برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال Ted Lasso (تد لاسو) اثری از مارکوس مامفورد (Marcus Mumford) و تام هوی (Tom Howe) را با کیفیت اورجینال FLAC آماده دانلود کرده ایم. این سریال که به تازگی پخش خود را آغاز کرده از سوی منتقدین و بیننده ها با نظرات مثبت بسیاری رو به رو شده و خیلی ها از آن تعریف کرده اند. در ادامه به معرفی کامل سریال Ted Lasso خواهیم پرداخت. امید است از گوش دادن به آهنگ های سریال Ted Lasso نهایت لذت را ببرید.

آلبوم فوق العاده موسیقی متن سریال Ted Lasso (تد لاسو)

معرفی سریال Ted Lasso

Ted Lasso (تد لاسو) سریال کمدی و ورزشی محصول سال ۲۰۲۰ کشور آمریکا می باشد. کار توسعه این سریال را بیل لارنس (Bill Lawrence) و جیسون سودیکیاس (Jason Sudeikis) و جو کلی (Joe Kelly) و برندان هانت (Brendan Hunt) انجام داده اند. این فیلم بر اساس کاراکتری به همین نام است که در ابتدا در سریالی به نام promos برای شبکه NBC Sports به نمایش در آمده بود. در ۱۴ اگوست ۲۰۲۰ سریال تد لاسو از شبکه AppleTV پخش شد و اولین روز بعد از انتشار قسمت اول برای فصل دوم تمدید شد.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن فیلم ۲۰۶۷

 

داستان فیلم Ted Lasso درباره مربی فوتبال آمریکایی به نام تد لاسو می باشد که مربی گری لیگ English Premier League را برعهده میگیرد و این درحالی هست هیچ تجربه ای در این زمینه ندارد و … بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۴۵ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۸۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۷٫۷۲ از ۱۰ را دریافت کرده است و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۲۰ نقد صورت گرفته امتیاز ۷۰ از ۱۰۰ را بدست آورده است.

 

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن سریال Ted Lasso

۱) – Ted Lasso Theme – 2:16
۲) – Visiting – 1:28
۳) – Ronald McDonald – 1:29
۴) – Diamond Dog – 0:44
۵) – Strangers on a Plane – 0:54
۶) – Press Conference Chaos – 1:46
۷) – Oklahama – 1:12
۸) – Richmond Takes the Lead – 1:19
۹) – Roy on the Rocks – 0:47
۱۰) – Running Laps – 0:53
۱۱) – Intolerable – 1:10
۱۲) – Lady Football – 1:41
۱۳) – Nate’s Pep Talk – 1:33
۱۴) – Sad Ted – 1:33
۱۵) – Different W****r – 0:45
۱۶) – Dad & Darts – 2:12
۱۷) – Pretty – 3:04
۱۸) – Nightingale – 1:38
۱۹) – Roy Walk Off – 2:30
۲۰) – Veteran Leadership – 3:59
۲۱) – Do You Believe? – 1:54
۲۲) – American Football – 2:45

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

لینک کوتاه مطلب
11 اکتبر 2020 530 views 0
نظرات