فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت موسیقی متن دریم موزیک برای اولین بار در ایران و جهان آلبوم جاز شنیدنی موسیقی متن سریال ادی (The Eddy) اثری از گلن بالارد (Glen Ballard) و رندی کربر (Randy Kerber) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. تا آنجایی که اطلاع داریم کارگردان جوان برنده اسکار دیمین شزل در ساخت این سریال دستی داشته است. پیشنهاد می شود به آهنگ های سریال ادی حتما گوش دهید.

آلبوم جاز شنیدنی موسیقی متن سریال ادی (The Eddy)

معرفی سریال ادی

ادی (The Eddy) مینی سریال موزیکال و درام محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد که داستان آن در پاریس رخ می‌دهد. دو قسمت ابتدایی این سریال توسط دیمین شزل (Damien Chazelle) کارگردانی شده است و نویسندگی آن را جک ترون (Jack Thorne) انجام داده است. همان طور که در بالا اعلام شد نویسندگی موسیقی متن سریال ادی را گلن بالارد و رندی کربر انجام داده اند.

 

بیشتر دیالوگ های سریال The Eddy به زبان انگلیسی می باشند، اگرچه زبان های فرانسوی و عربی هم در آن دیده می شود. فصل اول سریال متشکل از ۸ قسمت است و در ۸ می ۲۰۲۰ از سوی نتفلیکس منتشر شده است.

 

کمی درباره تولید سریال The Eddy

در سپتامبر ۲۰۱۷ ، گزارش شد که نتفلیکس سفارش ساخت سریال ۸ قسمتی را داده است که نویسندگی آن را جک ترون انجام داده و دیمین شزل دو قسمت ابتدایی را کارگردانی خواهد کرد. این درحالی است که گلن بالارد و رندی کربر کار نوشتن موسیقی متن سریال ادی را انجام می دهند. خود سریال شامل دیالوگ های مختلف به زبان های انگلیسی و فرانسه و عربی می باشد. در نوامبر ۲۰۱۸ ، اعلام شد کمپانی Atlantique Productions کار تولید سریال را انجام خواهد داد.

 

در فبریه ۲۰۱۹ ، طاهر رحیم (Tahar Rahim) به تیم بازیگری سریال اضافه شد. در ادامه اخباری مبنی بر اینکه شزل کارگردانی قسمت های زیادی را به جای دو قسمت انجام خواهد داد، منتشر شد و اعلام شد اودا بنیامینا (Houda Benyamina) کارگردانی بقیه قسمت ها را انجام خواهد داد. در آپریل ۲۰۱۹ ، آندره لند (Andre Holland) و یوانا کولیگ (Joanna Kulig) به تیم بازیگری اضاف شدند. در می ماه سال ۲۰۱۹ ، آماندلا استنبرگ (Amandla Stenberg) به سریال اضافه شد. در سپتانبر ۲۰۱۹ شاهد حضور ملیسا جرج (Melissa George) بودیم.

آلبوم جاز شنیدنی موسیقی متن سریال ادی (The Eddy)

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال ادی

۱) – Call Me when You Get There – 3:15
۲) – Ki- Your Ass Goodbye – 2:36
۳) – The Eddy – 3:36
۴) – Kiss Me In The Morning – 2:49
۵) – Not A Day Goes By – 2:13
۶) – East Paris – 4:42
۷) – Let It Go – 3:03
۸) – Au Milieu – 2:03
۹) – Open To Persuasion – 3:23
۱۰) – On The Way – 3:46
۱۱) – Bar Fly – 3:28
۱۲) – Can’t Stay Away – 4:31
۱۳) – Sooner or Later (feat. Adil Dehbi and Amandla Stenberg) – 3:17
۱۴) – The Eddy (Uptempo) – 3:49
۱۵) – Gossip – 3:03
۱۶) – Snow (feat. Amandla Stenberg and Andre Holland) – 2:59
۱۷) – Ki- Me In The Morning (feat. Jorja Smith) – 2:55
۱۸) – The Eddy (feat. St. Vincent) – 3:42
۱۹) – Dupin’s Blue (feat. Julia Harriman) – 4:30
۲۰) – Paris in September (feat. Julia Harriman) – 4:49
۶۸:۲۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

9 می 2020 1,404 views 0
نظرات