فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی کامل و جامع و دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن) اثری از هنرمندان مختلف را برای شما کاربران گرامی داشته باشیم. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های سال ۲۰۱۷ بوده است که در مراسم اسکار هم خوب درخشیده است. برای اینکه دین ما نسبت به این فیلم زیبا و دیدنی ادا شود, معرفی جامع و نقد اختصاصی آن را برای شما آماده کرده ایم امید است از مطاله آن لذت ببرید و همچنین امیدواریم اهنگ های فیلم Call Me by Your Name مطالق سلیقه شما کاربران گرامی واقع شود, با ما همراه باشید….

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

معرفی جامع فیلم مرا با نامت صدا کن | بخش اول

Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن) (عنوان ایتالیایی آن Chiamami col tuo nome می باشد) فیلم داستان بلوغ و درام و رمانتیک محصول سال ۲۰۱۷ کشورهای ایتالیا و برزیل و آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم زیبا را لوکا گوادانینو (Luca Guadagnino) انجام داده است. فیلمنامه این فیلم توسط جیمز آیووری (James Ivory) نوشته شده است, کسی که کمک تهیه کنندگی این فیلم را هم انجام داده است. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۰۷ نوشته ای از آندره اسیمن (André Aciman) می باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی فیلم Bad Boys for Life

 

این فیلم سومین و آخرین قسمت از سه گانه “تمایل” کاری از لوکا گوادانینو بعد از دو فیلم I Am Love (2009) و A Bigger Splash (2015) می باشد. داستان فیلم در سال ۱۹۸۳ در شمال ایتالیا رخ می دهد, و داستان رابطه میان الیو رلمن ۱۷ ساله (با بازیه تیموتی شالامی – Timothée Chalamet) و الیور ۲۴ ساله (با بازیه آرمی همر – Armie Hammer) می باشد. الیور در این فیلم دانش آموز فارغ التحصیل شده ای است که دستیار پدر الیو (با بازیه مایکل استولبارگ – Michael Stuhlbarg) می باشد.

 

پدر الیو , یک پروفسور باستان شناسی است. در این فیلم ستارگان فرانسوی از جمله آمیرا کاسار (Amira Casar) و اشتر گارل (Esther Garrel) و ویکتوری دو بویز (Victoire Du Bois) می باشند.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

معرفی جامع فیلم مرا با نامت صدا کن | بخش دوم

کار توسعه این پروژه در سال ۲۰۰۷ زمانی که تهیه کنندگان پیتر اسیرز (Peter Spears) و هاوارد روزمن (Howard Rosenman) امتیاز رمان اسیمن را بدست آوردند, آغاز شد. آیووری برای کمک کارگردانی فیلم در کنار گوادانینو انتخاب شده بود, اما در سال ۲۰۱۶ از اینکار کنار کشید. گوادانینو ابتدا به عنوان جست و جو کننده مکان, به پروژه اضافه شده بود که بعدا کارگردانی و کمک تهیه کنندگی پروژه به وی واگذار شد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال Big Little Lies (دروغ های کوچک بزرگ)

 

تامین مالی فیلم توسط چندین کمانی بین المللی انجام شده است. و بیشتر تولید فیلم در شهر کومونه و کرما, لومباردی در بین ماه های می تا جون ۲۰۱۶ انجام شده است. فیلمبردار Sayombhu Mukdeeprom از دوربین ۳۵ میلی متری برای فیلمبرداری استفاده کرده است. عوامل فیلمساز این پروژه, چندین هفته را صرف دکوراسیون ویلای آلبرگونی (Villa Albergoni) که یکی از مکان های اصلی فیلمبرداری پروژه است, کرده اند.

 

آلبوم موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name توسط گوادانینو جمع آوری شده که دارای سه آهنگ اورجینال از خواننده و ترانه نویس سوفیان استیونز (Sufjan Stevens) می باشد.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

معرفی جامع فیلم مرا با نامت صدا کن | بخش سوم

قبل از پیش نمایش جهانی فیلم در فستیوال فیلم ساندنس در سال ۲۰۱۷ , کمپانی سونی حق انتشار این پروژه را در ۲۲ ژانویه ۲۰۱۷ بدست آورد. این فیلم در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ اکران محدود خودش را در آمریکا تجربه کرد و در ۱۹ ژانویه ۲۰۱۸ اکران گسترده شد. این فیلم در سطح جهان با واکنش مثبت منتقدین رو به رو شد که اکثرا فیلمنامه آیووری کارگردانی گوادانینو و بازی های شالامی و همر و استوبرگ را تحسین کرده بودند. تشویق های بسیاری از بخش های مختلف این فیلم از جمله موسیقی متن و بازیگری و کارگردانی و فیلمنامه شده است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن فیلم Dolittle

 

در ۹۰امین مراسم اسکار در ۴ بخش نامزد دریافت جایزه شد که در میان آنها نامزدی بهترین فیلم به چشم می خورد, و همچنین توانست برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شود. فیلمنامه آیووری در مراسم های مختلفی از جمله آکادمی بریتانیا و مراسم جایزه منتقدین شد. در ژانویه ۲۰۱۸ , دنباله ای برای این فیلم معرفی شد.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

درباره موسیقی متن Call Me by Your Name

اهنگ های انتخاب شده برای این فیلم توسط خود گوادانینو انجام شده, او قصد پیدا کردن یک “راوی احساسی” توسط موسیقی بوده. “با سنگینی کمتر, با حضور کمتر, بیشتر نامه وار! , چیزی بیشتر از صدا و متن” . در این راه فیلم هایی از جمله Barry Lyndon (1975), The Magnificent Ambersons (1942) و The Age of Innocence (1993) الهام بخش او بوده اند. گوادانینو میخواست موسیقی فیلم به کاراکتر الیو متصل باشد, پیانیستی جوان که از رونویسی و اقتباس قطه های پیانو لذت می برد و از آن استفاده می کند تا عمق رابطه خود را با الیور نشان دهد.

 

از موسیقی برای به نمایش گذاشتن زندگی خانوادگی و سطح تحصیلات وی استفاده شده است و اینکه جزء کدام بخش تاریخی غرب می باشند. گوادانینو تحقیقی انجام داده بود که کدام ترانه های در آن تابستان به طور مکرر در رادیو پخش شده بودند. وی تحت تاثیر متن ترانه های خواننده آمریکایی Sufjan Stevens قرار گرفته بود. و گوادانینو از وی خواست اهنگی اورجینال برای Call Me by Your Name بنویسد که از دید کاراکتر الیو باشد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Like a Boss (مثل یک رئیس)

 

Sufjan Stevens در ساخت سه ترانه به نام های “Visions of Gideon” و “Mystery of Love” و ترانه او به نام “Futile Devices” از آلبوم The Age of Adz (2010) همکاری داشت. Sufjan Stevens از فیلمنامه و گفت و گوها با گوادانینو درباره کاراکترها الهام گرفته است.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

ادامه معرفی موسیقی فیلم

وی ترانه ها را چند روز قبل از آغاز فیلمبرداری ارسال کرده است و از نتیجه آن غافلگیر شده است.

گوادانینو به همراه بازیگران و تدوینگر والتر فاسانو (Walter Fasano) در محل فیلمبرداری به ترانه ها گوش کرده است.

این پروژه اولین کاری بوده است که استیونز فقط برای فیلم بلند آهنگسازی کرده است.

 

در ۳ نوامبر ۲۰۱۷ , آلبوم موسیقی فیلم Call Me by Your Name به صورت دیجیتال توسط لیبل های Madison Gate Records و Sony Classical منتشر شده است. و در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ ورژن فیزیکی آن منتشر شده است. این آلبوم شامل آهنگ هایی از The Psychedelic Furs, Franco Battiato, Loredana Bertè, Bandolero, Giorgio Moroder, Joe Esposito و F. R. David می باشد و همچنین هنرمندانی از جمله John Adams, Erik Satie, Ryuichi Sakamoto, Bach و Ravel .

 

تا ۱ فبریه ۲۰۱۸ , آلبوم موسیقی متن ۹۰۰۰ کپی به فروش رساند.

و ۲۹ میلیون تقاضای استریم دیجیتال آن در آمریکا وجود داشت.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

باکس آفیس

Call Me by Your Name در آمریکا و کانادا با فروش ۱۸٫۱ میلیون دلاری رو به رو شد

و در بقیه مناطق جهان ۲۳٫۸ میلیون دلار فروش کرد.

به طور کلی مجموع فروش خود را در سطح جهان به عدد ۴۱٫۹ میلیون دلار رساند.

این در حالی بود بودجه تولید فیلم تنها ۳٫۴ میلیون دلار بود است.

این فیلم سومین فیلم پرفروش کمپانی سونی در سال ۲۰۱۷  بود.

 

همان طور که در بالا اعلام شد این فیلم اکران محدود خود را در آمریکا در تاریخ ۲۴ نوامبر ۲۰۱۷ تجربه کرد.

این اکران محدود در سینماهای The Paris Theater و Union Square Theatre در نیویورک سیتی و ArcLight Hollywood و Landmark Theater در لس آنجلس بود. در این اکران محدود فیلم هفته اول خود را با فروش ۴۰۴ هزار دلاری پشت سر گذاشت.

در هفته دوم موفق به فروش ۲۸۱ هزار دلاری شد

و به طور میانگین از هر سینما فروش عالی ۷۰ هزار دلاری را تجربه کرد.

پیشنهاد ویژه : موسیقی متن سریال ویچر

 

این فیلم در هفته سوم اکران خود را به ۹ سالن سینما گسترش داد

و ۲۹۱ هزار دلار فروش کرد و حدودا از هر سینما ۳۲ هزار دلار.

در هفته چهارم از ۳۰ سالن سینمایی که در اختیار داشت

فروش ۴۹۱ هزار دلاری را تجربه کرد به طور میانگین ۱۶ هزار دلار از هر سینما.

در هفته پنجم فیلم تعداد سالن های سینمای خود را به ۱۱۴ سالن گسترش داد

و ۸۵۰ هزار دلار فروش کرد به طور میانگین از هر سینما ۷ هزار دلار.

در هفته هفتم مجموع فروش فیلم از رقم ۶ میلیون دلار گذشت

و از ۱۱۵ سالن ۷۵۸ هزار دلار فروش کرد.

در هفته هشتم از ۱۷۴ سالن , ۷۱۵ هزار دلار فروش کرد.

دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name (مرا با نامت صدا کن)

بخش اول تولید فیلم

دو نفر از تهیه کنندگان فیلم, Peter Spears و Howard Rosenman بخش هایی از رمان André Aciman به نام Call Me by Your Name در سال ۲۰۰۷ مشاهده کردند. قبل از انتشار عمومی این رمان امتیاز آن را دریافت کردند. Rosenman در ابتدا از طریق یکی از دوستانش بعد از بازی در فیلم Milk (2008) درباره این کتاب شنید و از آن با عنوان “الهی” یاد کرد. Spears تحت تاثیر این رمان قرار گرفت و با گفت این رمان لایق یک اقتباس سینمایی است.

 

آن دو از دوستشان James Ivory دعوت کردند تا به عنوان تهیه کننده اجرایی وارد پروژه شود. Spears و Rosenman در سال ۲۰۰۸ کار تولید فیلم را آغاز کردند. اما پروژه چندی بعد در “جهنم تولید” قرار گرفت. تهیه کنندگان با سه دسته از کارگردانان و نویسندگان دیدار کردند که در میان انها نام هایی از جمله Gabriele Muccino, Ferzan Özpetek و Sam Taylor-Johnson به چشم می خورد. اما نتوانستند کسی را که به پروژه پایبند باشد پیدا کنند و فیلمبرداری در ایتالیا کار ساخت آن را سخت کرده بود.

 

تهیه کنندگان با اولین انتخاب کارگردانی خود یعنی گوادانینو تماس گرفتند, اما او پروژه را رد کرد و مدعی بود که سرش شلوغ است! اما به دلیل اینکه گوادانینو در شمال ایتالیا ساکن بود او به عنوان مشاور موقعیت یابی انتخاب شده بود, در ادامه گوادانینو پیشنهاد داد که کمک کارگردانی پروژه را در کنار آیووری انجام خواهد داد. آیووری این شرایط را قبول کرد فقط با این شرط که خودش نویسندگی پروژه را انجام دهد.

پیشنهاد ویژه : اوج هیجان و ترس با موسیقی متن فیلم World War Z (جنگ جهانی زد)

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

بخش دوم تولید فیلم

آیووری حدودا ۹ ماه را صرف نوشتن و آماده سازی فیلمنامه کرد. گوادانینو از این رمان با عنوان “یک کتاب پروست درباره به یاد آوردن گذشته و تلقین چیزهای از دست رفته” یاد کرد, او در کنار آیووری و والتر فاسانو در این اقتباس همکاری داشته است. کار نوشتن فیلمنامه در خانه آیووری و میز آشپزخانه گوادانینو در کرما و گاهی اوقات نیویورک سیتی انجام شده است. آیووری به ندرت با گوادانینو در طول این پروسه ملاقات داشت, از آنجایی که کارگردان مشغول پروژه A Bigger Splash (2015) بود.

 

در اواخر سال ۲۰۱۵ کار نوشتن فیلمنامه فیلم Call Me by Your Name به پایان رسید.

Aciman آن را تایید کرد و از آن با عنوان “مستقیم … واقعی و قانع کننده” در ادامه اضافه کرد “آنها کار را بهتر از کتاب انجام دادند” . فیلمنامه کامل برای بدست آوردن بودجه برای فیلم حیاتی بود, همان طور که در بالا اشاره شد کار تولید فیلم با همکاری بین المللی انجام شده و آن کمپانی ها Cinéfacture (فرانسه), Frenesy Film Company (ایتالیا, مالک آن خود گوادانینو), M.Y.R.A. Entertainment (آمریکا), RT Features (برزیل) و Water’s End Productions (آمریکا) می باشند.

 

این پروژه توسط وزارت گردشگری ایتالیا حمایت شده است.

حامیان تلقی کرده بودند هزینه ابتدایی فیلم “بسیار گران” خواهد بود.

اما این چنین نبود و بودجه فیلم از ۱۲ میلیون دلار به ۳٫۴ میلیون دلار کاهش پیدا کرده بود

و فیلمبرداری فیلم از ۱۲ هفته به ۵ هفته کاهش پیدا کرده بود.

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

بخش سوم تولید فیلم

آیووری در سال ۲۰۱۶ از کارگردانی کنار کشید و گذاشت گوادانینو به تنهایی کارگردانی را انجام دهد.

بر اساس گفته آیووری , حامیان مالی از Memento Films , نمی خواستند دو کارگردان برای پروژه وجود داشته باشد “چونکه فکر میکردند کاری نامناسب است…. ممکن است پروژه بیشتر طول بکشد, و اگر سر سکانس بین کاگردان ها دعوا شود چیز جالبی نیست و غیره …. “

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال چیزهای تیز (Sharp Objects)

 

در ادامه گوادانینو اظهار داشت, ورژن آیووری هزینه بیشتری را می طلبید و فیلمی متفاوت بود. آیووری به عنوان فروشنده فیلمنامه عمل کرد و فیلمنامه خود را به کمپانی گوادانینو فروخت. Call Me by Your Name اولین فیلمنامه نوشته شده توسط آیووری بعد از فیلم Le Divorce (2003) می باشد. گوادانینو این فیلم را وقف دوستش بیل پکستون (Bill Paxton) کرده بود که قبل از مرگش در فبریه ۲۰۱۷ از محل فیلمبرداری فیلم دیدن کرده بود.

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

نقد اختصاصی فیلم Call Me by Your Name

مرا با نامت صدا کن , فیلمی با هنرمندی آرمی همر و تیموتی شالامی, به ترتیب در نقش های الیور و الیو . این دو مرد جوان در شمال ایتالیا در سال ۱۹۸۳ با هم دیدار می کنند, چونکه الیور برای کمک به پدر الیو برای مشاور تحقیقاتی او به آنجا آمده بود. آن دو به دانستن چیزهای بیشتر از یک دیگر در طول تابستان به هم نزدیکتر و نزدیکتر می شوند.

 

این فیلم در فصل حوایز درخشید و نامزدی کلی جوایز مختلف را بدست آورد و چندین ماه نام ان بر سر زبان ها بوده. به شخصه به شدت اشتیاق تماشای آن را داشتم و الان که آن را دیدم به شدت راضی هستم و باید بگم فیلمی به شدت زیباست , فیلمی که به شکل متحیر کننده ای واقعی است و فیلمی لحظه ای بسیار احساسی است که نادیده گرفتن ان کاری غیر ممکن است.

 

اگر فیلم را دیده باشید متوجه می شوید مثل بیشتر فیلم ها بازگو نمی شود و در روایت داستان به هیچ شکلی حال و هوای سنتی ندارد. معمولا وقتی فیلمنامه ای نوشته می شود.

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

دوری از قواعد سینما!

قوانینی وجود دارد که نویسنده ها از آنها پیروی می کنند,

مثل وقایع تحریک آمیز که باید در بین صفحات ۱۵ تا ۲۰ فیلمنامه اتفاق بیوفتند.

در لحظاتی باید بدانید انگیزه قهرمان داستان در کجا نهفته است یا انگیزه آدم شرور داستان در کجا قرار دارد.

تقریبا میشه گفت این فیلم از تمامی قوانین سینما دوری کرد است و بسیار تنبل است!

و به شکل هدفمندی سرگردان است! چونکه داستان دو پسر است که در تابستان سرگردان هستند و یک سری چیزها درباره خودشان کشف می کنند. و همان طوری که این کاراکترها روابط جوانی خودشان را کشف می کنند, فیلم به چیزی بسیار زیبا تبدیل می شود.

 

فیلمی واقع گرا

وقتی به پست سرم نگاه می کنم و به زمانی که فیلم را تماشا کردم فکر میکنم, این حس در من وجود داشت که الان در آن موقعیت هستم. این احساس را داشتم که در ایتالیا هستم, این فیلم به خوبی از لوکیشن هایی که دارد به خوبی استفاده می کند, به شکلی که اصلا فکر نمیکنید در حال تماشای فیلم هستید. این احساس بوجود می آید مثل حشره ای درحال پرواز در آن موقعیت هستید و در حال تماشای وقایع مستند هستید.

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

مگس!!

صحبت حشره شد, مگس های زیادی در این فیلم وجود دارد که بعضی ها ممکن است این احساس را پیدا کنند, خب این اتفاقی بوده است, منم فکر کردم این مگس ها به طور اتفاقی در فیلم بوده اند تا اینکه سکانس پایانی فیلم را تماشا کردم (که چیزی ازش نمیگم) . در این سکانس پایانی مگسی وجود دارد, که وقتی به بخش های ابتدایی فیلم نگاه می کنم در حقیقت مگس های زیادی وجود دارند و با خودتون میگید در فیلمی به این خوبی کارگردانی شده ایا از روی قصد این مگس ها وجود دارند, آیا منظوری در پشت قضیه هست؟!

 

یا اینکه این مگس ها اطراف میوه ها هستند و روزهای گرم تابستانی هست.

در کل فکر کردن به اینکه این مگس ها به داستانی واقعی ربطی دارند کاری بیهوده است.

اگر بخواهید بهش بپردازید, به شخصه دوست دارم به فیلم اینگونه نگاه کنم,

زندگی یک مگس چگونه است؟؟ کوتاه است درسته؟ الان هست و دیگه نیست! ناپدید میشه!

 

یک جورایی میشه گفت تابستان برای این کاراکترها اینچنین است, یک چیزی گذرا است که روی هر دوی آنها تاثیرگذار است و در یک چشم به هم زدن تمام می شود. نمیدونم این موضوع به مگس ها ربطی داشته باشد, شاید میتواند نمادی باشد, که این کاراکترها میدانند که این دوره بالاخره به پایان میرسه. اینکه بخوام درباره مگس ها صحبت کنم کمی احمقانه به نظر میاد, منم اولش فکر کردم اتفاقی است که در سکانس اخر اینطور به نظر نمی آمد. باید معنایی داشته باشد! نکته ای که وجود دارد در کنفرانس خبری کارگردان از صحبت کردن در این باره خودداری کرد!

 

یک جورایی شبیه به انکبوت های داخل فیلم Enemy به کارگردانی Denis Villeneuve , چونکه معنایی داشتند و صراحتا در فیلم به نمایش در آمدند. اما اونم دربارشون صحبت نکرد!

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

معنای بیشتر در پس برداشت اولیه

میتونم درباره تک تک نکاتی که در هر سکانس این فیلم وجود داشت صحبت کنم, چیزهایی که معنای بیشتر نسبت به ان برداشت اولیه میتوانند داشته باشند. شاید همه اینها فرضی باشند و کارگردان چنین قصدی نداشته باشد.

اما چیزی که واقعا آشکار است, اجرای دو کاراکتر اصلی داستان یعنی آرمی همر و تیموتی شالامی است. هر دو حرف ندارند و فضای بین این دو کاراکتر فوق العاده است. قابل لمس است, مرطوب است! اتفاق رمانتیک زیبایی است. این دو در کنار هم به شکل جادویی عمل کردند.

 

این فیلمی است که گاهی میتواند واقعا کسل کننده شود, چونکه چیزهایی را دارا می باشد که لزوما نیاز نیست آنها را بدانید. گاهی اوقات شاهد به تصویر کشیدن نت موسیقی نوشتن الیوت هستید, چونک علاقه زیادی به موسیقی دارد. گاهی اوقات این دو کاراکتر نشسته اند و مشغول تماشای منظره ای هستند. یا در حال شنا کرده در برکه ای هستند و دلیل هم از نمایش این موضوع وجود ندارد! فقط بیننده باید این لحظه زیبا بین این دو کاراکتر را تماشا کند.

 

صدای طبیعی

وجود یک چنین لحظاتی هست که باعث می شود بیننده حس کند که هم اکنون خودش در موقعیت قرار دارد.

این احساس واقع گرا را برای فیلم ها بوجود می آورد که اکثر فیلم ها یک چنین احساسی را ندارند.

حتی در طراحی صدا هم این احساس وجود ندارد که در حال تماشای فیلمی هستید و کاملا واقع گرا است. در سکانس های ابتدایی فیلم , وقتی که کاراکترها بیرون در کنار خیابان نشسته اند و ماشین ها در حال گذشتن هستند و آنها باید صدایشان را بالا ببرند, تا صدای ماشین ها مزاحم انها نباشد. صدای ماشین ها چیزی نیست که کامپیوتری ساخته شده باشد, صدای واقعی ماشین ها هست. دقیقا همان صدایی که اگر خود شما در کنار خیابان بشینید میشنوید! دانلود موسیقی متن فیلم Call Me by Your Name را به هیچ عنوان از دست ندهید.

این احساس واقع گرا و محیطی را در بیننده بوجود می آورد.

 

فیلمنامه

فیلمی هست که احساسات موجود در ان به تدریج در بیننده تکامل پیدا می کند.

این فیلم از قصد فیلمی کند است, اما هرچی که به بخش سوم فیلم نزدیک میشوید و تابستان در حال تمام شدن هست, تاثیرات احساسی این کاراکترها خیلی بیشتر احساس می شود. و اون موارد سنتی که اکثر فیلم نامه ها دارا می باشند را ندارد.

به این خاطر است اون اتفاق تحریک امیز در صفحه ۱۵ تا ۲۰ فیلم نامه رخ نمیدهد.

 

از آن فیلمنامه ها نسیت اتفاقات آن سرراست باشد! و بیننده با خودش بگوید, خیلی خب زندگی سرشار از امید است. گاهی اوقات زندگی پیچیده می شود و این موضوع در این دو کاراکتر به زیبایی نشان داده می شود. این فیلم پاسخ ساده ای ندارد و به کاراکتر راه خروج راحتی را نمیدهد.

آهنگ های فیلم Call Me by Your Name

معایب فیلم

اگر بخوام درباره عیب هایی که در فیلم وجود دارد صحبت کنم, به نظر اگر بیننده کمی بیشتر درباره کاراکترها میدانست خیلی بهتر بود, به خصوص کاراکتر اولیور , یک جورایی آنها محسور شده اند! شما دقیقا همان چیزی که میبینید را متوجه می شوید. چیز زیادی از هیچ کدام از کاراکترها نمیدانید, فقط همانن اندازه که فیلم نیاز میبیند بیننده بداند.

 

اگر بیننده کمی بیشتر به کاراکترها خو میگرفت خیلی بهتر بود.

نسبت به انها احساس پیدا کردم, اما چیز زیادی درباره آنها نمیدانستم.

همچنین کمی روند پیشبرد فیلم کند است و گاهی اوقات صبر شما تمام می شود.

اما اینقدر این فیلم منحصر به فرد است که این موضوع چندان منو اذیت نکرد.

 

به نظرم بزرگترین مشکلی که داشتم, این بود , ای کاش موانع بیشتر بر سر راه کاراکترها بود! فقط در مسیرشان غیر از زمان و وضعیتی آنها که گاهی آنها را از هم دور میکرد, سختی های زیادی نبود. پارسال فیلمی به نام Moonlight با تم های مشابه این فیلم بود که برنده بهترین فیلم شد. در ان فیلم هم کاراکتر جوانی وجود داشت که یک سری چیزها درباره خودش کشف میکند و با انها تنش پیدا می کند, اما او در محیطی زندگی میکرد که او را با خیلی چیزها رو به رو میکرد و مشکلات زیادی بر سر راهش بود و زندگی اش را به شدت سخت کرده بود.

در فیلم Call Me by Your Name کاراکتر اصلی مشکلات چندان زیادی ندارد که نگرانشان باشد, اگر مشکلاتش بشتر بود, به نظرم بار دراماتیک زیادی به داستان داده میشد. به طور کلی این فیلم به شدت عاشقانه و کارگردانی عالی و بازی های محشر است و امتیاز -A را آن می دهم.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست اهنگ های فیلم Call Me by Your Name

۱) – Hallelujah Junction: 1st Movement – John Adams
۲) – M.A.Y. in the Backyard – Ryuichi Sakamoto
۳) – J’adore Venise – Loredana Bertè
۴) – Paris latino – Bandolero
۵) – Sonatine bureaucratique – Frank Glazer
۶) – Zion hört die Wächter singen (From “Cantata Wachet auf, ruft uns die Stimme”, BWV 140) – Alessio Bax
۷) – Lady Lady Lady – Giorgio Moroder & Joe Esposito
۸) – Une barque sur l’océan from Miroirs – Andre Laplante
۹) – Futile Devices (Doveman Remix) – Sufjan Stevens
۱۰) – Germination – Ryuichi Sakamoto
۱۱) – Words – F.R. David
۱۲) – È la vita – Marco Armani
۱۳) – Mystery of Love – Sufjan Stevens
۱۴) – Radio Varsavia – Franco Battiato
۱۵) – Love My Way – The Psychedelic Furs
۱۶) – Le jardin féerique from Ma mère l’Oye – Valeria Szervánszky & Ronald Cavaye
۱۷) – Visions of Gideon – Sufjan Stevens

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

24 ژانویه 2020 15,688 views 5
نظرات

luna 2020/03/17

خیلی جالبه که برای دانلود یک آلبوم موسیقی اومدم اما میبینم آنچنان راجب فیلم نقد و بررسی دقیق داشتین که حالا اگر نقد فیلمی رو بخام نمیرم سایتای مربوطه, مستقیم میام همینجا, اطلاعات و ریز نکاتی که راجب فیلم گفتین رو تو سایت های تحلیل فیلم ندیدم, خیلی زیبا بود, ممنون

admin 2020/03/17

ممنون لطف دارید. بله متاسفانه همه سایت های فیلم فقط یاد گرفتن کیلویی فیلم بگذارند!

TIRED PANDA 2020/04/07

اگر بخوام برگرفته از ترک visions of gideon یک رمان بنویسم…
به تصویر کشیدن شخصیت های سریال مهمه؟ چون درواقع من فقط از این ترک استفاده میکنم نه فیلم .و نمیخوام هم استفاده ای بکنم ازشون. چون داستان من متفاوت از خوده فیلمه
و اینکه اطلاعات بیشتری راجب به این ترک دارین؟

Lilmwry 2020/05/12

امممم اول ممنونم بابت توضیحاتتون خیلی عالی بودن و اینکه من برا متن اهنگش اومده بودم ولی نیست! 🙁

شیما 2020/07/30

فضای احساسی فیلم واقعا بینظیر بود.موسیقی متن هم همینطور کاملا بنظرم هماهنگ با صحنه ها. ممنون از نقد جامعتون