فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم فوق العاده موسیقی فیلم You Should Have Left اثری از ژوف زانلی (Geoff Zanelli) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. اگر به فیلم های ترسناک روانشناختی علاقمند هستید قطعا این فیلم جدید و دیدنی با بازی دو بازیگر بزرگ هالیوودی را از دست ندهید. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم You Should Have Left نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی فیلم You Should Have Left

معرفی فیلم You Should Have Left

You Should Have Left فیلم ترسناک و روانشناسی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. نویسندگی و کارگردانی این فیلم را دیوید کپ (David Koepp) انجام داده است و بر اساس کتابی به همین نام محصول سال ۲۰۱۷ نوشته دانیل کلمان (Daniel Kehlmann) می باشد. دو ستاره اصلی که در فیلم You Should Have Left هنرنمایی می کنند کوین بیکن (Kevin Bacon) و آماندا سایفرد (Amanda Seyfried) می باشند. جیسون بلام (Jason Blum) هم تحت بنر کمپانی Blumhouse Productions تهیه کنندگی پروژه را انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین

 

در اصل قصد بر این بود اکران سینمایی داشته باشد اما در تاریخ ۱۸ جون ۲۰۲۰ نسخه دی وی دی و ویدیویی آن توسط کمپانی یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) منتشر شده است. فیلم با نقدهای متنوع و مثبتی رو به رو شده است که طراحی تولید و کارگردانی و فیلمبرداری ان مورد ستایش قرار گرفته و از فیلمنامه و کمبود ترس در آن مورد انتقاد قرار گرفته. همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی فیلم You Should Have Left توسط ژوف زانلی انجام شده است.

آلبوم فوق العاده موسیقی فیلم You Should Have Left

درباره تولید

در مارچ ۲۰۱۸ ، اعلام شد کوین بیکن در این فیلم هنرنمایی خواهد کرد و دیوید کپ هم کارگردان آن خواهد بود. این دو قبلا در پروژه Stir of Echoes محصول سال ۱۹۹۹ با یکدیگر همکاری داشته اند. فیلمبرداری فیلم در مکان های مختلف در ولز انجام شده است. لیبل Back Lot Music ناشر آلبوم موسیقی متن فیلم You Should Have Left بوده است و آن را در تاریخ ۱۸ جون ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد

آلبوم فوق العاده موسیقی فیلم You Should Have Left

ترک لیست موسیقی فیلم You Should Have Left

۱) – Unreliable Geometries
۲) – Ceremonial
۳) – There Is Nothing Wrong With The Thoughts You Have
۴) – Old Man, Sunblock!
۵) – Welcome Home
۶) – Did Daddy Kill Her?
۷) – You Know What Is Really Happening
۸) – Ok With Me
۹) – You Look Lost
۱۰) – Drive Safe, Sweetie!
۱۱) – Looks Like A Wall To Me
۱۲) – Road Into Town
۱۳) – Do You Still Love Mommy?
۱۴) – You Can’t Run Away From A Shadow
۱۵) – I Belong Here

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

21 ژوئن 2020 1,154 views 0
نظرات