فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک دانلود موسیقی متن فیلم Survive the Night (شب را زنده بمان) اثری از نیما فخرآرا (Nima Fakhrara) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده کرده ایم. یک بار دیگر شاهد حضور بازیگر سرشناس بروس ویلیز در یک فیلم معمولی هستیم. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Survive the Night نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن فیلم Survive the Night (شب را زنده بمان)

معرفی فیلم Survive the Night

Survive the Night (شب را زنده بمان) (سابقا عنوان The Long Night برای آن انتخاب شده بود) فیلم اکشن و هیجانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ می باشد. کارگردانی این فیلم را مت اسکندری (Matt Eskandari) انجام داده است. ستاره اصلی و بزرگی که در این فیلم هنرنمایی می کند بروس ویلیز (Bruce Willis) است که در نقش فرنک بازی می کند و در کنار او ستارگان کمتر شناخته شده ای از جمله چاد مایکل موری (Chad Michael Murray) در نقش چد و شیا یاکنر (Shea Buckner) در نقش جیمی و … هنرنمایی می کنند.

پیشنهاد ویژه : آلبوم زیبای موسیقی متن فیلم The Intouchables (دست نیافتنی ها)

 

فیلمبرداری فیلم شب را زنده بمان در کلمبوس، جرجیا انجام شده و بر اساس وب سایت راتن تومیتوز تنها با ۱۴ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و این اما تنها تا به این لحظه می باشد. کار نویسندگی فیلم Survive the Night را داگ ولفی (Doug Wolfe) انجام داده است و همان طور که در بالا اشاره شد کار نویسندگی موسیقی متن فیلم Survive the Night را نیما فخرآرا انجام داده است. فیلمبرداری روژه بر عهده برایان کاس (Bryan Koss) و کار تدوین آن را آر. جی. کوپر (R.J. Cooper) انجام داده است.

سه کمپانی تولید فیلم Grindstone Entertainment Group و Emmett Furla Oasis Films و SSS Entertainment می باشند و کمپانی بزرگ لیونزگیت کار انتشار آن را برعهده گرفته است. این فیلم در ۲۲ می ۲۰۲۰ منتشر شده است.

دانلود موسیقی متن فیلم Survive the Night (شب را زنده بمان)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست آهنگ های فیلم Survive the Night

۱) – Opening – 0:57
۲) – The Story – 2:21
۳) – Pops – 1:47
۴) – Midnight – 3:11
۵) – Gunshots – 2:32
۶) – Intruders – 1:20
۷) – It’s Time – 2:27
۸) – I Killed A Guy – 3:26
۹) – Lock Yourselves In – 3:28
۱۰) – It’s Strange, No? – 2:12
۱۱) – Car Chase – 3:11
۱۲) – Frank Comes Back – 2:32
۱۳) – What Were You Thinking – 4:58
۱۴) – Barn Fight – 2:31
۱۵) – It Was A Long Night – 3:20

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

27 می 2020 1,457 views 0
نظرات