فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک به درخواست یکی از کاربران آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Merry Christmas Mr Lawrence (کریسمس مبارک آقای لارنس) اثری از ریوئیچی ساکاموتو (Ryuichi Sakamoto) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. در ادامه به معرفی کاملی از این فیلم پرداخته ایم که پیشنهاد می شود حتما آن را مطالعه نمایید. دانلود آهنگ ها فیلم Merry Christmas Mr Lawrence را از دست ندهید.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Merry Christmas Mr. Lawrence

معرفی فیلم Merry Christmas Mr Lawrence

Merry Christmas Mr Lawrence (کریسمس مبارک آقای لارنس) این فیلم در ادیشن های مختلف اروپایی با عنوان “Furyo” شناخته می شود و در ژاپنی با عنوان “prisoner of war” شناخته می شود. فیلم جنگی بریتانیایی ژاپنی محصول سال ۱۹۸۳ می باشد. کارگردانی این فیلم را ناگیسا اوشیما (Nagisa Ōshima) انجام داده است و نویسندگی آن برعهده خود اوشیما و پال میرزبرگ (Paul Mayersberg) بوده است. جرمی توماس (Jeremy Thomas) کار تولید این فیلم را انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : آلبوم استثنایی موسیقی متن فیلم The Midnight Sky (آسمان نیمه شب)

 

ستارگانی که در این فیلم ایفای نقش کرده اند متشکل از دیوید بویی (David Bowie) و تام کانتی (Tom Conti) و ریوئیچی ساکاموتو (Ryuichi Sakamoto) و تاکشی کیتانو (Takeshi Kitano) و جک تامپسون (Jack Thompson) انجام داده اند. داستان فیلم درباره تجربیات Laurens van der Post به عنوان زندانی جنگی ژاپن در جنگ جهانی دوم می باشد. که در کتابهایش با عنوان The Seed and the Sower (1963) و The Night of the New Moon (1970) به تصویر کشیده شده اند.

 

آهنگساز بزرگ ریوئیچی ساکاموتو کار نوشتن موسیقی متن کریسمس مبارک آقای لارنس را انجام داده است و همچنین بر روی کار وکال این پروژه کار کرده است. فیلم وارد جشنواره فیلم کن در سال ۱۹۸۳ شد و در رقابت برای دریافت جایزه نخل طلایی شد ساکاموتو برای نوشتن موسیقی متن برنده جایزه بافتا بهترین موسیقی متن شد.

 

ناگیسا اوشیما بعد از دیدن بازی دیوید بویی در فیلم The Elephant Man او را برای بازی در این فیلم استخدام کرد. او احساس کرد که بویی عنصر درونی دارد که تخریب ناپذیر است.

آلبوم شنیدنی موسیقی متن فیلم Merry Christmas Mr Lawrence

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم کریسمس مبارک آقای لارنس

۱) – Merry Christmas Mr – Lawrence 4:34
۲) – Batavia 1:18
۳) – Germination 1:47
۴) – A Hearty Breakfast 1:21
۵) – Before The War 2:14
۶) – The Seed And The Sower 5:00
۷) – A Brief Encounter 2:23
۸) – Ride, Ride, Ride (Celliers’ Brother’s Song) 1:03
۹) – The Fight 1:29
۱۰) – Father Christmas 2:00
۱۱) – Dismissed 0:10
۱۲) – Assembly 2:16
۱۳) – Beyond Reason 2:01
۱۴) – Sowing The Seed 1:53
۱۵) – ۲۳rd Psalm 2:00
۱۶) – Last Regrets 2:40
۱۷) – Ride, Ride, Ride (Reprise) 1:04
۱۸) – The Seed 1:02
۱۹) – Forbidden Colours 4:42

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

29 دسامبر 2020 1,170 views 0
نظرات