فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال Primal اثری از تایلر بیتس (Tyler Bates) و جوآنی هیگین باتم (Joanne Higginbottom) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این انیمیشن سریال به تازگی پخش خود را آغاز کرده است و در این مدت کوتاه توانسته توجهات بسیاری را به خود جلب کند و امتیازات بسیار بالایی از سوی منتقدین و مردم دریافت کند. در نتیجه تماشای سریال انیمیشنی Primal به شدت توصیه می شود. امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال Primal نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال Primal

معرفی سریال Primal

Primal سریال انیمیشنی تلویزیونی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. خالق و کارگردان این انیمیشن گندی تارتاکوفسکی (Genndy Tartakovsky) برای Adult Swim می باشد. انیمیشن Primal دارای عناصر فانتزی و ترسناک و اکشن و ماجراجویی است. در ۷ اکتبر ۲۰۱۹ قسمت اول این سریال در ادالت سوییم پخش شد و فصل اول آن شامل ۱۰ قسمت می باشد. نیمه ابتدایی انیمیشن روزانه در طول یک هفته پخش شد و نیمه دوم فصل در ۴ اکتبر ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن سریال Doom Patrol

 

این انیمیشن روایتی تازه از چهار قسمت Primal: Tales of Savagery می باشد که در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ در London West Hollywood پخش شد. این انیمیشن به ۹۲امین مراسم اسکار معرفی شد اما نامزد نشد. منتقدین سریال Primal را ستایش کردند و بیشترین ستایش برای انیمیشن سازی و پیسینگ و تدوین و روایت داستان بوده است. این سریال در مراسم امی موفق به کسب ۳ جایزه شد هنرمند داستان برای گندی تارتاکوفسکی و کارگردان هنری برای اسکات ویلز (Scott Wills) و طراح شخصیت ها برای استفان دستفانو (Stephen DeStefano). دانلود موسیقی متن سریال Primal را فراموش نکنید.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۰ نقدی که از سریال انجام شده است با ۱۰۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و نظر قریب به اتفاق این بوده است “از هر نظر حماسی است و گندی تارتاکوفسکی روایت داستان بصری فوق العاده ای را دارا می باشد.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال Primal

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال Primal

۱) – Beatdown – 1:54
۲) – Finger Puppets – 1:17
۳) – Water Snakes – 1:19
۴) – Family Death – 3:23
۵) – Just Another Day – 1:18
۶) – Spiders & Raptors – 3:19
۷) – The Death – 0:53
۸) – March Of The Mastodons – 3:16
۹) – Black Serum – 3:06
۱۰) – Hunting Lesson – 3:13
۱۱) – Baby Dinosaurs – 1:19
۱۲) – A Witch’s Tragedy – 1:24
۱۳) – Sickness – 0:57
۱۴) – Let Her Help – 1:43
۱۵) – Jackal Fight – 1:25
۱۶) – Being Followed – 2:24
۱۷) – Tragic Death – 1:22
۱۸) – Zombie Chase – 2:00
۱۹) – Withcraft – 2:33
۲۰) – Heaven – 2:04
۲۱) – Praying To The Moon – 1:38
۲۲) – Underwater – 2:28
۲۳) – Slave Of The Scorpion – 2:10
۴۶:۲۵

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

7 اکتبر 2020 1,013 views 0
نظرات