فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

دانلود موسیقی متن فیلم The Whale 2022 (نهنگ) اثری از Rob Simonsen (راب سایمونسن)

دانلود آهنگ های فیلم The Whale به همه کاربران پیشنهاد می شود

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

دانلود موسیقی متن فیلم The Whale (نهنگ)

آهنگساز: Rob Simonsen

آلبوم: The Whale

سال: ۲۰۲۲

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : اهنگ سریال ونزدی

دانلود موسیقی متن فیلم The Whale (نهنگ)

درباره فیلم The Whale

فیلم وال ، فیلم درام روانشناختی محصول سال ۲۰۲۲ کشور آمریکا است. فیلمساز بزرگ و نام آشنای آمریکایی دارن ارنووسکی کارگردانی فیلم The Whale را انجام داده است. نقش اصلی این فیلم برعهده ی برندن فراسر بوده است. فیلمنامه این فیلم توسط ساموئل دی هانتر نوشته شده است که بر اساس نمایشنامه ای به همین نام از هانتر در سال ۲۰۱۲ بوده است. کار نوشتن موسیقی متن فیلم The Whale را راب سایمونسن انجام داده است.

ستارگانی که در نقش مکمل در این فیلم ایفای نقش میکنند متشکل از سادی سینک و هونگ چاو و تای سیمپکینز و سامانتا مورتون هستند. فیلم نهنگ در ۷۹امین مراسم بین المللی فیلم ونیس در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش گذاشته شد. و برنامه ریزی شده است در تاریخ ۹ دسامبر ۲۰۲۲ توسط کمپانی خلاق A24 منتشر شود. فیلم نهنگ عموما با نظرات مثبت رو به رو شد و بازی فراسر مورد تحسین قرار گرفت.

تولید فیلم نهنگ

ارنووسکی یک دهه بوده است که سعی داشته این فیلم را به مرحله ساخت برساند. اما نمیدانسته چه کسی را برای نقش اصلی این فیلم انتخاب کند. تا اینکه یک روز در یوتیوب بر روی تریلر فیلم Journey to the End of the Night کلیک میکند و بازی فراگستر را در آن فیلم میبیند و همان موقع او را برای نقش اصلی فیلم The Whale انتخاب میکند.

در ۱۱ ژانویه ۲۰۲۱ اعلام شد کمپانی A24 حق انتشار بین المللی فیلم نهنگ به کارگردانی ارنووسکی و هنرنمایی فراسر را بدست آورده است. در فوریه ۲۰۲۱ هانگ چا و سادی سینک و سامانتا مورتون به تیم بازیگری اضافه شدند. در ادامه همان ماه شاهد حضور تای سیمپکینز بودیم.

در ۸ مارچ فیلم برداری آغاز شد و در ۷ آوریل ۲۰۲۱ در نیوبرا در نیویورک به اتمام رسید. فیلم در همان ماه وارد مرحله پسا تولید شد. برای نقش اصلی برندن فراسر هر روز به مدت ۴ ساعت زیر گریم بوده است تا کاراکتر ۳۰۰ پوندی را رقم زند او همچنین ماه ها قبل از فیلمبرداری فیلم تخت آموزش رقص بوده.

دانلود موسیقی متن فیلم The Whale (نهنگ)

انتشار فیلم نهنگ

همان طور که در بالا اشاره شد فیلم The Whale در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ در ۷۹امین جشنواره فیلم ونیس به نمایش گذاشته شد و حدود ۶ دقیقه مورد تشویق ایستاده قرار گرفت. برای آمریکای شمالی در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ به نمایش گذاشته شد. فیلم در تاریخ ۹ دسامبر در آمریکا اکران خواهد شد و اولین تریلر فیلم در تاریخ ۸ دسامبر منتشر شد. دانلود موسیقی متن فیلم The Whale را از دست ندهید.

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۹۵ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۷۱ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۷ از ۱۰ را از آن خود کرده است. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۳۱ نقدی که از فیلم انجام شده امتیاز ۶۳ از ۱۰۰ را بدست آورده است. به طور کلی فراسر برای نقش اصلی و سینک برای نقش مکمل مورد ستایش قرار گرفته اند. دانلود اهنگ های فیلم The Whale به همه کاربران پیشنهاد می شود.

ترک لیست موسیقی متن فیلم The Whale

۱) – Cloudless Skies (1:11)
۲) – Overture (1:48)
۳) – Life Boat (2:07)
۴) – Deep Water (3:01)
۵) – Gentle Waves (1:41)
۶) – Rigging (1:54)
۷) – Darting Distance (1:37)
۸) – Flare Gun (1:05)
۹) – Full Sail (2:40)
۱۰) – Storm Approaching (4:17)
۱۱) – Midnight Storm (2:51)
۱۲) – Harpoon (3:25)
۱۳) – God’s Rays (5:10)
۱۴) – Safe Return (3:52)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :
دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

لینک کوتاه مطلب
9 دسامبر 2022 139 views 0
نظرات