فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

خب امروز با موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب ۳ در خدمت کاربران گرامی وب سایت دریم موزیک هستیم. این فیلم دارای یکی از نمادی‌ترین موسیقی متن های فیلم و شاهکاری از هانس زیمر می باشد که پیشنهاد می شود حتما موسیقی متن تمامی قسمت های فیلم های دزدان دریایی کارائیب را دانلود نمایید. موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World’s End) اثری از هانس زیمر (Hans Zimmer) آماده دانلود با کیفیت اورجینال است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

معرفی فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان

دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World’s End) فیلم حماسی و فانتزی و شمشیرزنی محصول سال ۲۰۰۷ کشور آمریکا می باشد. درست مثل دو فیلم قبل کارگردانی قسمت سوم هم توسط گور وربینسکی (Gregor Verbinski) صورت گرفته است. این فیلم سومین قسمت سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب است و یک ددنباله مستقیم بر فیلم صندوقچه مرد مرده محصول سال ۲۰۰۶ است. داستان فیلم روایتگر ویل ترنر و الیزابت سوان و هکتور باربوسا و خدم مروارید سیاه است که تصمیم به نجات کاپیتان جک گنجیشکه می‌گیرند. بعد در ادامه آماده مبارزه با کمپانی هند شرقی بریتانیا به رهبری کاتلر بکت میگیرند.

 

این فیلم آخرین قسمت از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب است که توسط وربینسکی کارگردانی می شود. این فیلم در دوباره زمانی در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ فیلمبرداری شده است. تخمین زده شده بودجه تولیدی فیلم حدود ۳۰۰ میلیون دلار بوده است. در زمان انتشار این فیلم، گرانترین فیلم ساخته شده همه دوران ها بود. حتی بعد از تورم چندساله همچنان پنجمین فیلم گران قیمتی است که تا به حال ساخته شده است.

 

در ۲۵ می ۲۰۰۷ کمپانی والت دیزنی فیلم را در آمریکا اکران کرد. نقدهای سینمایی متنوعی از فیلم صورت گرفته بود که آن را برای بازی ها و کارگردانی و موسیقی متن و سکانس های اکشن و شوخی ها و جلوه های ویژه مورد ستایق قرار داده بودند و اما از داستان و شخصیت پردازی و مدت زمان آن انتقاد کرده بودند. با این وجود این فیلم پرفروشترین فیلم سال ۲۰۰۷ می باشد که ۹۶۰ میلیون دلار فروش را تجربه کرد. در ۸۰امین مراسم اسکار نامزد بهترین گریم و بهترین جلوه های ویژه شد. که به ترتیب به دو فیلم La Vie en rose و The Golden Compass شکست خورد. ادامه‌آن دنباله ای با نام On Stranger Tides منتشر شد.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

درباره تولید فیلم Pirates of the Caribbean: At World’s End

در ادامه موفقیت فیلم The Curse of the Black Pearl در سال ۲۰۰۳ ، تیم بازیگری و سازنده برای دو قسمت دیگر قرار داد امضا کردند که پشت سر هم فیلمبرداری شوند. برای فیلم سوم، کارگردان گور وربینسکی قصد داشت تن فیلم را به دزدان دریایی دنیای واقعی نزدیک کند و دو نویسنده الیوت و روسیو به ژست های تاریخی نگاه کردند و کاراکترهای تخیلی را خلق کردند تا تیم بازیگری را فراتر از تیم بازیگری اصلی ببرند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم جزیره شاتر (Shutter Island)

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۲۴ نقدی که از فیلم صورت گرفته است با ۴۴ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵٫۴ را بدست آورده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین “POTC: AWE سکانس های اکشن هیجان انگیزی را خلق کرده است اما آنها با کاراکترهای زیاد و شاخته های داستانی متنوعی ترکیب شده اند. بر اساس وب سایت “Metacritic” با نقد متوسطی رو به رو شده است و امتیاز ۵۰ از ۱۰۰ را از ۳۶ نقد انجام شده بدست آورده است. مخاطبان CinemaScore امتیاز -A را برای فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان در نظر گرفته اند.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

مختصری درباره موسیقی متن

درست مثل قسمت های قبل هانس زیمر آهنگسازی آهنگ های فیلم Pirates of the Caribbean: At World’s End را برعهده گرفته است و لازم به ذکر است همزمان با آن اهنگسازی فیلم The Simpsons Movie را هم انجام داد. هانس زیمر ۸ موتیف جدید را خلق کرد که درمیان آنها تم جدید عاشقانه به چشم می خورد. لازم به ذکر است خود گور وربینسکی در ساخت موسیقی متن همکاری داشته است و نوازندگی گیتار انیو موریکونه در سکانس های مختلف پرداخته است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم Drive (رانندگی)

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

تبلیغات

بعد از مدتی بی خبری، بالاخره در سال ۲۰۰۷ تریلر نهایی در انجمن ملی صاحبان سینما به نمایش در آمد. در ۱۸ مارچ ۲۰۰۷ در اسکرینینگ ویژه طرفداران دزدان دریایی کارائیب به نمایش گذاشته شد و در ۱۹ مارچ در برنامه Dancing with the Stars به نمایش گذاشته شد. در اواخر اپریل NECA اکشن فیگرها را منتشر کرد. در ۲۲ می ۲۰۰۷ بازی ویدیویی همنامی برای این فیلم منتشر شد که بر روی پلتفرم های متنوعی از جمله Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PSP, PlayStation 2, PC و Nintendo DS در دسترس قرار گرفت.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

باکس آفیس

این فیلم در آمریکای شمالی موفق به فروش ۳۰۹ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق جان ۶۵۴ میلیون دلار فروش کرد و به طور کلی فروش خودش را در سطح جهانی به رقم ۹۶۳ میلیون دلار رساند. این فیلم پرفروش ترین فیلم سال ۲۰۰۷ عنوان گرفت و همچنین سومین فیلم پرفروش چندگانه دزدان دریایی کارائیب می باشد. در مقایسه با دیگر فیلم های این سری فروش بسیار کمتری را در آمریکای شمالی تجربه کرد و فروش جهانی اش ۱۰۰ میلیون دلار نسبت به فیلم قبلی کمتر بوده است. در هفت ابتدایی اکران بین المللی اش فروش ۳۴۴ میلیون دلاری را تجربه کرده است که عنوان هفتمین فیلم پرفروش هفته ابتدایی را بدست آورده است.

دانلود موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان (Pirates of the Caribbean: At World's End)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم دزدان دریایی کارائیب پایان جهان

۱) – Hoist The Colours – 1:31
۲) – Singapore – 3:40
۳) – At Wit’s End – 8:05
۴) – Multiple Jacks – 3:51
۵) – Up Is Down – 2:42
۶) – I See Dead People In Boats – 7:09
۷) – The Brethren Court – 2:21
۸) – Parlay – 2:10
۹) – Calypso – 3:02
۱۰) – What Shall We Die For – 2:02
۱۱) – I Don’t Think Now Is the Best Time – 10:45
۱۲) – One Day – 4:01
۱۳) – Drink Up Me Hearties – 4:31
۵۵:۴۹

Drink Up Me Hearties

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

17 می 2020 9,175 views 0
نظرات