فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب) اثری از جانکی ایکس ال (Junkie XL) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. همان طور که از پوستر فیلم مشخص است ستارگان برجسته و بزرگی در این فیلم هنرنمایی می کنند و آهنگساز قدرتمندی هم در پشت موسیقی متن فرار در سراسر شب می باشد. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Run All Night نهایت لذت را ببرید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

معرفی فیلم Run All Night

Run All Night (فرار در سراسر شب) فیلم اکشن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۵ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را ژاومه کویت-سرا (Jaume Collet-Serra) انجام داده و نویسندگی این فیلم برعهده Brad Ingelsby بوده است. ستارگانی که در فیلم Run All Night هنرنمایی می کنند لیام نیسون (Liam Neeson) و یوئل کینامان (Joel Kinnaman) و کامن (Common) و اد هریس (Ed Harris) می باشند.

پیشنهاد ویژه : آهنگ های فیلم The Last of Us 2

 

داستان درباره آدمکش بازنشسته ای است که به همراه پسر عجیبش در موقعیت فرار قرار میگیرند، و دلیل آن هم بعد از اینکه شخصیت اصلی فیلم مجبور به کشتن پسر مافیای شهر میکند. این فیلم سومین همکاری لیام نیسون با کارگردان ژاومه کویت-سرا بعد از دو فیلم Unknown و Non-Stop می باشد. در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۱۵ در آمریکا اکران می شود و از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو می شود و فیلم Run All Night در سطح جهانی با فروش ۷۱ میلیون دلاری رو به رو می شود.

 

در ژانویه ۲۰۱۲ ، کمپانی برادران وارنر حق انتشار فیلمنامه ای نوشته Brad Ingelsby را دریافت می کنند. در ماه نوامبر لیام نیسون وارد مذاکره برای بازی در این فیلم شد و در ژآنویه ۲۰۱۳ حضور او قطعی شد. بعد از آن زمان کارگردان ژاومه کویت-سرا به پروژه پیوست و عنوان به به Run All Night تغییر کرد. در ۳ اکتبر ۲۰۱۳ فیلمبرداری فیلم آغاز شد. همان طور که اشاره شد جانکی ایکس ال کار نوشتن موسیقی متن فیلم Run All Night را عهده دار شده است.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

درباره موسیقی متن Run All Night

آهنگسازی موزیک فیلم فرار در سراسر شب را جانکی ایکس ال انجام داده است. در صحبتی درباره لموتیو های آلبوم، جانکی ایکس ال می گوید “با خودم گفتم اگر به فیلم از نقطه نظر احساسی به فیلم نگاه کنیم خیلی جالبتر است تا به آن نگاه فیلمی اکشن داشته باشیم” ضبط موسیقی در سالن Eastwood Scoring در استودیوی برادران وارنر انجام شده است که در آن ۷۰ قطعه استرینگ ارکسترا وجود داشت و یک دسته بزرگ از ابزارات براس. در تاریخ ۱۰ مارچ ۲۰۱۵ آلبوم موسیقی متن Run All Night از سوی لیبل واتر تاور موزیک (WaterTower Music) منتشر شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ سریال The Last Kingdom

 

ارکسترای این البوم دارای ۷۰ نوازنده ویولن و ویولاس و ویولن سل و براس دوبل می باشد.

در بخش براس شاهد، ۱۲ شیپور فرانسوی و ۸ ترامبونز و باس تامبون و سیمباسو می باشد.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم Run All Night در آمریکای شمالی با فروش ۲۶٫۵ میلیون دلاری رو به رو شد

و در دیگر مناطق به طور کلی در سطح جهانی ۷۱٫۶ میلیون دلار فروش کرد

و این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۵۰ میلیون دلار بوده است.

در هفته ابتدایی اکرانش ۱۱ میلیون دلار فروش کرد

و در جایگاه دوم باکس آفیس در پشت فیلم Cinderella قرار گرفت.

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۱۸۲ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۵۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵٫۷ از ۱۰ را دریافت کرده است. و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۴ نقدی که از فیلم انجام شده است با امتیاز ۵۹ از ۱۰۰ رو به رو شده است. مخاطبان سینماسکور امتیاز -A را برای فیلم در نظر گرفته اند. به طور کلی نظرات درباره فیلم این بوده است “لیام نیسون از فرم خوبی برخوردار است، اما از داستانی پیچیده رنجی می برد و در بخش اجرایی ضعف دارد”

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

نقد اختصاصی فیلم Run All Night

فرار در سرتاسر شب فیلمی با هنرمندی لیام نیسون و یوئل کینامان و اد هریس می باشد که به طور کلی درباره پدر کتک کار و مست و مجرم و قاتل است! یک شخصیت سوپرمنی یا حتی شخصیت فیلم ربوده شده را ندارد. زندگی پوزه این شخصی را به زمین مالیده است. او یک شب فرصت دارد که زندگی که خراب کرده است را در اصلاح کند و او در این قضیه در کنار پسرش است. او در حال فرار از دوست پیرتر کاراکتر لیام نیسون است، چونکه یکسری افراد در این قضیه کشته شده اند و یک سری خطوط قرمز رد شده است. همه این قضایا در طول یک شب به حداکثر خود می رسد و …

 

کارگردانی این فیلم توسط شخصی انجام شده که در کارنامه خودش فیلم Unknown (که ازش خوشم میاد) و فیلم Non-Stop را دارد (که این فیلم را حتی بیشتر دوست دارم) . حالا شاهد سه گانه ای از او و لیام نیسون هستیم که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. این سه گانه خیلی بهتر از سه گانه فیلم تیکن می باشد. پارسال فیلمی منتشر شد اما نقد آن را منتشر نکردم، اما باید بگم فیلم A Walk Among the Tombstones کار دیگری از لیام نیسون است را بسیار دوست دارم. دو قسمت آخر فیلم ربوده شده ناامید کننده بودند. اهنگ های فیلم Run All Night به شدت پیشنهاد می شود.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ های انیمیشن UP

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

فیلم هیجانی روز بارانی!

این فیلم فاکتوری را دارد که من نام آن را هیجان روز بارانی گذاشتم، برای فیلم هیجانی روز بارانی فیلمی است که سرگرم کننده و هیجان انگیز است که شما آن را در روزی که هیچ کاری برای انجام دادن ندارید تماشا می کنید، خوصله شما سر رفته است، شاید حتی در تلویزیون هم پخش شود،

برای اون مواقع بهترین نوع سرگرمی به حساب می اید.

 

اصلا نزدیک به زیبایی فیلم های هیجان انگیزی مثل Se7en نیست.

از آن فیلم هاست که یک هیجان لحظه ای خوب دارند، اینطور نیست که همیشه در ذهن شما باقی بمانند. فیلم Run All Night برای من دقیقا این مورد را دارا بود. تریلرهایی که برای این فیلم منتشر شده است، کاری می کنند که باورکنید با فیلم تیکن ۴ رو به رو هستید. همین موضوع برای فیلم A Walk Among the Tombstones هم صدق می کرد، درصورتی که فیلم درام ساکت و آروم بود، البته از خوباش.

 

همان طور که گفتم فیلم Run All Night درباره پدری است که اهل دعوا است.

نمیشه گت یکی اکشن بی وقفه است، بله در هسته خود قطعا یک فیلم اکشن به حساب می اید، اما بیشتر یک فیلم درام و هیجان انگیز است که در آن شاهد گنگسترها و مواد مخدر هستیم. قضایای زیادی در جریان است و در لحظاتی این اتفاقات زیاد می شوند. اما لیام نیسون بازی را ارائه می دهد که شما کم کم به او اهمیت می دهید، او کاراکتری دارد که عمیقا از کارهایی که در گذشته انجام داده است بسیار پشیمان است. دانلود موسیقی متن فیلم Run All Night را از پایین مطلب انجام دهید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

بازی ها و شخصیت پردازی های عالی

لازم به ذکر است جوئل کینامان بازی ارائه می دهد که به نظر بهترین اجرای او بعد از مدتها است. تو فیلم روبو کاپپ فقط میشد گفت خوب بود و کار خاصی انجام نداد. واقعا کاراکتر او را در این فیلم دوست دارم. کاراکتر او به همراه نیسون و هریس طوری بودند که این احساس را در بیننده بوجود می آورد که اتفاقاتی برای آنها در گذشته رخ داده  است به این میگن تکامل بازیگری عالی.

 

به این میگن یک داستان جالب، طوری که شما میتوانید کاراکتر ها قبل از شروع فیلم متصور بشید. قبلا هم گفتم، آنها بهترین نوع کاراکترها هستند که شما میتوانید وجود آنها فراتر از فیلم تصور کنید، فقط یک جسم نیستند که به پیشروی داستان کمک کنند! آنها آدم های واقعی هستند و انگار این کاراکترها در آن شرایط زندگی کرده اند. بازیهای عالی در فیلم Run All Night دیده می شود.

 

مورد دیگری که در فیلم Run All Night وجود داشت و آن را خیلی دوست داشتم، طراحی صحنه آن بود و همه اتفاقات آن در شب در یک شهر رخ می دهد. شما یک شب فرصت دارید که همه بخش های فیلم را درکنار هم به درستی قرار دهید. درنتیجه قرمانان داستان فرصت استراحت کردن را پیدا نمیکنند و همین مورد برای کاراکتر ها شرور داستان صدق می کند. همه مداوم در حرکت هستند و به این میگن داستان فیلم اکشن که اکشن خود فیلم را بهتر می کند. کاراکتر لیام نیسون یک قهرمان افسانه ای نیست، در اصل یک آدم کاملا شکسته است. مرا یاد تبلیغات فیلم Edge of Tomorrow انداخت. همه با خودشون گفتم “اوه تام کروز، اون یاروی خفن و … ” بعد در فیلم شاهد بودیم او یک بزدل است و کاراکتری عالی را خلق کرده است.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

مشکلاتی که در فیلم وجود داشت

این موضوع برای این فیلم هم صدق می کند، هیچ کدام از تریلرها این باور را در شما بوجود نمی آورند که کاراکتر لیام نیسون یک شخص شکسته و فرسوده است! واقعا در این نقش درخشید و شگفت انگیز بود.

اگر بخواهیم به مشکلاتی که فیلم داشت بردازیم، همزمان داستان های زیادی در حال رخ دادن هستند، شاهد پلیس ها، قاچاقچیان مواد، رئسای گنگسترها، نیسون و پسرش و خانواده او و … همه این موارد در حال رخ دادن هستند، حتی شاد حضور یک آدمکش با بازی کامن هستیم. در لحظاتی در این موضوع زیاده روی می شود. اما فکر میکنم آنها تمام تلاش خود را کردند که بیشتر بیننده را جذب داستان اصلی فیلم کنند. باید خاطرنشان باشم که کاراکتر کامن در این فیلم واقعا خوب بود.

 

همه این موارد به کنار فکر میکنم فیلم Run All Night بسیار سرگرم کننده و عالی است. یک سکانس بسیار عالی بین نیسون و هریس وجود دارد، که شباهت زیاد به سکانس فیلم Heat با بازی رابرت دنیرو و ال پاچینو دارد. فیلمی پر تعلیق است و دارای سکانس های اکشن خیلی خوبی است. یک سکانس تعقیب و گریز ماشین با کلی کات وجود دارد اما کلا خوب چیزی است. فکر میکنم فیلم Run All Night بهترین کار این کارگردان تا به امروز است. امتیاز +B برای فیلم در نظر دارم.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم Run All Night (فرار در سراسر شب)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Run All Night

۱) – Prologue (from Run All Night)
۲) – Albiniens at Xmas
۳) – I See Those Faces In My Dreams
۴) – Witness
۵) – My Michael
۶) – I Just Killed Your Boy
۷) – Cop Chase
۸) – The Station
۹) – Just One Night
۱۰) – A Little Extra Sugar
۱۱) – I’ll Come After Your Son
۱۲) – The Projects
۱۳) – A Nightmare That Won’t Pass
۱۴) – The Train Tracks
۱۵) – Shawn
۱۶) – The Cabin
۱۷) – Epilogue (from Run All Night)
۱۸) – Tom’s Run All Night Sketchbook (Bonus Track)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

30 ژوئن 2020 1,492 views 0
نظرات