فرصت استثنایی فروش اشتراک ویژه یک ساله (365 روز) با بیش از 50 درصد تخفیف!

در این لحظه از وب سایت دریم موزیک آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی (The Hurricane Heist) اثری از آهنگساز بزرگ لورن بالفه (Lorne Balfe) را با کیفیت اورجینال آماده دانلود کرده ایم. اگر لورن بالفه را بشناسید میدانید از آهنگسازان بزرگ موسیقی فیلم است که کارهای بسیار فدرتمندی در کارنامه خود دارد و از بخش دیسکوگرافی امکان دانلود فول آلبوم او فراهم است. امروز یکی از کارهای کمتر شناخته شده او یعنی فیلم سرقت طوفانی را آماده دانلود کرده ایم. امید است از گوش دادن به آهنگ های فیلم The Hurricane Heist نهایت لذت را ببرید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی (The Hurricane Heist)

معرفی فیلم The Hurricane Heist

سرقت طوفانی (The Hurricane Heist) فیلم اکشن و دزدی محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا می باشد. کارگردانی این فیلم را راب کوهن (Rob Cohen) انجام داده است و نویسندگان آن جف دیکسون (Jeff Dixon) و اسکات وایندهیزر (Scott Windhauser) بوده اند. این فیلم در بریتانیا به عنوان فیلمی اورجینال از کمپانی Sky Cinema منتشر شد. ستارگانی که در فیلم سرقت طوفانی هنرنمایی کرده اند توبی کبل (Toby Kebbell) و مگی گریس (Maggie Grace) و رایانکوانتن (Ryan Kwanten) و ملیسا بولونا (Melissa Bolona) و رالف اینسان (Ralph Ineson)  می باشند.

پیشنهاد ویژه : دانلود آلبوم خارق العاده موسیقی متن فیلم Mulan (مولان)

 

فیلم سرقت طوفانی درباره یک سرقتی است که گروهی از دزدان از طوفان نوع ۵ برای پوشش ردشان از دزدی استفاده می کنند. در ۹ مارچ ۲۰۱۸ این فیلم منتشر شد و از سوی منتقدین با نظرات منفی رو به رو شد و همچنین با بودجه ۳۵ میلیون دلاری که داشت فروش ۳۲ میلیون دلاری را تجربه کرد و به بمب باکس آفیس تبدیل شد. در ۲۹ اگوست ۲۰۱۶ فیلمبرداری فیلم در بلغارستان آغاز شد و در جولای ۲۰۱۷ ، فیلمبرداری پایان یافت . حق انتشار داخلی فیلم توسط کمپانی Entertainment Studios بدست آمد و در انگلستان هم اعلام شد چه کمپانی در پشت انتشار فیلم سرقت طوفانی بوده است.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی (The Hurricane Heist)

باکس آفیس و واکنش منتقدین

فیلم The Hurricane Heist در آمریکا و کانادا با فروش ۶٫۱ میلیون دلاری رو به رو شد و در دیگر مناطق فروش ۲۶٫۴ میلیون دلاری را تجربه کرد و به طور کلی فروش خود را به رقم ۳۲٫۵ میلیون دلار در برابر بودجه ۳۵ میلیون دلاری رساند. در ۹ مارچ ۲۰۱۸ ، این فیلم اکران خود را در آمریکا در کنار فیلم های The Strangers: Prey at Night, Gringo و A Wrinkle in Time آغاز کرد و در ابتدا از ۲۴۰۲ سالن سینمایی که در اختیار داشت پیش بینی شده بود هفته ابتدایی اکرانش را با فروش ۷ میلیون دلاری پشت سر بگذارد.

 

بعد از اینکه روز اول اکرانش را تنها ۹۶۰ هزار دلار فروش کرد پیش بینی ها به عدد ۳ میلیون دلار در هفته ابتدایی کاهش یافت و سرانجام همین ۳ میلیون دلار فروش را تجربه کرد و در جایگاه نهم قرار گرفت.

 

بر اساس وب سایت راتن تومیتوز از ۵۵ نقدی که از فیلم انجام شده است با ۴۵ درصد نظر مثبت رو به رو شد و امتیاز ۴٫۸ از ۱۰ را دریافت کرد و بر اساس وب سایت متاکریتیک از ۱۲ نقد انجام شده امتیاز ۳۵ از ۱۰۰ را بدست آورد و مخاطبان سینمااسکور امتیاز -B را برای آن در نظر گرفتند. موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی را از پایین مطلب دانلود نمایید.

آلبوم هیجانی موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی (The Hurricane Heist)

اطلاعات تکمیلی در ویکی پدیا

ترک لیست موسیقی متن فیلم سرقت طوفانی

۱) – Hurricane Heist – 4:13
۲) – Brothers – 4:11
۳) – The Compound – 4:07
۴) – In on It – 2:10
۵) – Back in Utah – 1:40
۶) – Tower Down – 4:53
۷) – Follow Me – 2:29
۸) – Twist of Fate – 2:22
۹) – The Garage – 1:39
۱۰) – Take the Fight to Them​ – ۲:۳۵
۱۱) – The Rutledge Boys Go to Work – 3:11
۱۲) – The Chase – 1:50
۱۳) – Final Showdown – 3:45
۱۴) – The Storm – 3:01
۴۲:۰۶

———————————-

دانلود آلبوم با کیفیت اورجینال و استثنایی FLAC-Lossless :


دانلود آلبوم با کیفیت MP3-320kbps :

7 سپتامبر 2020 1,019 views 0
نظرات