فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دانلود اهنگ بی کلام دریم موزیک آلبوم زیبا و جذابی را برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم و آن آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای) اثری از جول پی. وست (Joel P. West) می باشد. اگر فیلم قصر شیشه ای را تماشا نکرده اید پیشنهاد می شود که همین الان این فیلم بسیار زیبا و دیدنی را تماشا کنید, بعد از دیدن فیلم اولین کاری خواهید کرد دانلود اهنگ های فیلم The Glass Castle , که بسیار زیبا هستند.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

معرفی فیلم جذاب The Glass Castle

The Glass Castle (قصر شیشه ای) فیلم درام و بیوگرافی محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) انجام داده و نویسندگی آن برعهده خود کرتون و اندرو لنهام (Andrew Lanham) و مارتی نوکسون (Marti Noxon) بوده است. این فیلم بر اساس یکی از پرفروش ترین شرح حال ها سال ۲۰۰۵ کاری از جنتز والز (Jeannette Walls) می باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم خفن موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

 

داستان فیلم درباره دوران کودکی جنتز والز می باشد که خانواده آنها در فقر زندگی میکردند … ستارگانی که در این فیلم هنرنمایی می کنند, در نقش اصلی بری لارسون (Brie Larson) در نقش والز و نائومی واتس (Naomi Watts) و وودی هرلسون (Woody Harrelson) و ماکس گرینفیلد (Max Greenfield) و سارا اسنوک (Sarah Snook) می باشند.

 

در ۱۱ اگوست ۲۰۱۷ , فیلم The Glass Castle از سوی کمپانی “Lionsgate” اکران خود را تجربه کرد و از سوی منتقدین با نقدهای متنوعی رو به رو شد. آنها بازی تیم بازیگری (به خصوص لارسون و هریسون) را تحسین کردند اما تن احساسی و اقتباس صورت گرفته را به بار انتقاد گرفتند. فیلم با موفقیت اقتصادی رو به رو شد و در آمریکای شمالی فروش ۲۲ میلیون دلاری را تجربه کرد.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

کمی درباره تولید فیلم The Glass Castle

در آپریل ۲۰۱۲ , کمپانی Lionsgate گزارش کرد امتیاز ساخت فیلمی بر اساس کتابی را کسب کرده است و جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در حال مزاکره برای حضور در این پروژه می باشد. در اکتبر ۲۰۱۳ , گزارش شد کارگردان Destin Daniel Cretton در حال گفت و گو برای کارگردانی و بازنویسی فیلمنامه را به همراه Andrew Lanham و نویسنده فیلمنامه اولیه Marti Noxon انجام خواهند داد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Parasite

 

در اکتبر ۲۰۱۵ , Brie Larson به تیم بازیگری فیلم اضافه شد و جایگزین جنیفر لارنس شد, وی بعد از تحقیقات گسترده و طولانی که درباره کاراکتر اصلی مرد داستان انجام داد, به داستان فیلم علاقه مند شد. در نوامبر ۲۰۱۵ , Woody Harrelson در نقش پدر داستان به فیلم اضافه شد. در مارچ ۲۰۱۶ , Naomi Watts در نقش مادر داستان به فیلم اضافه شد. در آپریل ۲۰۱۶ , Max Greenfield و Sarah Snook به تیم بازیگری اضافه شدند. در می ماه ۲۰۱۶ , Ella Anderson به تیم بازیگری اضافه شد. فیلمبرداری فیلم در ۲۰ مارچ ۲۰۱۶ , در ویرجینیای غربی آغاز شد. دانلود موسیقی متن فیلم The Glass Castle را فراموش نکنید.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

باکس آفیس

فیلم The Glass Castle در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۲۲ میلیون دلاری شد.

در آمریکای شمالی فیلم قصر شیشه ای در کنار فیلم های The Nut Job 2: Nutty by Nature و Annabelle: Creation اکران خود را اغاز کرد.

و پیش بینی شده بود از ۱۴۵۱ سالن سینمایی که در اختیار دارد ۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.

سرانجام در روز اول اکران خود ۱٫۷ میلیون دلار فروش کرد

و هفته اول خود را با ۴٫۷ میلیون دلار فروش پشت سر گذاشت و در رتبه ۹ باکس افیس قرار گرفت.

در هفته دوم ۲٫۶ میلیون دلار فروش کرد و در جایگاه ۱۲ام قرار گرفت.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۵۸ نقدی که از فیلم انجام شد

با ۵۱ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۶ از ۱۰ را دریافت کرد.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۳۹ نقدی که از فیلم صورت گرفته است

امتیاز ۵۶ از ۱۰۰ را دریافت کرده است.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

نقد اختصاصی فیلم The Glass Castle

قصر شیشه ای فیلمی به کارگردانی, کارگردان فیلم Short Term 12 و هنرمندی ستاره بزرگ بری لارسون و همچنین وودی هرلسون و نائومی واتس می باشد. این فیلم درباره والدینی نامقید به فرزندان است که به طور مکرر از یک خانه متروکه به خانه متروکه دیگر نقل مکان می کنند, قانون را زیر پا می گذارند و دوست ندارند کار کنند, نمیخواهند در سیستم کاری و زنگی روزمره حضور داشته باشند, حس میکنند این یک دروغ بزرگ است. در این فیلم جنت جوان به همراه برادر و خواهران کوچکش را میبینیم که در یک شرایط بسیار سختی بزرگ میشوند.

 

این فیلم شرح حال واقعی خاطرات جنت والز است و نشان می دهند در یک چنین شرایطی زندگی چه قدر میتونه سخت باشد. در این فیلم داستان از سال ۱۹۸۹ اغاز می شود و شاهد جنت بزرگسال در نقش بری لارسون هستیم و مدام شاهد فلش بک هایی از گذشته و حال این شخصیت هستیم.

پیشنهاد ویژه : لذت هیجان با موسیقی متن فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگنراک)

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

فیلمی احساسی

در این فیلم استعدادهای بسیار خوبی در جلوی دوربین و در پشت آن هستیم, اما این موضوع بسیار ناامید کننده است که این فیلم را بسیار کدر و سرگردان می بینیم. این فیلم سعی دارد چیزی بزرگ باشد, چونکه داستان آن با بار درام و احساس زیادی نوشته شده است. اما این احساس بوجود می آید که دست بسته است و فقط بر روی یک موضوع خاص تکیه شده است.

 

الکلی بودن پدرشان بزرگترین سایه ای بود که بر روی خانواده انها سایه افکنده بود و فیلم بر روی این موضوع تکیه می کند و اینکار باعث می شود بیشتر شخصیت پردازی را این کاراکتر پیدا کند. نائومی واتس در نقش مادر داستان بازی می کند, که یک نقاش است نه چیز خاص دیگری, برای کارش به او پولی پرداخت نمی شود. او هیچ مشکلی از تماشای بچه هایش که هیچی به جز کره و شکر که با هم مخلوط شده اند و همیشه میخورند, ندارد.

 

این فیلم تمامی جنبه های بخش های وحشتناک جوانی جنت را به تصویر می کشد و گه گاهی یک چیزهای خوبی نشان می دهد که ما باید باور کنید که چیزی خوب است. پدرشان از واژه “امید” استفاده می کند تا انها باور نکنند که آنها به طور کامل فقیر هستند. به همراه فرزندش آسمان نگاه می کند و میگوید کدام ستاره را برای کریسمس میخواهی, اونو بهت میدم.

بچه های نادون هم فکر میکنند که چیز معرکه ای!

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Underwater

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

ترکیب نامتناسب موسیقی متن و فیلم

مشکلی که با فیلم سازی این سکانس ها داشتم,

این بود که موسیقی متن فیلم The Glass Castle که در پس زمینه آنها وجود دارد سعی دارد به ما لحظات شاد و خوشی را به ما ارائه دهد, در صورتی که وضعیت غم انگیزی است. تماشای اینکه این پدر و مادر اجازه می دهند که بچه های آنها چند روز هیچی نخورند!

دزدیدن پول هایشان و در وضعیت خطرناک قرار دادنشان و انجام ندادن هیچ کاری!

 

اما فیلم مدام سعی دارد با این سناریوها بیننده رو به وجد آورد!

وقتی که این وضعیت ها را تماشا می کنیم, نباید یک چنین احساسی بوجود آید.

این باید به شدت تاریک میبود. اما یه فیلمی درام که موسیقی بیننده را تحت تاثیر لحظات فیلم قرار می دهد. بعضی از مردم واقعا از تماشای این فیل لذت می برند , حتی توی سینما شاهد افرادی بودم که اشک به چشمانشان جمع شده بود!

 

اما به عقیده من فیلم میتوانست از نظر احساسی خیلی بالاتر از این چیزی که هست باشد.

اما در پایان به کاری نامعتبر تبدیل شد.

چونکه فیلم آن تاریکی که هم اکنون در فیلم وجود دارد را درک نمیکند.

که بخش های زیادی را به صورت کمدی نمایش می دهد که این موضوع هدف اصلی فیلم را از دست می دهد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Jojo Rabbit

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

صحبت پایانی

البته بیایم بگید اینطور نیست که فیلم اصلا به بعد تاریک داستان نمی پردازد, درصورتی که زمانی پدر الکلی داستان را نمایش می دهد کاملا این اتفاق رخ می دهد. اما این احساس وجود دارد که تنها به سطح موضوع نگاه شده است و درست به درون موضوع وارد نشده اند و وضعیت وحشتناک این خانواده را درست نشان نداده اند. شما شاهد اتفاقات بد بسیار زیادی هستیم اما این احساس وجود ندارد که واقعا این اتفاق برای انها افتاده است.

 

مدام شاهد یک سناریو هستیم که همش تکرار می شود و تا پایان فیلم گمونم ۶ – ۷ باری ساعتم رو چک کردم! بیش از حد طولانی است و هر زمان به فلش بک های زمان حان برمیگردد, اوضاع برای من کسل کننده تر می شود. به تازگی فیلمی به نام Captain Fantastic با بازیه ویگو مورتنسن پخش شده است که تم های مشابه دارد. اما باید بگو اون فیلم متفاوت بود,

جاه طلبی بیشتری در فیلم کاپیتان فنتسنیک وجود دارد که در فیلم قصر شیشه ای وجود ندارد.

تنها مورد خوبی که در این فیلم دیدم بازی های قوی آن بود و امتیاز -C برای این فیلم در نظر دارم.

آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم The Glass Castle (قصر شیشه ای)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Glass Castle

۱) – Summer Storm
۲) – Rich City Folk
۳) – Skedaddle
۴) – Real School
۵) – Don’t Fence Me In (Darla Hawn)
۶) – It’ll Be An Adventure
۷) – Stitches / An Old Woman
۸) – You Promised
۹) – Maroon Wave
۱۰) – Why She Left
۱۱) – Funeral / Big City Girl
۱۲) – How Strong You Are
۱۳) – Thanksgiving
۱۴) – Mountain Goat

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

19 ژانویه 2020 1,862 views 0
نظرات