فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آلبوم موسیقی بیکلام فوق العاده لذت بخش که در ان شاهد موسیقی سینث ارکسترای منحصر به فردی هستیم. پیشنهاد ویژه می شود دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu) اثری از هنری جکمن (Henry Jackman) را از دست ندهید.

دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu)

معرفی فیلم کاراگاه پیکاچو

کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu) (پوکمون کارآگاه پیکاچو) فیلم معمایی و فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای آمریکا و ژاپن می باشد. کارگردانی این فیلم را راب لترمن (Rob Letterman) انجام داده و بر اساس چندگانه پوکمون می باشد. این فیلم اقتباسی از بازی معروف کاراگاه پیکاچو می باشد که خالق ان ساتوشی تاجیری (Satoshi Tajiri) می باشد. کار نویسندگی فیلم هم توسط لترمن و Dan Hernandez و Benji Samit و Derek Connolly انجام شده.

 

کار تهیه کنندگی این فیلم توسط کمپانی Legendary Pictures با همکاری کمپانی توهو (Toho) انجام شده است. این فیلم پنجمین فیلم ساخته شده درباره ی پوکمون می باشد. ستارگان بزرگی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند , رایان رینولدز (Ryan Reynolds) که گویندگی کاراکتر پوکمون را بر عهده دارد و جاستیس اسمیث (Justice Smith) و کاترین نیوتون (Kathryn Newton) و سوکی واترهاوس (Suki Waterhouse) و Omar Chaparro و کریس گیر (Chris Geere) و کن واتانابه (Ken Watanabe) و بیل نای (Bill Nighy) می باشند.

 

فیلمبرداری از ژانویه تا می ۲۰۱۸ در کولرادو و انگلستان و اسکاتلند انجام شده است. فیلم در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ در ژاپن اکران شد و در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ در امریکا اکران شد. کار انتشار فیلم توسط کمپانی های Warner Bros. Entertainment in RealD 3D و Dolby Cinema انجام شده و اولین فیلم پوکمون از که در امریکا توسط کمپانی برادران وارنر منتشر شده است. و این فیلم اولین فیلم پوکمون است که در آمریکا رده سنی G را نگرفته است. موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو را از پایین همین مطلب دانلود نمایید.

 

ادامه معرفی فیلم

فیلم کاراگاه پیکاچو با نقدهای مخالفی از سمت منتقدین رو به رو شد. انها طراحی موجودات داخل فیلم و صداپیشگی رینولدز را خیلی دوست داشتند. و از زیاد استاندارد بودن داستان انتقاد کردند. بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” این فیلم اولین فیلمی است که از روی بازی ویدیویی ساخته شده است و بالاترین امتیاز را از بین منتقدین دریافت کرده است. این فیلم موفق به فروش ۴۳۰ میلیون دلاری در سطح جهان شد و نهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تا به این لحظه می باشد. دومین فیلم پرفروش که از روی بازی ویدیویی ساخته شده است.

دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu)

نقد اختصاصی موسیقی متن Detective Pikachu

هنری جکمن موسیقی متن پوکمون کاراگاه پیکاچو را ارائه داده است که در آن شاهد موسیقی لذت بخش و نسبتا منحصر به فرد سینث و ارکسترا هستیم. فقط حیف شد زیاد موسیقی تماتیک در ان استفاده نشده است.

 

Mewtwo Awakes

آلبوم با ترک “Mewtwo Awakes” اغاز می شود , در ابتدا وقتی به ان ترک گوش می دهید متوجه تن تاریک و پرتنش آن می شوید که در ابتدای ترک به ارامی اغاز می شود. در این ترک موسیقی پیچیده و ترسناکی وجود دارد که با موسیقی استرینگ نواخته می شود. در این آلبوم از ترکیب آرام و بلند موسیقی سینث Blade Runner 2049 استفاده شده است.

 

باید بگویم آن شروع سردی که در ابتدای آلبوم وجود داشت من را دلسرد کرد اما باید بگویم به شخصه عاشق موسیقی سینث هستم و وقتی به ان بخش موسیقی رسید از شدت هیجان از روی صندلی بلند شدم. موضوع بر عکس شد و در همان ابتدای آلبوم نسبت به آلبوم به شدت امیدوار شدم.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم انتقام جویان آخر بازی (Avengers: Endgame)

 

Catching a Cubone

در ادامه وقتی به ترک “Catching a Cubone” می رسیم اوضاع کمی آرام میگیرد. این ترک با براسی آرام و امید بخش آغاز می شود که در ان شاهد موسیقی استرینگ شادی هم هستیم. در ادامه ان سینث قابل توجه مجددا از راه می رسد اما این بار موسیقی شادتری را شاهد هستیم که استایل بازی های ویدیویی را دارد. مطمئن نیستم سینث کلمه ی مناسبی برای استایل موسیقیایی این فیلم است یا خیر . اما اگر چند لحظه توجه کنید متوجه ان موسیقی کلاسیک بازیهای ویدیویی می شوید.

در ادامه در ترک “Howard Clifford” همین رویه ادامه پیدا می کند در اینجا اهنگساز به شکل متخصصانه ای موسیقی استاندارد ارکسترا براس و استرینگ را با سینث شگفت انگیز ترکیب می کند. الان واقعا صدای فیلم Blade Runner قابل شنیدن است اما به شکلی خیلی بهتر.

دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu)

Ryme City

ترکی که فاکتور زیبایی بدون فیلم را دارد یه جایی در ابتدایی آلبوم پخش می شود. و صادقانه بگم اولین ترکی بود که بعد از گوش ددادن به ان متوجه شدن بقیه آلبوم چگونه خواهد بود. نام ان ترک “Ryme City” می باشد. به محض این که ترک اغاز می شود متوجه شدن ارکسترایی که در چند ترک ابتدایی شاهد ان بودم وجود ندارد. در این ترک استایل سیتث بازی های ویدیویی وجود دارد و موسیقی ضربه ای خوبی را هم شاهد هستیم. موسیقی ضربه ای مکررا در ان پخش می شود.

 

من به طور سنتی به این ترک “تم” نمی گویم. اما اینقدر منحصر به فرد و خاطره انگیز است که باید بگویم جالبترین موسیقی آلبوم را شاهد خواهید بود. در ادامه ی همان ترک ارکسترا وارد عمل می شود که در ان شاهد موسیقی پیچیده براس هستیم که گه گاهی در آلبوم نمایان می شود و این نکته را یاداور می شود که همچنان به موسیقی یک فیلم گوش می دهید. موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴)

 

Aipom Attacks

ترک “Aipom Attack” اولین قطعه اکشن آلبوم موسیقی فیلم Detective Pikachu است. درست بعد از اغاز ترک متوجه این موضوع می شوید که جکمن چه چیزی برای ارائه دارد. در ان شاهد موسیقی سریع ارکسترا و موسیقی بازیهای ویدیویی بچه گانه. در ادامه ی این ترک کوتاه شنوندگان شاهد موسیقی اکشن زیبایی هستند. قطعه ای عجیب و غریب است. اما صدا های معرکه ای در ان وجود دارد.

 

در ادامه شاهد ترک “Pikachu vs. Charizard” هستیم که در ان درام و براسی سنگین به صورت موسیقی سیتث در حال اجرا است. به طور کلی باید بگویم ترک جالبی است.

 

The Forest of Healing

در ادامه به ترک مهم دیگری میرسید که “The Forest of Healing” نام دارد. در این ترک اوضاع ارام میگیرد و شاهد موسیقی آرام و مداوم سینث همانند فیلم Blade Runner 2049 هستیم. این موسیقی با استرینگ غم انگیزی به مدت چند ثانیه ترکیب شده است. به طور کلی در این ترک امکان نفس کشیدن بعد از چند ترک پرتنش با موسیقی ضربه ای داده می شود.

 

بخشی از وجود من دوست داشت جکمن بر روی این بخش موسیقیایی فیلم تکیه می کرد تا این که از موسیقی پرتنش بازی های ویدیویی استفاده میکرد. اما مشکلی نیست. متوجه این موضوع هستم که چرا روی این بخش موسیقیایی سریع سینث تکیه کرده بود. اما چه کاری میشه کرد حس میکنم قطعه های آرام آلبوم پتانسیل بیشتری داشتند.

دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu)

Game On

در ادامه آلبوم موسیقی فیلم کاراگاه پیکاچو به ترک “Game On” میرسیم که همان نتی که در ترک Ryme City بود را تکرار می کند. فقط این بار این تفاوت را دارد که بر روی بعد دراماتیک تاکید بیشتری شده است. کاملا مشخص است اوضاع برای کاراکتر های فیلم بسیار دشوار و پرتنش شده است. ترک “Ditto Battle” بیانگر این موضوع است که نبرد بزرگی در راه است. و این ترک سکانس های پایانی فیلم را همراهی می کند.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم روزی روزگاری در هالیوود (Once Upon a Time in Hollywood)

 

از لحاظ ارکسترا بودن کاملا با موسیقی خلاقانه ای رو به رو هستیم اما موسیقی کوتاهی هم می باشد. در ادامه همین ترک , قطعه ی Howard Unplugged شروع می شود. متاسفانه استایل موسیقی بر روی ارکسترای سنتی تکیه دارد.

 

دو ترک پایانی آلبوم یعنی “Epiphany و Together” پرونده ی این آلبوم را می بندند. این موسیقی ها ترکیبی از موسیقی ضربه ای ارامش بخش و ارکسترای استاندارد می باشند. موسیقی های کاملا زیبایی هستند اما از مشکلی همیشگی رنج می برند و ان کوتاه بودن مدت زمان انها است. با ترک Together آلبوم به پایان می رسد و در ان ارکسترایی امید بخش و سینث دراماتیک وجود دارد. استایل قهرمانی در این ترک وجود دارد.

 

سخن پایانی

به طور کلی باید بگم موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو کاری خوب است و فقط همین , نمیتوان گفت عالی است. استایل موسیقیایی و انتخاب های آهنگساز عالی هستند. جکمن موسیقی ارکسترای سنتی را با موسیقی سینث بازی های ویدیویی ترکیب کرده است. این موسیقی های آلبوم ۱۰۰ درصد برجسته خواهند بود. مشکلی که وجود دارد در البوم این است تم های زیادی در آلبوم نیست. در البوم محکم با استایل موسیقیایی جالب نیاز است که موسیقی تم اصلی وجود داشته باشد. تنها چیزی که میتونم درباره ی آهنگ های فیلم Detective Pikachu بگم این است که استایل اهنگسازی منحصر به فردی دارد.

دانلود موسیقی متن فیلم کاراگاه پیکاچو (Detective Pikachu)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست

۱) – Mewtwo Awakes – 1:19
۲) – Catching a Cubone – 2:05
۳) – Bad News – 1:17
۴) – Howard Clifford – 0:56
۵) – Ryme City – 2:11
۶) – A Key to the Past – 2:06
۷) – Aipom Attacks – 1:58
۸) – On the Case – 1:26
۹) – Childhood Memories – 1:42
۱۰) – Buddies – 1:08
۱۱) – The Interrogation of Mr. Mime – 1:53
۱۲) – The Roundhouse – 1:50
۱۳) – Pikachu vs. Charizard – 3:06
۱۴) – Embrace – 3:07
۱۵) – Digging Deeper – 3:55
۱۶) – Unauthorized Access – 3:38
۱۷) – Greninja & Torterra – 2:59
۱۸) – The Forest of Healing – 3:53
۱۹) – Shock to the System – 1:19
۲۰) – Save the City – 1:07
۲۱) – True Colors – 2:11
۲۲) – Merge to One – 2:08
۲۳) – Game On – 1:05
۲۴) – Ditto Battle – 2:26
۲۵) – Howard Unplugged – 2:35
۲۶) – Epiphany – 2:22
۲۷) – Together – 2:20
۵۸:۰۱

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

3 آگوست 2019 8,766 views 0
نظرات