فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

امروز از وب سایت دریم موزیک دانلود آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم Alone (تنها) اثری از نیما فخرآرا (Nima Fakhrara) و نوید حجازی (Navid Hejazi) را با کیفیت اورجینال FLAC فراهم کرده ایم. همچنین معرفی کاملی از این فیلم را برای شما اماده کرده ایم که پیشنهاد می شود آن را مطالعه نمایید و برای دوستان خود تعریف کنید. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم Alone نهایت لذت را ببرید و پیشنهاد می شود ترک عمیق و زیبای انتهایی آلبوم را حتما گوش کنید.

دانلود آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم Alone (تنها)

معرفی فیلم Alone

Alone (تنها) فیلم هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را جان هیامز (John Hyams) انجام داده است و فیلمنامه آن را ماتیاس اولسون (Mattias Olsson) نوشته است. داستان فیلم تنها درباره جولی ویلکاکس در نقش زن جوانی می باشد که از دست شخصی دیوانه و آدمکش (با بازیه مارک منچاکا – Marc Menchaca) در جنگل درحال فرار است. این فیلم در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ از سوی کمپانی Magnet Releasing منتشر شده است. همان طور که اشاره شد نیما فخرآرا کار نوشتن موسیقی متن فیلم Alone را انجام داده است.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم The Half of It

 

این فیلم در تاریخ اعلام شده (۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰) به صورت سینمایی و ویدیویی در آمریکا منتشر شده است و از ۱۷۳ سالن سینمایی که در آن اکران شده تا به این لحظ فروش ۱۸۲ هزار دلاری را تجربه کرده (هفته ابتدایی) . همچنین این فیلم در گوگل پلی بیشتر کرایه را به خود اختصاص داده و در سایت FandangoNow رتبه چهارم و در سایت Apple TV رتبه نهم از نظر کرایه را به خود اختصاص داده.

در هفته دوم در گوگل پلی رتبه سوم و FandangoNow همان چهارم و Apple TV رتبه ششم را بدست آورد. در هفته سوم در گوگل پلی رتبه دوم در FandangoNow رتبه سوم و اپل تی وی رتبه هشتم را از آن خود کرد. و در Spectrum رتبه دهم را بدست آورد.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۴۴ نقد انجام شده با ۹۳ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۷٫۰۸ از ۱۰ را بدست آورد. بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۹ نقد صورت گرفته امتیاز ۷۰ از ۱۰۰ را بدست آورد و به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن وجود داشته است. دانلود موسیقی متن فیلم Alone را از دست ندهید.

نظرات تعدادی از منتقدین

بیشتر مثل این فیلم بسازید – ۸/۱۰

ساده و تاثیر گذار و فیلمی هیجانی که از تک تک فرصت های خود استفاده می کند و حتما آن را تماشا کنید و به نقدهای احمقانه ای که نسبت به آن می شود گوش ندهید.

در این سبک حرفی برای گفتن دارد – ۷/۱۰

در سالهای گذشته خصوصا اخیرا از این سبک فیلم ها بسیار شاهد بوده ایم که یک زن دزدیده می شود یا تحت تعقیب یک دیوانه قرار میگیرد، اما چه چیزی این فیلم را از دیگر فیلم های این سبک متمایز و زیباتر می کند؟

در طول فیلم تعلیق بسیار خوبی وجود داشت و بله در جاهایی قابل پیش بینی بود اما دو نکته درباره این فیلم وجود دارد که آن را متمایز از دیگران می کند:

اول اینکه اتفاقات داستان در جنگل واقعی رخ می دهد و آنها واقعا آن را در جنگل فیلمبرداری کرده اند، مثل بعضی فیلم ها نیست که طرف زیر نور خورشید ایستاده باشد و تظاهر کند که در جنگل قرار دارد

دوم اینکه در دیگر این سبک فیلم ها شاهد هستیم فیلم سازان تلاش دارند داستانی درباره گذشته این کاراکترها بگویند و کم کم آن را تا پایان داستان تکمیل کنند، اما در فیلم Alone شاهد این موضوع نیستیم آنها اطلاعاتی درباره گذشته کارکترها در اختیار بیننده قرار نمی دهند و بیشتر تمرکز خود را بر روی خود فیلم قرار می دهند. هیچ اطلاعاتی درباره آدم بده داستان نمیدانیم و تنها اطلاعات کمی درباره زن جوان داستان میدانیم که ارتباط دارد و کم کم هرچی که جلوتر می رویم بیننده مدام درحال حدس زدن قضیه است و این موضوع بسیار قابل قبول است.

دانلود آلبوم فوق العاده موسیقی متن فیلم Alone (تنها)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موزیک های فیلم Alone

۱) – Chapter 1 – 2:27
۲) – A Storm – 2:39
۳) – Chapter 2 – 1:10
۴) – Truck Stop – 1:57
۵) – Chapter 3 – 1:05
۶) – Rain – 2:27
۷) – Crash – 2:03
۸) – Chapter 4 – 2:33
۹) – Alone – 2:55

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

14 اکتبر 2020 1,826 views 0
نظرات