فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون از وب سایت دریم موزیک موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا) اثری از مارک ایشام (Mark Isham) و ایزابلا سامرز (Isabella Summers) با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. این سریال یکی از جدیدترین سریال های سال ۲۰۲۰ می باشد که در آن ستارگان بزرگی به ایفای نقش پرداخته اند، امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال Little Fires Everywhere نهایت لذت را ببرید.

دانلود موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا)

معرفی سریال Little Fires Everywhere

Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا) مینی سریال درام محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد که بر اساس رمانی به همین نام محصول سال ۲۰۱۷ به قلم Celeste Ng می باشد. در ۱۸ مارچ ۲۰۲۰ از سوی شبکه Hulu پخش شده است و شامل ۱۰ قسمت می باشد. دو ستاره اصلی سریال Little Fires Everywhere ریس ویترسپون (Reese Witherspoon) و کری واشینگتن (Kerry Washington) می باشند که هر دوی آنها تهیه کننده اجرایی پروژه در کنار ریز تیگلار (Liz Tigelaar) و لورن نوستادتر (Lauren Neustadter) و پیلار ساون (Pilar Savone) هم می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم Vivarium

 

داستان سریال Little Fires Everywhere در مراتع شیکر، اوهایو در اواخر دهه ۹۰ میلادی رخ می دهد و داستان آن درباره دو کاراکتر ویترسپون و واشینگتن در نقش دو مادر در دو طبقه اجتماعی-اقتصادی مختلف است.

دانلود موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا)

درباره توسعه سریال Little Fires Everywhere

قبل از انتشار کناب، ان کتاب توسط Reese Witherspoon و Lauren Neustadter کشف شد. ویترسپون در سپتامبر ۲۰۱۷ به عنوان انتخاب بوک کلاب خودش انتخاب کرد. چندی بعد از انتشار به سرعت به عنوان کتابی پرفروش معرفی شد و سپس ویترسپون کتاب را نزد کری واشنگتون می برد، هردو به نزد Liz Tigelaar می روند تا شورانر و کارگردان مینی سریال اقتباس شده از این کتاب شود. کار توسعه سریال در امضای ABC آغاز شد، که تقسیم کابلی از استودیوی ABC Studios می باشد.

 

در ۲ مارچ ۲۰۱۸ ، کار تولید پروژه به طور رسمی معرفی شد و در ادامه کار نویسندگی و کارگرانی به Tigelaar داده شده، کسی که تهیه کنندگی اجرایی پروژه را در کنار Witherspoon, Washington, Lauren Neustadter و Pilar Savone انجام میداد. نویسنده رمان اصلی به عنوان تهیه کننده در پروژه حضور خواهد داشت و کمانی هایی که در پروژه حضور داشتند Hello Sunshine, Simpson Street و ABC Signature Studios می باشند. در ۱۲ مارچ ۲۰۱۸ ، اعلام شد که Hulu سفارش ساخت ۸ قسمت برای سریال را داده است. سفارش ساخت این سریال بعد از درگیری های بسیار بین کمپانی ها برای در دست گرفتن آن بوده است.

در اپریل ۲۰۱۹ ، Lynn Shelton به عنوان کارگردان پروژه انتخاب شد و همچنین اعلام شد تهیه کننده اجرایی پروژه هم خواهد بود در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ ، اعلام شد که در ۱۸ مارچ ۲۰۲۰ پخش خود را اغاز می کند. همان طور که در بالا ذکز شد مارک ایشام موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere را نوشته است و اماده دانلود از سایت دریم موزیک است.

دانلود موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا)

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۵۷ نقد انجام شده با ۷۵ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۶٫۹۶ از ۱۰ را دریافت کرده. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۷ نقد انجام شده با امتیاز ۷۱ از ۱۰۰ رو به رو شده و به طور کلی با نقد های مثبت رو به رو شده.

در ۳۱ می ۲۰۱۹ ، فیلمبرداری فیلم در لس آنجلس کالیفورنیا آغاز شد. و کار تولید آن در ۲۳ اکتبر ۲۰۱۹ به پایان رسید. بخش بیرونی خانه وارن در پاسادینا، کالیفرنیا انجام شده است.

دانلود موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere (آتش‌های کوچک در همه جا)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال Little Fires Everywhere

۰۱) – Mark Isham & Isabella Summers – Little Fires Everywhere Main Title – 01:14
۰۲) – Mark Isham & Isabella Summers – Mothers and Daughters – 01:55
۰۳) – Mark Isham & Isabella Summers – The Richardson House – 01:46
۰۴) – Mark Isham & Isabella Summers – Bebe Arrives – 02:48
۰۵) – Judith Hill – In the Air Tonight – 03:11
۰۶) – Mark Isham & Isabella Summers – Mia Lights a Fire – 04:05
۰۷) – Mark Isham & Isabella Summers – The Photograph – 03:24
۰۸) – Mark Isham & Isabella Summers – Three Mothers – 02:29
۰۹) – BELLSAINT – Uninvited – 04:08
۱۰) – Mark Isham & Isabella Summers – Feeling It – 03:04
۱۱) – Ruby Amanfu – Bitch – 02:54
۱۲) – Mark Isham & Isabella Summers – Why Keep Secrets – 01:46
۱۳) – Lauren Ruth Ward – Pictures of You – 04:07
۱۴) – Mark Isham & Isabella Summers – Setting Fires – 02:02
۱۵) – Mark Isham & Isabella Summers – Build It Up (Instrumental) – 05:53
۱۶) – Ingrid Michaelson – Build It Up – 03:49

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

29 آوریل 2020 1,761 views 0
نظرات