فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

امروز از وب سایت دریم موزیک یکی از موردانتظارترین آلبوم های سال یعنی آلبوم شاد موسیقی متن فیلم The Prom (جشن رقص پایان سال) اثری از متیو اسکلار (Matthew Sklar) و هنرمندان مختلف را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. اگر علاقمند به فیلم موزیکال و رقصی هستید قطعا فیلم جشن رقص پایان سال برای شما ساخته شده است و همچنین در این فیلم ستارگان بسیاری را شاهد هستیم. امیدواریم از گوش دادن به آهنگ های فیلم The Prom بی نهایت لذت ببرید.

کیفیت FLAC-24bit-44kHz-Lossless اضافه شد

آلبوم شاد موسیقی متن فیلم The Prom (جشن رقص پایان سال)

معرفی فیلم جدید The Prom

The Prom (جشن رقص پایان سال) فیلم موزیکال و کمدی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را رایان مرفی (Ryan Murphy) انجام داده است و فیلمنامه آن توسط چد بگولین (Chad Beguelin) و باب مارتین (Bob Martin) اقتباس شده است و از اجرایی موزیکال به همین نام گرفته شده است. در ۴ سامبر ۲۰۲۰ فیلم The Prom به صورت محدود اکران شد و در ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ استریم دیجیتال خود را از نتفلیکس تجربه کرد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم هیولاوار موسیقی متن فیلم Monster Hunter (شکارچی هیولا)

 

همان طور که در ابتدا اشاره ای شد که ستارگان بزرگی در این فیلم ایفای نقش کرده اند میخواهیم آنها را به شما معرفی کنیم مریل استریپ (Meryl Streep) و جیمز کوردن (James Corden) و نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و کیگان-مایکل کی (Keegan-Michael Key) و اندرو رنلز (Andrew Rannells) و آریانا دی بوز (Ariana DeBose) و کری واشنگتون (Kerry Washington) و جو الین پلمن (Jo Ellen Pellman).

 

درباره تولید فیلم

داستان فیلم با موزیکالی به همین نام یکی می باشد و از آهنگهایی از Matthew Sklar نوشته Chad Beguelin در آن استفاده شده است و همچنین بر اساس کتابی از باب مارتین که ایده اصلی آن از Jack Viertel می باشد الهام گرفته شده است.  در ۲۵ جون ۲۰۱۹ بیشتر تیم بازیگری به فیلم اضافه شدند و در ادامه شاهد پیوستن دیگر اعضا هستیم. در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۹ فیلمبرداری در لس آنجلس آغاز شد و در ۱۲ مارچ ۲۰۲۰ به دلیلی بیماری کرونا کار تولید فیلم به تعویق افتاد.

مقدم بر این تاخیر اعضای اصلی تیم بازیگری فیلمبرداری سکانس های خود را به اتمام رسانده بودند با دو روز مانده تا فیلمبرداری واحد دوم اغاز شود. در ۲۳ جولای ۲۰۲۰ فیلمبرداری مجدد از سر گرفته شد. دانلود موسیقی متن فیلم The Prom را به هیچ عنوان از دست ندهید.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۶۴ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۶۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۶٫۳ از ۱۰ را از آن خود کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۸ نقد صورت گرفته امتیاز متوسط ۵۵ از ۱۰۰ را از آن خود کرده است.

آلبوم شاد موسیقی متن فیلم The Prom (جشن رقص پایان سال)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Prom

۱) – Changing Lives – Meryl Streep, James Corden, The Prom Ensemble
۲) – Changing Lives (Reprise) – Meryl Streep, James Corden, Nicole Kidman, Andrew Rannells
۳) – Just Breathe – Jo Ellen Pellman
۴) – It’s Not About Me – Meryl Streep, James Corden, Nicole Kidman, Andrew Rannells, Kevin Chamberlin, Keegan-Michael Key, Jo Ellen Pellman, Kerry Washington, The Prom Ensemble
۵) – Dance with You – Jo Ellen Pellman, Ariana DeBose
۶) – The Acceptance Song – Andrew Rannells, Meryl Streep, James Corden, Nicole Kidman, The Prom Ensemble
۷) – You Happened – Jo Ellen Pellman, Ariana DeBose, Nathaniel J. Potvin, Nico Greetham, The Prom Ensemble
۸) – We Look to You – Keegan-Michael Key
۹) – Tonight Belongs to You – Jo Ellen Pellman, James Corden, Kerry Washington, Logan Riley, Sofia Deler, The Prom Ensemble

۱۰) – Tonight Belongs to You (Reprise) – Jo Ellen Pellman
۱۱) – Zazz – Nicole Kidman, Jo Ellen Pellman
۱۲) – The Lady’s Improving – Meryl Streep
۱۳) – Alyssa Greene – Ariana DeBose
۱۴) – Love Thy Neighbor – Andrew Rannells, Nathaniel J. Potvin, Nico Greetham, Logan Riley, Sofia Deler, The Prom Ensemble
۱۵) – Barry is Going to Prom – James Corden
۱۶) – Unruly Heart – Jo Ellen Pellman, The Prom Ensemble
۱۷) – It’s Time to Dance – Jo Ellen Pellman, Ariana DeBose, Meryl Streep, James Corden, Andrew Rannells, Nicole Kidman, Kevin Chamberlin, Keegan-Michael Key, Kerry Washington, The Prom Ensemble
۱۸) – Wear Your Crown – Meryl Streep, Ariana DeBose, Jo Ellen Pellman, Kerry Washington, Nicole Kidman
۱۹) – Simply Love – James Corden

Changing Lives

Simply Love

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-44kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

6 دسامبر 2020 3,145 views 0
نظرات