فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Exit Plan (نقشه خروج) اثری از Hess Is More با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. در این فیلم یکی از ستارگان معروف هالیوودی هنرنمایی میکند که او را در سریال جذاب بازی تاج و تخت شاهد بودیم. در ابتدا نام فیلم Suicide Tourist بوده است که بعدا به Exit Plan تغییر کرده است. در ادامه به معرفی مختصری از این فیلم پرداخته ایم و امید است از گوش دادن به این آلبوم نهایت لذت را ببرید. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Exit Plan نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Exit Plan (نقشه خروج)

معرفی فیلم Exit Plan

Exit Plan (نقشه خروج) (Suicide Tourist) (با نام اورجینال Selvmordsturisten) فیلم درام و معمایی محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای دانمارک و نروژ و آلمان می باشد. کارگردانی این فیلم را یونس الکساندر آرنبی (Jonas Alexander Arnby) انجام داده است که کار قبلی او در سال ۲۰۱۴ فیلم When Animals Dream بوده است. نویسندگی این فیلم را Rasmus Birch انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ های فیلم سایبرپانک

 

ستارگانی که در فیلم Exit Plan هنرنمایی می کنند متشکل از نیکولای کاستر-والدو (Nikolaj Coster-Waldau) و تووا نووتنی (Tuva Novotny) و کیت اشفیلد (Kate Ashfield) و … می باشند. کمپانی هایی که در تولید این فیلم همکاری داشته اند متشکل از Snowglobe Films, Mer Film, Garage Film AB می باشند. در این فیلم شاهد همکاری مجدد کارگردان Jonas Alexander Arnby و نویسنده Rasmus Birch بعد از فیلم WHEN ANIMALS DREAM (2014) هستیم. در اینجا آنها به مفهوم وجود مرگ و نزدگی پرداخته اند و اینکه انتخاب کی هست و همچنین سوال خداحافظی از عزیزان به نمایش گذاشته می شود، داستان غمانگیزی را که مدان میان خواب و بیداری درحال تغییر است و این موضوع باعث قیاس این فیلم با THE LOBSTER (2015) می شود.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Exit Plan (نقشه خروج)

اطلاعات تکمیلی در IMDB

ترک لیست موسیقی متن فیلم Exit Plan

۱) – Ni Ra O Jas Intro – 2:25
۲) – One Last Time – feat) – Okay Kaya – 3:52
۳) – Poppy Tea – 1:45
۴) – Invisible Saxophone – feat) – Matt Parker – 1:46
۵) – Mountain Theme – 2:06
۶) – After Scan – 1:12
۷) – Meditation Class – 2:38
۸) – Hotel Music – 1:34
۹) – Jenny’s Dance – 1:23
۱۰) – Mirror – 1:38
۱۱) – Tumor Nightmare – 1:16
۱۲) – Biodegradable Option – 4:06
۱۳) – Ni Ra O Jas Outro – 5:09
۱۴) – Unheard Water – 0:48
۱۵) – Imaginary Pianist – feat) – Nikolaj Hess – 4:22

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

21 جولای 2020 579 views 0
نظرات