فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز جنایات گریندل‌والد) اثری از آهنگساز بزرگ هالیوودی جیمز نیوتن هاوارد (James Newton Howard) با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود می باشد. بدون شک این فیلم یکی از موردانتظارترین و زیباترین فیلم های سال ۲۰۱۸ می باشد که ستارگان بسیار بزرگی در آن هنرنمایی می کنند و این موضوع زیبایی آن را دو چندان کرده است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald نهایت لذت را ببرید.

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

معرفی فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز جنایات گریندل‌والد) فیلم فانتزی محصول سال ۲۰۱۸ کشورهای آمریکا و انگلستان می باشد. کارگردانی این فیلم را دیوید ییتس (David Yates) انجام داده است و نویسندگی آن برعهده جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) بوده است. همان طوری که اشاره شد این فیلم با همکاری آمریکا و برتانیا ساخته شده است. این فیلم دنباله ای بر فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016) می باشد. این فیلم دومین قسمت از سری فیلم های جانوران شگفت انگیز می باشد و همچنین به طور کلی دهمین قسمت از دنیای جادوگری جی.کی. رولینگ که با سری فیلم های هری پاتر آغاز می شود.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن سریال آقای ربات

 

ستارگان بزرگ و زیادی که در این فیلم هنرنمایی می کنند متشکل از ادی ردمین (Eddie Redmayne) و کاترین واترستون (Katherine Waterston) و دن فوگلر (Dan Fogler) و آلیسون سودول (Alison Sudol) و ازرا میلر (Ezra Miller) و زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) و کلوم ترنر (Callum Turner) و کیم کلودیا (Claudia Kim) و ویلیام نادیلام (William Nadylam) و کوین گاتری (Kevin Guthrie) و جود لا (Jude Law) و جانی دپ (Johnny Depp).

 

داستان فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald از این قرار است که نیوت اسکمندر و آلبوم دامبلدور درحال تلاش هستند تا جادوی سیاه گلرت گریندل‌والد را از بین ببرند، درحالی که با تهدیدهایی جدید از دنیای مجزای جادو رو به رو هستند. دومین قسمت سری فیلم های جانوران شگفت‌انگیز در اکتبر ۲۰۱۴ معرفی شد و در جولای ۲۰۱۶ رولینگ اعلام کرد که فیلمنامه را به سرانجام رسانده است.

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

ادامه معرفی فیلم

در نوامبر ۲۰۱۶ دپ به تیم بازیگری اضافه شد. و در ادامه با جنجال خشونت های خانگی که با او زده شده رو به رو شد. جود لا در آوریل سال ۲۰۱۷ قرارداد را امضا کرد. فیلمبرداری فیلم در جولای ۲۰۱۷ در استودیوی برادران وارنر در انگلستان آغاز شد. همچنین شاهد فیلمبرداری فیلم در لندن و هلند و پاریس بودیم و فیلمبرداری فیلم در دسامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید. پیش نمایش فیلم جانوران شگفت‌انگیز جنایات گریندل‌والد در ۸ نوامبر ۲۰۱۸ در پاریس انجام شد و اکران گسترده جهانی خودش را در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ در سینماهای دالبی و آی‌مکس و آی‌مکس سه بعدی و اسکرین‌ایکس و ۴DX و RealD 3D توسط کمپانی برادران وارنر تجربه کرد.

 

این فیلم در سطح جهانی با فروش ۶۵۴ میلیون دلاری رو به رو شد و به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ تبدیل شد و همچنین کمترین فروش را در میان فیلم‌های ساخته شده درباره دنیای جادویی جی. کی. رولینگ تجربه کرد. از سوی منتقدین با نقدهای مثبت رو به رو می شود که آنها ارزش های سرگرم کننده بودن و کارگردانی و بازی ها به خصوص لا و دپ آن را ستایش کرده بودند. و همچنین از پیچیدگی های غیرملزوم و داستان ضعیف و همچنین زیادروی در جزئیات آن انتقاد کرده بودند.

 

این فیلم در مراسم ۷۲امین آکادمی بریتانیا در دسته بهترین طراحی صحنه و بهترین جلوه های ویژه قرار گرفت، قسمت بعدی این فیلم که هنوز عنوان آن معرفی نشده در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد. همان طور که گفته شد جیمز نیوتن هاوارد کار آهنگسازی موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald را انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال آخرین پادشاهی

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

باکس آفیس

فیلم جانوران شگفت‌انگیز جنایات گریندل‌والد در آمریکا و کانادا با فروش ۱۶۰ میلیون دلاری رو به رو شد و در بقیه مناطق فروش ۴۹۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. به طور کلی در سطح جهانی فروش ۶۵۵ میلیون دلاری را از آن خود کرد. این درحالی است بودجه تولیدی فیلم ۲۰۰ میلیون دلار بوده است و همان طور که اشاره شد کمترین فروش را در دنیای جادویی جی. کی. رولینگ از آن خود کرده است. این فیلم در آمریکا و کانادا اکران خود را در کنار فیلم های Instant Family و Widows آغاز کرد و پیش بینی شده بود از ۴۱۶۳ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش ۶۵ تا ۷۵ میلیون دلاری را در هفته ابتدایی اکرانش تجربه کند.

 

این فیلم در روز اول اکرانش با فروش ۲۵٫۷ میلیون دلاری رو به رو شد و این شامل ۹٫۱ میلیون دلار فروش پیش نمایش پنج شنبه شب بود است. (این درحالی است ک فیلم اول ۸٫۷۵ میلیون دلار فروش کرده است). سرانجام هفته ابتدایی اکرانش را با فروش ۶۲٫۲ میلیون دلاری پشت سر گذاشته است و حدود ۱۶ درصد کمتر از قسمت اول این سری فروش کرد. به گزارش ددلاین دلیل افت فروش فیلم نقدهای نه چندان جالب منتقدین و وجود رقابی خوب در باکس آفیس به فروش فیلم صدمه وارد شده است.

 

در هفته دوم با ۵۲ درصد کاهش فروش رو به رو می شود و ۲۹٫۴ میلیون دلار فروش می کند و در جایگاه چهارم باکس آفیس قرار میگیرد. در هفته سوم با ۱۱٫۴ میلیون دلار فروش در همان جایگاه چهارم باقی می ماند.

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۳۱۴ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۳۶ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵٫۲۸ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۴۸ نقدی که از فیلم انجام شده است امتیاز ۵۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده است. مخاطبان سینمااسکور امتیاز +B را برای فیلم در نظر گرفته اند. به طور کلی با نظرات متنوع و متوسطی رو به رو شده است. نظر قریب به اتفاق منتقدین درباره فیلم این بوده است “فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald در جادو زرق و برق بیشتری نسبت به سری فیلم های هری پاتر دارد اما از لحاظ داستانی چندان قدرت لازم را ندارد”

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

درباره تولید فیلم

در اکتبر ۲۰۱۴ کمپانی برادران وارنر اعلام کرد، حداقل یک سه گانه برای بخش اول این داستان ساخته خواهد شد و همان زمان تاریخ هایی هم برای انتشار این فیلم هم اعلام کرد و همچنین اظهار داشت دیوید یاتس حداقل کارگردانی قسمت اول را انجام داد. در جولای ۲۰۱۶ اعلام شد رولینگ فیلمنامه قسمت دوم را نوشته است و ایده هایی برای قسمت سوم دارد. کارگردان در مصاحبه ای میگوید ما فیلمنامه قسمت دوم را دیده این و داستان را به طور کلی به مسیر تازه ای میبرد.

 

فیلمبرداری فیلم در پاریس و بریتانیا انجام شده است و در ۳ جولای ۲۰۱۷ آغاز شده است. لیبل WaterTower Music آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald را در تاریخ ۹ نوامبر ۲۰۱۸ به انتشار رسانده است. کمپانی های DNEG (Double Negative), Framestore, Method Studios, Image Engine, Milk VFX, Rodeo FX, Nzivage, Proof, The Third Floor, Inc. and Lola Visual Effects با Industrial Light & Magic جلوه های ویژه این فیلم را آماده کرده اند.

آلبوم موسیقی متن فیلم Fantastic Beasts The Crimes of Grindelwald

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم جانوران شگفت‌انگیز جنایات گریندل‌والد

۱) – The Thestral Chase – 8:04
۲) – Newt and Leta – 2:32
۳) – Dumbledore – 2:11
۴) – The Kelpie – 1:32
۵) – Newt and Jacob Pack for Paris – 2:27
۶) – Nagini – 4:16
۷) – Newt Tracks Tina – 2:27
۸) – Queenie Searches for Jacob – 1:35
۹) – Irma and the Obscurus – 2:56
۱۰) – Blood Pact – 2:29
۱۱) – Capturing the Zouwu – 1:33
۱۲) – Traveling to Hogwarts – 1:06
۱۳) – Leta’s Flashback – 4:40
۱۴) – Salamander Eyes – 2:38
۱۵) – Matagots – 2:15
۱۶) – Your Story Is Our Story – 3:21
۱۷) – Leta’s Confession – 5:14
۱۸) – Vision of War – 3:50
۱۹) – Spread the Word – 4:01
۲۰) – Wands into the Earth – 4:04
۲۱) – Restoring Your Name – 6:20
۲۲) – Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald – 2:40
۲۳) – Dumbledore’s Theme (Solo Piano) – 1:27
۲۴) – Fantastic Beasts Theme (Solo Piano) – 1:37
۲۵) – Leta’s Theme (Solo Piano) – 2:04
۷۷:۱۹

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

30 جولای 2020 1,889 views 0
نظرات