فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی) اثری از کلیف مارتینز (Cliff Martinez) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این فیلم کمدی بخش های طنز بسیار جالبی دارد که با حضور دو ستاره بزرگ به زیبایی آن افزوده شده است. پیشنهاد می شود فیلم شب بازی را تماشا کنید و امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Game Night نهایت لذت را ببرید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی)

معرفی فیلم Game Night

Game Night (شب بازی) فیلم آمریکایی کمدی و اکشن محصول سال ۲۰۱۸ ، کارگردانی این فیلم را جان فرانسیس دالی (John Francis Daley) و جاناتان گلداستاین (Jonathan Goldstein) انجام داده اند. کار نوشتن فیلمنامه این پروژه برعهده مارک پرز (Mark Perez) بوده است. دو ستاره اصلی فیلم Game Night جیسون بیتمن (Jason Bateman) و ریچل مک‌ادمز (Rachel McAdams) می باشند. داستان فیلم درباره یک جمع دوستانه است که در آن یکی از اعضا به طور آشکار ربوده می شود و آن شب به یک … تبدیل می شود! …

پیشنهاد ویژه : آلبوم پرتنش موسیقی متن فیلم Death Wish (آرزوی مرگ)

 

در نقش مکمل ستارگانی از جمله بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) و شارون هورگان (Sharon Horgan) و لامورن موریس (Lamorne Morris) و کایلی بانبری (Kylie Bunbury) و جسی پلمونس (Jesse Plemons) و مایکل سی هال (Michael C. Hall) و کایل چندلر (Kyle Chandler) می باشند. کار انتشار این فیلم برعهده کمپانی بزرگ برادران وارنر بوده است که در تاریخ ۲۳ فبریه ۲۰۱۳ منتشر شده است.. این فیلم از سوی منتقدین و از نظر اقتصادی با موفقیت رو به رو شد و در سطح جهانی با فروش ۱۱۷ میلیون دلاری رو به رو شد.

 

از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو شد، کسانی که آن را برای فیلمنامه اورجینال و شوخی ها و بازی ها (به خصوص مک ادمز و پلمونس) مورد ستایش قرار دادند. پلمونس در جشنواره انجمن منتقدین در نقش مکمل نامزد دریافت جایزه شد. همان طور که گفته شد موسیقی متن فیلم Game Night توسط کلیف مارتینز نوشته شده است.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی)

درباره تولید فیلم شب بازی

تهیه کننده جان فاکس عنوان فیلم را برگزید و از فیلمنامه نویس مارک پرز خواست تا نویسندگی آن را انجام دهد. پرز از فیلم‌هایی از جمله Three Amigos و Tropic Thunder برای نوشتن فیلمنامه فیلم Game Night الهام گرفت. پروژه به نزد جیسون بیتمن بردند، کسی که به پروژه علاقمند شد. در ادامه در سال های ۲۰۱۳-۲۰۱۴ این ایده را به فروش گذاشتند. در ابتدا بیتمن برای کارگردانی و تهیه کنندگی و بازیگری در نظر گرفته شده بود، وقتی که جان فرانسیس دالی و جاناتان گلداستاین برای بازنویسی فیلمنامه پرز وارد پروژه شدند، برای بیتمن روشن شد که آنها کارگردانی پروژه را هم انجام خواهند داد، در نتیجه بیتمن کنار کشید.

 

در ۲۴ می ۲۰۱۶ ، کمپانی New Line Cinema جان فرانسیس دالی و جاناتان گلداستاین برای کارگردانی و نویسندگی فیلم Game Night انتخاب کرد، بیتمن هم از سوی کمپانی Aggregate Films کار تهیه کنندگی پروژه را انجام خواهد داد. با اینحال اعتبار فیلمنامه نویسی به دالی و گلداستاین نرسید.

در ژانویه ۲۰۱۷ ، ریچل مک ادمز ، بیتمن و پلیمونز در نقش اصلی به فیلم اضافه شدند. در فبریه ۲۰۱۷ ، کایلی بانبری به تیم بازیگری اضافه شد و در ادامه در ماه مارچ ستارگانی از جمله Lamorne Morris, Billy Magnussen, Kyle Chandler و Sharon Horgan به تیم اضافه شدند. در آوریل ۲۰۱۷ ، جفری رایت در نقش مامور اف بی آی به فیلم اضافه شد. فیلمبرداری فیلم در اوایل اوریل ۲۰۱۷ در آتلانتا، جورجیا، آمریکا آغاز شد. دانلود موسیقی متن فیلم Game Night را از پایین مطلب انجام دهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم The Commuter (مسافر همیشگی)

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی)

باکس آفیس

فیلم شب بازی در امریکا و کانادا با فروش ۶۹٫۲ میلیون دلاری رو به رو شد و در دیگر مناطق فروش ۴۸٫۵ میلیون دلاری را تجربه کرد. به طور کلی مجموع فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۱۱۷٫۷ میلیون دلاری رساند این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۳۷ میلیون دلار بوده است.

در آمریکا و کانادا این فیلم در کنار فیلمهای Annihilation و Every Day اکران خود را آغاز کرد و پیش بینی شده بود از ۳۴۸۸ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش ۱۳ تا ۲۱ میلیون دلاری را در هفته ابتدایی اکرانش تجربه کند. سرانجام ۵٫۶ میلیون دلار در روز ابتدایی اکرانش تجربه کرد (این درحالی بود یک میلیون دلار آن برای فروش پنج شنبه شب بوده است) سرانجام هفته ابتدایی اکرانش را با فروش ۱۶٫۶ میلیون دلاری پشت سر گذاشت و در جایگاه دوم قبل از فیلم پلنگ سیاه قرار گرفت.

در هفته دوم ۱۰٫۴ میلیون دلار فروش کرد با ۳۸٫۸ درصد کاهش فروش رو به رو شد و در جایگاه چهارم قرار گرفت. Black Panther و تازه از راه رسیده های Red Sparrow و Death Wish . در هفته سوم ۷٫۹ میلیون دلار فروش کرد در هفته چهارم ۵٫۶ و هفته پنجم ۴٫۱ میلیون دلار فروش کرد.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۵۰ نقدی که از فیلم Game Night انجام شده است با ۸۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۹۲ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۴۱ نقد صورت گرفته امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ را دریافت کرده است و به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن وجود داشته. مخاطبان سینما اسکور امتیاز +B را در نظر گفته اند و پست تراک هم ۷۸ درصد نظر مثبت نسبت به آن داشته.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Game Night (شب بازی)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موزیک متن فیلم Game Night

۱) – Let’s Get Drunk – 1:59
۲) – Does Anyone Have Any Food Allergies – 1:35
۳) – You Have To Try This Cheese – 2:00
۴) – I’ve Seen His – – 1:49
۵) – Don’t You Johnny Cochran Me – 1:39
۶) – Oh My God I Shot You – 5:05
۷) – Isn’t That Your Neighbor – 3:46
۸) – Bastien – 1:26
۹) – Son of Boomer – 1:35
۱۰) – Officer Down – 1:28
۱۱) – All We Did Is Eat the Pellets – 1:37
۱۲) – If You’re Late He Dies – 1:53
۱۳) – I’m Not the Best Judge of Chemistry – 1:36
۱۴) – I Cheat At Everything – 3:20
۱۵) – Fight Clubs Are Real – 1:35
۱۶) – A*****e Walks Among Us – 4:13
۱۷) – We’re Not Digging Thru Your Feces – 2:10
۱۸) – Bullet Hole Rides Again – 1:56
۱۹) – That’s How You Get the Drop – 1:40
۲۰) – Ryan Spots the Egg – 2:11
۴۴:۳۳

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

2 آگوست 2020 917 views 0
نظرات