فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آهنگ بی کلام فوق العاده زیبایی را داریم. آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival) محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا به آهنگسازی آهنگساز بزرگ یوهان یوهانسون (Johann Johannsson) می باشد. در ادامه با دانلود و نقد موسیقی متن همراه ما باشید…

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

معرفی فیلم Arrival 2016

ورود (Arrival) فیلم علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) انجام داده و نویسندگی آن بر عهده ی اریک هیزرر (Eric Heisserer) بوده است. داستان فیلم بر اساس داستان کوتاهی به نام “Story of Your Life” نوشته ی تد چیانگ (Ted Chiang) می باشد. ستارگانی که در این فیلم به هنرنمایی پرداخته اند امی ادمز (Amy Adams) و جرمی رنر (Jeremy Renner) و فارست ویتاکر (Forest Whitaker) می باشند. داستان فیلم درباره ی زبان شناسی است که توسط ارتش آمریکا استخدام می شود تا راهی برای ارتباط با بیگانگان فضایی که به زمین آمده اند پیدا کند , قبل از این که این تنش به جنگ منجر شود….

 

در ۱ سپتامبر ۲۰۱۶ فیلم در جشنواره فیلم ونیز به نمایش در آمد.

و در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ توسط کمپانی Paramount Pictures در آمریکا و کانادا اکران شد.

فیلم موفق به فروش ۲۰۳ میلیون دلاری در سطح جهان شد.

فیلم برای بازی امی ادمز و کارگردانی دنی ویلنوو و تحقیقاتی که برای ارتباط با بیگانگان انجام شده بود مورد ستایش قرار گرفت.

 

این فیلم یکی از بهترین و موفق ترین فیلم های سال ۲۰۱۶ بوده . این فیلم توسط موسسه فیلم آمریکایی عنوان فیلم سال را گرفت.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

فیلم در هشت بخش نامزد دریافت جایزه اسکار شد. از جمله ی آنها, بهترین فیلم و بهترین کارگردانی و بهترین فیلم نامه اقتباسی. و در بخش بهترین ویرایش صدا موفق به دریافت جایزه اسکار شد. فیلم نامزدی جایزه گلدن گلوب هم داشت از جمله ی آنها بهترین بازیگر زن و بهترین موسیقی متن برای آهنگسازی یوهان یوهانسون. موسیقی متن در مراسم گرمی موفق به دریافت جایزه Best Score Soundtrack for Visual Media شد.

 

تولید فیلم ورود

دنی ویلنوو مدت ها قصد ساخت فیلمی علمی تخیلی را داشت. اما هیچ وقت موضوع مناسب آن را پیدا نکرده بود. او برای این فیلم صدها عنوان مختلف را انتخاب کرده بود و کلمه “Arrival” اولین انتخاب تیم تهیه کنندگی و نویسندگی فیلم بود که پیشنهاد داده بودند.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

نویسندگی فیلم ورود

فیلمنامه نویس “Eric Heisserer” به شکل ناموفقی چندین سال در حال کار بر روی نوشتن فیلم نامه ای بر اساس رمان Story of Your Life نوشته Ted Chiang بود. تهیه کنندگان Dan Cohen و Dan Levine برای پروژه ای پر پتانسیل به او رجوع کردند. Heisserer دیگه از آن فیلمنامه دست کشیده بود. با این حال Cohen و Levine به دنی ویلنوو رمان را معرفی کردند. که به سرعت جذب آن شد.

 

کار او بر روی فیلم زندانیان (Prisoners) به این معنی بود , او زمان مناسب برای اقتباس فیلمنامه را به همراه Heisserer ندارد. Heisserer پیش نویسی از فیلم نامه را آماده کرد که بعد به همراه دنی ویلنوو آن را به فیلمنامه نهایی تبدیل کردند. ویلنوو عنوان اصلی را تغییر داد چون فکر میکرد عنوان اصلی بیشتر به عاشقانه کمدی می خورد. فیلمنامه تفاوت های زیادی با داستان اصلی دارد. Heisserer اعلام کرده بود ورژن های اولیه فیلمنامه پایانی متفاوت داشتند.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

تیم بازیگری و فیلمبرداری

در تاریخ ۶ مارچ ۲۰۱۵ , Jeremy Renner به تیم بازیگری اضافه شد تا نقش پروفسور فیزیک را بازی کند. در آپریل ۲۰۱۵ هم Forest Whitaker قرار داد را امضا کرد. Michael Stuhlbarg در نقش مامور سی آی ای در ماه جون به تیم اضافه شد. پروفسور زبان شناسی “Jessica Coon” برای مشاوره به امی ادمز انتخاب شد.

 

فیلمبرداری فیلم تنها در ۵۶ روز انجام شد. بعد از این که نقش “رنر” ر فیلم Captain America: Civil War به پایان رسید از ۷ جون ۲۰۱۵ فیلمبرداری اغاز شد. مکان فیلمبرداری در اطراف Montreal, Quebec, Canada بود. پیدا کردن منطقه مناسب فرود کمی زمان برد , چون تیم تهیه کنندگی میخواستند جایی را پیدا کنند که در آن کوه وجود نداشته باشد تا اندازه سفینه فضایی بزرگ به نظر آید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی انیمیشن شیرشاه (The Lion King)

 

اکثر قسمت های فیلم برداری که در داخل سفینه بود , در داخل استودیو فیلمبرداری شده بود. خانه ی کاراکتر “بنک” هم خانه ای واقعی بود. سکانس های مربوط به دانشگاه در “HEC Montréal” فیلمبرداری شده بود.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

موسیقی متن Arrival

به محض این که فیلمبرداری اغاز شد یوهان یوهانسون کار نوشتن موسیقی متن را اغاز کرد. او در هفته ی اول موسیقی تم اصلی را با استفاده از وکال و پیانو تجربی خلق کرد. در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۶ هم لیبل Deutsche Grammophon آلبوم موسیقی متن فیلم ورود را منتشر کرد.

 

در سکانس ابتدایی و انتهایی فیلم ترک “On the Nature of Daylight” کاری از مکس ریشتر (Max Richter) استفاده شده بود. به دلیل برجسته ای که از این موسیقی شده, قبلا هم از این موسیقی در فیلم Shutter island کاری از مارتین اسکورسیزی استفاده شده. این آلبوم نتوانست صلاحیت حضور در مراسم اسکار را داشته باشد.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

باکس آفیس

فیلم موفق به فروش ۱۰۰٫۵ میلیون دلاری در آمریکا و کانادا شد.

در بقیه مناطق جهان فروش ۱۰۲٫۸ میلیون دلاری را تجربه کرد.

به طور کلی فروش فیلم ۲۰۳٫۴ میلیون دلار بوده است.

این در حالی است بودجه ساخت فیلم فقط ۴۷ میلیون دلار بوده است.

این فیلم در آمریکا و کانادا در کنار فیلم های Almost Christmas و Shut In اکران خود را آغاز کرد.

و از ۲۳۱۷ سالن سینمایی که در اختیار داشت

پیش بینی شده بود حدودا ۱۷ میلیون دلار فروش را در هفته ی اول تجربه کرد.

فیلم در روز اول اکران ۹٫۴ میلیون دلار را تجربه کرده بود.

تا پایان هفته توانست ۲۴٫۱ میلیون دلار فروش داشته باشد. در رتبه سوم قرار گرفت.

پس فیلم فراتر از انتظار ظاهر شده بود.

در هفته دوم هم ۱۲٫۱ میلیون دلار و هفته سوم ۱۱٫۵ میلیون دلار فروش کرد.

فیلم بعد از این که در هشت بخش نامزد اسکار شد دوباره در تاریخ ۲۷ ژانویه ۲۰۱۷ در ۱۲۲۱ سالن سینما اکران شد.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۹۳ نقدی که از فیلم انجام شده بود با ۹۴ درصد رضایت رو به رو شده بود امتیاز ۸٫۴ از ۱۰ را دریافت کرده بود. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۵۲ نقد انجام شده امتیاز ۸۱ از ۱۰۰ را دریافت کرد.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

نقد اختصاصی موسیقی فیلم Arrival

یکی از بزرگترین فیلم های علمی تخیلی سال ۲۰۱۶ را در پیش داریم و باید بگم خیلی برای این موضوع هیجان زده هستم. خیلی منتظر موسیقی متن آن بودم. بخشی از این موضوع هم یوهان یوهانسون بزرگ است که در کارهای قبلی خود, خودش را ثابت کرده است و میخواستم ببینم در فیلم علمی تخیلی چه موسیقی برای ارائه دارد. احتمالا این آلبوم کاری متفاوت با فیلم Blade Runner خواهد بود. این فیلم اولین فیلم بلک باستری بزرگ از این آهنگساز خواهد بود.

 

یوهانسون در مصاحبه ای اعلام کرده بود صدای انسان نقش اصلی و مهمی را در این آلبوم موسیقی ایفا خواهد کرد و ان زمان که این مصاحبه را شنیدم برام سوال بود منظور او چی بوده و الان متوجه شدم منظور او چی بوده.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

Arrival

آلبوم با ترک “Arrival” اغاز می شود, موسیقی که شما را به فکر فرو میبرد و هرچی که موسیقی جلوتر می رود موسیقی آمبینت در آن قویتر و قویتر می شود, همه چیز حالت تخیلی دارد. یک صدایی هم در پس زمینه ی آن پخش می شود. برام سوال است که ای موسیقی به صورت ارکسترا ساخته شده است, صدا ها نقش مهمی را ایفا می کنند. صداها در اینجا صدای انسان هستند اما شبیه صدای بیگانگان فضایی هستند. همانند فیلمی ترسناک. خیلی خوب هستند. موسیقی تاریتر از کارهای قبلی یوهانسون می باشد.

 

Heptapod B

وقتی به ترک “Heptapod B” می رسیم اوضاع کمی جالب می شود و همین جا است منظور یوهانسون از صدای انسان را متوجه می شویم. صدای افراد مختلفی با ریتم هایی خاص در آن شنیده می شوند. به شدت موسیقی جالبی است. به یاد نمی آورم موسیقی مثل این را تا به حال تجربه کرده باشم. موسیقی تخیلی که در آن عناصر انسانی وجود دارد, فکر میکنم خیلی هوشمندانه و تاثیرگذار است. عجیب است؟ قطعا. دانلود موسیقی متن فیلم ورود را فراموش نکنید.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

اما موسیقی چیزی جدید برای ارائه دارد و من عاشق آن هستم. درحال حاضر از آن لذت میبرم اما به آن اطمینان ندارم. به طور قطع وقتی یوهانسون از صدای انسان سخن می گوید , با کسی شوخی ندارد. قطعا موضوع مهمی است. یوهانسون کارهای لوکس و مدرنی را در طول زندگی خود ارائه داد و قطعا موسیقی این فیلم یکی از آن کارهای می باشد. و به احتمال زیاد در سال های آینده زیاد از این نوع موسیقی استفاده خواهد شد. موسیقی دقیقا همان چیزی است که میخواسته.

 

باید این نکته را بگویم موسیقی فاکتور زیبایی بدون فیلم را ندارد و پس هنگام دانلود موسیقی متن فیلم ورود به این موضوع توجه کنید. با وجود این که زیاد به صدای انسان توجه شده اما این آلبوم بیشتری حس بیگانگان فضایی را ایجاد کرده است. تا به حال نمونه آن را شاهد نبودم.

 

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

نقد اختصاصی فیلم ورود

ورود , فیلمی به کارگردانی دنی ویلنوو , کسی که قبلا کارگردانی فیلم هایی از جمله زندانیان , سیکاریو و دشمن را در کارنامه خود دارد. در چند سال گذشته فیلم های او همه در لیست فیلم های برتر من بوده اند. در نتیجه مشخص است به شدت انتظار فیلم ورود را می کشیدم. در این فیلم ستارگانی از جمله امی ادمز و جرمی رنر و فورست ویتاکر هنرنمایی می کنند.

 

داستان این فیلم درباره بیگانگانی که به کره زمین آمده اند که در سفینه های خود قرار دارند و هیچکس نمیداند که انها چی میخواهند. در نتیجه انها امی ادمز که دانشمند زبانشناسی است را برای برقراری ارتباط با این بیگانگان به کار میگیرند. آیا انها متخاصم هستند یا اینکه صلح جو هستند؟ چی می خواهند؟ و چرا اینجا هستند؟ موسیقی متن فیلم ورود یکی از نقاط قوت این فیلم است که پیشنهاد می شود آن را از دست ندهید.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

بخش اول

زمزمه های زیادی درباره این فیلم وجود داشت که همه آنها مثبت بودند.

حقیقتش این فیلم رو در روز دوشنبه تماشا کردم

و این مدت زمان زیاد که از تماشای من گذشته بود رو صرف اماده کردن نقدی درست و حسابی کردم,

چون نمی خواستم بلافاصله بیام جلوی سیستم و نقد سطحی را ارائه دهم.

این فیلم به شکل چشمگیری به ذهن شما بازی می کند

و وقتی که به بخش سوم فیلم می رسید کاری می کند که به بقیه فیلم فکر کنید.

 

در نتیجه نیاز داشتم فیلم رو بیشتر بررسی کنم و بیشتر به آن فکر کنم.

به همین دلیل این همه مدت زمان نیاز داشت تا نقد ان را انجام دهم.

در ابتدا بگم که فیلمی است که به زیبایی کارگردانی شده است.

اگر فیلم های دیگر دیلنوو را دیده باشید انتظار یک چنین چیزی را هم دارید.

فیلمبرداری در این فیلم یکی از بهترین های امسال است به خصوص سکانسی که برای اولین بار سفینه فضایی رو شاهد هستید, تصویر ان در پایین قرار داده ام.

 

نمایش ان منطقه ای که سفینه فرود آمده و همچنین وجود مه که از روی تبه سراشیب شده, روی هم رفته سکانس فوق العاده را تشکیل می دهد. ان تنشی که در بخش ابتدایی فیلم شاهد آن بودیم خارق العاده بود. شما با کاراکتر اصلی آشنا می شوید و با گذشته غم انگیز و دشوارش آشنا می شوید. در اخبار متوجه وجود این بیگانگان در نقاط مختلف دنیا می شوید. در نمایش همین بخش ها موسیقی متن فیلم ورود غوغا می کند و یک ترک زیبا از تک اهنگی ساخته شده از مکس ریشتر ارائه می دهد که گوش دادن به ان واقعا لذت بخش است.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

بخش دوم

وقتی که بخش های ابتدایی فیلم را تماشا کردم بسیار یاد فیلم Sign افتادم. که احتمالا اطلاع دارید که ان فیلم را بسیار دوست دارم. در طول فیلم حس ترس و پارانویا وجود دارد که با خودتون میگید اینجا چه اتفاقی افتاده است. ایا انها متخاصم هستند ایا صلح جو هستند. به طور کلی بخش اول فیلم تنش بسیار زیادی داشت. همچنین معرفی بسیار خوبی از بازیگر فوق العاده امی ادمز داشت.

 

در این فیلم یکی از بهترین اجراهای امی ادمز را شاهد خواهید بود.

به طور کلی بار کل فیلم بر روی شانه های او هست.

او در این فیلم کاراکتر عجیب و غریب و نا متعارفی است.

و همچنین نحوه روایت داستان هم بسیار متفاوت است به محض اینکه شما نکات خاصی را در این فیلم متوجه می شوید.

اگر از همان ابتدا به اتفاقاتی که در پس زمینه فیلم رخ می دهد توجه کنید

با پیش روی داستان همه انها برای شما معنا پیدا می کنند.

 

نمیخوام چیزی رو براش شما اسپویل کنم و فکر میکنم مردم باید برای تماشای این فیلم به سینما بروند, و تا جایی که امکان دارد هیچ ایده ای از فیلم نداشته باشند. و دلیل این موضوع هم این است افراد قبل از رفتن به سینما ایده هایی نسبت به فیلم در ذهنشان دارند و وقتی به تماشای فیلم می نشینند ببیند کدام یک از ایده های انها درست از کار در آمده است.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

بخش سوم

وقتی که فیلم را تماشا کردم و از سینما خارج شدم بخشی از وجودم ناامید شده بود, وقتی که فیلمی در سایت راتن تومیتوز امتیاز ۱۰۰ را از ۷۲ نقد انجام شده میگیرد. ادم با دیدی اینکه با فیلمی خارق العاده روبه رو خواهد بود به تماشای فیلم می نشیند. اگر من جای شما بودم کمی ان انتظارات رو پایین می آوردم و سپس به تماشای فیلم می نشستم. چونکه شما نباید با این دید که شاهد یک شاهکار بی نقص خواهید بود به تماشای فیلم بنشینید.

 

وقتی که بحث فیلم ورود می شود چیزی که بیشتر از همه نظر من را به خود جلب کرد, جلوه های ویژه و کارگردانی و فیلمبرداری و بازی امی ادمز بود. رابطه ای که امی ادمز با این موجودات بر قرار می کند بسیار جالب است. انها از زبان استفاده می کنند تا با بیگانگان ارتباط برقرار کنند تا مشکل را حل کنند نه این که مشکلی ایجاد کنند. این پیام بسیار مهمی است.

 

همچنین داستان همکاری بین المللی است, اینکه برای یک بار هم شده همه باید تفاوت ها را کنار بگذارند و برای تحقق یک هدف تلاش کنند. میدانم این را میدانید و بسیاری از منتقدین هم به این نکته اشاره داشتند, این فیلم روز استقلال نیست! که اکشن عظیم داشته باشد. این فیلم بیشتر فیلم درام و پرتعلیق است که مرکزیت ان بر روی کاراکتر ها می باشد از شرایط خارج از این دنیا استفاده می کند و این کاراکترها و شخصبت پردازی ها را انجام میدهد. شخصیت پردازی یک جورایی مثل فیلم Signs است و شما شاهد اسلجه های لیزری و انفجارهای بزرگ نخواهید بود. بیشترین تمرکز بر روی کاراکتر ها می باشد. پیشنهاد می کنم موسیقی متن فیلم ورود را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

بخش چهارم

ایا این فیلم یکی از بهترین فیلم هایی است که درباره حمله بیگانگان فضایی است؟

بله قطعا همین طوره, میشه گفت جزء ۵ فیلم برتر این زمینه است.

ایا بهترین فیلم دوران کاری دنیس ویلنوو است؟ مخالفم,

فکر میکنم فیلم زندانیان و سیکاریو به این فیلم برتری داشتند.

پیش روی داستان این فیلم کمی کند است و برای بعضی از بینندگان میتونه یک مشکل بزرگ باشه.

 

به شخصه برای من تک تک فریم های این فیلم خارق العاده بود, و جلوه های ویژه زیبایی داشت, اگر از این چیزها لذت می برید گذر زمان برای شما خیلی سریع تر خواهد بود برای من که مثل برق و باد گذشت و اصلا متوجه گذر زمان نشدم. یکی از بزرگترین مشکلاتم با فیلم ورود این بود که کاراکتری که جرمی رنر در نقش ان بازی میکرد هیچ خاصیتی نداشت, تنها در یک سکانس تاثیرگذار بود و دیگر هیچ! حتی در سکانس میگه بدون کاراکتر امی ادمز روحشم خبر نداشته که چیکار می توانسته انجام بده.

 

در کل تصاویر منتشر شده از فیلم یک جمله وجود دارد که “آنها چرا اینجا هستند؟”

به محض اینکه متوجه می شوید که چرا انها اینجا هستند, به یک باره رویه داستان عوض می شود

و شما باید به سرعت این ورود را تحلیل کنید و یکدفعه ان را نادیده بگیرید.

در حقیقت این جنبه فیلم من را ناامید کرد.

بیشتر درباره کاراکتر امی ادمز بود تا اینکه چرا انها اینجا هستند.

از سمبل های زیادی که در فیلم وجود دارد قدردانی می کند و به من اعتماد کنید,

خیلی به انها فکر کردم. نمیخوام چیزی اسپویل بشه به همین دلیل وارد قضیه نمیشم. موسیقی متن فیلم Arrival یکی از خاص ترین و زیباترین تجربه های موسیقیایی است که هر کسی باید ان را تجربه کند.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

بحش پنجم

در بخش سوم فیلم که داستان به نتیجه می رسد این حس به وجود می آید که کار کمی با عجله انجام شده است.

کراکتر هایی در فیلم وجود دارد که تلویزیون زیاد تماشا می کنند و تصمیمات سطحی را می گیرند,

نمیخوام چیزی رو اسپویل کنم اما به طور کلی کار خیلی مسخره ای را انجام دادند

و تاثیر کاری که انجام دادند تنها چند دقیقه به طور انجامید و چیز خاصی را هم در فیلم تغییر نداد.

 

اینطور به نظر اومد که انها قصد داشتند کمی تنش داستان را بالا ببرند. زیاد به چیز خاصی منجر نشد و برایم جای سوال بود ایا واقعا به این بخش نیاز بود. به طور کلی فیلم ورود فیلمی با فیلمبرداری عالی و بازی های فوق العاده است. بخش سوم و پایانی فیلم تحول خیلی خیلی خوبی را برای فیلم رقم میزند. که باعث شد نسبت به کل فیلم تفکری تازه پیدا کنم. این جنبه ای که چرا این فضایی ها بر روی کره زمین هستند زیاد به ان پرداخته نشده بود کمی توی ذوق می زد. در هر صورت به شدت پیشنهاد می کنم این فیلم را تماشا کنید, امتیاز A- را برای این فیلم در نظر دارم. موسیقی متن فیلم ورود را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم فوق العاده زیبای موسیقی متن فیلم ورود (Arrival)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن ورود

۱ – Arrival – 2:50
۲ – Heptapod B – 3:42
۳ – Sapir-­Whorf – 1:16
۴ – Hydraulic Lift – 3:32
۵ – First Encounter – 4:49
۶ – Transmutation At A Distance – 1:34
۷ – Around The Clock News – 1:34
۸ – Xenolinguistics – 3:29
۹ – Ultimatum – 1:52
۱۰ – Principle Of Least Time – 1:20
۱۱ – Hazmat – 4:48
۱۲ – Hammers And Nails – 2:31
۱۳ – Xenoanthropology – 3:08
۱۴ – Non-Zero-Sum Game – 4:17
۱۵ – Properties Of Explosive Materials – 3:31
۱۶ – Escalation – 2:02
۱۷ – Decyphering – 2:05
۱۸ – One Of Twelve – 3:09
۱۹ – Rise – 1:47
۲۰ – Kangaru – 2:55
۵۶:۱۰

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 اکتبر 2019 15,095 views 3
نظرات

شقایق 2020/04/14

ممنون عالی بود

مهدی قانع‌پسند 2021/07/18

متأسفانه آقای یوهان یوهانسون زود از میان ما رفتن

فیلم Arrival یکی از برترین فیلمای زندگی بندست و فکر می‌کنم واقع‌گرایانه‌ترین اثریه که تا الان در خصوص جواب سوال “اگه فضاییا بیان، چی میشه؟” ساخته شده (همون‌طور که فکر می‌کنم بازی‌های The Last of Us تا کنون واقع‌گرایانه‌ترین آخرالزمان ناشی از شیوع بیماری زامبی‌مانند رو به نمایش گذاشتن و یا مثلاً همین فیلم Sicario که فکر می‌کنم واقع‌گرایانه‌ترین اثر تو زمینه‌ی نمایش درگیری نیروهای آمریکایی با کارتل‌های مکزیکی و.. هست، جالبی هر سه اثر ذکر شده هم اینه که تمرکز اصلی داستانشون روی اون فضایی که بهشون اشاره کردم به واقع‌گرایانه‌ترین حالت ممکن پیاده کردنشون، نیست).

admin 2021/07/18

شدیدا کارهای یوهان یوهانسون رو میپسندم و محبوترین کار ایشون برای من فیلم Prisoners هست.