فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک قصد معرفی و دانلود آهنگ بی کلام فوق العاده زیبایی را داریم که با گوش دادن به آن به اصطلاح حال شما را خوب خواهد کرد. موسیقی متن فیلم Becoming Astrid اثری از Nicklas Schmidt می باشد. پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان این آلبوم زیبا را از دست ندهید.

آلبوم حال خوب کن موسیقی متن فیلم Becoming Astrid

معرفی فیلم Becoming Astrid

فیلم Becoming Astrid (در زبان سوئدی : Unga Astrid یا در زبان دانمارکی : Unge Astrid) فیلمی بیوگرافی و درام است که محصول سال ۲۰۱۸ کشورهای دانمارک و سوئد می باشد. داستان درباره ی سال های ابتدایی زندگی نویسنده سوئدی آسترید لیندگرن (Astrid Lindgren) می باشد. کارگردانی این فیلم را Pernille Fischer Christensen انجام داده است. فیلمنامه آن را هم Christensen و Kim Fupz Aakeson نوشته اند.

 

ستارگانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند : آلبا آگوست (Alba August) و ماریا بونوی (Maria Bonnevie) و ماگنوس کرپر (Magnus Krepper) و ترینه دورهلم (Trine Dyrholm) و Henrik Rafaelsen, Björn Gustafsson و Maria Fahl Vikander می باشند.

 

خلاصه داستان فیلم

کودکان از سرتاسر دنیا برای آسترید لیندگرن نامه می نویسند. که باعث می شود او به یاد دوران جوانی خود در اسملاند (Småland) بیوفتد. وقتی که او در Vimmerby tidning کار می کرد. او عاشق سردبیر ۳۰ ساله (Reinhold Blomberg) می شود. از او صاحب پسری به نام “لارس” می شود. و وقتی که او به Blomberg طلاق گرفته بودند او فرزندش را به دنیا می آورد. او نمیخواست نام پدرش را افشا کند.

پسر او سال های ابتدایی زندگی اش را در خانواده ای به فرزند خواندگی قبول شده بود. در Royal Automobile Club , آسترید با Sture Lindgren اشنا می شود که بعدا با او ازدواج می کند و …

آلبوم حال خوب کن موسیقی متن فیلم Becoming Astrid

نقد اختصاصی موسیقی فیلم Becoming Astrid

در وب سایت دریم موزیک سعی شده موسیقی فیلم آثار بزرگ سینمای هالیوود برای دانلود و نقد اختصاصی قرار گیرند اما هم اکنون قصد معرفی موسیقی متن فیلم Becoming Astrid که محصولی از کشور های اروپایی می باشد را قرار دهیم. یک مثال خیلی خوب از این نوع موسیقی بخوام بزنم موسیقی متن Passage to Dawn کاری از Diego Navarro . اینبار هم افتخار این را دارم تا آهنگ های فیلم Becoming Astrid کاری از Nicklas Schmidt را معرفی کنم.

 

قطعا خیلی از شما آسترید لیندگرن را می شناسید. کسی که در نوشتن کتاب های کودکانه از جمله “پی‌ پی جوراب‌ بلند” شهرت داشت. داستان فیلم هم درباره ی زندگی شخصی آسترید است و درباره ی داستان های رنگارنگ او نیست. که داستان در موسیقی به خوبی منعکس می شود. وقتی به لیندگرن فکر می کنم داستان پی پی معروف با آن آهنگ به یادماندنی اش به ذهنم خطور می کند. اما متاسفانه موسیقی هیچ گونه از آن تم ها یا leitmotifs ها را شامل نمی شود. موسیقی به گونه ای نوشته شده است که به خوبی در خدمت فیلم است.

آلبوم حال خوب کن موسیقی متن فیلم Becoming Astrid

Old Astrid

برای ساخت موسیقی متن این فیلم Schmidt از ابزارهای موسیقی متنوعی استفاده نکرده. بیشتر موسیقی ها توسط گروه کوچکی از استرینگ و پیانو و هارپ و مالت و ارگان نواز ها تشکیل شده است. سخت است ترک خاصی را برجسته کنم, به دلیل این که اکثر اوقات بیشتر ترک ها ملودیک و زیبا هستند. وقتی به ترکی گوش میدهم دوست دارم لحظات شادی و غم آن را پیدا کنم. اما در این آلبوم اکثر احساسات آن وجود ندارند. اما میتوانیم به ملودی های زیبای آن گوش دهیم و از آنها لذت ببریم.

 

پیشنهاد می کنم اگر راجع به آلبوم کنجکاو هستید ترک اول آلبوم “Old Astrid” را گوش دهید. موسیقی پیانو و تار (استرینگ) ملودیک فوق العاده زیبایی در آن حاکم است. احتمالا بعد گوش دادن به این ترک به بقیه آلبوم هم گوش خواهید داد.

 

برای آلبومی که هیچ تم و leitmotifs در آن وجود ندارد. ملودی ها و صداهای مختلف و جذابی که در آلبوم وجود دارد باعث می شود گوش دادن به آن لذت بخش و تجربه ای جالب باشه و شما را تا انتها نگه دارد. بیشتر ترک ها زیبایی خاص خودشان را دارند. در کل این آلبوم نشان داد در کنار فیلم های بزرگ بلک باستری موسیقی فیلم های زیبای زیادی در حاشیه قرار دارند و گوش دادن به آنها تجربه ای نو را رقم خواهد زد.

آلبوم حال خوب کن موسیقی متن فیلم Becoming Astrid

 

اطلاعات تکمیلی ویکیپدیا

ترک لیست موسیقی های فیلم Becoming Astrid

۱) Old Astrid – 3:04
۲) Astrid doing Her Chores – 1:25
۳) Walking to the Interview – 0:47
۴) Becoming a Reporter – 2:07
۵) Potato Field – 0:55
۶) Haircut – 2:15
۷) My Bedroom – 1:36
۸) Listening on the Stairs – 1:09
۹) To Stockholm – 2:47
۱۰) Journey to Denmark – 1:49
۱۱) Birth – 1:13
۱۲) Endless Commute – 1:33
۱۳) Leaving Blomberg – 3:40
۱۴) Departure from Lasse – 1:47
۱۵) Despair – 2:19
۱۶) All Different Trains – 1:54
۱۷) Goodbye to Marie – 2:33
۱۸) Blackberries – 1:38
۱۹) Storytelling in Bed – 1:48
۲۰) I Am Your Grandpa – 1:49
۲۱) Together at Church – 1:53
۲۲) Goodbye to Marie (Alternative Version) – 2:35
۲۳) In the Rain – 0:53
۴۳:۲۸

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

9 جولای 2019 1,504 views 2
نظرات

leila namdari 2023/11/27

چرا من موسیقی متن فیلم آسترید لیندگرن becoming Astrid رو نمی تونم دانلود کنم؟

admin 2023/11/27

سلام. لطفا بخش مشکلات دانلود را مطالعه نمایید