فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) اثری از Benjamin Wallfisch (بنجامین والفیش)

دانلود آهنگ های فیلم Mortal Kombat به همه کاربران پیشنهاد می شود

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

آهنگساز: Benjamin Wallfisch

آلبوم: Mortal Kombat

سال: ۲۰۲۱

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم Nobody

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

نقد اختصاصی فیلم Mortal Kombat

مورتال کامبت بالاخره منتشر شد، فیلمی که مدت طولانی درحال توسعه بود و نسخه اصلی آن حدود سال ۱۹۹۵ ساخته و منتشر شده بود سپس دنبال ای بر آن توسط پال دابلیو اس اندرسون ساخته شد که بسیار خنده دار بود و بسیار از تماشای آن لذت بردم!! (افتضاح بود!) بعد از این همه سال نسخه جدیدی از این فیلم منتشر شده که رده سنی R هم دارد و بسیار خون آلود و خشونت بالایی دارد.

 

داستان فیلم روایتگر ورزشکار ام ام ای به نام کول یانگ است که به دنبال بهترین قهرمانان دنیا است تا در مقابل دشمنان دنیای بیرونی به ایستند. وقتی صحبت بازی های مورتال کامبت می شود من و دوستانم همیشه از درگیری های داخل این بازی لذت برده ایم اما هیچوقت با داستان آن ارتباط برقرار نکردم، داستان های زیادی در مورتال کامبت وجود داشته است که هیچوقت جذب انها نشدم، فقط از بازی کردن آن لذت بردم، همین. پیشنهاد می شود دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat را از پایین مطلب انجام دهید.

 

حقیقتش تنها چیزی که از این فیلم انتظار داشتم همین بود جنگ های حماسی خونی و پرخشونت! درگیری های سنگین! اون رده سنی آر همین نوید را میداد. وقتی ده دقیقه ابتدایی فیلم را تماشا کردم با خودم گفتم یا خدا، خیلی بهتر از اون چیزی که انتظارش را داشتم بود. من و دوستانم پف فیل درست کرده بودیم و آماده تماشای این فیلم بودیم تا سرحدی که خودمان را با خوردن تنقلات خفه کنیم!

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Wrath of Man

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

عدم نمایش کاراکترهای جذاب

اما ده دقیقه اول فیلم به شکل تعجب آوری عالی بود، بسیار یروکی سوناتا را دوست دارم و به نظرم یکی از بهترین بازیگران حال و حاضر دنیا است، حتما فیلم اورجینال The Ring و The Last Samurai و The Wolverine را تماشا کنید حتما از بازی او لذت خواهید بود و تماشای او در این فیلم بسیار رخداد خوبی بود. اتفاقی که در اینجا افتاد مشابه اتفاقی بود که در فیلم Godzilla 2014 رخ داد بود، در آن فیلم کاراکتر برایان کرانستون را وارد فیلم میکنند و بیننده را جذب کاراکتر او می کنند اما در ادامه کاراکتری که جذابیت کمتری دارد بیشتر نشان می دهند!

 

در فیلم Mortal Kombat هم دقیقا همین اتفاق رخ میدهد در ابتدا کاراکتر جذابی مثل یروکی سوناتا به بیننده نوید می دهند اما در ادامه شاهد تمرکز زیاد فیلم بر روی کاراکتر معمولی و به دور از جذابیت کول یانگ میکنند! کاراکتری ساختگی که هیچ ارتباطی به دنیای مورتال کامبت ندارد. حالا هرچی مهم نیست، هرکاری خواستید انجام بدین، فقط از نظر من این کاراکتر چندان جذاب نبود، فقط جنگنده ای بود که میخواست خانواده اش را تامین کند و چنین چیزی را ۲۰هزار بار دیده ایم! نمیدونم فقط انتخاب او به عنوان قهرمان داستان عجیب بود، درحالی که کلی کاراکتر جذاب در دنیای مورتال کامبت وجود دارد.

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

کاراکتر جذاب ساب زیرو

حالا از این موضوع بگذریم به نظرم با فیلم سرگرم‌کننده ای رو به رو بودیم به خصوص زمانی که کاراکتر کینو وارد داستان شد، بدون شک یکی از نقاط قوت فیلم بود. موردی که درباره این کاراکتر وجود دارد این است که انگار در یک فیلم دیگری بازی میکند. مورد جذاب دیگر فیلم ساب زیرو می باشد، دقیقا همان چیزی است که میخواستم از این کاراکتر ببینم، کاراکتری خفن که گاها در دنیای واقعی پیدا می شود و تعدادی آدم را با یخ میکشد و یک سری گندکاری میکند! واقعا کاراکتر ساب زیرو را در این فیلم دوست دارم، دقیقا همان چیزی که میبایست بود!

 

همان طوری که گفتن تنها انتظاری که از فیلم داشتم نمایش یک سری مبارزات خشن و خون آلبود بود! و در زمان هایی خنده دار اونم موقعی که دارم با پف فیل خودم را خفه میکنم! دقیقا همین را بدست آوردم. با این حال یک مشکل بزرگی که با فیلم داشتم نحوه ادیت سکانس های مبارزه آن بود! اگر دیگر نقدهای دیگر من را خوانده باشید چندان طرفدار سکانس های اکشنی که کات سریع و زیاد در آن دارد نیستم، اصلا نمیدونم چه کسی این چنین اکشن هایی را دوست دارد! به هر دلیلی آنها تصمیم گرفتند این کارها به دفعات انجام دهند، کات ها بسیار زیادی در سکانس های جنگ فیلم وجود دارد، متوجه نمیشوم چرا، چیز زشتی است! اصلا نیاز نیست اینطور باشد. موسیقی متن فیلم Mortal Kombat را به دوستان خود معرفی کنید

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

درگیری های ناپخته!

مورد دیگری که درباره درگیری ها وجود دارد این است که بیشتر تمرکز خشونت در جنگ ها را در زمان مرگ کاراکتر به نمایش میگذاشتند اما قبل از مرگ کاراکتر درگیریها بیشتر PG-13 بودن! به نظر نمیرسید درگیریها آب دیده و پخته باشند، تاثیر زیادی در مشت و لگدها دیده نمی شود، کاراکتر در اثر درگیری روی زمین می افتد اما نهایت اتفاقی که برای او می افتاد کمی خاکی شدن لباسش هست!! خون زیادی وجود ندارد تا اینکه کاراکتری به دو نیمه مساوی تقسیم نشده است!! احساس آسیب دیدن کاراکترها در اثر مبارزه دیده نمی شود.

 

اگر فیلم The Raid را دیده باشید، مورتال کامبت را در آن فیلم میتوان دید! در آن فیلم کاملا دیده و احساس می شود که کاراکترها آسیب دیده اند. در اینجا همه چیز PG13 است تا اینکه کاراکتر میمیرد و آنوقت رده سنی R را شاهد هستیم. ای کاش بار بیشتری در این درگیریها وجود داشت. در این فیلم بیشتر کاراکترها ابرقهرمان بودند و بعد از درگیری بلند میشدند و بدون آسیب دیدگی به کار خود ادامه میدادند! تصوری که از فیلم Mortal Kombat داشتم این نبود، وقتی فیلم رده R میسازی این فرصت را داری تا خشونت قابل توجهی را به نمایش بگذاری، اما اینکار را انجام نمیدهند، به نظر بزرگترین عیب فیلم برای من همین بود.

 

انتظار احمقانه بودن کاراکترها را داشتم اصلا میخاستم اینطور باشد و فیلم همین را تحویل داد. بهترین بخش فیلم بدون شک اسکورپین و ساب زیرو بودند، هر چیزی که این دو کاراکتر در آن وجود داشت، عالی بود. اون زمینه سازی برای ساخت دنباله چندان به دلم ننشست. مورتال کامبت بودن فیلم تنها در تعدادی از دیالوگ ها دیده میشد اما هیچ احساسی از آن در بیننده بوجود نمی آمد. به طور کلی فکر میکنم بیشتر طرفداران مورتال کامبت از تماشای این فیلم لذت خواهند برد. کمی عنصر واقع گرایی را به فیلم اضافه کرده بودن بهتر بود، دوست داشتم احساس خطر را در فیلم بیشتر ببینم. امتیاز +C را برای این فیلم در نظر دارم. دانلود آهنگ های فیلم Mortal Kombat را از دست ندهید

دانلود موسیقی متن فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت)

ترک لیست موسیقی متن فیلم Mortal Kombat

۱) – Techno Syndrome 2021 (Mortal Kombat)
۲) – Hanzo Hasashi
۳) – Lord Raiden
۴) – Bi-Han
۵) – Shang Tsung
۶) – Cole Young
۷) – Birthmark
۸) – Sonya Blade
۹) – Kano v Reptile
۱۰) – Liu Kang
۱۱) – The Great Protector
۱۲) – Sub-Zero
۱۳) – Kung Lao
۱۴) – Origins
۱۵) – Kabal
۱۶) – Goro
۱۷) – Arcana
۱۸) – Jax Briggs
۱۹) – The Void
۲۰) – The Tournament
۲۱) – Sub-Zero v Cole Young
۲۲) – I Am Scorpion
۲۳) – We Fight as One
۲۴) – Get Over Here

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

8 ژوئن 2021 5,029 views 0
نظرات