فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی (Fantasy Island) اثری از آهنگساز قدرتمند بیر مک کرری (Bear McCreary) را آماده دانلود قرار داده ایم. فیلم جزیره فانتزی یکی از جالبترین و ترسناک ترین فیلم ها جدید سال ۲۰۲۰ می باشد که به شخصه انتظار تماشای آن را داشتم. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم جزیره فانتزی نهایت لذت را ببرید و حتما آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید…..

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی (Fantasy Island)

معرفی فیلم جزیره فانتزی

جزیره فانتزی (Fantasy Island) (که با عنوان Blumhouse’s Fantasy Island هم شناخته می شود) فیلم ترسناک و ماورایی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی و تهیه کنندگی و کمک نویسندگی فیلم جزیره فانتزی را جف وادلو (Jeff Wadlow) انجام داده است. این فیلم ترسناک تجسم مجددی از سریالی به همین نام است. جیسون بلام (Jason Blum) کار تهیه کنندگی فیلم را از طریق کمپانی Blumhouse Productions انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Birds of Prey

 

ستارگانی که در فیلم Fantasy Island هنرنمایی می کنند, مایکل پنیا (Michael Peña) و مگی کیو (Maggie Q) و لوسی هیل (Lucy Hale) و آستین اسول (Austin Stowell) و پورشیا دابلدی (Portia Doubleday) و جیمی او. یانگ (Jimmy O. Yang) و رایان هانسن (Ryan Hansen) و مایکل روکر (Michael Rooker) می باشند. برنامه ریزی شده است فیلم جزیره فانتزی در تاریخ ۱۴ فبریه ۲۰۲۰ از طریق کمپانی سونی تجربه کند. لازم به ذکر است موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی را بیر مک کرری نوشته است.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی (Fantasy Island)

درباره تولید فیلم جریزه فانتزی

در جولای ۲۰۱۸ اعلام شد, اقتباسی سینمایی از سریال جزیره فانتزی توسط کمپانی های Blumhouse Productions و Sony Pictures در دست توسعه قرار گرفته. در توصیف این فیلم اعلام شده که ترکیبی از Westworld و The Cabin in the Woods بوده. Jeff Wadlow برای کارگرانی فیلم و کمک نویسندگی فیلم دعوت شده. در اکتبر ۲۰۱۸ , Michael Peña, Jimmy O. Yang, Dave Bautista و Lucy Hale به تیم بازیگری فیلم اضافه شدند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم شاهکار موسیقی متن سریال ویچر (The Witcher)

 

در نوامبر ۲۰۱۸ در زمان یک مصاحبه, کارگردان پروژه یعنی Wadlow اعلام کرد Maggie Q, Portia Doubleday و Ryan Hansen به تیم بازیگری فیلم اضافه شده اند. و همچنین اظهار داشت باتیستا دیگر در پروژه حضور نخواد داشت. در ژانویه ۲۰۱۹ , Michael Rooker, Charlotte McKinney, Parisa Fitz-Henley و Austin Stowell به تیم بازیگری اضاف شدند. بعدا Ryan Hansen تایید کرد که مانند سریال کاراکتر به نام Tattoo حضور نخواهد داشت.

فیلمبرداری فیلم در ژانویه ۲۰۱۹ در جزیره فیجی انجام شد

و تعدادی فیلمبرداری های اضافه در جولای ۲۰۱۹ انجام شده.

 

کمی درباره موسیقی متن

همان طور که در بالا اعلام شد بیر مک کرری به عنوان اهنگساز فیلم جزیره فانتزی برگزیده شده است.

و جایگزین اهنگساز همیشگی این کارگردان یعنی Matthew Margeson شده است.

جارد لتو ترک “Don’t Wish Your Life Away” را اجرا کرده است که در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ پخش شده است و در آلبوم موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی هم وجود خواهد داشت.

 

قرار است فیلم جزیره فانتزی در آمریکا و کانادا در کنار فیلم های Sonic the Hedgehog, The Photograph و Downhill اکران خود را اغاز کند و پیش بینی شده است از ۲۷۷۰ سالن سینمایی که در اختیار دارد فروش هفته ابتدایی ۱۳-۲۰ میلیون دلاری داشته باشد.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی (Fantasy Island)

نقد اختصاصی فیلم جزیره فانتزی

جزیره فانتزی , فیلمی به کارگردانی جف وادلو و هنرمندی ستارگانی از جمله لوسی هیل و مگی کیو و مایکل پینیا و مایکل روکر و تعدادی هنرمند دیگر است. این فیلم ترسناک بازسازی مجددی از سریال تلویزیونی به همین نام است. فیلم جزیره فانتزی درباره گروهی از افراد است, که در مسابقه ای را برنده شده اند و این موضوع باعث شده است انها به جزیره ای برده شوند. در انها در عمیقترین فانتزی های خود میتوانند زندگی کنند. بعضی از آنها میخواهند از قلدر دوران کودکی خود انتقام بگیرند و بعضی از انها از گذشته خود به شدت پشیمان هستند و امیدوارند در این سفر بتوانند آن را حل کنند. وقتی اوضاع برای آنها شکل واقعیت میگیرد, شرایط تاریکی بوجود می آید.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم خفن موسیقی متن سریال پیکی بلایندرز (Peaky Blinders)

 

حس میکنم باید بگم, این فیلم کاری از تیم نویسندگی و کارگردانی و هنرمندان اصلی فیلم Truth or Dare می باشد. انها در کنار هم قرار گرفته اند و فیلم دیگری را ساخته اند و احتمالا …. بدتر از آن فیلم است …. فیلم جزیره فانتزی یک دلیل بسیار مسخره و خنده دار برای یک فیلم ترسناک است که اکثر مواقع حس و حال فیلمی کمدی را دارد.

 

سکانس های به حساب ترسناک قابل پیش بینی

میتوان تک تک ترس های فیلم را از یک کیلومتر دورتر احساس کرد,

افراد به ارامی حرکت می کنند و دوربین منتظر است تا انها بچرخند

و نسبت به چیزی که پشت سر انها هست وحشت کنند!!

صداهای میکس شده طور نشان می دهند که الان اتفاقی رخ می دهد و هیچکدام از آنها تاثیر گذار نیستند, در همین حین تلاش هایی برای نشان دادن شوخ طبعی دارد. هر زمان کاراکتری در فیلم جزیره فانتزی تلاش داشت تا شوخی را انجام دهد, اصلا جواب نمیداد.

 

از تک تک تصمیمانی که کاراکترها در این فیلم میگرفتند, از انها متنفر بودم.

فیلم Fantasy Island رو با یکی از دوستانم تماشا کردم و هر از چندگاهی در طول فیلم به هم نگاه میکردیم و کاملا شوکه بودیم! فیلمنامه یه چیزی قبل از پیش نویس اول است!! اصلا نمیدونم چه طور به همچین فیلمی چراغ سبز داده شده است! دیالوگ های افتضاح هستند و در تک تک سکانس ها هر کاراکتر در حال توضیح کل زندگی است! مدام شاهد پیچش داستان و حل آن هستیم و هیچ کدام از آنها شوکه کننده نیست.

 

هر زمان اتفاقی رخ میداد, کاراکتر برمیگشت و به بیننده تمام قصه را توضیح میداد, انگاری همه بچه هستیم و به دهانمان گولو است!!! در پایان فیلم حس کردم واقعا بچه هستم و در دهانم گولو است!! واقعا نمیخوام اغراق کنم, این فیلمی چیزی به جز توضیح نیست! هر تصمیمی که در داستان این فیلم اتفاق می افتد از یک سری توضیحات طولانی تشکیل شده است, انگار بیننده خودش نمیتواند متوجه شود. ذره ای از ظرافت یا معما در فیلم جزیره فانتزی نیست, تنها معمایی که برای آدم بوجود می اید اصلا چه طور همچین چیزی ساخته شده است!!

 

بازی افتضاح بازیگران

چه طور بازیگران وارد همچین پروژه ای شده اند و مایکل پینیا کاملا از دست در رفته است! اون به عنوان شیطان پشت همه این قضایا است و او به شدت اجرای بدی در این فیلم دارد! تک تک کاراکترها در این فیلم بد هستند. مگی کیو تنها کارکتری است که میشه گفت بازی افتضاحی نداشت و فقط یک بازی اوکی داشت! اما خط داستانی که دارد, بی هدف است, در اکثر بخش های فیلم داستان او درباره پشیمانی است و ددر بخش اعظمی از این فیلم او فقط توی ساحل پرسه می زند! اونم با دختری که همیشه ارزوی آن را داشته و همسر جدیدی که ای کاش پیشنهاد ازدواج او را قبول میکرد!

 

خب در این سکانس های افتضاح, کاراکتر لوسی هیلز در حال انتقام گرفتن قلدر دوران کودکی اش است! یکی از آنها میخواهد سرباز باشد و گه گاهی او را در میدان جنگ می بینیم!! و دوباره برمیگردیم پیش کاراکتر مگی کیو در ساحل. موسیقی متن فیلم جزیره فانتزی را به دوستان خود پیشنهاد دهید.

 

تن افتضاح فیلم جزیره فانتزی

تن فیلم اینقدر مسخره است که اصلا شما متوجه نمی شوید دارید فیلم ترسناک تماشا میکنید, یا فیلم فانتزی یا فیلم کمدی! بیایید درباره کمدی صحبت کنید, دو کاراکتر در فیلم جزیره فانتزی حضور دارند که انگار هایپر بروس هستند و مدام ارجاع های تاریخی می کنند! و به شخصی توی سینما داشت اعصابم خورد میشد و واقعا ازارم میداد, آنها اتاق وحشت پیدا کردند و بعد واکش انها این بود “واو انگار توی فیلم جودی فاستر هستیم!” بعد وارد یک اسلحه خونه می شوند و کلی اسلحه اونجا است و طرف یک واکنشی دارد ……….. خدایا, دوستان روحتان خبر ندارد چیکار می کنند …….. داشتم دیوانه میشدم از این افتضاح ………

 

این فیلم باعث شد, یک چیزی درباره خودم متوجه شم, شاید همیشه این موضوع را میانستم, اما فکر میکنم, به من توهین می شود, شخصی این فرصت را دارد که یک فیلم محشر بسازد, اما ان را نابود می کند. فیلم جزیره فانتزی می توانست یک فیلمی بسیار محشر باشد و وقتی میبینم یک چنین فرصت هایی از دست می رود, اعصابم به هم میریزد, به دست کسی سپرده می شود که اخرین فیلمش افتضاح Truth or dare بوده است! واقعا کار خجالت آوری است.

 

بدون اینکه چیزی را اسپویل کنم, یکی از غیرمنظقی ترین پیچش های داستانی را دارا می باشد,

طوری که برای شما سوال می شود که الان چی تماشا کردید!

با این حال فیلم در تلاش است تمامی این پیچش ها را توضیح دهد,

انگار ترسیده که شما درک نکنید! با وجود این پکیج های توضیح, ان پیچش به هیچ شکلی با عقل جور در نمی آید! فیلم جزیره فانتزی هیچ حرفی برای گفتن ندارد و خجالت آور است و ازش متنفرم و امتیاز F برای آن در نظر دارم.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم Fantasy Island

۰۱) – You Are One of My Guests
۰۲) – Arrival
۰۳) – Regret is a Disease
۰۴) – Your Fantasy Begins Now
۰۵) – No Soldier
۰۶) – The Life You Wanted
۰۷) – Panic Room
۰۸) – Dog Tags
۰۹) – Brax Makes His Move
۱۰) – You Deserve It
۱۱) – The Heart of the Island
۱۲) – Fighting Fire
۱۳) – A Devil, a Pig and a Clown
۱۴) – Not My Fantasy
۱۵) – The Island’s Secret
۱۶) – In the Cave
۱۷) – Hate in My Heart
۱۸) – Every Guest Gets a Fantasy
۱۹) – What Happens Now

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 فوریه 2020 2,205 views 0
نظرات