فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

هم اکنون وب سایت دریم موزیک قصد معرفی آلبوم موسیقی فیلم ونوم (Venom) یکی از فیلم های هیجان انگیز و برجسته سال ۲۰۱۸ را دارد. کار نوشتن موسیقی متن فیلم را لودویگ گورانسون (Ludwig Goransson) انجام داده او برای ساخت موسیقی فیلم پلنگ سیاه موفق به دریافت جایزه اسکار شده است پس پیشنهاد می شود این آلبوم زیبا و خاص را از دست ندهید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

معرفی فیلم Venom 2018 | بخش اول

ونوم (Venom) فیلم اکشن و ابرقهرمانی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. این فیلم بر اساس کاراکتر ابرقهرمانی به همین نام از دنیای کامیک مارول می باشد. کمپانی Columbia Pictures با همکاری کمپانی Marvel و Tencent Pictures کار تولید این فیلم را بر عهده داشته اند. کار توزیع و انتشار این فیلم بر عهده ی کمپانی “Sony Pictures Releasing” بوده است. این فیلم اولین فیلم از دنیایی مارول سونی می باشد. داستانی فرعی از دنیای کامیک مارول اصلی می باشد.

 

کارگردانی این فیلم را روبن فلیشر (Ruben Fleischer) انجام داده است و فیلمنامه نویسی آن را هم اسکات روزنبرگ (Scott Rosenberg) و جف پینکلر (Jeff Pinkner) و کلی مارسل (Kelly Marcel) انجام داده اند. ستارگان بزرگی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند در نقش اصلی ادی براکر – ونوم (تام هاردی – Tom Hardy) در کنار میشل ویلیامز (Michelle Williams) و ریز احمد (Riz Ahmed) و اسکات هیز (Scott Haze) و رید اسکات (Reid Scott) هستند. داستان فیلم درباره ی یک روزنامه نگار به نام ادی براک است که با بیگانه فضایی که قصد نابودی زمین را دارد همزیستی می کند و …

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

معرفی فیلم Venom 2018 | بخش دوم

بعد از این که کاراکتر ونوم برای اولین بار در فیلم Spider-Man 3 (2007) دیده شد. سونی تصمیم گرفت بر اساس این کاراکتر اسپین افی را بسازد. کار بر روی آن در مارچ ۲۰۱۶ اغاز شد. کمپانی سونی تصمیم داشت از کاراکتر ونوم در فیلم “Spider-Man: Homecoming (2017)” استفاده کند که بعدا تصمیم گرفت آن را از دنیای مرد عنکبوتی جدا کند.

 

در مارچ ۲۰۱۷ از Rosenberg و Pinkner برای نویسندگی این فیلم دعوت شد. Fleischer و Hardy هم در ماه می به تیم اضافه شدند. فیلمبرداری اصلی فیلم در ماه اکتبر در آتلانتا اغاز شد. سپس به نیویورک و سان فرانسیسکو منتقل شد. فیلم بیشتر از مینی سریال کامیک بوکی به نام “Venom: Lethal Protector (1993)” و داستان “Planet of the Symbiotes (1995)” الهام گرفته است.

 

فیلم ونوم در ۵ اکتبر ۲۰۱۸ اکران خود را در آمریکا اغاز کرد. و به طور کلی نقدهای منفی زیادی را به سمت خود جلب کرد. تعدادی نقد مثبت هم از بازی تام هاردی شده بود. این فیلم هفتمین فیلم پفروش سال ۲۰۱۸ بود و مجموع فروش ۸۵۵ میلیون دلاری را در سرتاسر جهان تجربه کرد. اعلام شده ادامه فیلم با عنوان “Venom 2” به کارگردانی Kelly Marcel در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ منتشر شود.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

باکس آفیس فیلم ونوم

فیلم ونوم در آمریکا و کانادا موفق به فروش ۲۱۳٫۵ میلیون دلاری شد

و در بقیه مناطق جهان فروش ۶۴۱٫۵ میلیون دلاری را تجربه کرد.

و به طور کلی در سطح جهان ۸۵۵ میلیون دلار فروش کرد.

این در حالی است بودجه تولید این فیلم ۱۰۰-۱۱۶ میلیون دلار بوده است.

مجله Deadline Hollywood اعلام کرده بود فیلم باید فروش ۴۵۰ میلیون دلاری را تجربه کند تا دخل و خرجش یکی شود.

و بعد از حساب و کتاب های انجام شده تخمین زده شده

سود فیلم ۲۴۶٫۹ میلیون دلار بوده است و توانسته ششمین فیلم سود ده سال ۲۰۱۸ باشد.

 

نسخه خانگی فیلم Venom

کمپانی Sony Pictures Home Entertainment در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۸ ورژن دیجیتال این آلبوم را در فرمت های ۴K UHD Blu-Ray, Blu-Ray و DVD عرضه کرد. در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹ در آمریکا و در ۸ ژانویه ۲۰۱۹ در کانادا.

نسخه فیزیکی این فیلم شامل سکانس های حذف شده و همچنین سکانس ها اضافه بود.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

نقد اختصاصی آلبوم موسیقی متن Venom

لودویگ گورانسون با ساخت موسیقی Wakanda برای فیلم پلنگ سیاه شاهکاری را خلق کرده بود. و مشتاق آن بودم ببینم با دشمن مرد عنکبوتی چی کار می تواند انجام دهد. این بار هم شاهد نقش دیگری از تام هاردی بودیم که بیشتر صورتش پوشانده بود. ترک ابتدایی “Space exploration” نام دارد که به طور طبیعی هر آهنگسازی سعی می کنم ورژن و آن نماد “بیگانه” خود را با موسیقی ارائه دهد.

 

گورانسون سعی می کند با موسیقی خود ما را تا عمق اتمسفری ترسناک و مدرن ببرد. موسیقی تا پایان به حالت ناامید کننده و صداهای غیرقابل تحملی پیش می رود و میشه گفت تاثیرگذار بود. او همچنین از موسیقی قدیمی ترسناک هم استفاده می کند. میشه گفت کمی از موسیقی Bernard Herrmann و Johan Johannsson در موسیقی ابتدایی دیده می شود.

 

همانند موزیک فیلم Black Panther از این آلبوم هم لذت بردم, آهنگساز فقط سعی ندارد موسیقی ای را خلق کند فقط در خدمت فیلم باشد بلکه او دنیای موسیقیایی جدید و مخصوص به خودش را هم ارائه می دهد. موسیقی تجربی که از موسیقی الکترونیک تا موسیقی کر در آن دیده می شود که همه ی آنها زیر سایه ترسناکی هستند. وقتی به ترک “Symbiots arrive” گوش میدهم , با موسیقی رو به رو هستم که به آرامی در درون من نفوذ می کند و کم کم اثر آن تحلیل می رود. پیشنهاد می شود موسیقی فیلم ونوم را از دست ندهید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

موسیقی تجربی

موسیقی تجربی تنها عنوان مناسبی است که میتوان بر روی این آلبوم موسیقی فیلم گذاشت . از این تلفیق شگفت لنگیز موسیقی مدرن و ترسناک تخیلی لذت می برم. موسیقی این حجم از خشونت و ترس را با موسیقی حساس و گرما دهنده ترکیب می کند. و من فکر میکنم این روش مبتکرانه آهنگساز است تا ما را به عنوان شنونده با آن دردی که کاراکتر اصلی می کشد آشنا کند. یک روزنامه نگار معمولی در برابر یک بیگانه ی وحشی.

 

روشی که لودویگ گورانسون برای به نمایش گذاشتن بیگانگان استفاده کرد من را یاد Johannsson با ساخت موسیقی فیلم Arrival انداخت. آن البوم تنها برای ایجاد ارتباط و خلق زبانی جدید بود. اما در اینجا کمی قضیه پیش روی داشته است و تا انتها جلو رفته است. موسیقی تاثیرگذار , متالیک , فضایی که با موسیقی های پیانو و الکترونیک تلفیق شده است.

 

Run, Eddie, run

بهترین ترک های آلبوم آنهایی هستند که شک و تردیدها دور می شوند و ثنویت خودش را با خشونت به نمایش میگذارد.

ترکی مثل “Run, Eddie, run” باعث می شود موی پشت گردنم سیخ شود

و کاری کند که ولوم را تا انتها بالا ببرم.

ترک “What’s wrong with me” قطعه هوشمندانه دیگری است که موسیقی حس بیچارگی و سردرگمی را ایجاد می کند.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

Pedal to the metal

گوش دادن به آلبوم Venom مانند سوار ترن هوایی شدن است. موسیقی راک جذابی مثل “Pedal to the metal” در آلبوم وجود دارد که نمیتونم ازش دل بکنم. هیچ نقطه توقفی, هیچ نقطه خالی, هیچ قسمت خسته کننده ای در این آلبوم موسیقی متن وجود ندارد. مطمئنم قسمت هایی در موسیقی این فیلم وجود دارد که برای بعضی شوندگان زیادی است. به خصوص برای آن افرادی که به دنبال ملودی هستند. به من اعتماد کنید قسمت های هیجان انگیزی در این آلبوم است که همه چیز را برای شما جبران خواهد کرد.

 

اما باید بگویم این موسیقی برای کاراکتر است, برای کمک به داستان است. لودویگ گورانسون یک بار دیگر آن هنر خود را در خلق موسیقی نشان داد پیشنهاد می شود موسیقی فیلم ونوم را از دست ندهید. موزیک فیلم Venom هوشمندانه , هیجان انگیز است که نشان داد آهنگساز یکی از خلاق ترین و باهوش ترین آهنگسازان این دوره و زمانه است. که همیشه کاری متفاوت را ارائه می دهد. موسیقی فیلم ونوم را از پایین همین مطلب دانلود نمایید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

معرفی فیلم ونوم

ونوم فیلمی به کارگردانی کارگردان فیلم زامبیلند یعنی روبن فلشر می باشد. و ستارگانی از جمله تام هاردی (Tom Hardy) در نقش ادی براک است که وقتی بیگانه ای همزیست به او می پیونده او سرانجام ونوم می شود. مرد عنکبوتی از وقتی که بچه بودم همیشه برای من خیلی اهمیت داشته, همیشه عاشق این کاراکتر بودم. ونوم هم همیشه دشمن مرد عنکبوتی محبوب من بوده.

 

و از زمانی که شکل بی مزه اون رو در فیلم مرد عنکبوتی دیدم, دیگه هیچ وقت در مسیر مناسب و خوب خودش قرار نگرفته و این فیلم هم تا رسیدن به سینما راه سخت و طولانی طی کرده. خب باید بگم من حامی این فیلم هستم, حتی زمانی که تریلر فیلم رو دیدم و متوجه شدم چیز خوبی در انتظار نیست به شدت منتظرش بودم. باید بگم اصلا از این فیلم خوشم نیومد. فکر میکنم اشکالات زیادی دارد.

 

با این حال سکانس های زیادی در فیلم وجود دارد که به شما این سرنخ را می دهد که این فیلم چی می تونه باشد.

بعضی از سکانس های محبوب من ان چالشی که بین ونوم و ادی براک بود هست.

ان شخصیت درونی او, ان بحث و جدل هایی که دارند,

دیدن ادی براک که سعی میکنه با مردم ارتباط برقرار کنه,

سعی میکنه آدم نرمالی باشه در حالی که صدایی توی سرش در حال فریاد کشیدن است.

سعی میکنه این وجه خودش رو ارام کنه. این بخش ها به شدت سرگرم کننده هست.

دوست داشتم این جنبه فیلم را بیشتر تماشا کنم, دوست داشتم این کشمکش شخصیتی رو بیشتر ببینم, اما متاسفانه چیز زیادی از این قضیه به مخاطب نمایش داده نمی شود. موسیقی فیلم ونوم را از دست ندهید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

بخش اول

یک جورایی من رو یاد, سخن گویی که از Otto Octavius در فیلم مرد عنکبوتی ۲ شاهد ان بودیم می اندازد. وقتی که با بازوهاش صحبت می کند, انها بهش ایده هایی رو الهام میکنند. فقط ما اون ایده ها رو با صدای بلند نمی شنویم. حالا در فیلم ونوم می بینیم و می شنویم که ونوم با ادی براک در حال برقرار ارتباط است, و این موضوع شوخ طبعی زیادی را به فیلم اضافه می کند. و باید بگم جنبه های مثبت فیلم همینجا برای من به پایان می رسند.

 

کار تام هاردی خوبه و برقرار ارتباط خوبی بین ادی و ونوم بوجود می اید, سکانس های اکشن فیلم, شکست بزرگ بودند. و بیشترین انتقادی هم که از فیلم ونوم دارم برای همین موضوع است. سکانس های اکشن وقتی که استودیویی مثل سونی در پشت ساخت ان باشد رقابتی می شوند, و نباید دستیابی به اکشنی خوب انقدرها هم شخت باشد. در این فیلم شاهد سکانس های اکشنی هستیم که انگار هزاران بار در فیلم و سریال های دیگر شاهد آن بودیم.

 

در حقیقت چیزی وجود ندارد که بشه ان را نسبت به بقیه فیلم های اکشن متفاوت دونست به جز این حقیقت که در اینجا کاراکتر ونوم حضور دارد. اون هم کار منحصر به فردی انجام نمیدهد و به نظرم بزرگترین بزرگترین مشکلی که در اینجا وجود دارد رده سنی PG-13 هست. و خیلی از افراد از جمله طرفداران از جمله خودم انتظار رده سنی R را داشتیم. موسیقی فیلم ونوم به شدت پیشنهاد می شود.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

بخش دوم

برای مثال در دنیایی زندگی می کنیم که فیلم هایی از جمله Deadpool 1 و ۲ به همراه فیلم Logan که رده سنی R داشتند به شدت موفق ظاهر شدند. هیچ دلیل برای رده سنی PG-13 این فیلم وجود ندارد. یک شایعاتی بود سونی در اینده فیلم های دیگر مارول را بسازد و اسپایدر من هم رده سنی PG-13 داشت در نتیجه باشد دنیایی را خلق کنیم که منسجم باشد. که از نظر من فقط یک چرنده!

 

دلیل اصلی ان اقتصادی است, که تولیدی را انجام دهند که به اندازه ای که میتواند خوب نباشد.

این فیلم همین حس را برای من داشت تنها “یک تولید” بود.

و ان سکانس های اکشن فیلم منحصرا در شب رخ میداد, حالا به ونوم نگاه کنید! چه رنگی دارد, سیاه!

حالا اون رو در کنار اسمان تاریک شب قرار دهید,

حقیقتا نمیشه گفت اصلا جریانش چیه!

و بیشتر سکانس های اکشن همین حس رو دارند. یک بلور غول آسای CGI ای!

 

ریز احمد هم در این فیلم در نقش کارتون دریک می باشد, که زیاد انتخاب نقش خوبی نداشته. کار او در فیلم Nightcrawler محشر بود. اما در این فیلم که شخصی تاجر و شرور است, و خیلی به علم و دانش علاقه دارد, و سعی دارد چیزی جدید خلق کند. ظاهرا هم این کارو برای سعادت بشریت می خواهد انجام دهد, اما از طرفی شخصی بسیار سنگدل است که براش اهمیت ندارد که اگر کسی بمیرد. او دوست دارد افراد بی خانمان را پپیدا کند و روی انها ازمایش انجام دهد, اما باید بگم زیاد خوب از پس اینکار بر نیومد. موسیقی فیلم ونوم را حتما دانلود نمایید.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

بخش سوم

این مورد من رو به بزرگترین مشکلم درباره فیلم می کشاند,

اون میتونست خیلی چیزهای بهتری برای گفتن داشته باشد,

اگر فیلمنامه چیز بهترین برای او ارائه داده بود.

چونکه فیلمنامه ای مخلوط دارد که بخشی از ان کمدی است یک دفعه به فیلمی ترسناک تبدیل می شود,

در کل خیلی ان را هالیوودی کرده بودند میزان استفاده CGI هم خیلی زیاد بود.

 

بهترین راهی که برای توصیفش به ذهنم می رسد, اگر به فیلم های مرد عنکبوتی یک و دو نگاه کنید, این حس وجود دارد که متناسب ان دنیا است, تمام ان ازمایشگاه های ابی رنگ, اصلا واقعی به نظر نمی اومدند. انگار ساختگی هستند, این فیلمنامه به فیلم هیچ لطفی نمی کند. انگار سکانس های مختلف گرفته شده اند و دوباره بازنویسی شده اند و دوباره فیلمبرداری شده اند, اما با چیزهایی که قبلا گرفته شده اند همخوانی ندارند.

 

ببینید این موضوع برای بعضی از افراد می تواند دقیقا همان چیزی باشد که می خواهند. شاید واقعا سکانسی را بخواهند که ونوم شخصی را میگیرد و سپس ان رو بخورد و یک دفعه سکانس خوردن را نشان ندهد و فقط واکنش شخصی به این اتفاق را نمایش دهد. اگر از این نوع فیلمها خوشتان می اید پس باید بگم بفرما, برو فیلم ونوم را تماشا کن. اما اگر کسی به چیز بیشتری نیاز دارید باید بگم به شدت ناامید خواهید شد.

تجربه هیجان با موسیقی فیلم ونوم (Venom 2018)

بخش چهارم

میشل ویلیامز با اون قدرت بازیگری اما نقش بسیار سطحی دارد حتی مدت زمانی که که جلوی دوربین هست از فیلم Halloween H2o هم کمتر است. من به فیلم ونوم امتیاز C- را می دهم.

 

نکته اخر رو هم بگم, سونی باید دست از قرار دادن اسپویل های بزرگ در تریلر ها برداری, داری سکانس های مهم و تاثیرگذار رو در تریلر نشان میدی! فقط بس کن. اگر تریلر فیلم را تماشا کرده باشید, درست مثل مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ , بخش های خیلی مهمی از فیلم را دیده اید. وقتی فیلم را تماشا می کنید, بخش پر تنش فیلم را تماشا می کنید و در همان لحظه با خودتون میگید من این سکانس رو جایی ندیدم! من کل این سکانس رو در تریلر دیدم, فقط بگم موضوع غم انگیزی است, همین. دانلود موسیقی فیلم ونوم را انجام دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به ویکی پدیا سر بزنید.

لیست موزیک های متن :

۱ – Space Exploration
۲ – Symbiotes Arrive
۳ – First Contact
۴ – Eddie’s Blues
۵ – Run, Eddie, Run
۶ – What’s Wrong With Me
۷ – Panic at the Bistro
۸ – Humans… Such Poor Design
۹ – Self Defense
۱۰ – Pedal to the Metal
۱۱ – Eyes, Lungs, Pancreas
۱۲ – You Want Up?
۱۳ – Venom Rampage
۱۴ – Annie, I’m Scared
۱۵ – Parasite
۱۶ – Unexpected Ally
۱۷ – Battle on the Launch Pad
۱۸ – You Belong With Us

Venom Rampage

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

19 سپتامبر 2019 11,556 views 0
نظرات