فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

دانلود موسیقی متن فیلم Emancipation 2022 (رهاسازی) اثری از Marcelo Zarvos (مارسلو زاروس)

دانلود آهنگ های فیلم Emancipation به همه کاربران پیشنهاد می شود

کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless اضافه شد

دانلود موسیقی متن فیلم Emancipation (رهاسازی)

آهنگساز: Marcelo Zarvos

آلبوم: Emancipation

سال: ۲۰۲۲

ژانر: Score

کیفیت: MP3 320kbps | FLAC-Lossless

اطلاعات تکمیلی در ویکیپدیا

پیشنهاد ویژه : آهنگ سریال ونزدی

دانلود موسیقی متن فیلم Emancipation (رهاسازی)

معرفی فیلم Emancipation

رهاسازی فیلم آمریکایی تاریخی اکشن محصول سال ۲۰۲۲ میلادی می باشد. کارگردانی این فیلم را آنتونیو فوکا انجام داده و ستاره اصلی این فیلم بازیگر برنده اسکار ویل اسمیت می باشد که در نقش برنده ای رها شده در لویزیانا در سال ۱۸۶۰ می باشد. کار نویسندگی داستان فیلم برعهده ویلیام آن کالج بوده که بر اساس زندگی واقعی پیتر و گوردن دو برده سیاه پوست رها شده می باشد. دو ستاره اصلی دیگر این فیلم بن فاستر و چارمنی بینگوا می باشند. کار نوشتن موسیقی متن فیلم Emancipation بر عهده آهنگساز توانا مارسلو زاروس بوده است.

تهیه کننده جوی مکفارلند در سال ۲۰۱۸ به دنبال داستان گوردن رفت و کالج را استخدام کرد تا فیلمنامه این پروژه را بنویسد. در جون سال ۲۰۲۰ فیلم رهاسازی برای اولین بار معرفی شد و فاکا به عنوان کارگردان و ویل اسمیت به عنوان ستاره نقش اصلی معرفی شدند. فیلمبرداری در ایالت لویزیانا در بین ماه های جولای تا آگوست سال ۲۰۲۱ انجام شده. کمپانی اپل بودجه ۱۳۰ میلیون دلاری در اختیار مسئولین سریال قرار داده تا سریال را بسازند و این بودجه توانست بر بودجه دیگر کمپانی ها برتری داشته باشد و امتیاز فیلم را از آن خود کند.

فیلم Emancipation برای اولین بار در تاریخ ۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ در واشنگتون دی سی به نمایش گذاشته شد. در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۲۲ در سینماهای منتخب به تصویر کشیده شد و در تاریخ ۹ دسامبر از سوی اول پلاس استریم بخش خانگی شد. فیلم با نظرات متفرقه ای رو به رو شد که منتقدین بازی ویل اسمیت را ستایش و فیلمنامه و نحوه نمایش حوادث واقعی آن را مورد انتقاد قرار دادند. پیشنهاد می شود موسیقی متن فیلم Emancipation را از دست ندهید. وی اسمیت برای بازی در این نقش ۳۵ میلیون دلار دریافت کرده است.

دانلود موسیقی متن فیلم Emancipation (رهاسازی)

انتشار فیلم Emancipation

همان طور که در بالا اشاره شد فیلم رهاسازی در تاریخ ۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ در کنفرانسی به تصویر کشیده شد و در ادامه همان کنفرانس ویل اسمیت و فاکا در مراسم پرسش و پاسخی شرکت کردند. همچنین در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ در لس آنجلس به تصویر کشیده شد و در تاریخ ۲دسامبر ۲۰۲۲ در سینماهای منتخب اکران شد و سپس در ادامه در ۹ دسامبر از سوی اپل تی وی پلاس استریم شد‌.

در می ماه سال ۲۰۲۲ اعلام شد انتشار فیلم با تاخیر رو به رو شده است و به سال ۲۰۲۳ منتقل شده است با این دلیل که بسیاری از تولیدات با تاخیر رو به رو شده اند و ماجرای سیلی ویل اسمیت به کریس راک و همچنین برنامه سنگین انتشار اپل.  در نتیجه به ماه دسامبر ۲۰۲۲ منتقل شد. دانلود آهنگ های فیلم Emancipation را از دست ندهید.

واکنش منتقدین

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۱۵۲ نقدی که از فیلم انجام شده با ۴۶ درصد نظر مثبت رو به رو شده و امتیاز ۵.۶ از ۱۰ را از آن خود کرده. نظر قریب به اتفاق آنها این بوده که فیلم رهاسازی به عنوان فیلمی اکشن عمل می کند اما اتفاقات زندگی واقعی را به شکل ضایع به تصویر می کشد. از ۴۰ نقدی که از سوی وب سایت متاکریتیک از فیلم انجام شده با امتیاز ۵۳ از ۱۰۰ رو به رو شده و نظرات متوسط و متنوعی نسبت به آن وجود داشته.

دانلود موسیقی متن فیلم Emancipation (رهاسازی)

ترک لیست موسیقی متن فیلم Emancipation

۱) – Opening / Camp Arrival (4:15)
۲) – Stay Together (3:24)
۳) – Burial and Fugue (2:51)
۴) – If You Go (1:04)
۵) – Camp Escape (5:03)
۶) – Faith Confirmed (4:04)
۷) – Getting Close (1:47)
۸) – Not My God (2:55)
۹) – I Fight Them (1:41)
۱۰) – Take Freedom (3:58)
۱۱) – Baton Rouge (3:37)
۱۲) – Girl with the Cross (2:57)
۱۳) – Runner (4:16)
۱۴) – House on Fire (4:58)
۱۵) – Sacred Motivation (5:05)
۱۶) – John at the Tree (3:38)
۱۷) – Marching Home (1:59)
۱۸) – Fassel (4:00)
۱۹) – We Are Free (2:14)
۲۰) – Finding Dodienne (1:38)
۲۱) – Peter’s Image (3:07)
۲۲) – Amazing Grace (2:53)

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-24bit-48kHz-Lossless :

دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

---------------------

برای اولین بار در ایران و جهان فول آلبوم هانس زیمر با کیفیت FLAC آماده دانلود قرار گرفت: دانلود فول آلبوم هانس زیمر FLAC

لینک کوتاه مطلب
9 دسامبر 2022 165 views 0
نظرات