فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت موسیقی متن دریم موزیک موسیقی متن فیلم ۱۰ Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) اثری از بیر مک کرری (Bear McCreary) را آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از جالبترین فیلم های سال ۲۰۱۶ می باشد که ستارگان بزرگی در آن هنرنمایی می کنند. در پایان این فیلم شاهد اتفاقی هستیم که بسیار جالب بوده است. امید است از گوش دادن به اهنگ های فیلم ۱۰ Cloverfield Lane نهایت لذت را ببرید.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

معرفی فیلم ۱۰ Cloverfield Lane

۱۰ Cloverfield Lane (شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد) فیلم ترسناک و هیجانی و روانشناختی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را دن تراشتنبرگ (Dan Trachtenberg) انجام داده است که اولین تجربه کارگردانی وی بوده است. کار تهیه کنندگی فیلم را جی. جی. آبرامز (J. J. Abrams) و لیندیزی وبر (Lindsey Weber) انجام داده اند و نویسندگی آن را جاش کمپبل (Josh Campbell) و متیو استوکن (Matthew Stuecken) و دیمین شزل (Damien Chazelle) انجام داده اند.

 

سه ستاره اصلی فیلم ۱۰ Cloverfield Lane , مری الیزابت وینستد (Mary Elizabeth Winstead) و جاش گودمن (John Goodman) و جان گلگر. جونیور (John Gallagher Jr.) می باشند. این فیلم دومین قسمت از چندگانه Cloverfield می باشد. داستان فیلم شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد درباره زن جوانی است که بعد از یک تصادف رانندگی خود را در یک پناهگاه زیرزمینی به همراه دو مرد می بیند که بر این باور هستند که اتفاقاتی بر روی سطح کره زمین رخ داده است که زندگی بر روی آن را غیرممکن کرده است.

 

فیلم ۱۰ Cloverfield Lane از فیلمنامه ای به نام The Cellar تولید شده است.

کار تولید سریال را کمپانی Bad Robot انجام داده است.

بعدا این فیلم به دنباله معنوی از فیلم Cloverfield 2008 تبدیل شده است.

تولید فیلم تحت عنوان Valencia در نیواورلند, لویزیانا از تاریخ ۲۰ اکتبر تا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴ رخ داده است.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

ادامه معرفی فیلم

فیلم ۱۰ Cloverfield Lane در ۸ مارچ ۲۰۱۶ در نیویورک به نمایش درآمد و در تاریخ ۱۰ مارچ در کشورهای منتخب منتشر شد. در ۱۱ مارچ ۲۰۱۶ در آمریکا در سینماهای سنتی و آیمکس منتشر شد. فیلم با نقدهای مثبتی رو به رو شد که بسیاری از آنها آن را برای اجراهای تیم بازیگری و همچنین فضاسازی پرتنش و پرتعلیقی که داشت مورد ستایش قرار داده بودند. این فیلم توانست در سطح جهان فروش ۱۱۰ میلیون دلاری را تجربه کند. همان طور که گفته شد کار نوشتن موسیقی متن فیلم ۱۰ Cloverfield Lane را بیر مک کرری انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن سریال کاراگاه حقیقی (True Detective)

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

درباره تولید فیلم ۱۰ Cloverfield Lane

منشع اصلی فیلم شماره ۱۰ خیابان کلاورفیلد فیلمنامه گمانی با بودجه بسیار پایین از Josh Campbell و Matt Stuecken با عنوان “The Cellar” می باشد. لیست سالانه ای که برای فیلمنامه های گمانی منتشر می شود اعضای رای دهنده را تحت تاثیر قرار داد. در سال ۲۰۱۲ , کمپانی Paramount Pictures فیلمنامه را خریداری کرد و توسعه فیلم را تحت عنوان کمپانی Bad Robot Productions برای کمپانی Insurge Pictures تحت عنوان پروژه ای با بودجه پایین اغاز کرد.

وقتی که کمپانی Bad Robot توسعه پروژه را آغاز کرد عنوان Valencia را به آن داد تا جزئیات دقیق آن مشخص نباشد.

 

در ادامه کارگردان برنده اسکار, دیمین شزل برای بازنویسی فیلمنامه Campbell و Stuecken و همچنین کارگردانی آن وارد پروژه شد. وقتی که فیلم ویپلش دیمین شزل بودجه خودش را دریافت کرد از کارگردانی پروژه کنار کشید. در ۳ اپریل ۲۰۱۴ , گزارش شد به تولید پروژه Valencia چراغ سبز داده شده است و در پاییز ۲۰۱۴ آغاز خواهد شد و کارگردانی آن را Dan Trachtenberg انجام خواهد داد.

گزارش شد بودجه تولیدی فیلم ۵ میلیون دلار خواهد بود.

 

در ۸ جولای ۲۰۱۴ , ورایتی گزارش کرد جان گودمن درحال مزاکره است تا در فیلم هنرنمایی کند.

در ۲۵ اگوست ۲۰۱۴ , اعلام شد مری الیزابت وینستد وارد مزاکرات شده است و در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۴ اعلام شد جان گلگر جونیور وارد تیم بازیگری فیلم ۱۰ Cloverfield Lane شده است.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

ادامه توضیحات تولیدی فیلم

در زمان تولید, فیلمسازان متوجه شباهت هسته ای این فیلم با فیلم Cloverfield 2008 شدند و سعی کردند جانشین معنی آن فیلم قلمدادش کنند. میتوان گفت فاکتورهای روح و ژانر و قلب و وحشت و کمدی آن فیلم در این فیلم زنده شده است. ابرامز در مصاحبه ای میگوید آن کاراکترها و هیولاهایی که در فیلم کلاوردفیلد ۲۰۰۸ شاهد آن بودیم در این فیلم وجود ندارند اما دیگر اعضای تیم بازیگری و دیگر هیولاها در آن وجود دارند. همچنین اعلام کرد عنوان فیلم Cloverfield 2 نخواهد بود چونکه در ادامه داستان قسمت قبلی نیست و چیزهای جالب دیگری برای ارائه دارد. اما فکر میکنم اگر خود فیلم را تماشا کنید متوجه ارتباط آنها با یکدیگر می شوید.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های فیلم Bad Boys for Life

 

Winstead و Gallagher اشاره کردند در زمان تولید فیلم از شباهت های فیلم با فیلم کلاورفیلد آشنا بودند اما نمیدانستند که یک شباهت رسمی وجود دارد تا اینکه در عنوان فیلم این موضوع مشخص شد. این عنوان هم چند روز قبل از انتشار تریلر معرفی شد و ابرامز بعد از پایان پروژه Star Wars: The Force Awakens این عنوان را برای فیلم انتخاب کرد. پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم ۱۰ Cloverfield Lane را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم ۱۰ Cloverfield Lane در آمریکا موفق به فروش ۷۲٫۲ میلیون دلاری شد و در بقیه مناطق فروش ۳۸٫۱ میلیون دلاری را تجربه کرد و به طور کلی در سطح جهانی ۱۱۰٫۲ میلیون دلار فروش کرد. این فیلم در پیش نمایش پنج شنبه شب از ۲۵۰۰ سالن سینمایی که در اختیار داشت با فروش ۱٫۸ میلیون دلاری رو به رو شد سرانجام روز اول اکران خودش را با فروش ۸ میلیون دلاری خود آغاز کرد و در ادامه هفته ابتدایی اکرانش را با ۲۴٫۷ میلیون دلاری پشت سرگذاشت و در باکس آفیس در پشت انیمیشن Zootopia (51.3 میلیون دلار فروش) در جایگاه دوم قرار گرفت.

در خارج از آمریکا این فیلم در ۵۴ کشور اکران شد

و هفته ابتدایی اکرانش را با ۱٫۵ میلیون دلار فروش پشت سر گذاشت.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۰۰ نقد صورت گرفته با ۹۰ درصد نظر مثبت رو به رو می شود و امتیاز ۷٫۴۹ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۴۳ نقد انجام شده با امتیاز ۷۶ از ۱۰۰ رو به رو شده است. به طور کلی نظرات نسبت به این فیلم مثبت بوده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال The Boys

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

نقد اختصاصی فیلم ۱۰ Cloverfield Lane

۱۰ Cloverfield Lane فیلمی با هنرنمایی مری الیزابت وینستد که در نقش دختری است که در یک پناهگاهی بیدار می شود که متوجه می شود توسط کاراکتر جان گودمن به آنجا برده شده است. او کسی است که ادعا می کند اصلا راه خروجی وجود ندارد, چونکه هوایی که در بیرون است قابل تنفس نیست. این فرد این دختر را گرفته است! ایا واقعا دارد به او کمک میکند؟ آیا مشکلی در بیرون است؟ ایا هوا قابل تنفس هست؟ یا این شخص فقد دیوانه است؟ به هر صورت این دختر باید متوجه شود که جریان از چه قرار است.

 

به شخصه یک جورایی طرفدار پر و پا قرص فیلم کلاورفیلد هستم,

انگار یکی از محدود افرادی هستم کا عاشق فیلم اول بود! مثلا من شبی که فیلم تبدیل شوندگان را تماشا کردم, تریلر فوق العاده کلاورفیلد را هم دیدم, این تریلر محشر باعث شد اصلا خاطره فیلم تبدیل شوندگان از یادم برود! و در ادامه آن کمپین های تبلیغاتی فوق العاده ای برای آن فیلم انتخاب شده بود که به شخصه حال کردم, اون روزها را به خوبی یاد دارم…

به شخصه من به این فیلم دنباله نمیگویم و به نظرم کار اشتباهی است که به سینما بروید و انتظار دیدن یک دنباله را داشته باشید این فیلم یک تنش خالص است! و به نظرم اگر با داستان این موضوع به سینما بروید تا آن را تماشا کنید, به نظرم عاشق آن خواهید شد. برای من که به خوبی جواب داد به طوری که برای دفعه اول وقتی آن را تماشا کردم میخواستم بلافاصله دوباره آن را ببینم.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

نکات مثبت فیلم ۱۰ Cloverfield Lane

بیایید درباره نکات مثبت فیلم صحبت کنیم, کارگردانی دن تراشتنبرگ پسر عالی بود! اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند او بود و همین الان باید بگم اشتیاق آن را دارم ببینم در آینده چه کارهایی از دستت برمی آید این فیلم سرزمین تنش و تعلیق بود. وقتی که فیلم را تماشا می کنید با خودتون میگوید این فیلم صد در صد واقع گرا است و این یارو توی زیرزمین ۱۰۰ درصد دیوانه است و این افراد را در زیرزمین زنجیر می کند و …

پیشنهاد ویژه : آلبوم جذاب موسیقی متن سریال ۱۳ Reasons Why (13 دلیل برای اینکه)

 

این موضوع مرا وارد مورد دوم خوب فیلم می کند و آن بازی جذاب جان گودمن می باشد.

او یکی از بهترین بازیگران حال و حاضر هالیوود است, دلیل اینکه این اجرا برای ما بسیار جواب می دهد,

این است که ما به عنوان بیننده نمیتونیم دقیق متوجه شویم فاز این طرف چی هست؟!

و این فیلم به شکل استادانه ای با ما بازی می کند و یک نمونه عالی از حواس پرتی است.

ما متوجه نمی شویم آیا او واقعا دیوانه است یا دارد دیوانه می شود! در یک سکانس کاملا دیوانه به نظر می رسد و

در سکانس بعد کاملا کار عقلانی انجام می دهد.

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

بازی های عالی

همین باعث می شود قهرمان داستانی مری الیزابت وینستد به طور مداوم لب مرز از هم گسیختگی باشد و باید بگم یکی از بهترین اجراهای خودش را ارائه می دهد. یکی از مواردی که شخصیت او را تحسین می کنم این است که مثل احمق ها رفتار نمیکند, واقعا باهوش و هوشمندانه عمل می کند, معمولا در این چنین مواردی بیننده به صفحه نمایش فریاد میزند ای یارو چرا این کار رو انجام میدی.

 

فیلم در شات های کوتاه یا یک دیالوگ کوتاه, سرنخ های هوشمندانه ای را به بیننده می دهد …. هرجی که داستان جلوتر می رود و شما این سرنخ ها را در کنار هم قرار می دهید با خودتان میگوید ای داد….!! به طور کلی کاراکتر اصلا را دوست داشتم و واقعا دنبال کردن او خیلی جالب بود.

شخص دیگری که در این پناهگاه گیر افتاده است, و توسط جان گلگر جونیور بازی می شود,

بازی خوبی را ارائه می دهد. آنها سعی کردند که یک داستان گذشته به او بدهند تا بیننده با او خو بگیرد.

اما متاسفانه او کاراکتری دارد که به اندازه دیگری کاراکترها توجهات را به خود جلب نمیکند.

بیشتری تمرکز فیلم ۱۰ Cloverfield Lane بر روی مری الیزابت و جان گومن می باشد و آنها پرده از جریان داستان بر میدارند. خدارو شکر از آن دست فیلم هایی است که وقتی واردش می شوید چیزی از آن نمیدانید.

پیشنهاد ویژه : دانلود اهنگ های سریال Killing Eve

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

دست بسنه بودن کارگردان

خب وقتی که با لوکیشن کوچک رو به رو هستیم, یک کارگردان معمولی با مشکل جالب نشان دادن هر سکانس رو به رو می شود و در این مورد که همیشه چیزی برای نگرانی وجود دارد, همیشه شیوه ای جدید برای نمایش هر سکانس وجود دارد و این موضوع باعث می شود شما به عنوان بیننده لب مرز باشید و این موضوعی محشر است. واقعا شما برای انجام کارهایی در این فیلم دستتان بسته است به خصوص برای بخش اعظمی از آن.

 

مشکلاتی که فیلم داشت

به شخصه یک سری مشکلات هم با فیلم ۱۰ Cloverfield Lane داشتم

و واقعا متوجه دلیل استفاده اسم Cloverfield در عنوانش نشدم!

چونکه واقعا چیز زیادی برای ارتباط دادن آنها به هم نبود.

در کل تنها یک خط دیالوگ در کل فیلم بود که میتونستم احساس کنم با هم ارتباط دارند.

اسپویلر برای این فیلم به حساب نمی آید اما برای نسخه سال ۲۰۰۸ اسپویل است.

 

خب داشتم میگفتم هیولایی که در فیلم کلاورفیلد ۲۰۰۸ وجود داشت اصلا در این فیلم وجود ندارد.

تنها فیلمی درباره اسارت است و به خوبی هم جواب می دهد.

فیلم هیجان انگیزی است که دوست دارم دوباره آن را ببینم. اما اگر از آن دست افرادی هستید که میخواهید شاهد حمله هیولاها باشید ممکنه از تماشای این فیلم ناامید شوید. همچنین باید بگم بخش سوم فیلم این احساس را بوجود می آورد که عجله ای عمل کرده است!

اما بعد از اینکه کمی به آن فکر کردم برای من یکی جواب داد.

 

یکی از مشکلاتی که با فیلم های جی جی آبرامز دارم این است که در تبلیغات چیز زیادی از فیلم را لو نمی دهد و همین باعث می شوید شما یک سطحی از انتظارات از آن داشته باشید. اما در فیلم این انتظارات شما براورده نشود. روش تبلیغاتی استادانه ای است اما وقتی فیلم را تماشا می کنید با خودتان می گویید اوه, انتظار چنین چیزی را نداشتم. بدون هیچ سطح انتظاراتی به تماشای این فیلم بنشینید, انتظار یک فیلم هیجان انگیز پرتنش و ترسناک را داشته باشید, همین. امتیاز A را برایش ر نظر دارم حتما موسیقی متن فیلم ۱۰ Cloverfield Lane را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Man of Steel

آلبوم ترسناک موسیقی متن فیلم 10 Cloverfield Lane (شماره 10 خیابان کلاورفیلد)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم ۱۰ Cloverfield Lane

۱) – Michelle – 6:08
۲) – The Concrete Cell – 8:29
۳) – Howard – 5:00
۴) – A Bright Red Flash – 2:53
۵) – At the Door – 2:59
۶) – Two Stories – 2:46
۷) – Message from Megan – 3:07
۸) – Hazmat Suit – 3:01
۹) – A Happy Family – 3:52
۱۰) – The Burn – 6:14
۱۱) – Up Above – 3:03
۱۲) – Valencia – 6:12
۱۳) – The New Michelle – 3:25
۱۴) – ۱۰ Cloverfield Lane – 6:23
۶۳:۳۱

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

2 آوریل 2020 2,172 views 0
نظرات