فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

بعد از درخواست های بسیار شما عزیزان گرامی آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین (SWEET November) اثری از کریستوفر یانگ (Christopher Young) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. بسیاری از شما دوستان درخواست کرده بودید که این موسیقی متن نوامبر شیرین را فراهم کنید و هم اکنون به این مهم عمل کرده این و امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم SWEET November نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین (SWEET November)

معرفی فیلم نوامبر شیرین

نوامبر شیرین (SWEET November) فیلم درام و عاشقانه محصول سال ۲۰۰۱ کشور آمریکا می باشد. محل اصلی استقرار فیلم سانفرانسیسکو می باشد. کارگردانی فیلم نوامبر شیرین را پت اُ کانر (Pat O’Connor) (وی کارگردانی ایرلندی است که برنده یک جایزه بافتا می باشد) انجام داده است. دو ستاره اصلی و بزرگ این فیلم دیدنی کیانو ریوز (Keanu Reeves) و شارلیز ترون (Charlize Theron) می باشند. در کنار آنها ستارگانی از جمله جیسون آیزکس (Jason Isaacs) و گرگ جرمن (Greg Germann) هنرنمایی می کنند.

پیشنهاد ویژه : دنیای هک با موسیقی متن سریال آقای ربات (Mr. Robot)

 

فیلم SWEET November بر اساس فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۶۸ با خالق هرمن راشر (Herman Raucher) می باشد. دو ستاره اصلی آن فیلم آنتونی نیولی (Anthony Newley) و سندی دنیس (Sandy Dennis) می باشند. کار نویسندگی فیلمنامه این فیلم را پال یاریک (Paul Yurick) و کرت والکر (Kurt Voelker) انجام داده اند.

 

لازم به ذکر است فیلمبرداری پروژه ادوارد لاچمن (Edward Lachman) و تدوینگر آن وی کوتیز (Anne V. Coates) و آهنگسازی موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین را کریستوفر یانگ انجام داده اند. کار تولید این فیلم را کمپانی Bel Air Entertainment انجام داده است و کمانی برادران وارنر انتشار آن را انجام داده اند.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین (SWEET November)

واکنش منتقدین و باکس آفیس

فیلم نوامبر شیرین از سوی منتقدین با نظرات منفی رو به رو شد و بر اساس وب سایت “راتن تومیتوز” از ۹۸ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۱۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این است “فیلم نوامبر شیرین از داستانی غیر قابل تحمل رنج میبرد و هیچگونه رابطه و فضایی بین دو کاراکتر اصلی داستان وجود ندارد!!”

 

بودجه ساخت این فیلم ۴۰ میلیون دلار بوده است، این فیلم هفته ابتدایی اکران خودش را با ۱۱ میلیون دلار فروش پشت سر می گذارد و در جایگاه چهارم بعد از فیلم های Recess: School’s Out, Down to Earth و Hannibal قرار میگیرد. سر انجام در داخل ۲۵٫۲ میلیون دلار و در خارج از کشور ۴۰ میلیون دلار فروش میکند و مجموع فروش خود را به رقم ۶۵٫۲ میلیون دلار میرساند. دانلود آهنگ های فیلم نوامبر شیرین را

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم پرل هاربر (Pearl Harbor)

آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین (SWEET November)

نقد مختصری درباره فیلم SWEET November

تعداد زیادی نقد درباره این فیلم خواندم و بسیار از آنها ناراحت هستم. همه جمیعا میگن کیانو ریوز چه بازیگر بدی است! حقیقتش حال بد میشه که همه وارد مسیر نقد های بد می شوند، افراد کمی می گویند بازیگر بدی است و بقیه هم به تابع او برمیگردند و همین حرف را می زنند. بله میتوانست بعضی از دیالوگ های فیلم را با احساس بیشتری ارائه دهد، اما به این معنی نیست که لایق این همه نقدهای بد است.

 

وقتی که توی سینما بودم افراد زیادی در اطرافم میگفتند که یکی از بدترین فیلم هایی است که تا به حال دیده اند، اگرچه من هنوز نشسته بودم و منتظر بودم رنگ صورتم به حالت عادی برگردد (کمی گریه کرده بودم). عصبانی بودم، بینندگان باید از فیلم برای آن چیزی که بود لذت می بردند، یک عاشقانه عادی، نه چیز بیشتر یا کمتری. قرار نبود یک فیلم اسکاری باشد فقط قرار بود یک عاشقانه معمولی باشد، فیلم ها همیشه که نباید باورپذیر باشند، اما به خاطر این موضوع به صورت اتومات با نقدهای بد رو به رو می شوند. واقعا جای تاسف دارد، چونکه فیلم واقعا خوب بود.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین (SWEET November)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم نوامبر شیرین

۰۱) – Sweet November – 02:09
۰۲) – Divine Gifts – 03:06
۰۳) – Merry Thanksgiving – 05:44
۰۴) – Advents – 05:00
۰۵) – It Was Whatever Was It – 03:51
۰۶) – A Woman’s Mystery – 04:59
۰۷) – Faith Keeping – 05:05
۰۸) – Maybe Not Probably Possible – 04:31
۰۹) – Tears Of Angels – 04:57
۱۰) – Candy Kane – 03:12
۱۱) – If Only She Could Live Forever – 04:21
۱۲) – Orange Coast Healer – 02:00
۱۳) – Life’s Miracle – 03:04

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

11 ژوئن 2020 11,039 views 1
نظرات

عاطفه شمشیری 2021/11/01

سلام