اگر سایت برای شما مفید واقع شده, ممنون می شویم یک چای ما را مهمان کنید:

صفحه حمایت مالی

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال دیدن (See) اثری از بیر مک کرری (Bear McCreary) برای دانلود قرار داده ایم که یکی از سریال های جدید بر روی شبکه جدید یعنی Apple TV+ می باشد. احتمالا این اهنگساز را می شناسید پس توصیه می شود موسیقی متن این سریال را از دست ندهید. نقد اختصاصی و انحصاری این سریال هم در پایین مطلب برای شما فراهم کرده ایم…

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

ادامه معرفی سریال دیدن

دیدن (See) سریال درام تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد که از شبکه Apple TV+ پخش و تولید شده است. نویسندگی این سریال توسط استیون نایت (Steven Knight) انجام شده و کارگردانی آن هم توسط فرانسیس لارنس (Francis Lawrence) صورت گرفته است. لازم به ذکر است تهیه کنندگان این سریال Knight, Lawrence, Peter Chernin, Jenno Topping و Kristen Campo می باشند.

پیشنهاد ویژه : البوم زیبای موسیقی متن فیلم فرشتگان چارلی (Charlie’s Angels)

 

ستارگانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند جیسون موموآ (Jason Momoa) و سیلفیا هوکس (Sylvia Hoeks) و الفری وودارد (Alfre Woodard) و هرا هیلمار (Hera Hilmar) و کریستیان کامارگو (Christian Camargo) و … می باشند.

 

داستان فیلم در آینده دور اتفاق می افتد, زمانی که انسان توانایی بینایی خود را از دست می دهد. و جامعه برای برقراری ارتباط و ساختن و شکار  برای بقاء راه های تازه ای را ایجاد می کند. در همین زمان همسر جنگجوی نابینایی به نام “بابا واس” دو قلویی را به دنیا می آورد, اما ان دو توانایی دیدن دارند. وقتی که خبر این موضوع پخش می شود, ـوجه ملکه بدبین جلب می شود و هرکاری می کند که دستش به دوقلوها برسد.

واس برای محافظت ار بچه های خود, مجبور می شود بر روی غریزه خودش تکیه کند و جلوی ان ملکه را بگیرد قبل از اینکه دستش به بچه ها برسد. موسیقی متن سریال دیدن را از پایین مطلب دانلود نمایید.

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

درباره تولید سریال دیدن

در ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸ , کمپانی اپل سفارش ساخت یک فصل سریالی را داد.

اعلام شد نویسندگی ان سریال را استیون نایت انجام داده

و کارگردانی آن بر عهده Francis Lawrence بوده است.

انتظار می رفت هر دو انها در کنار Peter Chernin, Jenno Topping و Kristen Campo تهیه کننده اجرایی پروژه باشند. کمپپانی های دیگری که در تولین این سریال همکاری داشته اند Chernin Entertainment و Endeavor Content می باشند.

 

در جولای ۲۰۱۸ , Jason Momoa و Alfre Woodard برای هنرنمایی در نقش معمول به پروژه اضافه شدند.

در آگوست ۲۰۱۸ , اعلام شد Yadira Guevara-Prip, Nesta Cooper, Sylvia Hoeks و Archie Madekwe به تیم بازیگری اضافه شوند. در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸ , اعلام شد Christian Camargo و Hera Hilmar در فیلم حضور خواهند داشت.

 

فیلمبرداری فصل اول سریال در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۸ در در لوکیشن های ونکوور و بریتیش کلمبیا و کانادا انجام شد و در ۸ فبریه ۲۰۱۹ به پایان رسید. بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۳۸ نقدی که از فیلم انجام شده با ۳۹ درصد نظر مثبت رو به رو شده. موسیقی متن سریال دیدن را به هیچ عنوان از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم هوانوردان (The Aeronauts)

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

نقد اختصاصی سریال دیدن

درود بر طرفداران وب سایت دریم موزیک از این که این نقد را مطالعه می نمایید نهایت سپاس را داریم, شبکه اپل پلاس به طور رسمی اغاز به کار کرد و حدود ۴ – ۵ سریال جدید را هم شروع به پخش کرد. سعی میکنم درباره همه این سریال ها صحبت کنیم, هم اکنون هم میخواهیم درباره اولین انها یعنی سریال دیدن صحبت کنیم. فعلا سه قسمت سریال منتشر شده و درباره این سه قسمت صحبت میکنیم.

 

به دلیل اینکه فعلا تنها سه قسمت از سریال منتشر شده فعلا امتیازی به سریال نمیدم و امتیاز رو نگه میدارم بعد از پایان تماشای سریال. فعلا میخواهیم درباره فاکتور های مختلف سریال صحبت کنیم و اینکه ایا ارزش تماشا کردن دارد یا نه.

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

بخش اول

در آینده ای دور انسان ها توانایی دیدن خود را از دست می دهند و جامعه باید راه های جدید را برای برقراری ارتباط و … پیدا کند. وقتی که دو قلویی به دنیا می آید که توانایی دیدن دارند اوضاع تغییر میکند و کشمکش و چالشی بوجود می اید. کارگردان فیلم هم فرنسیس لارنس می باشد که از کارهای قبلی او میتوان به چندگانه Hunger Games اشاره کرد.

پیشنهاد ویژه : آلبوم دیوانه کننده و پیچیده موسیقی متن سریال تاریک (Dark)

 

به شخصه اشتیاق این را داشتم بدانم این دنیا چه طعم و فضایی دارد.

دنیای جالبی است, یک جورایی میشه گفت حس و حال فیلم The Revenant را دارد, حتی سکانس مشابهی در آن وجود دارد, در حقیقت خیلی شباهت دارد. اما داستان کاملا متفاوتی دارد, میشه گفت رگه هایی از شباهت به سریال بازی تاج و تخت در آن وجود دارد. بازم بگم کاملا سریال جداگاننه ای است و در ان قبیله ای از اننسان ها وجود دارد که با این موضوع کنار آمده اند که بینایی ندارند. میشه گفت دنیای آخرالزمانی دارد.

 

هرچی که در این چند قسمت ابتدایی فیلم پیش میرویم ما با گذشته این کاراکترها اشنا می شویم. که زمان حال ما حساب می شود, و انها هم یک سری چیزها را یاد میگیرند. انها تنها قبیله نیستند, انها گروه انسان ها نیستند. گروه های دیگه ای هم وجود دارد که باید بگم پسر, ادم های عجیبی هستند, عجیب و غریب هستند. به حساب کاراکترهای بد داستان هستند که ملکه انها ملکه کین با بازیه سیلویا هوکس می باشد.

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

بخش دوم

این بازیگر را در فیلم بلید رانر هم دیده ایم, عاشق کاراکتر او در فیلم بلید رانر هستم, واقعا هیجان دیدن بازی مجدد او بودم. بازیگر الفی وودارد به خوبی نقش خود را ایفا می کند. اما بسیاری از افرادی که این سریال را تماشا می کنند به خاطر جیسون موموآ می باشد, البته شاید درباره همه صادق نباشد چونکه داستان جالبی هم دارد, یکجورایی عجیب است و روایت داستان عجیبی هم دارد.

 

فکر میکنم جنبه های تکنیکی سریال با توجه به داستان سنگینی می کند.

تا به اینجای سریال چیزهایی که دیدم جذب آن شدم اما نمیگم عاشق این فیلمنامه شدم.

عاشق موقعیتی که در حال حاضر سریال دارد نیستم, اما فکر میکنم وقتی که فصل به پایان برسه میتونم عاشقش بشم. وقتی که تعدادی نقد را مطالعه کردم خیلی ناامید شدم و چندتایی که از انها را خوندم گفته بودند من فقط سه قسمت سریال رو دیدم و ایننم امتیاز من!

 

منم با خودم گفتم انگار بخش اول فیلم را تماشا کنید و اصلا دو بخش بعدی فیلم را تماشا نکنید, بعد امتیاز هم بدید! باید کامل سریال رو ببینید, باید بدونید اخرش به کجا میرسه, بعد امتیازی برای آن در نظر بگیرید. مطمئنم خیلی از نقدها و امتیازات بر مبنای دو قسمت اول بوده اند که زیاد قابل اعتماد نیستند. موسیقی متن سریال دیدن بسیار جذاب است آن را از دست ندهید.

پیشنهاد ویژه : آلبوم بسیار زیبای موسیقی متن سریال ریوردیل (Riverdale)

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

بخش سوم

به شخصه جذب داستان شدم, جیسون موموآ به معنای واقعی حماسه است.

او سکانس های اکشن فوق العاده ای را می سازد که مرکزیت انها بر روی او هستند.

واقعا حماسی هستند, حرکات دوربین زمانی که به دور کاراکتر های در حال نبرد می چرخد زیباست.

ان کاراکتر ها چیزی نمی بینند و انها کور هستند در نتیه سکانس های اکشن باید متفاوت و جدید باشند.

با چیزهایی که تا به حال دیدیم متفاوت هستند.

نحوه فیلمبرداری این سکانس ها هم استادانه بود و شگفت انگیز.

 

از لحاظ جنبه بصری هیچ حرفی را برای گفتن نمیگذارد, ان طبیعت که بر تمام داستان حاکم است فیلم فوق العاده است. خب داشتم می گفتم مشکلی که منن با سریال دارم داستان آن هست. انتخاب های عجیب و غریبی در داستان وجود دارد, اونم در موقعیت های مختلفی که کاراکترها در آنها قرار دارند, دیالوگ هایی که وجود دارد کمی نمایشی هستند.

 

روش هایی که ملکه داستان با خدایان ارتباط برقرار می کند! خیلی عجیب است, دوستانی که سریال را تماشا کرده باشند متوجه منظورم می شوند. ممکن است بسیاری از مردم به خاطر طبیعت عجیبی که دارد ازش خوششان بیاد. کاملا این موضوع را درک می کنم. یک سری اتفاقات می افتد که زیاد مربوط به داستان نیست و فکر میکنم از نظر تن سعی دارند موضوع های مختلف را بررسی کنند و به نظرم این مورد در ادامه قسمت ها برطرف شود و حتی جالب هم شود.

پیشنهاد ویژه : آلبوم حماسی و الکترونیک موسیقی متن فیلم فراموشی (Oblivion)

دانلود موسیقی متن سریال دیدن (See)

بخش چهارم

به نظرم قسمت دوم ضعیف بود اما قسمت اول و سوم توانستند روی موارد جالبی کار کنند.

در این چند قسمت منتشر شده داستان به یک باره چندین سال جلو می رود و به نظرم زیاد این مورد پسندیده نبود و نمیشد با کاراکترها خو گرفت. کاراکتر هایی که به اختمال زیاد وقت زیادی روی آنها گذاشته خواهد شد یک دفعه زمان زیاد از زندگی انها می گذرد, ما تازه داشتیم با ورژن قبلی انها ارتباط برقرار میکردیم که یک دفعه چند سال از سن انها می گذرد.

 

خیلی بهتر بود روند ارامتری داشت که مخاطب بهتر با این دنیا اشنا شود و با کاراکتر ها خو بگیرد. به شخصه کلی سوال در ذهنم درباره دنیای این سریال وجود دارد. سوالها در باره داستان نیست, مثلا میشه توضیح بدین فلان کاراکتر توانست بخواند؟! انها باید علم یادگرفتن این چیزها را داشته باشند, فکر نمیکنم زیاد بتوتن با این قضیه کنار بیام. بخش هایی از فیلم وجود دارد که عوامل گفتن این کار را انجام می دهیم و امیدواریم بینندها قبولش کنن.

 

سعی کردم این مورد را نادیده بگیرم, چونکه از طبیعتی که در سریال حاکم است لذت بردم. ایا این سریال ارزش گرفتن اشتراک اپل پلاس رو داره؟ نمیدونم ایا ارزش پرداخت پول را دارد, مگر اینکه عاشق جیسون موموآ باشید و از استایل سریال خوشتان میاد. یک نسخه ۷ روزه رایگان در اپل پلاس وچود دارد می توانید ان را امتحان کنید. در واقع این سریال رو پیشنهاد می کنم, میدونم امتیاز منتقدها زیاد بالا نیست. اما دوست دارم بهش این شانس رو بدم, فاکتورهایی وجود دارد که خیلی از مردم از انها لذت خواهند برد. موسیقی متن سریال دیدن را حتما دانلود نمایید.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

لیست اهنگ های سریال See

۱) – The Alkenny People – 3:07
۲) – Witch Finders – 7:54
۳) – Father Voss – 2:03
۴) – Rock Wall Battle – 3:24
۵) – Underneath the Godfire – Bonus Track – Raya Yarbrough – 5:20
۶) – Tamacti Jun – 3:18
۷) – Queen Kane – 4:05
۸) – Jerlamarel – 2:30
۹) – Maghra’s Fable – 3:50
۱۰) – The Kids and the Truth – 4:01
۱۱) – The Festival – 2:33
۱۲) – Baba Unleashed – 4:24
۱۳) – Imaginary Kingdom – 3:50
۱۴) – City of Worms – 3:19
۱۵) – She Must Rule – 1:58
۱۶) – The Children of Jerlamarel – 6:45
۱۷) – Lights Out – 6:07
۱۸) – Godbone – 7:12
۱۹) – Find the Way, Child – Bonus Track – Raya Yarbrough – 1:43

دانلود آلبوم با کیفیت : MP3-320kbps

اگر آلبوم موسیقی برای شما مفید واقع شده, ممنون می شویم یک چای ما را مهمان کنید:

صفحه حمایت مالی

لینک کوتاه مطلب
3 نوامبر 2019 1,296 views 2
نظرات

Mohammadali 2019/12/01

خیلی عشقین

admin 2019/12/01

ممنون