فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آلبوم آهنگ بیکلام فوق العاده زیبا و تاثیرگذاری را داریم که با گوش دادن به این آلبوم سوزناک و غم انگیز مو به بدنتان سیخ خواهد شد. کار آهنگسازی این آلبوم موسیقی متن فیلم را جانکی ایکس ال (Junkie XL) (نام اصلی او تام هالکنبرگ – Tom Holkenborg می باشد) انجام داده است. پیشنهاد می شود به هیچ عنوان موسیقی متن فیلم Brimstone را از دست ندهید.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

معرفی فیلم Brimstone

بریمستون (Brimstone) فیلم وسترن و هیجانی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا و انگلستان و هلند و … می باشد میتوان ساخت این فیلم به صورت بین المللی انجام شده است. کارگردانی و نویسندگی فیلم را مارتین کولهون (Martin Koolhoven) انجام داده است. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند , داکوتا فانینگ (Dakota Fanning) و گای پیرس (Guy Pearce) و کیت هرینگتون (Kit Harington) و کاریس فن هاوتن (Carice van Houten) می باشد.

 

فیلم در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۱۶ در ۷۳ومین مراسم فیلم ونیس (۷۳rd Venice International Film Festival) نامزد در یافت شیر طلایی (Golden Lion) شد. در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۷ در هلند به نمایش در آمد. و در ۱۰ مارچ هم در آمریکا منتشر شد. نقدهای مختلفی از فیلم انجام شد.

 

اگر فیلم را تماشا نکرده اید داستان فیلم حاوی اسپویل است

داستان فیلم بریمستون | بخش اول

لیز به همراه همسرش الی و دو فرزندش در غرب قدیم زدنگی می کنند. یکی از آن بچه ها پسر است و از ازدواج اول الی می باشد. و دیگری دختر بچه است از ازدواج فعلی آنها می باشد. لیز یک ماما است و فقط میتوان با زبان اشاره ارتباط بر قرار کند. یک کشیش جدید به کلیسای آنها می آید. و لحظه ای که لیز صدای او را می شنود به نظر می آید که او را می شناسم و از این بایت وحشت کرده است.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

در همان روز لیز در موقعیتی قرار میگیرد که باید بین به دنیا آوردن بچه ای و زنده نگه داشتن او و زنده نگه داشتن مادرش یکی را انتخاب کند. پدر آن نوزاد از دست رفته “ناتان” لیز را مقصر می داند و او را تهدید می کند. بعد از این که گوسفندان لیز کشته می شوند. او به دنبال ناتان می رود اما او ناپدید شده است. لیز یک شب دزدکی به سراغ کشیش می رود تا او را بکشد. که ناگهان عروسک دخترش را روی تحت کشیش می بیند. موسیقی متن فیلم Brimstone را از دست ندهید.

 

کشیش الی را به شدت زخمی می کند و او را رها می کند که بمیرد. قبل از این که پسر به الی شلیک کند و او را خلاص کند. الی از پسرش متیو می خواهد که خانواده را به کوه های بالایی پیش پدرش ببرد. لیز و بچه ها از مزرعه فرار می کنند.

 

داستان فیلم بریمستون | بخش دوم

دختری جوان به نام جوانا که در بیابان سرگردان است توسط خانواده ای چینی پیدا می شود. در شهر معدنی بیزموت , جوانا به شخصی به نام فرنک فروخته می شود. جوانا برای اولین بار توسط شخصی به نام سالی از دست مردی شرور محافظت می شود که همین موضوع باعث به دار آویخته شدن سالی می شود. الیزابت زبان یک مشتری را گاز میگیرد که همین موضوع باعث می شود , ربان او را ببرند.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

جوانا به الیزابت از طریق کتابی که دکتر به او داده بود زبان اشاره را به او یاد می دهد. الیزابت سعی دارد از بیزموت فرار کند و زندگی تازه ای را شروع کند. و ترتیبی داده می شود که با شخصی به نام الی ازدواج کند. کشیش به ان شهر می آید و یا جوانا رفتاری خشن دارد. الیزابت جوانا را نجات می دهد اما کشیش , الیزابت را می کشد. جوانا گلوی کشیش را می برد و فرار می کند. زبانش را می برد و خودش را به عنوان الیزابت جا میزند و از شهر فرار می کند.

پیشنهاد ویژه : طعم واقعی هیجان در موسیقی متن فیلم مرد پولادین (Man of Steel)

 

داستان فیلم بریمستون | بخش سوم

در بیابان دو مرد به شدت زخمی شده. ساموئل و ولف , مردانی هستند

که در یک جنگ که بر سر طلا انجام شده بود زنده مانده اند و بقیه کشته شده اند.

انها با یک اسب از آنجا فرار می کنند.

جوانا جوان به همراه مادرش انا و پدرش که یک کشیش است زندگی می کند.

ساموئل و ولف به خانه ی انها می رسند و جوانا دزدکی از آنها مراقبت می کند.

 

انا متوجه می شود کشیش چشمش به دنبال جوانا است. کشیش انا را کتک می زند و او را مور تمسخر قرار می دهد و یک ماسکی آهنی روی صورت او می کشد. نتیجه ی آن این است که انا در برابر چشم افرادی که در کلیسا هستند خود را می کشد. روز بعد کشیش , جوانا را به کلیسا می برد تا مراسم عروسی بین خودش و او برگزار کند. ساموئل سعی می کند جوانا را نجات دهد اما کشیش او را می کشد. صبح روز بعد جوانا فرار می کند.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

داستان فیلم بریمستون | بخش چهارم

متیو توسط کشیش زمانی که سعی داشت مادر و خواهر را به کوه بالایی پیش پدر بزرگش ببرد کشته می شود. کشیش پدربزرگ را می کشد و به لیز می گوشد دخترش را کتک خواهد زد تا این که سر انجام لیز موفق می شود کشیش را بکشد. یک مدت بعد , بعد از این که لیز خوانه پدر بزرگ را به کارگاه چوب بری تبدیل کرده است. ناتان از راه می رسد و لیز را دست گیر می کند. از پایین همین مطلب موسیقی متن فیلم Brimstone را دانلود نمایید.

 

کشیش قبل از مرگش یک پوستری را فرستاده بود که به دنبال زنی لال است و برای ان جایزه گذاشته بود. زنی لال که فرنک را کشته بود و جوانا را نجات داده بود. ناتان هم آمده بود تا او را دستگیر کند. در حالی که ناتان در حال اسکورت لیز بود. لیز بعد از این که دخترش را تماشا کرد که در کارگاه است خودش را به داخل دریاچه می اندازد و خودش را غرق می کند. دخترش سم الان زنی بالغ شده است و صاحب دختر خودش است و در همان کاراگاه زندگی می کند و مادرش را به خوبی به یاد دارد …

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

بازیگران و فیلمبرداری و واکنش منتقدین

در ۵ فبریه ۲۰۱۵ , Guy Pearce و Mia Wasikowska اولین بازیگرانی بودند که برای بازی در این فیلم انتخاب شدند. چندی بعد Robert Pattinson و Carice van Houten برای بازی در این فیلم انتخاب شده اند. در می ۲۰۱۵ کوهون , تایید کرد که Jack Roth به تیم اضافه شده است. و در جون ۲۰۱۵ مجله اینترنتی “The Hollywood Reporter” اعلام کرد Dakota Fanning و Kit Harington برای بازی در این فیلم جایگزین Wasikowska و Pattinson شده اند.  در سال ۲۰۱۷ , Pattinson اعلام کرد ” از این که در این فیلم بازی نکرده است پشیمان است و تقصیر خود احمقش است “.

پیشنهاد ویژه دریم موزیک : دانلود موسیقی فیلم دارک فینکس – Dark Phoenix (شاهکار هانس زیمر)

 

فیلمبرداری در ۱۵ جون ۲۰۱۵ در کشور های هانگری و اسپانیا و استرالیا و آلمان اغاز شد.

 

فیلم به طور عمومی با نقد های مثبت رو به رو شد. و شروعی قوی داشت.

مجله “True West Magazine” فیلم را به عنوان بهترین فیلم وسترن انگلیسی زبان انتخاب کرد.

کولهون برای فیلمنامه نویسی این فیلم برنده خودکار طلایی شد.

بر اساس وب سایت Rotten Tomatoes از ۴۶ نقدی که از فیلم انجام شده بود.

امتیاز ۴٫۹ از ۱۰ را دریافت کرد و حدودا ۳۹ درصد نقدها مثبت بودند.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۶ نقدی که از فیلم انجام شده بود امتیاز ۴۴ از ۱۰۰ را دریافت کرد.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

نقد اختصاصی آهنگ های فیلم Brimstone

سالها قبل کارگردان هلندی مارتین کولهون با آهنگساز جانکی ایکس ال (تام هالکنبرگ) صحبتی درباره ساخت فیلم وسترنی که برنامه ساخت آن را دارد داشتند. بعد از مدتی که نام فیلم بریمستون معرفی شد و ساخت فیلم تایید شد. کولهون مجددا با هالکنبرگ صحبت کرد و متاسفانه در اون زمان تنها فیلمنامه در اختیار هالکنبرگ قرار گرفت. اهنگساز هم ناامید شد. کارگردان میخواست هاوارد شور آهنگسازی فیلمش را انجام دهد که بنا به دلایلی عملی نشد و همان هالکنبرگ کار را پذیرفت.

 

بریمستون فیلمی وسترن درباره ی مادری جوان است که یک کشیش مشکوک وارد روستای انها می شود. فیلم به شدت تاریک است, و تماشای آن به شدت ناراحت کننده است. هر چی داستان جلوتر می رود. ما چیزهای بیشتر درباره ی شخصیت زن اصلی داستان (با بازیه داکوتا فنینگ) و آن کشیش (با بازی گای پیرس – او در این فیلم لحجه هلندی فوق العاده ای دارد) متوجه می شویم.

 

نحوه روایت داستان به صورت بخش بخش است.

و هر بخش ساختار غیر خطی دارد.

و در هر بخش جزئیات بیشتری به نمایش گذاشته می شود.

در هنگام تماشای فیلم , بینندگان از هر سکانس بد و ناراحت کننده به سکانس ناراحت کننده بعدی می روند.

فیلم سرتاسر درد و غم است.

و موسیقی متن فیلم Brimstone به این موضوع کمک شایانی کرده است.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

موسیقی از آهنگ های Bach الهام گرفته است

یکی از فاکتور هایی که به غم حاکم بر فیلم کمک می کرد موسیقی ساخته شده توسط جانکی ایکس ال بود. تا قبل از این فیلم کارهای زیادی از آهنگسازی جانکی ایکس ال شنیده ایم و اکثر آنها کارهایی انفجاری و پر انرژی هستند , از جمله ی این کارهای موسیقی متن Mad Max یا همکاری جانکی ایکس ال با هانس زیمر بزرگ برای ساخت موسیقی فیلم The Dark Knight Rises و Batman v Superman .

 

در اینجا ما تنها با موسیقی استرینگ رو به رو هستیم و گاهی اوقات هم از ابزار های موزیک بی کلام دیگری. این آلبوم موسیقی از موسیقی “Passacaglia in C minor” کاری از Johann Sebastian Bach الهام گرفته است. این ترک آهنگی است که مادر بزرگ جانکی ایکس ال زیاد به آن علاقه داشت. و در زمان کودکی او زیاد به این موسیقی گوش می داد. موسیقی متن فیلم Brimstone را از دست ندهید

 

هالکنبرگ هم از این قطعه بتچ برای ساخت موسیقی متن Brimstone الهام زیادی گرفته است. موسیقی کمی شبیه به کار بتچ است و برای درک این موضوع نیاز است خیلی دقیق به موسیقی گوش دهید تا این شباهت را پیدا کنید.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

Genesis و Liz

تا جایی که من توانستم بشنوم ترک تم اصلی فیلم, درست بعد از شروع آلبوم و با ترک “Brimstone” شنیده می شود. و به شکل های مختلف در تمام آلبوم شاهد این تم هستیم. بهترین ارائه این تم در ترک اخر “Liz” می باشد. در کنار تم اصلی , موسیقی شامل خط های پرتنش و ناراحت کننده زیادی است. ترک ” I Am Here To Punish You” و “I’m a Father” و “For the Love of God” نمونه های این نوع موسیقی هستند.

 

ترک “Revelation” تقریبا از همان ترکیب استفاده کرده است فقط با این تفاوت که هر چی به پایان موسیقی نزدیک می شویم شاهد موسیقی کر زیبایی هستیم. ترک “Rules Are Rules” ملودی زیبا اما غم انگیزی دارد که در ادامه آلبوم زیاد به گوش می رسد. ترک “Exodus” خلاصه ای زیبا از کل آلبوم موسیقی است همان تم و ویولن سولو زیبا و موزیک کر و تنش در آن وجود دارد.

 

ترک “Genesis” به شدت به شدت غم انگیز است و قطعا ارزش چندین بار گوش دادن را دارد. ترک “Watching Over Me” میتوان گفت نتیجه آلبوم موسیقی است. با موسیقی تم اغاز می شود و با موسیقی پیانو و استرینگ به پایان می رسد.

آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

سخن پایانی

من فکر میکنم موسیقی متن فیلم Brimstone لحظات زیبایی در دل خود دارد. اما برای من سخت بود تا ترکی را پیدا کنم و آن را برجسته کنم و به عنوان اهنپ پیشنهاد اعلام کنم. دلیل آن هم این است در آلبوم ترک ها با ملودی های زیبا زیادی وجود دارد اما ان ترک های دارای بخش های کش دار زیادی هستند که برای من به شخصه زیاد جالب نیستند.

 

آلبوم حدود ۹۰ دقیقه زمان دارد. به شخصه اگر قسمت های کش دار موسیقی کمتر بود از آلبوم بیشتر لذت می بردم. اما با این حال باید بگم خیلی خوشحال هستم تام هالکنبرگ این آلبوم موسیقی را نوشته است. شنیدن این که تنها سر انگشتان آهنگسازان میتواند چنین موسیقی را تولید کند به جای این که از موسیقی پرتنش ضربه ای استفاده شود , بسیار زیباست.

 

در مصاحبه ای که هالکنبرگ با تلویزیون هلندی داشته است او گفته یک ترک “suite” برای کارگردان نوشته است تا به آن گوش دهد. خیلی دوست دارم به آن موسیقی گوش دهم و آن را تجربه کنم.

 

اطلاعات بیشتر در ویکی پدیا

لیست موسیقی های فیلم بریمستون

۱ – Brimstone – 3:39
۲ – The Reverend – 3:37
۳ – The Birth – 1:39
۴ – She Belongs in Hell – 3:33
۵ – I Am Here to Punish You – 2:38
۶ – Revelation – 6:45
۷ – Rules Are Rules – 4:09
۸ – I’m a Father – 1:45
۹ – I Will Kill Frank – 1:19
۱۰ – Exodus – 7:49
۱۱ – For the Love of God – 5:22
۱۲ – Sanctus – 2:01
۱۳ – Two Strangers – 1:32
۱۴ – God Has Other Plans – 2:22
۱۵ – Scold’s Bride – 3:19
۱۶ – God Has Forgiven Me – 3:21
۱۷ – Genesis – 3:26
۱۸ – Abide – 3:12
۱۹ – Fog – 3:10
۲۰ – Ravening Wolves – 3:22
۲۱ – Retribution – 5:18
۲۲ – Watching Over Me – 8:15
۲۳ – Liz – 2:26
– ۸۳:۵۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

28 ژوئن 2019 3,289 views 0
نظرات