فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

بعد از درخواست های فراوان مبنی بر قرار دادن اهنگ های سریال ۱۳ Reasons Why تصمیم گرفتیم آلبوم جذاب تمامی فصل های موسیقی متن سریال ۱۳ Reasons Why (13 دلیل برای اینکه) اثری از اسکمو (Eskmo) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کنیم. این سریال در فصل اول خود به شدت موفق ظاهر شد و به سرعت جزء بهترین سریال های نتفلیکس قرار گرفت اما در ادامه در دو فصل بعدی خودش سیل نزولی پیدا کرد و با گذر زمان افت کرد. اما باید گفت موسیقی متن ان همچنان قدرت خود را حفظ کرده است.

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

معرفی سریال ۱۳ Reasons Why | بخش اول

۱۳ Reasons Why (13 دلیل برای اینکه) (با استایل نوشتن TH1RTEEN R3ASONS WHY) سریال درام تینیجری می باشد که محصول اورجینال نتفلیکس می باشد. که به عنوان مینی سریال توسط برایان یورکی (Brian Yorkey) برای نتفلیکس ساخته شده است و بر اساس رمانی به نام Thirteen Reasons Why محصول سال ۲۰۰۷ نوشته جی اشر (Jay Asher) می باشد.

 

سریال ۱۳ Reasons Why داستان دانش آموزی ۱۷ ساله دبیرستانی به نام کلی جنسون (Clay Jensen) و دوست مرحومش هانا بیکر (Hannah Baker) می باشد. کسی که بعد از مدت ها شایعه پراکنی درباره اش, قلدری و آزار جنسی که می بیند و عدم حمایت از سوی دوستانش و خانواده اش و مدرسه, خودکشی میکند. یک جعبه نوار کاست که توسط هانا در هفته های قبل از خودکشی اش ضبط شده پیدا می شود و در آن با جزئیات بیان می کند که چرا دست به خودکشی زده است.

 

این سریال توسط کمپانی های July Moon Productions, Kicked to the Curb Productions, Anonymous Content و Paramount Television تولید شده است و یورکی و درانا سان (Diana Son) به عنوان شورانر های سریال هستند. در سریال ۱۳ دلیل برای اینکه هنرمندانی از جمله دیلن مینت (Dylan Minnette) در نقش کلی جنسون و کاترین لانگفورد (Katherine Langford) در نقش هانا بیکر در نقش کاراکتر های اصلی این سریال هنرنمایی می کنند. همان طور که اعلام شد کار نوشتن موسیقی متن سریال ۱۳ Reasons Why را Eskmo انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های فیلم Man of Steel

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

معرفی سریال ۱۳ Reasons Why | بخش دوم

ستارگان دیگری که در نقش مکمل به ایفای نقش پرداخته اند کریستیان ناوارو (Christian Navarro) و آلیشا بو (Alisha Boe) و برندون فلین (Brandon Flynn) و جاستین پرنتیس (Justin Prentice) و مایلز هایزر (Miles Heizer) و راس باتلر (Ross Butler) و دون دروید (Devin Druid) و ایمی هارگریوس (Amy Hargreaves) و درک لوک (Derek Luke) و کیت والش (Kate Walsh) و برایان دارسی جیمز (Brian d’Arcy James) می باشند.

 

لازم به ذکر است یک فیلم از سوی کمپانی یونیورسال (Universal Pictures) در فبریه ۲۰۱۱ با بازی خواننده مشهور سلنا گومز (Selena Gomez) برای بازی در نقش هانا در دستت توسعه قرار گرفت. این موضوع قبل از تبدیل شدن آن در سال ۲۰۱۵ به مینی سریال توسط نتفلیکس بود, فقط با این تفاوت که در این مینی سریال سلنا گومز به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت دارد.

 

در ابتدا تصوری که برای سریال ۱۳ Reasons Why ذر ذهن ها دیده میشد, یک مینی سریال بود که در ۳۱ مارچ ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شد که از سوی منتقدین و بیننده ها با نظرات مثبت بسیاری رو به رو شد. کسانی که موضوع و بازی های آن به خصوص Minnette و Langford را مورد ستایش قرار داده بودند. Langford برای بازی که در سریال ۱۳ Reasons Why ارائه داده بود نامزدی جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر زن برای سریال درام را بدست آورد. به دلیل وجود جلوه های گرافیکی از جمله خودکشی و … از سوی متخصصان نگرانی برای بالارفتن مشکلات روانی برای بینندگان بوجود آمد. به همین دلیل نتفلیکس در ابتدای اغاز هر قسمت پیامی مبنی بر هشدار به بینندگان قرار داد. در جولای ۲۰۱۹ نتفلیکس سکانس خودکشی پایانی فصل را ویرایش کرد!

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

معرفی سریال ۱۳ Reasons Why | بخش سوم

با وجود اینکه سریال به عنوان مینی سریال ساخته شده بود, به دلیل موفقیت ۱۳ قسمت ابتدایی سریال,  نتفلیکس سریال ۱۳ Reasons Why را در می ماه سال ۲۰۱۷ برای فصل دوم تمدید کرد. فصل دوم در تاریخ ۱۸ می ۲۰۱۸ پخش شد که از سوی بینندگان با نظرات متنوع و منفی زیادی از سوی منتقدین رو به رو شد. طبق بررسی های انجام شده این سریال افسردگی ها و اضطراب ها و دیگر مشکلات روحی روانی را در جامعه ایجاد کرده.

سفارش ساخت فصل سوم در جون ۲۰۱۸ داده شد و در ۲۳ اگوست ۲۰۱۹ منتشر شد. در اگوست ۲۰۱۹ سریال ۱۳ Reasons Why برای فصل چهارم و پایانی تمدید شد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

درباره تولید سریال ۱۳ Reasons Why

کمپانی یونیورسال در تاریخ ۸ فبریه ۲۰۱۱ , امتیاز تبدیل رمان به فیلم را با بازی سلینا گومز در نقش کاراکتر هانا بیکر بدست آورد. در ۲۹ اکتبر ۲۰۱۵ , نتفلیکس اعلام کرد که مینی سریالی بر اساس این رمان با حضور سلینا گومز به عنوان تهیه کننده اجرایی اعلام کرد. Tom McCarthy برای کارگردانی دو قسمت اول سریال ۱۳ Reasons Why استخدام شد و اعلام شد تولید سریال توسط دو کمپانی Anonymous Content و Paramount Television با تهیه کنندگی اجرایی Gomez, McCarthy, Joy Gorman, Michael Sugar, Steve Golin, Mandy Teefey و Kristel Laiblin انجام خواهد شد.

 

در ۷ می ۲۰۱۷ , گزارش شد نتفلیکس سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است و در ۱۸ می ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. در ۶ جون ۲۰۱۸ , نتفلیکس سریال ۱۳ Reasons Why را برای فصل سوم تمدید کرد که در ۲۳ اگوست ۲۰۱۹ منتشر شد و این فصل به احترام تهیه کننده اجرایی Steve Golin (بنیانگذار Anonymous Content) ساخته شده است, کسی که به دلیل بیماری سارکوم یوئینگ در تاریخ ۲۱ اپریل ۲۰۱۹ درگذشت. ۴ ماه قبل از انتشار فصل سوم.

در ۱ اگوست ۲۰۱۹ اعلام شد سریال برای فصل چهارم که فصل پایانی سریال است, تمدید شده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم Interstellar

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

تیم بازیگری

در جون ۲۰۱۶ , Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Brandon Flynn, Justin Prentice, Miles Heizer, Ross Butler, Devin Druid و Brian d’Arcy James به عنوان کاراکترهای اصلی سریال به پروژه اضافه شدند. در ماه سپتامبر Amy Hargreaves, Kate Walsh و Derek Luke به تیم بازیگری اضافه شدند و Langford هم بعد از فصل دوم از سریال خارج شد.

 

در سپتامبر ۲۰۱۸ , Timothy Granaderos و Brenda Strong بعد از اضافه شده برای فصل دوم برای فصل سوم هم حضورشان تایید شد. در ۵ سپتامبر ۲۰۱۹ , حضور Gary Sinise برای فصل چهارم تایید شد در ۱۱ فبریه ۲۰۲۰ , حضور JanLuis Castellanos برای فصل چهارم تایید شد. در اگوست ۲۰۱۷ , Jake Weber, Meredith Monroe, R.J Brown, Anne Winters, Bryce Cass, Chelsea Alden, Allison Miller, Brandon Butler, Samantha Logan, Kelli O’Hara و Ben Lawson به تیم بازیگری فصل دوم اضافه شدند.

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

فیلمبرداری

فیلمبرداری سریال ۱۳ Reasons Why در تابستان ۲۰۱۶ در شهرهای کالیفورنیای شمالی از جمله Vallejo, Benicia, San Rafael, Crockett و Sebastopol صورت گرفت. ۱۳ قسمت فصل اول در تاریخ ۳۱ مارچ ۲۰۱۷ از سوی نتفلیکس منتشر شد. سگهای درمانی! به دلیل شدت بار احساسی در سر سکانس فیلمبرداری حضور پیدا کردند.

 

فیلمبرداری فصل دوم در تاریخ ۱۲ جون ۲۰۱۷ اغاز شد, اما مدت کوتاهی به دلیل آتش‌سوزی اکتبر ۲۰۱۷ کالیفرنیا با تاخیر رو به رو شد و در ماه اکتبر انجام شد. کار تولید فصل دوم در دسامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید و همان طور که گفته شد در ۱۸ می ۲۰۱۸ منتشر شد. فیلمبرداری فصل سوم در ۱۲ اگوست ۲۰۱۸ اغاز شد که به دلیل کمپ فایل با تاخیر رو به رو شد و در ۱۷ دسامبر انجام شد. و در ۶ فبریه ۲۰۱۹ به پایان رسید.

آلبوم جذاب موسیقی متن سریال 13 Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فصل اول سریال ۱۳ Reasons Why

۱) – Only You – Selena Gomez – 3:03
۲) – Oh In This World Of Dread, Carry On (13RY Title Edit) – 0:28
۳) – Hannah – 1:41
۴) – ۱۳ Tapes – 2:22
۵) – Clay – 2:04
۶) – Riding – 2:20
۷) – Alex – 2:22
۸) – Courtney – 2:26
۹) – Sheri – 2:43
۱۰) – Justin – 1:57
۱۱) – Marcus – 2:23
۱۲) – Jessica – 2:01
۱۳) – Bryce – 2:39
۱۴) – Zach – 2:15
۱۵) – Tyler – 1:54
۱۶) – Tony – 2:28
۱۷) – Liberty High – 1:28
۳۶:۳۴

ترک لیست موسیقی متن فصل دوم سریال ۱۳ Reasons Why

۱) – Restarting – 1:10
۲) – Polaroids – 2:40
۳) – Live and In Stereo – 2:51
۴) – This Case Is Simple – 1:20
۵) – The Truth – 4:45
۶) – Court – 3:01
۷) – Back To School – 1:19
۸) – Hiding – 1:22
۹) – Purple – 1:43
۱۰) – All of Us – 1:20
۱۱) – Infinite Universe – 2:08
۱۲) – More Than Friends – 2:41
۱۳) – Reasons Why Not – 2:08
۱۴) – I Love You and I Let You Go – 3:30
۱۵) – Start a Conversation – 2:15
۱۶) – Verdict – 3:41
۱۷) – Show Me Another Option – 2:02
۱۸) – What Do We Do Now? – 4:32
۴۴:۲۸

ترک لیست موسیقی متن فصل سوم سریال ۱۳ Reasons Why

۱) – My Daughter – Eskmo – 2:07
۲) – Who Killed Bryce Walker – Eskmo – 2:47
۳) – The Last Tape – Eskmo – 6:23
۴) – Our Families – Eskmo – 3:19
۵) – Our Hearts – Eskmo – 2:12
۶) – Interrogation – Eskmo – 3:33
۷) – S3 – Eskmo – 2:22
۸) – Jess – Eskmo – 1:52
۹) – Stand Up – Eskmo – 2:33
۱۰) – New Love – Eskmo – 1:48
۱۱) – Bad Habit – Eskmo – 1:42
۱۲) – A Kid No More – Eskmo – 1:15
۱۳) – Funeral – Eskmo – 2:17
۱۴) – The Past – Eskmo – 2:45
۱۵) – Inside Your Mind – Eskmo – 1:59
۱۶) – Our 13 Reasons – Eskmo – 2:05
۴۰:۵۸

———————————-

دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل اول با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل دوم با کیفیت MP3-320kbps :

———————————-

دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم فصل سوم با کیفیت MP3-320kbps :

23 مارس 2020 25,120 views 4
نظرات

مستر تینکستون 2020/09/29

زندگی میکنم با این سریال

عاشق و سرزنده 2020/10/04

بهترین سریالی که دیدم بعد از got توی هالییود………..و میپرستمش

ThePoOyA 2020/12/12

موسیقی متن فصل چهارم رو هم قرار بدید لطفا

مهدی قانع‌پسند 2021/07/19

🤍