فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دانلود موسیقی متن فیلم دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter) اثری از جیسون هیل (Jason Hill) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. سریال شکارچی ذهن یکی از زیباترین سریال های شبکه نتفلیکس است که در پشت آن عوامل سازنده بسیار بزرگی قرار دارند و این سریال تا به امروز توانسته نظرات بسیاری از منتقدین و نویسندگان را به خود جلب کند. امید است از گوش دادن به اهنگ های سریال شکارچی ذهن نهایت لذت را ببرید.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

معرفی سریال شکارچی ذهن

شکارچی ذهن (Mindhunter) سریال جنایی و هیجانی محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا و شبکه نتفلیکس می باشد. خالق این سریال جو پنهال (Joe Penhall) می باشد که بر اساس کتاب جنایت-حقیقی به نام Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit نوشته جان ای. داگلاس (John E. Douglas) و مایک اولشیکر (Mark Olshaker) می باشد. نکته ای که وجود دارد تهیه کنندگان اجرایی بزرگی است که این سریال دارد و از جمله آنها می توان به خود پنهال و دیوید فینچر (David Fincher) و شارلیز ترون (Charlize Theron) اشاره داشت.

 

این سریال در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ , از سوی شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش شد. نتفلیکس فصل دوم سریال شکارچی ذهن را در تاریخ ۱۶ اگوست ۲۰۱۹ منتشر کرد. در ژانویه ۲۰۲۰ نتفلیکس اعلام کرد تولید سریال Mindhunter تا زمان نامشخصی متوقف شده است. همان طور که گفته شده موسیقی متن فیلم شکارچی ذهن توسط جیسون هیل نوشته شده است.

 

داستان سریال شکارچی ذهن درباره ماموران اف بی آی مامور هولدن فورد (با بازیه جاناتان گروف – Jonathan Groff) و بیل تنچ (با بازیه هولت مک کانالی – Holt McCallany) و یک روانشناس وندی کار (با بازیه آنا تورو – Anna Torv) می باشد. آنها قاتلین سریالی که به زندان افتاده اند را بازجویی می کنند تا بفهمند چه طور فکر میکنند تا در حل پرونده های درحال پیگیری به آنها کمک کنند. داستان فصل اول در بین سال های ۱۹۷۷ تا ۱۹۸۰ میلادی و فصل دوم ۱۹۸۰ تا ۱۹۸۱ میلادی رخ می دهد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال Narcos

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

درباره تولید سریال شکارچی ذهن

کار توسعه سریال Mindhunter در سال ۲۰۰۹ وقتی که شارلیز ترون کتاب جنایی غیر تخیلی Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit را به دیوید فینچر داد آغاز شد. در ژانویه ۲۰۱۰ پروژه به Fox 21 داده شد, و همچنین کتاب را در اختیار گرفت و این همکاری همراه با شبکه کابلی HBO بود. Scott Buck به پروژه اضافه شد تا نویسندگی قسمت ابتدایی سریال را انجام دهد. فینچر که بیشتر به عنوان کارگردان و تهیه کننده فیلم های سینمایی بود و در آن زمان نظر مثبتی نسبت به تلویزیون نداشت.

 

تا اینکه در سریال خانه پوشالی همکاری داشت و کارگردانی و کمک تهیه کنندگی دو قسمت اول را انجام داد. وقتی که فینچر نسبت به تلویزیون حس خوبی پیدا کرد, ترون نمایشنامه نویس و فیلمنامه نویش جو پنهال را برای نویسندگی پروژه پیشنهاد داد و به عنوان جایگزینی برای باک. در دسامبر ۲۰۱۵ , سریال شکارچی ذهن به سرویس استریم نتفلیکس منتقل شد و Fox 21 از پروژه خارج شد.

 

در فبریه ۲۰۱۶ نتفلیکس اعلام کرد کار تولید سریال شکارچی ذهن در پنسیلوانیا انجام خواهد شد. فیلمبرداری در می ماه سال ۲۰۱۶ انجام خواهد شد و انتخاب تیم بازیگری از ۱۶ اپریل تا ۲۵ جون ۲۰۱۶ صورت گرفت. قسمت نهم از فصل اول, فیلمبرداری اش در ویرجینیای غربی انجام شده است و سریال قبل از انتشار فصل اولش برای فصل دوم تمدید شد. لازم به ذکر است کاراکار هولدن فورد یک برداشت مختصری از مامور اف بی آی John E. Douglas می باشد که کتاب Mindhunter: Inside the FBI’s Elite Serial Crime Unit هم بر اساس این کاراکتر هست و کاراکتر بیل تنچ هم بر اساس مامور اف بی آی Robert K. Ressler می باشد.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

ادامه ای بر تولید سریال

وندی کار, کاراکتری تخیلی است که بر اساس پرستار محقق پزشک قانونی Ann Wolbert Burgess می باشد. یک پروفسور پرستاری کالج بوستون که با این دو مامور اف بی آی در علم رفتار شناسی همکاری می کند. کار او درمان افرادی است که سوء استفاده جنسی از آنها شده و مطالعه رفتاری افراد متجاوز. کاراکترهای قاتل سریالی از روی مجرمین واقعی مدل شده اند و دیالوگ های سکانس های زندان آنها طبق مصاحبه های صورت گرفته می باشد. کار نوشتن موسیقی متن فیلم شکارچیان ذهن هم به جیسون هیل سپرده شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال ۱۳ Reasons Why

 

در ابتدا فصل دوم سریال Mindhunter شامل هشت قسمت معرفی شد که سرانجام به ۹ قسمت تبدیل شد. فیلبمرداری از آپریل تا دسامبر ۲۰۱۸ انجام شد و کارگردان های فصل دوم فینچر و اندرو دومینیک و کارول فرنکین بوده اند. در نوامبر ۲۰۱۹ اعلام شد تولید فصل سوم تا زمانی که فینچر کار بر روی پروژه سینمایی اش یعنی فیلم Mank به پایان برسد, متوقف شده است و فینچر برنامه ریزی دارد سریال را تا پنج فصل ادامه دهد.

در ژانویه ۲۰۲۰ نتفلیکس اعلام کرد تیم بازیگری از پروژه خارج شده اند و کار تولید سریال تا زمان نامشخصی متوقف شده است و فینچر هم مشغول دیگر پروژه ها می باشد. دانلود موسیقی متن سریال Mindhunter را از دست ندهید.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

واکنش منتقدین

فصل اول :

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۹۵ نقد انجام شده با ۹۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۷٫۹۷ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۵ نقد انجام شده امتیاز ۷۹ از ۱۰۰ را دریافت کرده است

فصل دوم :

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۵۲ نقد انجام شده با ۹۸ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۴۳ از ۱۰ را دریافت کرده است.

بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۲ نقد انجام شده با امتیاز ۸۵ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فصل اول سریال سکارچی ذهن

۱) – Main Titles – 3:14
۲) – Four Windows – 3:28
۳) – Weird Thing – 2:22
۴) – Wendy Suite – 4:13
۵) – Beyond The Pleasure Principle – 3:46
۶) – A Bird in the Fan – 2:10
۷) – Fantasies – 4:11
۸) – Welcome to Nowhere – 3:35
۹) – Tell the Parole Board – 3:07
۱۰) – Deviant Terminology – 2:47
۱۱) – An Unguarded Response – 3:22
۱۲) – From A Motel Phone – 2:32
۱۳) – Academics – 2:26
۱۴) – Rose Confession – 7:42
۱۵) – I Know You’re Not Just Here To Teach – 1:48
۱۶) – A Walk Through The Zoo / A Friendly Nuisance – 4:38
۱۷) – Ed Kemper’s Cage – 4:05
۱۸) – Crime of the Century – 4:13
۱۹) – The Man From The Alarm Company – 2:49
۲۰) – A New Hairdo for Beverly Jean – 3:21
۶۹:۴۹

آلبوم زیبای موسیقی متن سریال شکارچی ذهن (Mindhunter)

ترک لیست موسیقی متن فصل دوم سریال شکارچی ذهن

۱) – Drop Shots (Medley) – 2:30
۲) – A Big Pool – 1:54
۳) – Silk Drape – 3:36
۴) – An Extra Room – 3:07
۵) – Air – 3:56
۶) – Witness (Medley) – 5:04
۷) – Masking Tape – 2:18
۸) – To Catch a Fantasy – 4:55
۹) – Coming Home – 1:39
۱۰) – Complicated Knots – 3:46
۱۱) – Autographs – 1:53
۱۲) – Wendy and Kay – 3:00
۱۳) – Mindhunter Main Titles by Choir – 1:57
۱۴) – Trophies – 1:35
۴۱:۱۰

———————————-

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت MP3-320kbps :

31 مارس 2020 4,607 views 0
نظرات