برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

هم اکنون از وب سایت دانلود موسیقی متن دریم موزیک آلبوم شایسته موسیقی متن سریال اوزارک (Ozark) اثری از دنی بنسی (Danny Bensi) و ساندر جوریانز (Saunder Jurriaans) را آماده دانلود با کیفیت اورجینال FLAC کرده ایم. این سریال یکی از تماشایی ترین سریال های نتفلیکس به حساب می اید که نمرات و توجهات بسیاری را از سوی بینندگان به خود جلب کرده است. این آلبوم برای اولین بار در ایران از وب سایت دریم موزیک آماده دانلود قرار گرفته است, امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال اوزارک نهایت لذت را ببرید….

آلبوم شایسته موسیقی متن سریال اوزارک (Ozark)

معرفی سریال اوزارک

اوزارک (Ozark) سریال درام و جنایی محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا می باشد. خالقین این سریال بیل دوبوک (Bill Dubuque) و مارک ویلیامز (Mark Williams) برای شبکه نتفلیکس می باشند. کار تولید سریال را رسانه رایتس کاپیتان (Media Rights Capital) برعهده گرفته است. در این سریال جیسون بیتمن (Jason Bateman) در نقش ستاره اصلی سریال اوزارک هنرنمایی می کند و همچنین کارگردانی ۴ قسمت در فصل اول و ۲ قسمت در فصل دوم را انجام داده است.

 

در ۲۱ جولای ۲۰۱۷ , ۱۰ قسمت فصل اول سریال اوزارک منتشر شد و ۱۰ قسمت فصل دوم در ۳۱ اگوست ۲۰۱۸ منتشر شد. این سریال در ۱۰ اکتبر ۲۰۱۸ , برای فصل سوم منتشر شد و برنامه ریزی شده است در ۲۷ مارچ ۲۰۲۰ منتشر شود.

محل فیلمبرداری سریال دریاچه های اوزارک می باشد, جایی که خالق سریال بیل دوبوک در دهه هشتاد میلادی در دانشگاه میزوری حضور داشته است. بیشتر سکانس های فیلمبرداری در منطقه آتلانتا در Lake Allatoona و Lake Lanier انجام شده است.

آلبوم شایسته موسیقی متن سریال اوزارک (Ozark)

واکنش منتقدین

فصل اول

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۶۹ نقد انجام شد با ۷۰ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۸۴ از ۱۰ دریافت کرد است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۹ نقد انجام شده با امتیاز ۶۶ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

فصل دوم

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۴۵ نقد انجام شده با ۷۶ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۵۴ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۱۴ نقد انجام شد با امتیاز ۵۹ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

آلبوم شایسته موسیقی متن سریال اوزارک (Ozark)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال اوزارک | فصل اول و دوم

۱) – The Beginning – 2:33
۲) – The Confession – 2:47
۳) – Liquidate – 1:44
۴) – Empty Account – 2:15
۵) – Driving – 1:41
۶) – Power Of Community – 0:38
۷) – One Hour – 1:57
۸) – Discoveries – 1:47
۹) – Worse Than Dad – 2:18
۱۰) – Dermody Realty – 0:28
۱۱) – Investment Strategies – 1:29
۱۲) – Car Accident – 0:41
۱۳) – Burning The Church – 2:16
۱۴) – Clearing The Club – 2:16
۱۵) – Get In – 2:14
۱۶) – Prioritize – 2:16
۱۷) – Feels Different – 1:22
۱۸) – Stripping Isn’t For Everyone – 1:56
۱۹) – Marty’s Speech – 0:59
۲۰) – Robber Priest – 2:27
۲۱) – Mourning – 2:35
۲۲) – Ozark – 1:31
۴۰:۱۰

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

لینک کوتاه مطلب
30 مارس 2020 965 views 0
نظرات