فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک آلبوم زیبای موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان ۲) اثری از مایکل جاکینو (Michael Giacchino) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این انیمیشن یکی از محبوب ترین انیمیشن های دنیاست که در سرتاسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. یکی از عناصری که زیبایی انیمیشن Incredibles 2 را چندبرابر می کند موسیقی متن ان است که به همه کاربران پیشنهاد می شود حتما به آن گوش دهید. امید است از گوش دادن به آهنگ های انیمیشن Incredibles 2 نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان 2)

معرفی انیمیشن Incredibles 2

Incredibles 2 (شگفت انگیزان ۲) انیمیشن کامپیوتری ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کار تولید این انیمیشن توسط استودیوی انیمیشن سازی پیکسار انجام شده است و انتشار آن توسط استودیوی بزرگ والت دیزنی انجام شده است. نویسندگی و کارگردانی این انیمیشن را برد برد (Brad Bird) انجام داده است و دنباله ای بر انیمیشن The Incredibles (2004) می باشد. این فیلم دومین قسمت از این چندگانه است.

پیشنهاد ویژه : موسیقی فیلم The Book of Vision

 

داستان انیمیشن شگفت انگیزان ۲ درباره خانواده پار می باشد که باید مجدد اعتماد مردم نسبت به ابرقهرمان ها را جلب کنند و همچنین در این حین مشکلات خانوادگی خود را حل کنند و … ستارگانی از جمله کرگ تی. نیلسون (Craig T. Nelson) و هولی هانتر (Holly Hunter) و سارا واول (Sarah Vowell) و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) به نقش قبلی خود بازگشته اند. همچنین ستارگانی از جمله هاکلبری میلنر (Huckleberry Milner) و باب اودنکرک (Bob Odenkirk) و کترین کینر (Catherine Keener) و جاناتان بنکس (Jonathan Banks) در نقش جدید به انیمیشن اضافه شده اند. لازم به ذکر است مایکل جاکینو موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 را نوشته است.

 

در ادامه موفقیتی که انیمیشن شگفت انگیزان به همراه داشت، برد ساخت دنباله ای برای این انیمیشن را به تعویق انداخت تا بر روی دیگر فیلم ها کار کند و او تلاش کرد که تمایزی در فیلم ای ابرقهرمانی و سریال های ابرقرمانی بوجود آورد و بیشتر سعی کرد بر روی داینامیک خانوادگی تمرکز کند تا ژانر ابرقهرمانی.

دانلود موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان 2)

ادامه معرفی انیمیشن

انیمیشن Incredibles 2 در تاریخ ۵ جون ۲۰۱۸ در لس آنجلس منتشر شد و اکران سینمایی خود را در تاریخ ۱۵ جون ۲۰۱۸ در آمریکا تجربه کرد. این انیمیشن در سینماهای Disney Digital 3D, Dolby Cinema, IMAX, IMAX 3D و ۴DX اکران شده است. فیلم به طور گسترده با نقدهای مثبت رو به رو شد و برای انیمیشن سازی و شوخی ها و نویسندگی و موسیقی متن مورد ستایش قرار گرفت. این انیمیشن در هفته ابتدایی اکرانش ۱۸۲٫۷ میلیون دلار فروش را تجربه کرد و رکورد بهترین فروش ابتدایی انیمیشن ها را زد.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ فیلم No Time To Die

 

در سطح جهانی فروش بالای ۱٫۲ میلیارد دلاری را تجربه کرد و به چهارمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۸ تبدیل شد و همچنین چهارمین انیمیشن پرفروش همه دوران ها. این انیمیشن سومین انیمیشن یکسار است که فروش آن از رقم یک میلیارد دلار گذشته است. از طرف موسسه National Board of Review به عنوان بهترین انیمیشن سال ۲۰۱۸ معرفی شده است و در مراسم گلدن گلوب و اسکار نامزد دریافت جایزه بهترین انیمیشن شد.

 

درباره موسیقی متن انیمیشن شگفت انگیزان ۲

در سال ۲۰۱۵ ، برد تایید کرد که مایکل جاکینو به عنوان آهنگساز موسیقی متن به فیلم اضافه خواهد شد. و حدود سال ۲۰۱۷ جاکینو کار بر روی پروژه را آغاز کرد. در ۱۵ جون ۲۰۱۸ آلبوم موسیقی متن منتشر شد و حدود دو هفته بعد موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 بر روی سی دی منتشر شد. علاوه بر موسیقی متن اورجینال شاهد ترانه ها و تم های وکال اورجینالی بودیم.

دانلود موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان 2)

باکس آفیس

انیمیشن Incredibles 2 در آمریکا و کانادا فروش ۶۰۸٫۶ میلیون دلاری را تجربه کرد و در دیگر مناطق به فروش ۶۳۴٫۲ میلیون دلاری رسید به طور کلی فروش خود را در سطح جهانی به رقم ۱٫۲۴۲ میلیارد دلار رساند. در ۱ جولای ۲۰۱۸ ، در باکس آفیس جهانی فروشش از مرز ۶۴۸ میلیون دلار گذشت و این یعنی فروشش از کل فروش قسمت اول این انیمیشن بیشتر بوده است.

 

در ۳۰ جولای ۲۰۱۸ فروشش از رقم یک میلیارد دلار گذشت، این فروش را در مدت ۴۶ روز بدست آورد و این یک رکورد شکلی در میان انیمیشن ها بوده است. این رکورد در سال ۲۰۱۹ توسط انیمیشن شیرشاه در طی ۲۱ روز شکست. مجله ددلاین میزان سود خالق این انیمیشن با در نظر گرفتن میزان هزینه ها و تبلیغاتی که برای انیمیشن انجام شده است ۴۴۷ میلیون دلار تخمین زد. و به سومین فیلم پرسود سال ۲۰۱۸ تبدیل شد.

 

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۳۶۹ نقدی که از فیلم انجام شده است امتیاز متوسط ۷٫۸۵ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۵۱ نقد انجام شده امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ را بدست آورده است به طور کلی نظرات مثبتی نسبت به آن وجود داشته. مخاطبان سینمااسکور امتیاز +A را به آن داده اند. ۹۳ درصد مخاطبان PostTrak امتیاز مثبت به آن داده اند.

دانلود موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2 (شگفت انگیزان 2)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن انیمیشن Incredibles 2

۱) – Episode 2 – 0:50
۲) – A Tony Perspective – 2:08
۳) – Consider Yourselves Undermined! – 5:12
۴) – A Matter of Perception – 1:50
۵) – Diggin’ the New Digs – 1:42
۶) – This Ain’t My Super-Suit? – 0:57
۷) – Elastigirl Is Back – 1:00
۸) – Train of Taut – 3:17
۹) – Rocky vs. Jack-Jack – 1:58
۱۰) – Ambassador Ambush – 2:29
۱۱) – Hero Worship – 1:08
۱۲) – Searching for a Screenslaver – 4:40
۱۳) – Super Legal Again – 0:42
۱۴) – Renouncing the Renunciation – 1:38
۱۵) – World’s Worst Babysitters – 1:33
۱۶) – Helen of Ploy – 0:55
۱۷) – A Dash of Reality – 2:03
۱۸) – Hydrofoiled Again – 3:51

۱۹) – Jack Splat – 1:30
۲۰) – A Bridge Too Parr – 4:17
۲۱) – Together Forever and Deavor – 1:45
۲۲) – Elastigirl’s Got a Plane to Catch – 3:00
۲۳) – Looks Like I Picked the Wrong Week to Quit Oxygen – 1:59
۲۴) – Happily After-Deavor – 1:15
۲۵) – Out and a Bout – 0:36
۲۶) – Incredits 2 – 9:51
۲۷) – Here Comes Elastigirl-Elastigirl’s Theme – 1:23
۲۸) – Chill or Be Chilled-Frozone’s Theme – 1:40
۲۹) – Pow! Pow! Pow!-Mr. Incredible’s Theme – 1:31
۳۰) – Devtechno! – 1:53
۳۱) – Chad Tonight Talk Show Theme – 0:05
۳۲) – Chad Tonight Newscast Bumper – 0:06
۳۳) – Here Comes Elastigirl-Elastigirl’s Theme (A Cappella) DCappella 1:20
۳۴) – Chill or Be Chilled: Frozone’s Theme (A Cappella) DCappella 1:36
۳۵) – Pow! Pow! Pow!: Mr. Incredible’s Theme (A Cappella) DCappella 1:31
۳۶) – The Glory Days (A Cappella) DCappella 1:39
۷۴:۴۹

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

3 سپتامبر 2020 1,812 views 1
نظرات

پرهام کزازی 2024/06/05

خیلی لطف کردین