فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک به شرح و دانلود موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد (Free Solo) اثری از آهنگساز بزرگ مارکو بلترامی (Marco Beltrami) با کیفیت اورجینال FLAC پرداخته ایم. این فیلم مستند یکی از نفسگیرترین و دیدنی ترین فیلم های مستند می باشد که موفقیت های و بینندگان بسیاری داشته است. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم انفرادی آزاد نهایت لذت را ببرید.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد (Free Solo)

معرفی فیلم انفرادی آزاد

انفرادی آزاد (Free Solo) فیلم مستند محصول سال ۲۰۱۹ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را الیزابت چای واشارهی (Elizabeth Chai Vasarhelyi) و جیمی چین (Jimmy Chin) که درباره سخره نوردی به نام الکس هانولد (Alex Honnold) می باشد و قصد دارد سخره نوردی انفرادی آزادی از سخره عمودی El Capitan در جون ۲۰۱۷ داشته باشد, انجام داده اند.

پیشنهاد ویژه : دانلود آهنگ های سریال سرقت پول

 

فیلم انفرادی آزاد در تاریخ ۳۱ اگوست ۲۰۱۸ , در فستیوال فیلم تلیوراید به نمایش درآمد و در ادامه همچنین در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو به نمایش گذاشته شد که در آن موفق به کسب جایزه بهترین مستند به انتخاب مردم شد. در ۲۸ ستامبر ۲۰۱۸ در آمریکا به نمایش گذاشته شد و از سوی منتقدین با نظرات مثبت رو به رو شد و موفق به فروش ۲۱ میلیون دلاری شد. فیلم Free Solo با ستایش های بسیاری رو به رو شد و در ۹۱امین مراسم اسکار موفق به کسب جایزه بهترین مستند شد. همان طور که در ابتدا اعلام شد آهنگسازی موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد را مارلو بلترامی انجام داده است.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد (Free Solo)

درباره تولید فیلم انفرادی آزاد

این فیلم در روند ساخت خودش برای مستند سازی موضوع مدتی را وقت صرف کرد, کارگردان پروژه یعنی Jimmy Chin و تمام تیم فیلمبرداری او که همه دستی در سخره نوردی دارند. تمام تلاش تیم فیلمبرداری پروژه بر این بوده است طوری, فیلمبرداری کنند که باعث حواس پرتی و مزاحمتی برای الکس هانولد نشوند. بر اساس گفته Elizabeth Chai Vasarhelyi اینکار با تمرین بسیار زیاد امکان پذیر شده است, تا حتی بشود صدای هانولد را ضبط کرد, چونکه در زمان هایی وی اینقدر از دوربین دور بود که امکان ضبط صدای او وجود نداشت.

 

برای حل این موضوع یک وسیله ضبط صدای بسیار خاصی همراه با او در چیک پد او قرار داشت. این مستن با همکاری نشنال جوگرافی ساخته شده است. این درحالی بود که در زمان انتشار مستند بیشتری امتیاز آن از کمپانی ۲۱st Century Fox بود.

پیشنهاد ویژه : دانلود موسیقی متن سریال Peaky Blinders

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد (Free Solo)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم انفرادی آزاد در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۱۷٫۵ میلیون دلاری شد و در دیگر مناطق ۱۱٫۱ میلیون دلار فروش کرد و به طور کلی فروشش را در سطح جهانی به رقم ۲۸٫۶ میلیون دلار رساند. فیلم هفته ابتدایی اکرانش را در چهار سینما تجربه کرد و موفق به فروش ۳۰۰ هزار دلاری شد. و این رکورد را از مستندهای Eighth Grade و An Inconvenient Truth گرفت.

در هفته دوم تعداد سالن های سینمای خود را به ۴۱ سالن افزایش داد و موفق به فروش ۵۶۲ هزار دلاری شد. در هفته سوم از ۱۲۹ سینما ۸۵۹ هزار دلار و در هفته چهارم از ۲۵۱ سالن ۱ میلیون دلار فروش کرد. در هفته پنجم از ۳۹۴ سالن سینمایی که در اختیار داشت ۱٫۰۶ میلیون دلار فروش کرد. موسیقی متن افرادی آزاد را از پایین مطلب انجام دهید.

 

بر اساس وب سایت “Rotten Tomatoes” از ۱۴۴ نقدی که از فیلم Free Solo صورت گرفته است با ۹۷ درصد نظر مثبت رو به رو شده است و امتیاز ۸٫۲۱ از ۱۰ را دریافت کرده است. بر اساس وب سایت “Metacritic” از ۲۵ نقد انجام شده با امتیاز ۸۳ از ۱۰۰ رو به رو شده است.

آلبوم هیجان انگیز موسیقی متن فیلم انفرادی آزاد (Free Solo)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیفی متن فیلم Free Solo

۱) – Main Title & Yosemite Valley – 4:41
۲) – Freerider – 3:28
۳) – The L Word – 2:05
۴) – The Sanni Challenge – 2:14
۵) – Morocco – 2:03
۶) – Too Many Deaths – 1:20
۷) – Tommy Caldwell – 1:14
۸) – Teflon Corner – 2:11
۹) – Working The Boulder Problem – 1:53
۱۰) – Free Haircut – 1:13
۱۱) – Mental Climbing – 1:53
۱۲) – Alex & Sanni – 1:27
۱۳) – Home Shopping – 1:17
۱۴) – Warrior Mentality – 1:29
۱۵) – Ueli Dies – 3:48
۱۶) – Sayonara Sanni – 1:30
۱۷) – June 3rd, 2017 – 3:39
۱۸) – Huge Stones – 6:47
۱۹) – ۷,۵۷۳′ – ۵:۴۹
۵۰:۰۱

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

12 آوریل 2020 4,827 views 0
نظرات