ببرید. در این فیلم دو بازیگر محبوب سیاه پوست آمریکایی هنرنمایی می کنند که پیشنهاد می شود این فیلم را تماشا کنید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم فقط رحمت (Just Mercy)

معرفی فیلم فقط رحمت

فقط رحمت (Just Mercy) فیلم درام قضایی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) انجام داده است. و ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند مایکل بی. جوردن (Michael B. Jordan) و جیمی فاکس (Jamie Foxx) و راب مورگان (Rob Morgan) و تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) و ریف اسپال (Rafe Spall) و بری لارسون (Brie Larson) می باشند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خفن موسیقی متن فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad)

 

داستان واقعی این فیلم درباره شخصی به نام والتر مک میلیان (Walter McMillian) می باشد. که به کمک وکیل مدافع جوان بریان استیونسون (Bryan Stevenson) اتهام قتلی که به او زده شده رو رد می کند و … این فیلم بر اساس خاطرات این دو شخص است و نویسندگی آن را هم بریان استیونسون انجام داده است.

 

این فیلم در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ , در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نماید در آمد و برنامه ریزی شد در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ , انتشار سینمایی خود را توسط کمپانی برادران وارنر تجربه کند. این فیلن با نقدهای مثبت از سوی منتقدین رو به رو شده است که فیلم را برای بازی عالی بازیگران و تم اجتماعی که دارد مورد ستایش قرار داده اند. بعضی ها هم داستان فیلم را عمومی و فرمولی معرفی کرده اند. از نظر بازیگری بازیگر جیمی فاکس در حال حاضر نامزد دریافت جایزه در مراسم ۲۶th Screen Actors Guild Awards شده است. موسیقی متن فیلم فقط رحمت را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم فقط رحمت (Just Mercy)

درباره تولید فیلم و واکنش منتقدین

در سال ۲۰۱۵ , کمپانی Broad Green Productions کارگردان Destin Daniel Cretton برای این پروژه استخدام کرد و کار تولید فیلم اغاز شد و Michael B. Jordan به عنوان بازیگر نقش اصلی پروژه برگزیده شد. در دسامبر ۲۰۱۷ , کمپانی برادران وارنر امتیاز انتشار فیلم را بدست آوردند.

در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ , اکران محدودی را تجربه خواهد کرد. و اکران گسترده خود را در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۰ خواهد داشت.

پیشنهاد ویژه : آلبوم احساسی موسیقی متن فیلم Arctic (قطب شمال)

 

در جولای ۲۰۱۸ , Jamie Foxx به تیم بازیگری اضافه شد و در اگوست ۲۰۱۸ , Brie Larson, O’Shea Jackson Jr. و Tim Blake Nelson به فیلم اضافه شدند. فیلمبرداری در ۳۰ اگوست در Montgomery, Alabama استارت خورد و در اکتبر ۲۰۱۸ , Dominic Bogart, Hayes Mercure و Karan Kendrick به تیم بازیگری اضافه شدند.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۵۹ نقدی که از فیلم ضورت گرفته, با ۸۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۵۹ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۶ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۴ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره این فیلم این بوده است که فیلم Just Mercy دارای بازیگری قوی می باشد که ناعدالتی در دستگاه عدالتی را نشان می دهد و کارگردانی بسیار قوی دارد. Joel P. West به عنوان اهنگساز موسیقی متن فیلم فقط رحمت انتخاب شده است.

آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم فقط رحمت (Just Mercy)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های فیلم Just Mercy

۱) – Just Mercy – 2:01
۲) – Holman Prison – 1:19
۳) – Johnny D) – 2:02
۴) – Jackson Cleaners – 2:16
۵) – Walter’s Case – 1:16
۶) – Tell Me Everything – 1:05
۷) – Tapes – 1:44
۸) – We’re Done Here – 0:50
۹) – Everybody Out – 1:04
۱۰) – Petition – 1:15
۱۱) – Courthouse – 1:28
۱۲) – Nowhere Near True – 2:05
۱۳) – Hearing – 1:40
۱۴) – Church – 0:55
۱۵) – ۶۰ Minutes – 3:20
۱۶) – Freedom – 4:17
۱۷) – Equal Justice – 2:10
۱۸) – The Old Rugged Cross – 4:31
۳۵:۱۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

17 دسامبر 2019 1,538 views 0
نظرات