فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آلبوم آهنگ بی کلام پر تعلیق و پر تنشی را داریم که آهنگسازی آن را یوهان یوهانسون (Johann Johannsson) انجام داده. پیشنهاد می شود به هیچ عنوان دانلود موسیقی فیلم سیکاریو (Sicario) را از دست ندهید.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

معرفی فیلم سیکاریو

سیکاریو (Sicario) (کلمه ای مکزیکی است به معنای “آدمکش”) فیلم جنایی و هیجانی محصول سال ۲۰۱۵ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را دنی ولنوو (Denis Villeneuve) انجام داده و نویسندگی آن بر عهده ی تیلور شریدان (Taylor Sheridan) بوده است. ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند امیلی بلانت (Emily Blunt) و بنیسیو دل تورو (Benicio del Toro) و جاش برولین (Josh Brolin) و ویکتور گاربر (Victor Garber) می باشند.

 

داستان درباره ی مامور اف بی آی می باشد که از طرف دولت این وظیفه به او داده شده تا رهبر قدرتمند کارتر مواد مخدر مکزیکی را از میان بردارد. فیلم سیکاریو در جشنواره ی کن برای برنده شدن بهترین جایزه این مراسم در حال رقابت بود. در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۵ اکران محدودی در آمریکا تجربه کرد. و در ۲ اکتبر ۲۰۱۵ اکران جهانی شد.

 

فیلم سیکاریو برای فیلمنامه و کارگردانی و موسیقی متن و فیلمبرداری و بازی بلانت و دل تورور مورد ستایش قرار گرفت. در مراسم ۸۸تمین اسکار نامزد دریافت جوایز بهترین فیلمبرداری و بهترین موسیقی متن و بهترین ویرایش صدا شد. همچنین در مراسم بافتا هم در سه بخش بهترین بازیگر نقش مکمل و بهترین فیلمبرداری و بهترین موسیقی فیلم نامزد دریافت جایزه شد. بینندگان مکزیکی به دلیل بد به تصویر کشیده شدن شهر Ciudad Juárez از فیلم انتقاد کردند. ادامه ای برای این فیلم با نام Sicario: Day of the Soldado در تاریخ ۲۹ جون ۲۰۱۸ منتشر شد. و کمپانی “Columbia Pictures” هم جایگزین کمپانی Lionsgate شد.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

تولید فیلم Sicario

در دسامبر ۲۰۱۳ اعلام شد دنی ولنوو فیلمی با نام سیکاریو که در مرز مکزیک رخ می دهد را کارگردانی می کند. فیلمنامه نویسی آن را هم تیلور شریدان انجام می داد. این فیلم اولین قسمت از سه گانه نوشته شده از شریدان می باشد که درباره ی مرزهای امروزه آمریکا می باشد. دو کمپانی Black Label Media و Thunder Road Pictures سرمایه گذاران مالی این پروژه بودند. تهیه کنندگان فیلم هم Basil Iwanyk و Molly Smith و Trent Luckinbill و Thad Luckinbill می باشند.

 

در آپریل ۲۰۱۴ اعلام شد بلانت در فیلم حضور خواهد داشت. و چندی نگذشت دل تورو هم اضافه شد. در ادامه در ماه می Jon Bernthal و Josh Brolin هم به فیلم اضافه شدند. فیلمبردار “Roger Deakins” هم استخدام شد. Daniel Kaluuya, Maximiliano Hernández و Jeffrey Donovan افراد دیگری بودند که به تیم بازیگری اضافه شدند. برای ساخت موسیقی متن فیلم هم در آگوست ۲۰۱۴ یوهان یوهانسون (Jóhann Jóhannsson) استخام شد.

فیلمبرداری فیلم در تاریخ ۳۰ جون ۲۰۱۴ در البوکرکی، نیومکزیکو اغاز شد.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

موسیقی متن

یوهان یوهانسون (Johann Johannsson) برای نوشتن موسیقی فیلم سیکاریو انتخاب شد. ساخت موسیقی متن این فیلم دومین همکاری او با کارگردان دنی ولنوو بود. موسیقی متن به شدت مورد ستایش قرار گرفت و نامزد جوایز متعددی از جمله Academy Award for Best Original Score و the BAFTA Award for Best Film Music و the Critics’ Choice Movie Award for Best Score و the Saturn Award for Best Music شد.

 

انتشار فیلم

در می ۲۰۱۴ , مسئولیت انتشار فیلم بر عهده ی کمپانی Lionsgate قرار گرفت.

و مسئولیت انتشار فروش بین المللی آن با همین کمپانی بود.

در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۸ کمپانی لیونزگیت فیلم را به طور محدود در آمریکا اکران کرد.

سپس در ۲ اکتبر ۲۰۱۵ در سرتاسر جهان اکران شد.

 

این فیلم در جشنواره کن هم حضور داشت و برنامه ریزی شد

در بخش معرفی ویژه فستیوال بین المللی تورنو در سال ۲۰۱۵ حضور داشته باشد.

فیلم در ۵ ژانویه ۲۰۱۶ بر روی Blu-Ray و DVD نسخه خانگی آن منتشر شد

و در ۱ مارچ کیفیت “۴K UHD Blu-Ray” منتشر شد.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

باکس آفیس

این فیلم با بودجه ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و توانست در آمریکا و کانادا فروش ۴۶٫۹ میلیون دلاری و در بقیه مناطق فروش ۳۸ میلیون دلاری را تجربه کند و به طور کلی در سطح جهان ۸۴٫۹ میلیون دلار فروش کرد و این یک موفقیت اقتصادی برای فیلم بود.

 

فیلم سیکاریو در کنار فیلم های The Martian و The Walk اکران شد.

و پیش بینی شده بود ۸-۱۰ میلیون دلار در هفته اول فروش داشته باشد.

در روز اول توانست ۴٫۳ میلیون دلار فروش را تجربه کند.

و تا پایان هفته ۱۲٫۱ میلیون دلار فروش را تجربه کرد.

از حد انتظار فروش بیشتری داشت.

در رتبه سوم در پشت فیلم های The Martian و Hotel Transylvania 2 قرار گرفت.

در هفته ی دوم ۷٫۶ میلیون دلار فروش را تجربه کرد و در جایگاه پنجم باکس افیس قرار گرفت.

 

واکنش منتقدین

در وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۲۵۹ نقدی که از فیلم انجام شده بود ۹۲ درصد منتقدین رضایت داشتند و توانست امتیاز ۸٫۰۵ از ۱۰ را دریافت کند. نظر آنها این بود بازی امیلی بلات و دل تورور عالی بود. در وب سایت “Metacritic” از ۴۸ نقدی که از فیلم انجام شده بود امتیاز ۸۲ از ۱۰۰ را دریافت کرد. موسیقی فیلم سیکاریو را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه: حسی خوب با آهنگ های فیلم First Man (نخستین انسان)

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم سیکاریو | نقد اول

در دو کار قبل از این فیلم که یوهان یوهانسون انجام داده بود , کمی نسبت به او نا امید شده بودم و منتظر بودم او دوباره خود را بالا ببرد. ترک ابتدایی آلبوم “Armoured Vehicle” نام دارد که به نرمی اغاز می شود. یک جورایی شما را گول می زند که ولم را بالا ببرید, اما مراقب باشید!. موسیقی ضربه ای به مرور تکامل پیدا می کند و به غولی بزرگ تبدیل می شود. اما این تنها پیشنمایشی از هیولا است , هیولای واقتی در ترک بعد با نام “The Beast” وارد عمل می شود. آن موسیقی ضربه ای که وجود دارد انگار پاهای هیولا باعث ترک خوردن خیابان می شوند. و در پایان ترک هم موسیقی با صدای زوزه مانند به پایان می رسد. پایانش کمی ناامید کننده است اما با این حال موسیقی ضربه ای آن را دوست دارم.

 

ترک سوم “The Border” نام دارد. که در این ترک نوع دیگری از موسیقی ضربه ای را شاهد هستیم. بسیار سنگین است. انگار قطاری بزرگ در حال نزدیک شدن است.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

Desert Music

تا به اینجای کار موسیقی قابل پیش بینی بوده. به این صورت بوده که موسیقی به آرامی شروع می شود و موسیقی سینث تهدید آمیزی به همراه موسیقی ضربه ای به آن اضافه می شود و تمام. همه چیز کمی عجیب است. ترک “Desert Music” کمی این رویه را با اضافه کردن موسیقی ویولن سل تغییر می دهد. اما همچنان موسیقی افسرده کننده است. چیزی جدید وجود دارد. آن موسیقی سینث که در پس زمینه آهنگ ها پخش می شود زیباست. هیپنوتیزم کننده است از آن لذت بردم.

 

Convoy

ترک “Convoy” یک جورایی معمایی و هیجان انگیز است, البته میشه گفت بیشتر از این که هیجان انگیز باشد , جالب است. اگر این اکشن در دنیای یوهانسون است. ما در دنیایی کاملا متفاوت زندگی می کنیم. آن استرینگ تاریک و موسیقی ضربه ای را خیلی دوست دارم. این حس به وجود می آید موسیقی در حال تکامل است که رد پایان منفجر شود. اما هیچ وقت این اتفاق نمی افتد. پیشنهاد می شود موسیقی فیلم سیکاریو را از پایین همین مطلب دانلود نمایید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم تاثیرگذار موسیقی متن فیلم Brimstone (بریمستون)

 

باید بگم , آلبوم موسیقی متن عجیبی است. به شکل عجیبی هیپنوتیزم کننده است. وقتی که به این آلبوم گوش دادم , چند بازی سرم گیج رفت. اما همچنان از بیشتر قسمت های آلبوم لذت بردم. اما با این حال از آن نوع آلبوم هایی نیست که مشتاق گوش دادن مجدد به آن باشم. اما من زیاد به آن علاقه پیدا نکردم , اهنگسازان زیادی هستند که این سبک را دارند. نظر شما درباره آلبوم آهنگ فیلم سیکاریو چیست؟

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

نقد اختصاصی موسیقی متن فیلم سیکاریو | نقد دوم

یوهان یوهانسون جایزه اسکار بهترین موسیقی متن را برای موسیقی متن فیلم The theory of everything برنده شده است. موسیقی متن عجیب بود اما جالب بود. اکثر آلبوم های موسیقی متن او اینگونه هستند. به همین دلیل است وقتی آلبوم موسیقی از او منتشر می شود برای گوش دادن به آن لحظه شماری میکنم چون میخواهم موسیقی جدیدی را تجربه کنم. حتی اگر چیزی باشد که با آن ارتباط برقرار نکنم.

 

سیکاریو داستان جنگ بی پایان برای مواد مخدر است. و داستان تمرکز بر روی شخصیت زن داستان دارد و اینکه این وقایع چه تاثیری روی او دارد. موسیقی متن دقیقا همان صدایی را دارد که متناسب این فیلم است.

The beast

ترک ابتدایی “Armoured vehicle” توجه من را به خودش جلب کرد. ریتمی افزایشی و خطرناک دارد. تصور می کنم خیلی از طرفداران موسیقی متن هنگام گوش دادن به ترک “The beast” اخم خواهند کرد. برای مثال: هی آهنگساز با موسیقی خودش به وجود شما گرما داد؟ این ترک حسی را در من ایجاد کرد که انگار از موجودی بزرگ پنهان شدم, آن موسیقی زوزو مانند که در پس زمینه پخش می شود انگار چیزی به من نزدیک می شود و از کنارم رد می شود و به شدت از این بابت دلواپس و ناراحت هستم. ضربان قلبم به شدت بالا می رود. هدف این ترک همین است. یا هدف کلی آلبوم. روی شنونده تاثیر می گذارد, کاری میکند او چیزی را حس کند. موسیقی های عجیب و تجربی را دوست دارم و هم اکنون این آلبوم دستگیرم شده است.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

Desert music

تا به اینجای کار موسیقی تپش مانندی در پس زمینه موسیقی به طور مداوم در حال پخش بوده. و تا به اینجای کار این حس را داشته ام که در حال گوش دادن به موسیقی متن فیلم Mad Max: Fury road هستم. انگار موسیقی از دل کاراکتر ها بیرون می آید. نه با صدای بلند بلکه به شکل پرتنش و دیوانه واری. انگار موسیقی فیلم سیکاریو من را به مورچه ای تبدیل کرد و در نزدیکی قلب شخصی قرار دارد که درحال فرار برای نجات جانش است.

 

یک آلبوم موسیقی خوب آلبومی است که به شکل غافل گیرانه ای ترکی زیبا با نام “Desert music” که در آن موسیقی ویولن سل وجود دارد , را ارائه دهد. یوهانسون با این ترک دین خود را ادا کرد. در هر زمان و مکانی از موسیقی ویولن سل لذت می برم مثل دسر برای من است. این موسیقی تاثیرگذاری زیادی در فیلم دارد.

دانلود موسیقی فیلم سیکاریو - Sicario (موسیقی پرتعلیق و پرتنش)

سخن پایانی

موسیقی وارد قلمرو تجربی موسیقیایی می شود. و هر چی جلوتر می رویم به نظر می آید تازه در حال گرم شدن هستیم چون موسیقی گسترده تر می شود و آن موسیقی ضربه ای اعتیاد آور تر می شود. و همچنان از آن لذت می برم. با احتیاط به فیلم و موسیقی فیلم سیکاریو گوش دهید چون این فیلم برای هر کسی نیست. یکی از جالبترین و عجیب ترین موسیقی ها را با این البوم تجربه خواهید کرد. بعد از گوش دادن به دو سه ترک ابتدایی موسیقی با شما کاری می کند که تا پایان آلبوم به تک تک ترک ها گوش دهید.

 

اطلاعات تکمیلی درباره ی فیلم سیکاریو در ویکی‌پدیا

لیست ترک های آلبوم موزیک فیلم سیکاریو

۱ – Armoured Vehicle – 1:39
۲ – The Beast – 3:14
۳ – The Border – 2:56
۴ – Drywall – 2:32
۵ – Explosion – 1:07
۶ – Desert Music – 5:06
۷ – Target – 2:01
۸ – Convoy – 2:55
۹ – The Bank – 2:03
۱۰ – Surveillance – 1:29
۱۱ – Reflection – 1:56
۱۲ – Melancholia – 4:35
۱۳ – Night Vision – 3:44
۱۴ – Tunnel Music – 4:39
۱۵ – Fausto – 2:16
۱۶ – Balcony – 1:35
۱۷ – Soccer Game – 4:19
۱۸ – Alejandro’s Song – 5:47
۵۳:۵۲

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

1 جولای 2019 6,505 views 0
نظرات