فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران) اثری از توماس نیومن (Thomas Newman) را با کیفیت بالا آماده دانلود کرده ایم. این فیلم یکی از زیباترین فیلم های سال ۲۰۱۶ می باشد که دو ستاره بزرگ هالیوودی در آن ایفای نقش کرده اند. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Passengers نهایت لذت را ببرید.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

معرفی فیلم Passengers

Passengers (مسافران) فیلم عاشقانه و علمی تخیلی محصول سال ۲۰۱۶ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را مورتن تیلدام (Morten Tyldum) انجام داده است و نویسندگی آن برعهده جان اسپیتز (Jon Spaihts) بوده است. بخشی از موضوع فیلم درباره کامیک EC دهه ۵۰ میلادی به نام “۵۰ Girls 50” می باشد. دو ستاره اصلی فیلم مسافران جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) و کریس پرت (Chris Pratt) هستند و مایکل شین (Michael Sheen) و لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) در نقش مکمل ایفای نقش میکنند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم Heat (مخمصه)

 

داستان فیلم درباره دو شخصی است که ۹۰ سال زودتر در زیست تعویقی در یک سفینه فضایی که هزاران مسافر را درحال انتقال به سیاره ای که ۱۲۵ سال نوری با کره زمین فاصله دارد، بیدار می شوند. فیلمنامه در سال ۲۰۰۷ توسط جان اسپیتز نوشته شد و در ادامه در جهنم تولیدی قرار گرفت و در طی این چندسال چندین بازیگر مختلف به فیلم اضافه شدند. در دسامبر ۲۰۱۴ کمپانی بزرگ سونی حق انتشار فیلم را در دست گرفت و تیلدوم برای کارگردانی به فیلم اضافه شد.

 

در فبریه ۲۰۱۵ ، کریس پرت و جنیفر لارنس در نقش اصلی به فیلم اضافه شدند. کار تولید فیلم توسط کمپانی های Village Roadshow Pictures, Start Motion Pictures, Original Film, LStar Capital, Wanda Pictures و Company Films انجام شده است. فیلمبرداری در استودیوهای پینوود در جورجیا انجام شده است و از سپتامبر ۲۰۱۵ تا فبریه ۲۰۱۶ به طول انجامیده است. این آخرین فیلم کمپانی کلمبیا بوده که با کمپانی ویلیج رودشو همکاری داشته است.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

ادامه معرفی فیلم

در ۱۴ دسامبر ۲۰۱۶ ، در سالن Regency Village در لس آنجلس به نمایش در آمد و در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ انتشار سینمایی خود را در سینماهای ۲D و RealD 3D توسط کمپانی Columbia Pictures در آمریکا اکران شد. فیلم با نقدهای منفی از سوی منتقدین رو به رو شد و بازی لارنس و پیت مورد ستایش قرار رفت. این موضوع شامل موسیقی متن فیلم Passengers کاری از توماس نیومن و جلوه های ویژه و ارزش های تولیدی میشد. اگرچه از داستان و کاراکترها مورد ستایش قرار گرفت. این فیلم در مراسم اسکار در دو بخش بهترین موسیقی متن و بهترین طراح تولید در ۸۹امین مراسم نامزد دریافت جایزه شد.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

باکس آفیس

فیلم Passengers در آمریکا و کانادا میزان فروشش از ۱۰۰ میلیون دلار گذشت و در دیگر مناطق جهان فروش ۲۰۳ میلیون دلاری را تجربه کرد و به طور کلی فروش خود را به رقم ۳۰۳ میلیون دلار رساند و این درحالی بود که بودجه تولیدی فیلم ۱۱۰ میلیون دلار بوده است. این دومین فیلم پرفروش لایو اکشن در سال ۲۰۱۶ بعد از فیلم لالالند می باشد. فیلم مسافران در کنار فیلم های Sing و Assassin’s Creed اکران خود را آغاز کرد. و در ابتدا انتظار می رفت از ۳۴۷۸ سالن سینمایی که در اختیار داشت در مدت ۶ روز فروش ۵۰ میلیون دلاری را تجربه کند.

 

البته این درحالی است که استودیو پیش بینی فروش ۳۵ میلیون دلاری را برای فیلم کرده بود. سرانجام با پیش فروش ۱٫۲ میلیون دلاری پنج شنبه شب و ۴٫۱ میلیون دلار روز اول و ۶ روز اول اکران خود را با فروش ۲۷ میلیون دلاری پشت سر گذاشت و در باکس افیس در جایگاه سوم بعد از فیلم های Rogue One و Sing قرار گرفت.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۲۸۱ نقدی که از فیلم Passengers انجام شده است با ۳۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۵ از ۱۰ رو به رو شده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از مجموع ۴۸ نقد صورت گرفته امتیاز ۴۱ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است. به طور کلی نظرات متنوع و متوسطی نسبت به آن وجود داشته است و مخاطبان سینمااسکور امتیاز B را برای آن در نظر گرفته اند. دانلود آهنگ های فیلم مسافران را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

نقد اختصاصی فیلم Passengers

مسافران فیلمی به کارگردانی مورتن تیلدام که کارگردانی فیلمی مثل Imitation را انجام داده است، که فیلم معرکه ای است! در این فیلم کریس پرت و جنیفر لارنس ایفای نقش می کنند. که داستان دو مسافر است که در سفینه فضایی قرار دارند که درحال سفر به زمینی جدید هستند، اما آنها از زیست تعویقی خیلی زود بیدار می شوند. به طور کلی هیجان این فیلم را داشتم به نظر فیلم از نظر ظاهری بسیار باحال بود و تریلرهای آن را دیده بودم، فیلم های علمی تخیلی که در آنها ایزوله شدن وجود دارد را دوست دارم، از بیگانه های فضایی خوشم میاد. اما درباره این فیلم باید بگم که فیلمی ضعیف است!

 

اگر ایده کلی فیلم را برام تعریف کرده بودیم با خودم میگفتم، اوکی پتانسیل هایی این وسط وجود دارد. وقتی تریلر را تماشا کردم با خودم گفتم خیلی خب فکر کنم یه جای داستان غافلگیری یا پیچش داستانی وجود دارد! و تقریبا هرچیزی که در تریلر میبینید، همان گیرتان خواهد آمد، هیچ جای فیلم غافلگیری درکار نیست و بازیگران هم به بازی سیف و عادی را ارائه دادند و هیچ رابطه درست و حسابی جذابی در آن وجود نداشت! فیلم طوری شروع شد که سفینه به صورت خودکار حرکت میکند و احساس میکنم کل فیلم همین احساس را داشت و خودکار عمل میکرد!

 

هردو بازیگران خوبی هستند، فکر میکنم فرصت کافی به آنها داده نشد تا کاری انجام دهند و خودشان را به خوبی نشان دهند. شروع فیلم شاهد اسکی هایی از فیلم درخشش بودیم و فکر میکنم همه متوجه موضوع شدیم.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

تاثیرگذاری بیشتر روی فیلمنامه اورجینال

یکی از دوستان من فیلمنامه اصلی فیلم را خوانده بود، و چندین و چند سال در لیست سیاه بود، یعنی لیستی از فیلمنامه های تولید نشده اما محبوب است! طبق اون در بخش سوم داستان فیلم انقلابی صورت میگیرد و این فیلم آن را برداشته و آن را دربخش اولیه فیلم قرار داده است و ما پیش‌تر از زمان میدونستیم قضیه چی هست، طبق گفته دوستم بر روی فیلمنامه تاثیرگذاری بیشتری دیده می شود. اگر آنها ترتیب روایت داستان را تغییر میدادند، جذابیت فیلم ۱۰ برابر بیشتر میشد.

 

گاهی اوقات در فیلم هایی این ترتیب را به هم میزنند و سپس فیلم را ارائه می دهند اما واقعا موضوع جالبی نیست، اما در این فیلم اگر ترتیب را به هم میزدند چندین و چند برابر فیلم مسافران جالبتر میشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن انیمیشن زوتوپیا

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

موارد مثبت فیلم

مواردی درباره فیلم وجود دارد که خیلی دوست دارم، قطعا فیلمنامه بسیار خوبی دارد، و فکر میکنم جلوه های ویژه بسیار زیبا هستند. یک سکانس بسیار جالب در فیلم وجود دارد، زمانی که سفینه جاذبه خودش را از دست می دهد و جنیفر لازنس درحال شنا کردن است و یهو آب میاد بالا و اتفاق جالبی رخ می دهد. از لحاظ بصری قطعا فیلم جالبی است.

 

موسیقی متن فیلم Passengers را بسیار دوست داشتم، با اینکه در لحظاتی کمی زیادی جلوه میکرد. اگر در لحظاتی اصلا موسیقی پخش نمیشد، خیلی بهتر جواب میداد و بیشتر میتوان با فیلم ارتباط برقرار میکرد. با همه این تفاسیر باید بگم بخش اول فیلم را خیلی بیشتر دوست داشتم، عاشق گشت و گذار و ته توی قضیه در اوردن دو کاراکتر اصلی در این بخش فیلم بودم. در طول مسیر فیلم، فیلم از تحت تاثیر قرار دادن من شکست خورد و در بخش سوم فیلم یهو اتفاقی رخ میدهد و اونا باید باهاش کنار بیان، خیلی موضوع سریع و فوری بود که توی یک چشم به هم زدن از بین می رود.

 

بعضی مواقع فیلم های طوری پیش می روند که به بیننده این موضوع را القاع کننده که قرار است اتفاقی رخ دهد اما بعد میبینم چیزی نشده، وقتی فیلم تمام می شود با خودتون میگیرد اصلا جریان نشان دادن این موارد چی هست؟ تاثیری که در فیلم نداشت. در سکانس های آخر یک کاراکتری را نشان می دهند که هیچ کاری انجام نمیدهد و هیچ خاصیتی ندارد و یک خط دیالوگ هم نمیگوید اصلا معلوم نیست چرا، فکر کنم از دوستان کارگردان بوده! امتیاز +C را برای این فیلم در نظر دارم.

آلبوم بی‌نظیر موسیقی متن فیلم Passengers (مسافران)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم Passengers

۱) – The Starship Avalon (Main Title)
۲) – Hibernation Pod 1625
۳) – Command Ring
۴) – Rate 2 Mechanic
۵) – Awake for 7 Days
۶) – Crystalline
۷) – Precious Metals
۸) – Aurora
۹) – Robot Questions
۱۰) – The Sleeping Girl
۱۱) – Build a House and Live In It
۱۲) – I Tried Not To…
۱۳) – Spacewalk
۱۴) – Passengers
۱۵) – ۵۰% of Light Speed
۱۶) – Cascade Failure
۱۷) – Zero-Gravity
۱۸) – Never Happy Here
۱۹) – Red Giant
۲۰) – Looking for Wrong
۲۱) – Chrysler Bldg.
۲۲) – Untethered
۲۳) – You Brought Me Back
۲۴) – Starlit
۲۵) – Accidental Happiness
۲۶) – Sugarcoat the Galaxy (End Title)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

16 دسامبر 2020 1,994 views 0
نظرات